ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 19:02

Çfarë ndodhi në München?

Çfarë ndodhi në München?
Burime diplomatike që e përcollën “debatin” mes Kurtit, Vuçiqit, Thaçit, Ramës dhe të tjerëve të pranishëm në Konferencën e Sigurisë në München kështu e përshkruajnë atmosferën: “Presidenti serb ishte tepër agresiv ...
Medial | 15-Feb-2020 00:52
Burime diplomatike që e përcollën “debatin” mes Kurtit, Vuçiqit, Thaçit, Ramës dhe të tjerëve të pranishëm në Konferencën e Sigurisë në München kështu e përshkruajnë atmosferën: “Presidenti serb ishte tepër agresiv ...

Çfarë ndodhi në München?
Burime diplomatike që e përcollën “debatin” mes Kurtit, Vuçiqit, Thaçit, Ramës dhe të tjerëve të pranishëm në Konferencën e Sigurisë në München kështu e përshkruajnë atmosferën: “Presidenti serb ishte tepër agresiv ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 21:56
Burime diplomatike që e përcollën “debatin” mes Kurtit, Vuçiqit, Thaçit, Ramës dhe të tjerëve të pranishëm në Konferencën e Sigurisë në München kështu e përshkruajnë atmosferën: “Presidenti serb ishte tepër agresiv ...

Çfarë ndodhi në München në tryezën ku ishin Kurti, Vuçiqi, Thaçi dhe Rama…?!
Nga Enver Robelli/ Burime diplomatike që e përcollën “debatin” mes Kurtit, Vuçiqit, Thaçit, Ramës dhe të tjerëve të pranishëm në Konferencën e Sigurisë në München kështu e përshkruajnë atmosferën: “Presidenti serb ishte ...
Ina-Online | 14-Feb-2020 21:44
Nga Enver Robelli/ Burime diplomatike që e përcollën “debatin” mes Kurtit, Vuçiqit, Thaçit, Ramës dhe të tjerëve të pranishëm në Konferencën e Sigurisë në München kështu e përshkruajnë atmosferën: “Presidenti serb ishte ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved