ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 05:11

Zbuloni parashikimin e motit për ditën e nesërme

Zbuloni parashikimin e motit për ditën e nesërme
E shtunë, 15 shkurt 2020. Parashikimi sipas IGJEUM Nesër (e shtunë, dt.15) nuk priten reshje. TEMPERATURAT Nesër (e shtunë, dt.15) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 9 / 16 °C në ...
Telegraf | 14-Feb-2020 23:41
E shtunë, 15 shkurt 2020. Parashikimi sipas IGJEUM Nesër (e shtunë, dt.15) nuk priten reshje. TEMPERATURAT Nesër (e shtunë, dt.15) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 9 / 16 °C në ...

Parashikimi i motit për sot, 14 Shkurt 2020
Sipas MeteoAlb, ne oret e para te dites zonat veriore mbeten me vranesira dhe reshje te pakta, ndersa pjesa tjeter e vendit do te jete me kthjellime. Por ne oret e pasdites dhe ne vijim kushtet atmosferike permiresohen ...
ikub.al | 14-Feb-2020 08:41
Sipas MeteoAlb, ne oret e para te dites zonat veriore mbeten me vranesira dhe reshje te pakta, ndersa pjesa tjeter e vendit do te jete me kthjellime. Por ne oret e pasdites dhe ne vijim kushtet atmosferike permiresohen ...

Plane për Shën Valentin? Njihuni me parashikimin e motit
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat malore reshjet do të jenë në formën e dëborës.
Top Channel | 14-Feb-2020 08:15
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat malore reshjet do të jenë në formën e dëborës.

Moti, afrohen shirat në Shqipëri e Kosovë
Gadishulli i Ballkanit do të jetë në ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të sjellin rreshje shiu në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë. E premte 14 Shkurt 2020 Sot vendi ynë do të ndikohet nga kalimi i ...
Telegraf | 14-Feb-2020 08:53
Gadishulli i Ballkanit do të jetë në ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të sjellin rreshje shiu në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë. E premte 14 Shkurt 2020 Sot vendi ynë do të ndikohet nga kalimi i ...

Moti sot, vranësira dhe diell
Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme. Kjo si pasojë e fushave ciklonike të cilat sërish rikthehen mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për reshje shiu të intensitetit mesatar deri të lartë. Situata ...
Telegrafi | 06-Nov-2019 07:32
Situata meteorologjike sërish mbetet e paqëndrueshme. Kjo si pasojë e fushave ciklonike të cilat sërish rikthehen mbi vendin tonë, duke krijuar kushte për reshje shiu të intensitetit mesatar deri të lartë. Situata ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...
Arbresh | 14-Feb-2020 19:54
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...
InFokusi | 14-Feb-2020 19:21
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende vranësira, mirëpo gjatë mbrëmjes dhe nga dita e diel priten ...
Lajminet | 14-Feb-2020 19:12
Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende vranësira, mirëpo gjatë mbrëmjes dhe nga dita e diel priten ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...
Zeri | 14-Feb-2020 19:11
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 19:05
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Në fundjavë mot i thatë me vranësira të ndryshueshme. Të hënën në mëngjes reshje të dobëta shiu Në ditët e fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave të presionit të lartë, që do......
Zeri | 22-Nov-2019 19:09
Në fundjavë mot i thatë me vranësira të ndryshueshme. Të hënën në mëngjes reshje të dobëta shiu Në ditët e fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave të presionit të lartë, që do......

Moti, e premte 14 shkurt 2020
Masat ajrore të kthjellta, por të ftohta do ndikojnë mbi territorin shqiptar mot kryesisht të qëndueshëm, por me vranësira të dendura paraqiten zonat verilindore. Pasditja dhe nata do të mbeten në të njëjtat kushte ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 06:00
Masat ajrore të kthjellta, por të ftohta do ndikojnë mbi territorin shqiptar mot kryesisht të qëndueshëm, por me vranësira të dendura paraqiten zonat verilindore. Pasditja dhe nata do të mbeten në të njëjtat kushte ...

Parashikimi i motit/ Ja si ndryshon koha në orët e ardhshme…
Mos u gënjeni nga dita e sotme plot diell dhe temperatura relativisht të ngrohta, pasi si muaj Shkurt që jemi nesër kemi ndryshim total të situatës meteorologjike. Në këtë mënyrë duke nisur që nga orët e vona të ...
Standard | 14-Feb-2020 14:07
Mos u gënjeni nga dita e sotme plot diell dhe temperatura relativisht të ngrohta, pasi si muaj Shkurt që jemi nesër kemi ndryshim total të situatës meteorologjike. Në këtë mënyrë duke nisur që nga orët e vona të ...

Nesër Stuhia Ciara prek Shqipërinë, ja çfarë paralajmëron meteorologia…
Stuhia Ciara ka shkaktuar viktima në Europë dhe dëme të mëdha materiale, tani po i afrohet edhe Shqipërisë sipas meteorologëve. Mendohet që ajo do prekë Shqipërinë ditën e nesërme. Për të na sqaruar për këtë stuhi me ...
Standard | 14-Feb-2020 14:07
Stuhia Ciara ka shkaktuar viktima në Europë dhe dëme të mëdha materiale, tani po i afrohet edhe Shqipërisë sipas meteorologëve. Mendohet që ajo do prekë Shqipërinë ditën e nesërme. Për të na sqaruar për këtë stuhi me ...

Moti, afrohen shirat në Shqipëri e Kosovë…
Gadishulli i Ballkanit do të jetë në ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të sjellin rreshje shiu në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë. E premte 14 Shkurt 2020 Sot vendi ynë do të ndikohet nga kalimi i ...
Standard | 14-Feb-2020 14:07
Gadishulli i Ballkanit do të jetë në ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të sjellin rreshje shiu në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë. E premte 14 Shkurt 2020 Sot vendi ynë do të ndikohet nga kalimi i ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë gradë ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 08:12
Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë gradë ...

Si do të jetë moti në fundjavë? Parashikimi i Shërbimit Meteorologjik
Shërbimi Meteorologjik Shqiptar informon se ditën e Shtunë parashikohet të kemi mot të kthjellët në të gjithë territorin, përjashtuar vranësirat kalimtare në relievet malore. Era do të jetë nga kuadrati i Veriut me ...
ScanTv | 14-Feb-2020 13:13
Shërbimi Meteorologjik Shqiptar informon se ditën e Shtunë parashikohet të kemi mot të kthjellët në të gjithë territorin, përjashtuar vranësirat kalimtare në relievet malore. Era do të jetë nga kuadrati i Veriut me ...

Mot i vranët me shi në vendet më të ulëta dhe borë në vendet më të larta
Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi verior, më shumë e shprehur në pjesët lindore të vendit. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus dy deri pesë, ndërsa ajo e ditës prej tetë deri 15 gradë ...
RTM | 14-Mar-2017 09:23
Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi verior, më shumë e shprehur në pjesët lindore të vendit. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus dy deri pesë, ndërsa ajo e ditës prej tetë deri 15 gradë ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë gradë ...
Republika | 14-Feb-2020 10:17
Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë gradë ...

Rikthehen reshjet, në mbrëmje parashikohen shira të furishëm
Prej orëve të para të mëngjesit rajoni i Sarandës dhe Delvinës është përfshirë nga reshjet e shiut. Gjatë orëve të pasdites dhe të mbrëmjes pritet që reshjet e shiut të jenë me intensitet të lartë. Mesnata do të sjelli ...
Saranda Web | 14-Feb-2020 10:12
Prej orëve të para të mëngjesit rajoni i Sarandës dhe Delvinës është përfshirë nga reshjet e shiut. Gjatë orëve të pasdites dhe të mbrëmjes pritet që reshjet e shiut të jenë me intensitet të lartë. Mesnata do të sjelli ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved