ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 06:12

Një ditë pasi del nga spitali, 17-vjeçarja shqiptare gjendet e vdekur në Itali

Një ditë pasi del nga spitali, 17-vjeçarja shqiptare gjendet e vdekur në Itali
Një 17-vjeçare shqiptare Aurora Grazini është gjendur e vdekur në shtëpi pasi doli nga spitali. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Viterbo të Lacios, Itali. Ajo u gjet e vdekur nga prindërit e saj në dhomë, ndërsa dyshohet ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 09:25
Një 17-vjeçare shqiptare Aurora Grazini është gjendur e vdekur në shtëpi pasi doli nga spitali. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Viterbo të Lacios, Itali. Ajo u gjet e vdekur nga prindërit e saj në dhomë, ndërsa dyshohet ...

Detaje nga vdekja e misterioze e adoleshentes shqiptare/ Ndarja nga i dashuri i kishte shkaktuar ankth, tentativat e nënës për ta shpëtuar
Detaje të reja kanë dalë nga vdekja e 17-vjeçares shqiptare në Itali, Aurora Grazini, e cila u gjet e pajetë mëngjesin e djeshëm në shtratin e prindërve të saj, në shtëpinë ku banonte, në Montefiascone, Viterbo, në ...
Telegraf | 16-Feb-2020 08:57
Detaje të reja kanë dalë nga vdekja e 17-vjeçares shqiptare në Itali, Aurora Grazini, e cila u gjet e pajetë mëngjesin e djeshëm në shtratin e prindërve të saj, në shtëpinë ku banonte, në Montefiascone, Viterbo, në ...

Misteri i vdekjes së adoleshentes shqiptare, prokuroria italiane nis hetimet
Hetuesit italianë kanë marrë dëshmi nga familjarët e 16-vjeçares shqiptare, e gjetur e pajetë dje nga të afërmit në shtratin e saj, ndërsa dyshojnë edhe mjekim të gabuar të saj. Hetimet po zhvillohen edhe në spitalin ...
Televizioni Koha | 16-Feb-2020 22:00
Hetuesit italianë kanë marrë dëshmi nga familjarët e 16-vjeçares shqiptare, e gjetur e pajetë dje nga të afërmit në shtratin e saj, ndërsa dyshojnë edhe mjekim të gabuar të saj. Hetimet po zhvillohen edhe në spitalin ...

Sapo ishte ndarë nga i dashuri, detaje të reja nga vdekja e adoleshentes shqiptare
Ditën e djeshme në Montefiascone, në provincën e Viterbo, Itali, një e re shqiptare e quajtur Aurora Grazi, u gjet e vdekur në shtratin e prindërve. Ndërkohë që pritet autopsia për të zbardhur shkaqet e vdekjes ...
Lexo | 16-Feb-2020 11:56
Ditën e djeshme në Montefiascone, në provincën e Viterbo, Itali, një e re shqiptare e quajtur Aurora Grazi, u gjet e vdekur në shtratin e prindërve. Ndërkohë që pritet autopsia për të zbardhur shkaqet e vdekjes ...

Detaje të reja nga 17-vjeçarja shqiptare, që u gjet e vdekur në krevat
Detaje të reja mësohen nga vdekja e 17-vjeçares shqiptare Aurora Grazini, në Itali, e cila u gjet e vdekur në krevatin e dhomës së saj nga prindërit. Mediat italiane shkruajnë se Aurora kishte përjetuar shumë keq një ...
Zeri | 16-Feb-2020 09:46
Detaje të reja mësohen nga vdekja e 17-vjeçares shqiptare Aurora Grazini, në Itali, e cila u gjet e vdekur në krevatin e dhomës së saj nga prindërit. Mediat italiane shkruajnë se Aurora kishte përjetuar shumë keq një ...

Një ditë pasi del nga spitali, 17-vjeçarja shqiptare gjendet e vdekur në Itali
Një 17-vjeçare shqiptare Aurora Grazini është gjendur e vdekur në shtëpi pasi doli nga spitali. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Viterbo të Lacios, Itali. Ajo u gjet e vdekur nga prindërit e saj në dhomë, ndërsa dyshohet ...
Arbresh | 16-Feb-2020 09:37
Një 17-vjeçare shqiptare Aurora Grazini është gjendur e vdekur në shtëpi pasi doli nga spitali. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Viterbo të Lacios, Itali. Ajo u gjet e vdekur nga prindërit e saj në dhomë, ndërsa dyshohet ...

Itali, 17-vjeçarja shqiptare gjendet pa jetë në shtratin e prindërve pak orë pasi lë spitalin
Një ngjarje tragjike ka ndodhur dje në Montefiascone, në provincën e Viterbo, ku një 17-vjeçare shqiptare e quajtur Aurora Grazini, u gjet e vdekur në shtratin e prindërve. Ngjarja e rëndë ndodhi vetëm pak orë pasi ajo ...
Gazeta Dita | 16-Feb-2020 09:19
Një ngjarje tragjike ka ndodhur dje në Montefiascone, në provincën e Viterbo, ku një 17-vjeçare shqiptare e quajtur Aurora Grazini, u gjet e vdekur në shtratin e prindërve. Ngjarja e rëndë ndodhi vetëm pak orë pasi ajo ...

Vdes në rrethana misterioze adoloshentja shqiptare, prindërit e gjetën në shtratin e tyre
Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të shtunë në Montefiascone, në provincën e Viterbo, ku e reja shqiptare e quajtur Aurora Grazini vetëm shtatëmbëdhjetë vjeç, u gjet e vdekur në shtratin e prindërve. Ngjarja e rëndë ...
Telegraf | 16-Feb-2020 00:24
Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të shtunë në Montefiascone, në provincën e Viterbo, ku e reja shqiptare e quajtur Aurora Grazini vetëm shtatëmbëdhjetë vjeç, u gjet e vdekur në shtratin e prindërve. Ngjarja e rëndë ...

Vdekja misterioze e 17 vjeçares shqiptare, ndarja nga i dashuri mund të jetë shkaktari i vdekjes
Detaje të reja kanë dalë nga vdekja e 17-vjeçares shqiptare në Itali, Aurora Grazini, e cila u gjet e pajetë mëngjesin e djeshëm në shtratin e prindërve të saj, në shtëpinë ku banonte, në Montefiascone, Viterbo, në ...
PortaliOnline | 16-Feb-2020 09:07
Detaje të reja kanë dalë nga vdekja e 17-vjeçares shqiptare në Itali, Aurora Grazini, e cila u gjet e pajetë mëngjesin e djeshëm në shtratin e prindërve të saj, në shtëpinë ku banonte, në Montefiascone, Viterbo, në ...

Ngjarje tragjike në Itali! Vdes në rrethana misterioze adoloshentja shqiptare, prindërit e gjetën në shtratin e tyre
ITALI Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të shtunë në Montefiascone, në provincën e Viterbo, ku e reja shqiptare e quajtur Aurora Grazini vetëm shtatëmbëdhjetë vjeç, u gjet e vdekur në shtratin e prindërve. Ngjarja e ...
BalkanWeb | 15-Feb-2020 22:55
ITALI Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të shtunë në Montefiascone, në provincën e Viterbo, ku e reja shqiptare e quajtur Aurora Grazini vetëm shtatëmbëdhjetë vjeç, u gjet e vdekur në shtratin e prindërve. Ngjarja e ...

Vdekja misterioze e adoleshentes shqiptare! Ndarja nga i dashuri i kishte shkaktuar ankth, tentativat e nënës për ta shpëtuar
Detaje të reja kanë dalë nga vdekja e 17-vjeçares shqiptare në Itali, Aurora Grazini, e cila u gjet e pajetë mëngjesin e djeshëm në shtratin e prindërve të saj, në shtëpinë ku banonte, në Montefiascone, Viterbo, në ...
Gazeta Express | 16-Feb-2020 08:47
Detaje të reja kanë dalë nga vdekja e 17-vjeçares shqiptare në Itali, Aurora Grazini, e cila u gjet e pajetë mëngjesin e djeshëm në shtratin e prindërve të saj, në shtëpinë ku banonte, në Montefiascone, Viterbo, në ...

Gjendet e vdekur në shtratin e prindërve pak pasi lirohet nga spitali
Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të shtunë në Montefiascone, në provincën e Viterbo, ku një shqiptare e quajtur Aurora Grazini, vetëm shtatëmbëdhjetë vjeç, u gjet e vdekur në shtratin e prindërve. Ngjarja e rëndë ...
PortaliOnline | 16-Feb-2020 08:36
Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të shtunë në Montefiascone, në provincën e Viterbo, ku një shqiptare e quajtur Aurora Grazini, vetëm shtatëmbëdhjetë vjeç, u gjet e vdekur në shtratin e prindërve. Ngjarja e rëndë ...

EMRI-FOTO/ Kishte kryer kontrolle në spital, 17-vjeçarja kthehet në shtëpi dhe vdes në shtratin e saj
Aurora Grazini, 17 vjeç, është gjetur e vdekur në shtrat nga prindërit e saj. Vajza jetonte në Montefiascone dhe vdiq papritmas duke lënë një dhimbje të padurueshme tek familjarët dhe miqtë e saj. Karabinierët ...
Standard | 16-Feb-2020 01:19
Aurora Grazini, 17 vjeç, është gjetur e vdekur në shtrat nga prindërit e saj. Vajza jetonte në Montefiascone dhe vdiq papritmas duke lënë një dhimbje të padurueshme tek familjarët dhe miqtë e saj. Karabinierët ...

16-vjeçarja shqiptare gjendet e vdekur në dhomën e prindërve të saj në Itali
Siç thonë familjarët, 16-vjeçarja për dhjetë ditë kishte vuajtur nga problemet shëndetësore dhe humbja peshës. Kështu, ajo kishte shkuar në spitalin Belcolle për kontrolle, por disa orë pasi është kthyer në shtëpi, ...
Lajminet | 15-Feb-2020 23:49
Siç thonë familjarët, 16-vjeçarja për dhjetë ditë kishte vuajtur nga problemet shëndetësore dhe humbja peshës. Kështu, ajo kishte shkuar në spitalin Belcolle për kontrolle, por disa orë pasi është kthyer në shtëpi, ...

Një 16-vjeçare shqiptare, gjendet e vdekur në dhomën e prindërve të saj në Itali
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Montefiascone të Italisë këtë të shtunë, pasi shqiptarja Aurora Grazini, është gjetur e vdekur në shtratin e prindërve të saj. Siç thonë familjarët, 16-vjeçarja për dhjetë ditë kishte ...
Telegrafi | 15-Feb-2020 22:31
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Montefiascone të Italisë këtë të shtunë, pasi shqiptarja Aurora Grazini, është gjetur e vdekur në shtratin e prindërve të saj. Siç thonë familjarët, 16-vjeçarja për dhjetë ditë kishte ...

16-vjeçarja shqiptare gjendet e vdekur në dhomën e prindërve të saj në Itali
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Montefiascone të Italisë këtë të shtunë, pasi shqiptarja Aurora Grazini, është gjetur e vdekur në shtratin e prindërve të saj. Siç thonë familjarët, 16-vjeçarja për dhjetë ditë kishte ...
Aktuale.MK | 15-Feb-2020 23:13
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Montefiascone të Italisë këtë të shtunë, pasi shqiptarja Aurora Grazini, është gjetur e vdekur në shtratin e prindërve të saj. Siç thonë familjarët, 16-vjeçarja për dhjetë ditë kishte ...

Shqiptarja 17-vjeçare gjendet e vdekur në dhomën e prindërve në Itali
Ai ditën e sotme para ndjekësve të tij në këtë rrjet sociale shtroi një pyetje për të rinjtë se çfarë do të bënin ndryshe për të përmirësuar vendin. Në përgjigjet e marra , Basha thotë se një prej......
Zeri | 15-Feb-2020 22:13
Ai ditën e sotme para ndjekësve të tij në këtë rrjet sociale shtroi një pyetje për të rinjtë se çfarë do të bënin ndryshe për të përmirësuar vendin. Në përgjigjet e marra , Basha thotë se një prej......

Shqiptarja 17-vjeçare gjendet e vdekur në dhomën e prindërve në Itali
Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të shtunë në Montefiascone, në provincën e Viterbo, ku e reja shqiptare e quajtur Aurora Grazini vetëm shtatëmbëdhjetë vjeç, u gjet e vdekur në shtratin e prindërve. Ngjarja e ...
Zeri | 15-Feb-2020 22:07
Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të shtunë në Montefiascone, në provincën e Viterbo, ku e reja shqiptare e quajtur Aurora Grazini vetëm shtatëmbëdhjetë vjeç, u gjet e vdekur në shtratin e prindërve. Ngjarja e ...

Tragjike: 17-vjeçarja shqiptare gjendet e vdekur në dhomën e prindërve
Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të shtunë në Montefiascone, në provincën e Viterbo, ku një shqiptare e quajtur Aurora Grazini, vetëm shtatëmbëdhjetë vjeç, u gjet e vdekur në shtratin e prindërve. Ngjarja e rëndë ...
GazetaTema | 15-Feb-2020 21:13
Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të shtunë në Montefiascone, në provincën e Viterbo, ku një shqiptare e quajtur Aurora Grazini, vetëm shtatëmbëdhjetë vjeç, u gjet e vdekur në shtratin e prindërve. Ngjarja e rëndë ...

Shkoi në spital për kontroll, kthehet në shtëpi dhe vdes në shtrat 17 vjeçarja
Një tragjedi ka ndodhur në provincën e Viterbos: Aurora Grazini, 17 vjeç, është gjetur e vdekur në shtrat nga prindërit e saj. Vajza jetonte në Montefiascone dhe vdiq papritmas duke lënë një dhimbje të padurueshme. ...
TetovaSot | 15-Feb-2020 21:55
Një tragjedi ka ndodhur në provincën e Viterbos: Aurora Grazini, 17 vjeç, është gjetur e vdekur në shtrat nga prindërit e saj. Vajza jetonte në Montefiascone dhe vdiq papritmas duke lënë një dhimbje të padurueshme. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved