ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 05:21

Bloomberg kualifikohet për debatin presidencial të demokratëve: Trump-in nuk mund ta mposht me reklama, por me debat

Bloomberg kualifikohet për debatin presidencial të demokratëve: Trump-in nuk mund ta mposht me reklama, por me debat
SHBA Ish-kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut Michael Bloomberg është kualifikuar për debatin e ardhshëm presidencial të demokratëve, hera e parë që ai do të marrë pjesë në garat e tyre për t’u përballur me Presidentin ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 19:52
SHBA Ish-kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut Michael Bloomberg është kualifikuar për debatin e ardhshëm presidencial të demokratëve, hera e parë që ai do të marrë pjesë në garat e tyre për t’u përballur me Presidentin ...

Bloomberg kualifikohet për debatin e demokratëve
Nju Jork, 18 shkurt 2020 – Ish-kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut Michael Bloomberg është kualifikuar për debatin e ardhshëm presidencial të demokratëve, hera e parë që ai do të marrë pjesë në garat e tyre për t’u ...
Illyriapress | 18-Feb-2020 21:51
Nju Jork, 18 shkurt 2020 – Ish-kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut Michael Bloomberg është kualifikuar për debatin e ardhshëm presidencial të demokratëve, hera e parë që ai do të marrë pjesë në garat e tyre për t’u ...

Sanders: Bloomberg po kërkon t’i blejë zgjedhjet
Senatori demokrat i Vermontit, Bernie Sanders vazhdoi sulmet ndaj rivalit Michael Bloomberg duke e akuzuar miliarderin se po përpiqej të blinte zgjedhjet. “Bloomberg, ashtu si kushdo tjetër, ka të drejtë të kandidojë ...
Arbresh | 18-Feb-2020 21:36
Senatori demokrat i Vermontit, Bernie Sanders vazhdoi sulmet ndaj rivalit Michael Bloomberg duke e akuzuar miliarderin se po përpiqej të blinte zgjedhjet. “Bloomberg, ashtu si kushdo tjetër, ka të drejtë të kandidojë ...

Sanders: Bloomberg po kërkon t’i blejë zgjedhjet
Senatori demokrat i Vermontit, Bernie Sanders vazhdoi sulmet ndaj rivalit Michael Bloomberg duke e akuzuar miliarderin se po përpiqej të blinte zgjedhjet. “Bloomberg, ashtu si kushdo tjetër, ka të drejtë të kandidojë ...
Medial | 18-Feb-2020 21:12
Senatori demokrat i Vermontit, Bernie Sanders vazhdoi sulmet ndaj rivalit Michael Bloomberg duke e akuzuar miliarderin se po përpiqej të blinte zgjedhjet. “Bloomberg, ashtu si kushdo tjetër, ka të drejtë të kandidojë ...

Sanders: Bloomberg po kërkon t’i blejë zgjedhjet
Senatori demokrat i Vermontit, Bernie Sanders vazhdoi sulmet ndaj rivalit Michael Bloomberg duke e akuzuar miliarderin se po përpiqej të blinte zgjedhjet. “Bloomberg, ashtu si kushdo tjetër, ka të drejtë të kandidojë ...
Gazeta Express | 18-Feb-2020 20:57
Senatori demokrat i Vermontit, Bernie Sanders vazhdoi sulmet ndaj rivalit Michael Bloomberg duke e akuzuar miliarderin se po përpiqej të blinte zgjedhjet. “Bloomberg, ashtu si kushdo tjetër, ka të drejtë të kandidojë ...

Kualifikohet Bloomberg, merr pjesë në debatin e demokratëve
Kandidati presidencial demokrat, Michael Bloomberg do të marrë pjesë për të parën herë në një debat me rivalët, të mërkurën.
Top Channel | 18-Feb-2020 18:13
Kandidati presidencial demokrat, Michael Bloomberg do të marrë pjesë për të parën herë në një debat me rivalët, të mërkurën.

Bloomberg del mirë në sondazhe, i bashkohet debatit të Partisë Demokratike
Kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuara, Michael Bloomberg, do të marrë pjesë në një debat për nominim, për herë të parë të mërkurën. Për të marrë pjesë në debatin në Nevada, ai është dashur të ketë ...
Portalb | 18-Feb-2020 20:51
Kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuara, Michael Bloomberg, do të marrë pjesë në një debat për nominim, për herë të parë të mërkurën. Për të marrë pjesë në debatin në Nevada, ai është dashur të ketë ...

Bloomberg do të jetë pjesë e debatit të demokratëve
Kandidati presidencial i Partisë Demokratike, Michael Bloomberg do të jetë pjesë e një debati për herë të parë të mërkurën. Për të marrë pjesë në debatin në Nevada, atij iu desh të arrinte shifrat dyshifrore në katër ...
Arbresh | 18-Feb-2020 20:36
Kandidati presidencial i Partisë Demokratike, Michael Bloomberg do të jetë pjesë e një debati për herë të parë të mërkurën. Për të marrë pjesë në debatin në Nevada, atij iu desh të arrinte shifrat dyshifrore në katër ...

Bloomberg del mirë në sondazhe, i bashkohet debatit të Partisë Demokratike
Kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuara, Michael Bloomberg, do të marrë pjesë në një debat për nominim, për herë të parë të mërkurën. Për të marrë pjesë në debatin në Nevada, ai është dashur të ketë ...
Radio Evropa e Lire | 18-Feb-2020 20:15
Kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuara, Michael Bloomberg, do të marrë pjesë në një debat për nominim, për herë të parë të mërkurën. Për të marrë pjesë në debatin në Nevada, ai është dashur të ketë ...

Sandersi udhëheq midis demokratëve në nivel kombëtar, Blumbergu kualifikohet për hyrje në debate
Uashington, 18 shkurt – Senatori i Vermontit, Berni Sanders, bindshëm udhëheq në nivel kombëtar para pretendentëve të tjerë për kandidat presidencial të demokratëve, tregojnë rezultatet e anketës më të re të “En-pi-ar”, ...
Koha.mk | 18-Feb-2020 18:16
Uashington, 18 shkurt – Senatori i Vermontit, Berni Sanders, bindshëm udhëheq në nivel kombëtar para pretendentëve të tjerë për kandidat presidencial të demokratëve, tregojnë rezultatet e anketës më të re të “En-pi-ar”, ...

Bloomberg kualifikohet për debatin e demokratëve
Ish-kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut Michael Bloomberg është kualifikuar për debatin e ardhshëm presidencial të demokratëve, hera e parë që ai do të marrë pjesë në garat e tyre për t’u përballur me Presidentin Trump në ...
Zeri Amerikes | 18-Feb-2020 17:47
Ish-kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut Michael Bloomberg është kualifikuar për debatin e ardhshëm presidencial të demokratëve, hera e parë që ai do të marrë pjesë në garat e tyre për t’u përballur me Presidentin Trump në ...

Zgjedhjet presidenciale/ Kush janë sfidantët demokratë, që mund ta mundin Trump-in
Nga Elisabeth Drew/ Zgjedhjet presidenciale amerikane të nëntorit të këtij viti, janë më të rëndësishme në historinë moderne të vendit. Nëse një Donald Trump gjithnjë e më autoritar, hakmarrës dhe i rrezikshëm fiton ...
Lapsi | 18-Feb-2020 17:32
Nga Elisabeth Drew/ Zgjedhjet presidenciale amerikane të nëntorit të këtij viti, janë më të rëndësishme në historinë moderne të vendit. Nëse një Donald Trump gjithnjë e më autoritar, hakmarrës dhe i rrezikshëm fiton ...

ANALIZA: Cili nga demokratët mund ta mposhtë Donald Trumpin?
Nga Elisabeth Drew Zgjedhjet presidenciale amerikane të nëntorit të këtij viti, janë më të rëndësishme në historinë moderne të vendit. Nëse një Donald Trump gjithnjë e më autoritar, hakmarrës dhe i rrezikshëm fiton edhe ...
GazetaTema | 18-Feb-2020 15:21
Nga Elisabeth Drew Zgjedhjet presidenciale amerikane të nëntorit të këtij viti, janë më të rëndësishme në historinë moderne të vendit. Nëse një Donald Trump gjithnjë e më autoritar, hakmarrës dhe i rrezikshëm fiton edhe ...

Miliarderi Bloomberg intensifikon fushatën presidenciale
Ish kryetari i bashkisë së Nju Jorkut dhe miliarderi Michael Bloomberg ishte i fundit mes kandidatëve demokratë që hyri në garën presidenciale dhe i vetmi kandidat që ende nuk ka marrë pjesë në debatet e demokratëve. ...
Zeri Amerikes | 03-Feb-2020 16:22
Ish kryetari i bashkisë së Nju Jorkut dhe miliarderi Michael Bloomberg ishte i fundit mes kandidatëve demokratë që hyri në garën presidenciale dhe i vetmi kandidat që ende nuk ka marrë pjesë në debatet e demokratëve. ...

Bloomberg-u kualifikohet për debatin mes kandidatëve demokratë
Miliarderi Michael Bloomberg është kualifikuar për debatin mes kandidatëve presidencialë nga radhët e Partisë Demokratike, i cili do të zhvillohet të mërkurën. Kjo do të jetë paraqitja e tij e parë në një debat të këtij ...
Gazeta Express | 18-Feb-2020 11:55
Miliarderi Michael Bloomberg është kualifikuar për debatin mes kandidatëve presidencialë nga radhët e Partisë Demokratike, i cili do të zhvillohet të mërkurën. Kjo do të jetë paraqitja e tij e parë në një debat të këtij ...

Sanders: Bloomberg po kërkon të blejë zgjedhjet
Riçmond, 18 shkurt – Senatori demokrat i Vermontit, Bernie Sanders vazhdoi sulmet ndaj rivalit Michael Bloomberg duke e akuzuar miliarderin se po përpiqej të blinte zgjedhjet. “Bloomberg, ashtu si kushdo tjetër, ka të ...
Koha.net | 18-Feb-2020 11:37
Riçmond, 18 shkurt – Senatori demokrat i Vermontit, Bernie Sanders vazhdoi sulmet ndaj rivalit Michael Bloomberg duke e akuzuar miliarderin se po përpiqej të blinte zgjedhjet. “Bloomberg, ashtu si kushdo tjetër, ka të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved