ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 06:12

Detajet tronditëse! Policja që vrau familjarët disa muaj më parë iu nënshtrua një ….

Detajet tronditëse! Policja që vrau familjarët disa muaj më parë iu nënshtrua një ….
Në lagjen “Bujana” të Gjilanit sot kanë mbetur të vdekur 5 persona. V.B zyrtare e Policisë së Kosovës sipas Prokurorisë Themelore të Gjilanit dyshohet se ka privuar nga jeta katër anëtarët e familjes së saj, prindërit ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 19:46
Në lagjen “Bujana” të Gjilanit sot kanë mbetur të vdekur 5 persona. V.B zyrtare e Policisë së Kosovës sipas Prokurorisë Themelore të Gjilanit dyshohet se ka privuar nga jeta katër anëtarët e familjes së saj, prindërit ...

Gjilan/ Policja shuan familjen e saj, vret prindërit e dy vëllezërit, vret edhe veten
Kosova u trondit nga një krim i rëndë në familje. Një police në Gjilan vrau katër pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”.
Top Channel | 18-Feb-2020 19:37
Kosova u trondit nga një krim i rëndë në familje. Një police në Gjilan vrau katër pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”.

Tragjedia në Gjilan/ Policja ka përdorur armën e shërbimit
Prokuroria dhe Policia në Gjilan kanë konfirmuar se zyrtarja policore në këtë qytet, dyshohet se ka vrarë me armë zyrtare prindërit, më pas dy vëllezërit, e në fund ka kryer vetëvrasje.
Top Channel | 18-Feb-2020 19:37
Prokuroria dhe Policia në Gjilan kanë konfirmuar se zyrtarja policore në këtë qytet, dyshohet se ka vrarë me armë zyrtare prindërit, më pas dy vëllezërit, e në fund ka kryer vetëvrasje.

Tragjedia në Kosovë, detaje të reja
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në qytetin e Gjilanit në Kosovë, ku një police ka qëlluar me armë dy prindërit, dy vëllezërit dhe më pas veten e saj.
Top Channel | 18-Feb-2020 18:02
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në qytetin e Gjilanit në Kosovë, ku një police ka qëlluar me armë dy prindërit, dy vëllezërit dhe më pas veten e saj.

?Haziri propozon të shpallet një ditë zie pas tragjedisë në Gjilan
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka propozuar nga krerët e shtetit që ta shpallin një ditë zie në nder të familjes pesë anëtarëshe Bllaca, e cila është shuar sot në Gjilan.
Top Channel | 18-Feb-2020 17:53
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka propozuar nga krerët e shtetit që ta shpallin një ditë zie në nder të familjes pesë anëtarëshe Bllaca, e cila është shuar sot në Gjilan.

Kajtazi: Shumë persona u bënë policë për lidhje politike e shumë të tjerë pasi ishin përkthyes të UNMIK-ut
Njohësi i çështjeve të sigurisë, Fadil Kajtazi, ka folur nga Gjilani për vrasjen e pesëfishtë që ka ndodhur sot, ku dyshohet se një pjesëtare e Policisë së Kosovës ka vrarë prindërit dhe dy vëllezërit e saj e më pastaj ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 21:03
Njohësi i çështjeve të sigurisë, Fadil Kajtazi, ka folur nga Gjilani për vrasjen e pesëfishtë që ka ndodhur sot, ku dyshohet se një pjesëtare e Policisë së Kosovës ka vrarë prindërit dhe dy vëllezërit e saj e më pastaj ...

Detaje të reja/ Motivet pse policja e Gjilanit vrau prindërit dhe vëllezërit
Kosova u trondit nga një krim i rëndë në familje këtë të martë. Një efektive policie vrau në Gjilan 4 pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”. Punonjësja ...
Lapsi | 18-Feb-2020 21:09
Kosova u trondit nga një krim i rëndë në familje këtë të martë. Një efektive policie vrau në Gjilan 4 pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”. Punonjësja ...

Kosovë/Policja vrau prindërit, dy vellezërit dhe veten
Prokuroria dhe Policia në Gjilan kanë konfirmuar se zyrtarja policore në këtë qytet ka vrarë me armë zyrtare prindërit, më pas dy vëllezërit e në fund ka kryer vetëvrasje. Mediat kanë zbuluar se bëhet fjalë për Valdete ...
Top Channel | 18-Feb-2020 16:51
Prokuroria dhe Policia në Gjilan kanë konfirmuar se zyrtarja policore në këtë qytet ka vrarë me armë zyrtare prindërit, më pas dy vëllezërit e në fund ka kryer vetëvrasje. Mediat kanë zbuluar se bëhet fjalë për Valdete ...

Reagon ministri Veliu: Policia do të hetojë të gjitha rrethanat që quan në vrasjen në Gjilan
Ndaj rastit tragjik që ndodhi sot në Gjilan, ku dyshohet se një pjesëtare e Policisë së Kosovës ka vrarë prindërit dhe dy vëllezërit e saj dhe vetëvveten, ka reaguar Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 19:52
Ndaj rastit tragjik që ndodhi sot në Gjilan, ku dyshohet se një pjesëtare e Policisë së Kosovës ka vrarë prindërit dhe dy vëllezërit e saj dhe vetëvveten, ka reaguar Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës ...

Lajmi i fundit: IPK-ja kërkon suspendimin e krerëve të policisë pas tragjedisë në Gjilan
Inspektorati i Policisë së Kosovës po kërkon suspendimin e katër zyrtarëve policorë në stacionin e Gjilanit përfshirë këtu edhe komandantin dhe zëvendëskomandantin e këtij stacioni. Pas tragjedisë në Gjilan sipas IPK-së ...
InFokusi | 18-Feb-2020 21:51
Inspektorati i Policisë së Kosovës po kërkon suspendimin e katër zyrtarëve policorë në stacionin e Gjilanit përfshirë këtu edhe komandantin dhe zëvendëskomandantin e këtij stacioni. Pas tragjedisë në Gjilan sipas IPK-së ...

Tragjedia në Gjilan: Inspektorati kërkon pezullimin e komandantit dhe tre zyrtarëve tjerë policorë
Inspektorati Policor i Kosovës i ka rekomanduar sot Policisë së Kosovës, që të suspendojë katër punonjës të Policisë së Kosovës, me arsyetim se kanë keqpërdorur pozitën zyrtare në rastin e tragjedisë së Gjilanit, ku ...
Gazeta Express | 18-Feb-2020 21:51
Inspektorati Policor i Kosovës i ka rekomanduar sot Policisë së Kosovës, që të suspendojë katër punonjës të Policisë së Kosovës, me arsyetim se kanë keqpërdorur pozitën zyrtare në rastin e tragjedisë së Gjilanit, ku ...

Nisin veprimet e para pas tragjedisë në Gjilan, suspendohen katër zyrtarë policor
Inspektorati Policor i Kosovës ka kërkuar suspendimin e katër zyrtarëve të Policisë pas vrases së pesëfisht në Gjilan. Këtë, IPK e ka bërë të ditur nëpërmjet një komunikate për media, shkruan lajmi.net. Rekomandimi për ...
Gazeta Observer | 18-Feb-2020 21:51
Inspektorati Policor i Kosovës ka kërkuar suspendimin e katër zyrtarëve të Policisë pas vrases së pesëfisht në Gjilan. Këtë, IPK e ka bërë të ditur nëpërmjet një komunikate për media, shkruan lajmi.net. Rekomandimi për ...

Tragjedia në Gjilan: Inspektorati kërkon pezullimin e komandantit dhe tre zyrtarëve tjerë policorë
Inspektorati Policor i Kosovës i ka rekomanduar sot Policisë së Kosovës, që të suspendojë katër punonjës të Policisë së Kosovës, me arsyetim se kanë keqpërdorur pozitën zyrtare në rastin e tragjedisë së Gjilanit, ku ...
Gazeta Express | 18-Feb-2020 21:48
Inspektorati Policor i Kosovës i ka rekomanduar sot Policisë së Kosovës, që të suspendojë katër punonjës të Policisë së Kosovës, me arsyetim se kanë keqpërdorur pozitën zyrtare në rastin e tragjedisë së Gjilanit, ku ...

Nisin veprimet e para pas tragjedisë në Gjilan, suspendohen katër zyrtarë policor
Këtë, IPK e ka bërë të ditur nëpërmjet një komunikate për media, shkruan . Rekomandimi për suspendimin e këtyre zyrtarëve (komandantit të stacionit policor, zëvendës komandantit policor, shefit të operativës të ...
Lajminet | 18-Feb-2020 21:46
Këtë, IPK e ka bërë të ditur nëpërmjet një komunikate për media, shkruan . Rekomandimi për suspendimin e këtyre zyrtarëve (komandantit të stacionit policor, zëvendës komandantit policor, shefit të operativës të ...

Vrasja e shumëfishtë, IPK kërkon suspendimin e eprorëve në Gjilan
Pas raportimit për incidentin në Gjilan ku dyshohej se ishte e përfshirë një zyrtare policore, Inspektorati Policor i Kosovës respektivisht hetuesit e IPK-së kanë dalë në vendin e ngjarjes në lagjen ‘’Bujanina’’. Ekipet ...
Indeks Online | 18-Feb-2020 21:45
Pas raportimit për incidentin në Gjilan ku dyshohej se ishte e përfshirë një zyrtare policore, Inspektorati Policor i Kosovës respektivisht hetuesit e IPK-së kanë dalë në vendin e ngjarjes në lagjen ‘’Bujanina’’. Ekipet ...

“Shumë persona u bënë policë për lidhje politike e shumë të tjerë pasi ishin përkthyes të UNMIK-ut”
Kajtazi në “Dossier D” në RTV Dukagjini thotë se është shumë shqetësuese që në qytetin e Gjilanit përdorimi i armëve zyrtare në raste kriminale. “Në Gjilan kemi rastin e tretë brenda dy viteve që përdoret arma zyrtare ...
Lajminet | 18-Feb-2020 21:40
Kajtazi në “Dossier D” në RTV Dukagjini thotë se është shumë shqetësuese që në qytetin e Gjilanit përdorimi i armëve zyrtare në raste kriminale. “Në Gjilan kemi rastin e tretë brenda dy viteve që përdoret arma zyrtare ...

Ekzekutoi me nga dy plumba në kokë, vëllai u qëllua në gjumë – detaje tjera rreth vrasjeve
Viktimat dyshohet që janë qëlluar me nga dy plumba në kokë, shkruan Sinjali, përcjell albinfo.ch Burimet e njëjta kanë bërë të ditur se vëllau i madh, Fisnik Bllaca u qëllua për vdekje nga e motra, derisa ishte duke ...
AlbInfo | 18-Feb-2020 21:36
Viktimat dyshohet që janë qëlluar me nga dy plumba në kokë, shkruan Sinjali, përcjell albinfo.ch Burimet e njëjta kanë bërë të ditur se vëllau i madh, Fisnik Bllaca u qëllua për vdekje nga e motra, derisa ishte duke ...

Reagon edhe Agim Veliu pas tragjedisë në Gjilan
Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, ka shprehur ngushëllimet për tragjedinë e sotme në Gjilan ku humbën jetën 5 anëtaret e familjes Bllaca dhe ka thënë se është thellësisht i prekur nga ky rast. Veliu ka thënë ...
InFokusi | 18-Feb-2020 21:36
Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, ka shprehur ngushëllimet për tragjedinë e sotme në Gjilan ku humbën jetën 5 anëtaret e familjes Bllaca dhe ka thënë se është thellësisht i prekur nga ky rast. Veliu ka thënë ...

Krimet në familje që tronditën Kosovën
Fundi i muajit janar të vitit 2020 doli të jetë tragjik për çiftin nga Prizreni, Durim e Suada Hadri. Në Kosovë kanë ndodhur disa raste të vrasjeve të rënda prej familjes, për motive të ndryshme. Trupat e tyre u gjetën ...
Gazeta Observer | 18-Feb-2020 21:18
Fundi i muajit janar të vitit 2020 doli të jetë tragjik për çiftin nga Prizreni, Durim e Suada Hadri. Në Kosovë kanë ndodhur disa raste të vrasjeve të rënda prej familjes, për motive të ndryshme. Trupat e tyre u gjetën ...

Policja në Gjilan kishte probleme mendore, PK-ja kishte rekomanduar t’i merret arma zyrtare
Policia e Kosovës ka konfirmuar për “ Kohën Ditore ” se policja Valdete Bllaca, e cila dyshohet se ka vrarë dy vëllezërit dhe prindërit, ka pasur probleme mendore. Në një prononcim për gazetën nga ky institucion kanë ...
Portalb | 18-Feb-2020 21:09
Policia e Kosovës ka konfirmuar për “ Kohën Ditore ” se policja Valdete Bllaca, e cila dyshohet se ka vrarë dy vëllezërit dhe prindërit, ka pasur probleme mendore. Në një prononcim për gazetën nga ky institucion kanë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved