ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 05:01

Pavarësi e 12 e Kosovës, aktivitetet në Prishtinë nisën që sot

Pavarësi e 12 e Kosovës, aktivitetet në Prishtinë nisën që sot
Të hënën, Kosova mbush 12 vjet shtet i pavarur. Ashtu si çdo vit, institucionet shtetërore kanë organizuar një seri aktivitetesh. Zyra e kryeministrit të Kosovës, ka publikuar axhendën e aktiviteteve në atë që do të ...
Top Channel | 16-Feb-2020 20:32
Të hënën, Kosova mbush 12 vjet shtet i pavarur. Ashtu si çdo vit, institucionet shtetërore kanë organizuar një seri aktivitetesh. Zyra e kryeministrit të Kosovës, ka publikuar axhendën e aktiviteteve në atë që do të ...

Aktivitetet që do të mbahen në shënimin e 12 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës
Përvjetori i dymbëdhjetë i shpalljes së pavarësisë së Republikës së Kosovës, do të shënohet me shumë aktivitete të organizuara nga institucionet qendrore dhe lokale. Nën organizimin e Qeverisë, në orën 8:00 do të bëhet ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 20:38
Përvjetori i dymbëdhjetë i shpalljes së pavarësisë së Republikës së Kosovës, do të shënohet me shumë aktivitete të organizuara nga institucionet qendrore dhe lokale. Nën organizimin e Qeverisë, në orën 8:00 do të bëhet ...

Kuvendi nesër mban seancë solemne për 12 vjetorin e Pavarësisë
Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë solemne me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Seanca solemne do të fillojë në orën 11:00. Qeveria e Kosovës po ashtu ka paraparë një sërë aktivitete ...
Shprehja | 17-Feb-2020 00:34
Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë solemne me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Seanca solemne do të fillojë në orën 11:00. Qeveria e Kosovës po ashtu ka paraparë një sërë aktivitete ...

Kuvendi nesër me seancë solemne për 12 vjetorin e Pavarësisë
Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë solemne me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Seanca solemne do të fillojë në orën 11:00. Qeveria e Kosovës po ashtu ka paraparë një sërë aktivitete ...
Arbresh | 16-Feb-2020 23:54
Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë solemne me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Seanca solemne do të fillojë në orën 11:00. Qeveria e Kosovës po ashtu ka paraparë një sërë aktivitete ...

Kuvendi nesër mban seancë solemne për 12 vjetorin e Pavarësisë
Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë solemne me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Seanca solemne do të fillojë në orën 11:00. Qeveria e Kosovës po ashtu ka paraparë një sërë aktivitete ...
TetovaSot | 16-Feb-2020 23:44
Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë solemne me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Seanca solemne do të fillojë në orën 11:00. Qeveria e Kosovës po ashtu ka paraparë një sërë aktivitete ...

Kuvendi mban seancë solemne për 12 vjetorin e Pavarësisë
Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë solemne me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Seanca solemne do të fillojë në orën 11:00. Qeveria e Kosovës po ashtu ka paraparë një sërë aktivitete ...
InFokusi | 16-Feb-2020 23:06
Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë solemne me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Seanca solemne do të fillojë në orën 11:00. Qeveria e Kosovës po ashtu ka paraparë një sërë aktivitete ...

Kuvendi nesër mban seancë solemne për 12- vjetorin e Pavarësisë
Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë solemne me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Seanca solemne do të fillojë në orën 11:00. Qeveria e Kosovës po ashtu ka paraparë një sërë aktivitete ...
Gazeta Observer | 16-Feb-2020 22:57
Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë solemne me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Seanca solemne do të fillojë në orën 11:00. Qeveria e Kosovës po ashtu ka paraparë një sërë aktivitete ...

Kuvendi nesër mban seancë solemne për 12 vjetorin e Pavarësisë
Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë solemne me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Seanca solemne do të fillojë në orën 11:00. Qeveria e Kosovës po ashtu ka paraparë një sërë aktivitete ...
Gazeta Express | 16-Feb-2020 22:49
Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë solemne me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Seanca solemne do të fillojë në orën 11:00. Qeveria e Kosovës po ashtu ka paraparë një sërë aktivitete ...

SHBA “Shkëmbi” viziton Kosharen dhe Tropojën në ditën e Pavarësisë
Shoqata Bjeshkatare Alpiniste “Shkëmbi” për nderë të përvjetorit të Pavarësisë kanë vizituar kompleksin përkujtimor të Koshares dhe Pardeshin e Tropojës. Shoqata ka uruar anëtarët për 12 vjetorin e shpalljes së ...
Indeks Online | 16-Feb-2020 22:34
Shoqata Bjeshkatare Alpiniste “Shkëmbi” për nderë të përvjetorit të Pavarësisë kanë vizituar kompleksin përkujtimor të Koshares dhe Pardeshin e Tropojës. Shoqata ka uruar anëtarët për 12 vjetorin e shpalljes së ...

Kuvendi nesër mban seancë solemne për 12 vjetorin e Pavarësisë
Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë solemne me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Seanca solemne do të fillojë pritet të fillojë në ora 11:00, njofton Klan Kosova. Qeveria e Kosovës ...
Medial | 16-Feb-2020 22:24
Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë solemne me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Seanca solemne do të fillojë pritet të fillojë në ora 11:00, njofton Klan Kosova. Qeveria e Kosovës ...

Kuvendi nesër mban seancë solemne për 12 vjetorin e Pavarësisë
Seanca solemne do të fillojë pritet të fillojë në ora 11:00. Qeveria e Kosovës poashtu ka paraparë një sërë aktivitete tjera me rastin e 12 vjetorit të Pavarësisë së vendit. Nën organizimin e Qeverisë, në......
Zeri | 16-Feb-2020 22:18
Seanca solemne do të fillojë pritet të fillojë në ora 11:00. Qeveria e Kosovës poashtu ka paraparë një sërë aktivitete tjera me rastin e 12 vjetorit të Pavarësisë së vendit. Nën organizimin e Qeverisë, në......

Kuvendi nesër mban seancë solemne për 12 vjetorin e Pavarësisë
Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë solemne me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Seanca solemne do të fillojë pritet të fillojë në ora 11:00, njofton Klan Kosova. Qeveria e Kosovës ...
Klan Kosova | 16-Feb-2020 22:18
Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancë solemne me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Seanca solemne do të fillojë pritet të fillojë në ora 11:00, njofton Klan Kosova. Qeveria e Kosovës ...

Nesër 12 vjetori i pavarësisë së Kosovës: Këto janë aktivitetet që do të zhvillohen
Nën organizimin e Qeverisë, në orën 8:00 do të bëhet ngritja e flamurit në oborrin e Qeverisë, ku të pranishëm do të jenë dy udhëheqësit shtetërorë dhe komandanti i FSK. E derisa garda ceremoniale do të bën ngritjen ...
Zeri | 16-Feb-2020 22:09
Nën organizimin e Qeverisë, në orën 8:00 do të bëhet ngritja e flamurit në oborrin e Qeverisë, ku të pranishëm do të jenë dy udhëheqësit shtetërorë dhe komandanti i FSK. E derisa garda ceremoniale do të bën ngritjen ...

Në vigjilje të 12 vjetorit të pavarësisë, Veseli viziton Prekazin
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar sot Prekazin ku bëri homazhe tek varri i komandantit legjendar të UÇK-së, Adem Jashari, në vigjilje të 12 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. I ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 17:43
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar sot Prekazin ku bëri homazhe tek varri i komandantit legjendar të UÇK-së, Adem Jashari, në vigjilje të 12 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. I ...

Veseli në Prekaz: Adem Jashari është emblema e UÇK-së dhe shqiptarëve
Ish-kryetari i Kuvendit njëherit kryetari i Partisë Demokratike të Kosovë Kadri Veseli, me rastin e shënimit të Ditës së Pavarësisë, ka vizituar sot Prekazin. Ai përmes një statusi në faqen zyrtare Facebook ka thënë se ...
Gazeta Observer | 16-Feb-2020 20:20
Ish-kryetari i Kuvendit njëherit kryetari i Partisë Demokratike të Kosovë Kadri Veseli, me rastin e shënimit të Ditës së Pavarësisë, ka vizituar sot Prekazin. Ai përmes një statusi në faqen zyrtare Facebook ka thënë se ...

Kështu do të festohet për 12 vjetorin e Pavarësisë
Përvjetori i dymbëdhjetë i shpalljes së pavarësisë së Republikës së Kosovës, do të shënohet me shumë aktivitete të organizuara nga institucionet qendrore dheokale. Nën organizimin e Qeverisë, në orën 8:00 do të bëhet ...
Arbresh | 16-Feb-2020 19:20
Përvjetori i dymbëdhjetë i shpalljes së pavarësisë së Republikës së Kosovës, do të shënohet me shumë aktivitete të organizuara nga institucionet qendrore dheokale. Nën organizimin e Qeverisë, në orën 8:00 do të bëhet ...

S’ka parakalim të Ushtrisë për 12-vjetorin e Pavarësisë
Zyra e Kryeministrit ka publikuar agjendën e ngjarjeve për ditën e nesërme, 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Në të gjitha aktivitetet që do të zhvillohen nesër, shihet se nuk do të ketë parakalim të Ushtrisë së ...
Gazeta Observer | 16-Feb-2020 19:20
Zyra e Kryeministrit ka publikuar agjendën e ngjarjeve për ditën e nesërme, 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Në të gjitha aktivitetet që do të zhvillohen nesër, shihet se nuk do të ketë parakalim të Ushtrisë së ...

Ja si do të festohet për 12 vjetorin e Pavarësisë
Përvjetori i dymbëdhjetë i shpalljes së pavarësisë së Republikës së Kosovës, do të shënohet me shumë aktivitete të organizuara nga institucionet qendrore dhe lokale. Nën organizimin e Qeverisë, në orën 8:00 do të bëhet ...
InFokusi | 16-Feb-2020 19:14
Përvjetori i dymbëdhjetë i shpalljes së pavarësisë së Republikës së Kosovës, do të shënohet me shumë aktivitete të organizuara nga institucionet qendrore dhe lokale. Nën organizimin e Qeverisë, në orën 8:00 do të bëhet ...

Ja si do të festohet për 12 vjetorin e Pavarësisë
Përvjetori i dymbëdhjetë i shpalljes së pavarësisë së Republikës së Kosovës, do të shënohet me shumë aktivitete të organizuara nga institucionet qendrore dhe lokale. Nën organizimin e Qeverisë, në orën 8:00 do të bëhet ...
Indeks Online | 16-Feb-2020 19:09
Përvjetori i dymbëdhjetë i shpalljes së pavarësisë së Republikës së Kosovës, do të shënohet me shumë aktivitete të organizuara nga institucionet qendrore dhe lokale. Nën organizimin e Qeverisë, në orën 8:00 do të bëhet ...

Në vigjilje të 12 vjetorit të pavarësisë, Kadri Veseli viziton Prekazin
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar sot Prekazin ku bëri homazhe tek varri i komandantit legjendar të UÇK-së, Adem Jashari, në vigjilje të 12 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. I ...
Gazeta Monitor | 16-Feb-2020 18:24
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar sot Prekazin ku bëri homazhe tek varri i komandantit legjendar të UÇK-së, Adem Jashari, në vigjilje të 12 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. I ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved