ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 07:26

Lëndimi i Son, Mourinho: Më keq nuk kishte se ku të shkojë

Lëndimi i Son, Mourinho: Më keq nuk kishte se ku të shkojë
Trajneri i Tottenham Hotpsur, Jose Mourinho, ka deklaruar se nuk mund të llogaritë në shërbimet e Son Heung-min për pjesën e mbetur të sezonit. Jugkoreani ka pësuar frakturë në dorë, prandaj do t’i nënshtrohet ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 18:05
Trajneri i Tottenham Hotpsur, Jose Mourinho, ka deklaruar se nuk mund të llogaritë në shërbimet e Son Heung-min për pjesën e mbetur të sezonit. Jugkoreani ka pësuar frakturë në dorë, prandaj do t’i nënshtrohet ...

Mourinho: Kam 20 vite karrierë dhe 25 trofe, s’kam asgjë për të provuar!
Trajneri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, foli në konferencë për shtyp para ndeshjes së Champions League kundër Leipzig. Ironi, acarim dhe një shpërthim në fund: Konferenca e teknikut portugez i pati të gjitha. “Unë ...
ABCNews | 18-Feb-2020 19:25
Trajneri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, foli në konferencë për shtyp para ndeshjes së Champions League kundër Leipzig. Ironi, acarim dhe një shpërthim në fund: Konferenca e teknikut portugez i pati të gjitha. “Unë ...

Lëndimi i Son, Mourinho: Më keq nuk kishte se ku të shkojë
Trajneri i Tottenham Hotpsur, Jose Mourinho, ka deklaruar se nuk mund të llogaritë në shërbimet e Son Heung-min për pjesën e mbetur të sezonit. Jugkoreani ka pësuar frakturë në dorë, prandaj do t’i nënshtrohet ...
E Dua Sportin | 18-Feb-2020 20:01
Trajneri i Tottenham Hotpsur, Jose Mourinho, ka deklaruar se nuk mund të llogaritë në shërbimet e Son Heung-min për pjesën e mbetur të sezonit. Jugkoreani ka pësuar frakturë në dorë, prandaj do t’i nënshtrohet ...

Mourinho: Kam 20 vite karrierë dhe 25 trofe, s’kam asgjë për të provuar!
Trajneri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, foli në konferencë për shtyp para ndeshjes së Champions League kundër Leipzig. Ironi, acarim dhe një shpërthim në fund: Konferenca e teknikut portugez i pati të gjitha, ...
Portalb | 18-Feb-2020 19:52
Trajneri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, foli në konferencë për shtyp para ndeshjes së Champions League kundër Leipzig. Ironi, acarim dhe një shpërthim në fund: Konferenca e teknikut portugez i pati të gjitha, ...

Lëndimi i Son, Mourinho: Më keq nuk kishte se ku të shkojë
Trajneri i Tottenham Hotpsur, Jose Mourinho, ka deklaruar se nuk mund të llogaritë në shërbimet e Son Heung-min për pjesën e mbetur të sezonit. Jugkoreani ka pësuar frakturë në dorë, prandaj do t’i nënshtrohet ...
EkonomiaOnline | 18-Feb-2020 18:10
Trajneri i Tottenham Hotpsur, Jose Mourinho, ka deklaruar se nuk mund të llogaritë në shërbimet e Son Heung-min për pjesën e mbetur të sezonit. Jugkoreani ka pësuar frakturë në dorë, prandaj do t’i nënshtrohet ...

Jose Mourinho jep lajmin e keq për Son Heung-min
Trajneri i skuadrës se Tottenhamit, Jose Mourinho ka folur rreth situatës së lëndimit të yllit të skuadrës, Son Heung-min, shkruan Gazeta inFokus. Portugezi ka thënë së nuk pret që koreani të kthehet të luaj këtë sezon. ...
InFokusi | 18-Feb-2020 17:56
Trajneri i skuadrës se Tottenhamit, Jose Mourinho ka folur rreth situatës së lëndimit të yllit të skuadrës, Son Heung-min, shkruan Gazeta inFokus. Portugezi ka thënë së nuk pret që koreani të kthehet të luaj këtë sezon. ...

Mourinho jep lajmin e keq për yllin e skuadrës, nuk do të luajë më këtë edicion
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho ka thënë se nuk pret që ylli i skuadrës, Son Heung-min të luajë më gjatë këtij edicioni, transmeton zeri.info Reprezentuesi i Koresë së Jugut u lëndua në fitoren 3:2 ndaj Aston ...
Zeri | 18-Feb-2020 17:44
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho ka thënë se nuk pret që ylli i skuadrës, Son Heung-min të luajë më gjatë këtij edicioni, transmeton zeri.info Reprezentuesi i Koresë së Jugut u lëndua në fitoren 3:2 ndaj Aston ...

Situata te Barcelona, presidenti Bartomeu do të takoj lojtarët ditën e sotme
Presidentin Bartomeu ka vendosur që të shuaj zjarrin, pas zbulimeve që pretendonin se klubi i futbollit Barcelona kishte lidhur një kontratë me kompaninë “I3 Ventures” në mënyrë që ajo të krijojë opinion kundër disa ...
TetovaSot | 18-Feb-2020 17:19
Presidentin Bartomeu ka vendosur që të shuaj zjarrin, pas zbulimeve që pretendonin se klubi i futbollit Barcelona kishte lidhur një kontratë me kompaninë “I3 Ventures” në mënyrë që ajo të krijojë opinion kundër disa ...

Telashe për Mourinhon, koreani Son mbyll para kohe sezonin me Tottenhamin
Futbollisti i Tottenham, Heung-Min Son, thuajse e ka mbyllur sezonin me skuadrën angleze. Koreano-jugori pësoi dëmtim të rëndë në muskulin e krahut në sfidën kundër Aston Vilës dhe do t’i nënshtrohet ndërhyrjes ...
TetovaSot | 18-Feb-2020 16:35
Futbollisti i Tottenham, Heung-Min Son, thuajse e ka mbyllur sezonin me skuadrën angleze. Koreano-jugori pësoi dëmtim të rëndë në muskulin e krahut në sfidën kundër Aston Vilës dhe do t’i nënshtrohet ndërhyrjes ...

Henderson flet për Coutinhon, nuk mungojnë “thumbat”
Trajneri i Tottenham, Jose Mourinho nuk mendon se sulmuesi, Heung-Min Son do rikthehet pas disa javë në fushë. Son theu krahun e djathtë në fitoren ndaj Aston Villës dhe sipas raportimit të klubit do mungojë për disa ...
GazetaBlic | 18-Feb-2020 15:41
Trajneri i Tottenham, Jose Mourinho nuk mendon se sulmuesi, Heung-Min Son do rikthehet pas disa javë në fushë. Son theu krahun e djathtë në fitoren ndaj Aston Villës dhe sipas raportimit të klubit do mungojë për disa ...

Mourinho s’pret nga Son të luajë më këtë sezon
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, thotë se ai nuk mund të llogaritë më në Son Heung-min për këtë sezon, pasi që sulmuesi korean e ka thyer krahun dhe s’pritet të rikuperohet në kohë për të luajtur para se të ...
Kosova Sot | 18-Feb-2020 15:25
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, thotë se ai nuk mund të llogaritë më në Son Heung-min për këtë sezon, pasi që sulmuesi korean e ka thyer krahun dhe s’pritet të rikuperohet në kohë për të luajtur para se të ...

Mourinho s’pret nga Son të luajë më këtë sezon
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, thotë se ai nuk mund të llogaritë më në Son Heung-min për këtë sezon, pasi që sulmuesi korean e ka thyer krahun dhe s’pritet të rikuperohet në kohë për të luajtur para se të ...
Koha.mk | 18-Feb-2020 15:24
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, thotë se ai nuk mund të llogaritë më në Son Heung-min për këtë sezon, pasi që sulmuesi korean e ka thyer krahun dhe s’pritet të rikuperohet në kohë për të luajtur para se të ...

Tottenhami konfirmon se Son ka pësuar lëndim të rëndë
Tottenham Hotspuri ka konfirmuar se Son Heung-min ka pësuar lëndim të rëndë. Koreano jugori ka pësuar lëndim të rëndë në dorë, derisa do t’i nënshtrohet operacionit në këto ditë. Son pësoi lëndim në fitoren dramatike ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 13:53
Tottenham Hotspuri ka konfirmuar se Son Heung-min ka pësuar lëndim të rëndë. Koreano jugori ka pësuar lëndim të rëndë në dorë, derisa do t’i nënshtrohet operacionit në këto ditë. Son pësoi lëndim në fitoren dramatike ...

Mourinho s’pret nga Son të luajë më këtë sezon
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, thotë se ai nuk mund të llogaritë më në Son Heung-min për këtë sezon, pasi që sulmuesi korean e ka thyer krahun dhe s’pritet të rikuperohet në kohë për të luajtur para se të ...
Gazeta Express | 18-Feb-2020 15:15
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, thotë se ai nuk mund të llogaritë më në Son Heung-min për këtë sezon, pasi që sulmuesi korean e ka thyer krahun dhe s’pritet të rikuperohet në kohë për të luajtur para se të ...

E konfirmon Mourinho: Son me shumë mundësi e humb sezonin
Trajneri i Tottenham, Jose Mourinho nuk mendon se sulmuesi, Heung-Min Son do rikthehet pas disa javë në fushë. Son theu krahun e djathtë në fitoren ndaj Aston Villës dhe sipas raportimit të klubit do mungojë për disa ...
Alsat-M | 18-Feb-2020 14:54
Trajneri i Tottenham, Jose Mourinho nuk mendon se sulmuesi, Heung-Min Son do rikthehet pas disa javë në fushë. Son theu krahun e djathtë në fitoren ndaj Aston Villës dhe sipas raportimit të klubit do mungojë për disa ...

Mourinho nuk e nënvlerëson Leipzigun
Trajneri portugez i Tottenhamit, Jose Mourinho ka thënë se përballja e 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve me RB Leipzigun do të jetë mjaft e vështirë. Tottenham do të jetë nikoqir i Leipzigut të mërkurën në ndeshjen ...
Koha.net | 18-Feb-2020 14:25
Trajneri portugez i Tottenhamit, Jose Mourinho ka thënë se përballja e 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve me RB Leipzigun do të jetë mjaft e vështirë. Tottenham do të jetë nikoqir i Leipzigut të mërkurën në ndeshjen ...

Tottenhami konfirmon se Son ka pësuar lëndim të rëndë
Tottenham Hotspuri ka konfirmuar se Son Heung-min ka pësuar lëndim të rëndë. Koreano jugori ka pësuar lëndim të rëndë në dorë, derisa do t’i nënshtrohet operacionit në këto ditë. Son pësoi lëndim në fitoren dramatike ...
EkonomiaOnline | 18-Feb-2020 14:25
Tottenham Hotspuri ka konfirmuar se Son Heung-min ka pësuar lëndim të rëndë. Koreano jugori ka pësuar lëndim të rëndë në dorë, derisa do t’i nënshtrohet operacionit në këto ditë. Son pësoi lëndim në fitoren dramatike ...

Dhimbje koke për Mourinho: Heung-Min Son do operohet, ja sa qëndron jashtë
Jose Mourinho ka marrë një lajm jo të mirë pas fitores kundër Aston Villa. Sulmuesi Heung-Min Son ka pësuar një frakturë dhe do të mungojë për disa javë, sikurse edhe ka njoftuar klubi londinez përmes rrugëve zyrtare të ...
ABCNews | 18-Feb-2020 12:51
Jose Mourinho ka marrë një lajm jo të mirë pas fitores kundër Aston Villa. Sulmuesi Heung-Min Son ka pësuar një frakturë dhe do të mungojë për disa javë, sikurse edhe ka njoftuar klubi londinez përmes rrugëve zyrtare të ...

Tottenhami konfirmon se Son ka pësuar lëndim të rëndë
Tottenham Hotspuri ka konfirmuar se Son Heung-min ka pësuar lëndim të rëndë. Koreano jugori ka pësuar lëndim të rëndë në dorë, derisa do t’i nënshtrohet operacionit në këto ditë. Son pësoi lëndim në fitoren dramatike ...
E Dua Sportin | 18-Feb-2020 13:59
Tottenham Hotspuri ka konfirmuar se Son Heung-min ka pësuar lëndim të rëndë. Koreano jugori ka pësuar lëndim të rëndë në dorë, derisa do t’i nënshtrohet operacionit në këto ditë. Son pësoi lëndim në fitoren dramatike ...

Mourinho merr ‘goditjen’ e radhës, Son mungon ndaj Leipzig
Lajmin për lëndimin e lojtarit e ka bërë të ditur vetë faqja e klubit nga Londra përmes një postimit. ‘’Heung Min Son do të mungojë për një kohë pas lëndimit që mori në ndeshjen kundër Aston Villas’’, ishte shkrimi i ...
Lajminet | 18-Feb-2020 13:42
Lajmin për lëndimin e lojtarit e ka bërë të ditur vetë faqja e klubit nga Londra përmes një postimit. ‘’Heung Min Son do të mungojë për një kohë pas lëndimit që mori në ndeshjen kundër Aston Villas’’, ishte shkrimi i ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved