ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 08:01

Vuçiq pas tryezës në Munih: Tani po e njoh edhe Kurtin

Vuçiq pas tryezës në Munih: Tani po e njoh edhe Kurtin
Munih, 14 shkurt 2020 – Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, e ka vlerësuar si të vështirë panelin për Ballkanin Perëndimor që u mbajt të premten pasdite në Forumin Ndërkombëtar të Munihut. “Takimi ka qenë i ...
Illyriapress | 15-Feb-2020 01:16
Munih, 14 shkurt 2020 – Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, e ka vlerësuar si të vështirë panelin për Ballkanin Perëndimor që u mbajt të premten pasdite në Forumin Ndërkombëtar të Munihut. “Takimi ka qenë i ...

Vuçiq: Takim me Kurtin ka qenë i vështirë
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq e ka quajtur të vështirë tryezën në të cilën ka qenë i pranishëm kryeministri i Kosovës, Albin Kurti. “Takimi ka qenë i vështirë. I kam mbrojtur interesat e Serbisë dhe e kam ...
Shprehja | 15-Feb-2020 00:46
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq e ka quajtur të vështirë tryezën në të cilën ka qenë i pranishëm kryeministri i Kosovës, Albin Kurti. “Takimi ka qenë i vështirë. I kam mbrojtur interesat e Serbisë dhe e kam ...

Vuçiq: Takimi me Kurtin ka qenë i vështirë
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq e ka quajtur të vështirë tryezën në të cilën ka qenë i pranishëm kryeministri i Kosovës, Albin Kurti. “Takimi ka qenë i vështirë. I kam mbrojtur interesat e Serbisë dhe e kam ...
Arbresh | 15-Feb-2020 00:29
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq e ka quajtur të vështirë tryezën në të cilën ka qenë i pranishëm kryeministri i Kosovës, Albin Kurti. “Takimi ka qenë i vështirë. I kam mbrojtur interesat e Serbisë dhe e kam ...

Vuçiq: Takim me Kurtin ka qenë i vështirë
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq e ka quajtur të vështirë tryezën në të cilën ka qenë i pranishëm kryeministri i Kosovës, Albin Kurti. “Takimi ka qenë i vështirë. I kam mbrojtur interesat e Serbisë dhe e kam ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 23:52
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq e ka quajtur të vështirë tryezën në të cilën ka qenë i pranishëm kryeministri i Kosovës, Albin Kurti. “Takimi ka qenë i vështirë. I kam mbrojtur interesat e Serbisë dhe e kam ...

“Serbia duhet të çlirohet nga Kosova”! Detaje të reja nga përplasja mes Albin Kurtit dhe Vuçiç në Mynih të Gjermanisë
Mediat serbe raportojnë se presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, dhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, janë përplasur gjatë mbajtjes së panelit të sigurisë së Ballkanit Perëndimor që aktualisht po mbahet në Munih. ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 22:42
Mediat serbe raportojnë se presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, dhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, janë përplasur gjatë mbajtjes së panelit të sigurisë së Ballkanit Perëndimor që aktualisht po mbahet në Munih. ...

Flet Vuçiq pas përballjes me Kurtin në Gjermani
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, u tha sot gazetarëve se gjatë panelit të sigurisë së Ballkanit Perëndimor që po mbahet në Munih, se kur u takua me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti, i ka mborjtur interesat e ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 23:03
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, u tha sot gazetarëve se gjatë panelit të sigurisë së Ballkanit Perëndimor që po mbahet në Munih, se kur u takua me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti, i ka mborjtur interesat e ...

“Ishte një takim i ashpër”! Vuçiç flet pas përballjes së parë me Albin Kurtin. Ç’po ndodh në Gjermani?
Pas takimit të mbajtur për Ballkanin Perëndimor, ku po merrte pjesë edhe Albin Kurti, presidenti serb, Aleksandar Vuçiç, i është drejtuar mediave, duke thënë se ka qenë një takim i ashpër, por që sipas tij, ai ka ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 22:06
Pas takimit të mbajtur për Ballkanin Perëndimor, ku po merrte pjesë edhe Albin Kurti, presidenti serb, Aleksandar Vuçiç, i është drejtuar mediave, duke thënë se ka qenë një takim i ashpër, por që sipas tij, ai ka ...

Vuçiq: Ishte një takim i ashpër me Kurtin
Pas takimit të mbajtur për Ballkanin Perëndimor, ku po merrte pjesë edhe Albin Kurti, presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, i është drejtuar mediave duke thënë se ka qenë një takim i ashpër, por që sipas tij, ai ka ...
Shenja | 14-Feb-2020 22:32
Pas takimit të mbajtur për Ballkanin Perëndimor, ku po merrte pjesë edhe Albin Kurti, presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, i është drejtuar mediave duke thënë se ka qenë një takim i ashpër, por që sipas tij, ai ka ...

Flet Vuçiq pas përballjes me Kurtin: Fuqishëm i mbrojta interesat e Serbisë në bisedë me Kurtin
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuciq, u tha sot gazetarëve se gjatë panelit të sigurisë së Ballkanit Perëndimor që po mbahet në Mynih, se kur u takua me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti, i ka mborjtur interesat e ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 22:14
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuciq, u tha sot gazetarëve se gjatë panelit të sigurisë së Ballkanit Perëndimor që po mbahet në Mynih, se kur u takua me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti, i ka mborjtur interesat e ...

Vuçiq: Ishte një takim i ashpër me Kurtin
Pas takimit të mbajtur për Ballkanin Perëndimor, ku po merrte pjesë edhe Albin Kurti, presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, i është drejtuar mediave duke thënë se ka qenë një takim i ashpër, por që sipas tij, ai ka ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 21:15
Pas takimit të mbajtur për Ballkanin Perëndimor, ku po merrte pjesë edhe Albin Kurti, presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, i është drejtuar mediave duke thënë se ka qenë një takim i ashpër, por që sipas tij, ai ka ...

Mediat serbe: Përplasen Kurti e Vuçiqi në Munih
Mediat serbe raportojnë se presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, dhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, janë përplasur gjatë mbajtjes së panelit të sigurisë së Ballkanit Perëndimor që aktualisht po mbahet në Munih. ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 21:47
Mediat serbe raportojnë se presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, dhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, janë përplasur gjatë mbajtjes së panelit të sigurisë së Ballkanit Perëndimor që aktualisht po mbahet në Munih. ...

FOTO LAJM: Albin Kurti e Vuçiç ballë për ballë në Mynih
Ka nisur diskutimi për Ballkanin Perëndimor në Konferencën e Sigurisë së Mynihut. Në këtë takim merr pjesë edhe kryeministri i Kosovës, Kurti e presidenti serb, Vuçic, të cilët janë vënë përballë njëri-tjetrit. Në ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 19:27
Ka nisur diskutimi për Ballkanin Perëndimor në Konferencën e Sigurisë së Mynihut. Në këtë takim merr pjesë edhe kryeministri i Kosovës, Kurti e presidenti serb, Vuçic, të cilët janë vënë përballë njëri-tjetrit. Në ...

Konferenca e Sigurisë, Rama, Kurti dhe Vuçiç për herë të parë në një tryezë në Mynih
Ka përfunduar diskutimi për Ballkanin Perëndimor në një tryezë të rrumbullakët të organizuar nga Konferencën e Sigurisë së Mynihut lidhur me çështjet e sigurisë në Ballkan. Të pranishëm në Konferencë ishin kryeministri ...
Telegraf | 14-Feb-2020 20:47
Ka përfunduar diskutimi për Ballkanin Perëndimor në një tryezë të rrumbullakët të organizuar nga Konferencën e Sigurisë së Mynihut lidhur me çështjet e sigurisë në Ballkan. Të pranishëm në Konferencë ishin kryeministri ...

“Kanadaja e angazhuar në Konferencën e Rindërtimit”, Rama takon në Gjermani kryeministrin kanadez Trudeau
GJERMANI Kryeministri Edi Rama është takuar sot në Mynih ku ndodhet për Konferencën e sigurisë me Kryeministrin kanadez, Justin Trudeau me të cilin ka diskutuar mbi Rindërtimin dhe Konferencën e Donatorëve për tërmetin, ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 13:17
GJERMANI Kryeministri Edi Rama është takuar sot në Mynih ku ndodhet për Konferencën e sigurisë me Kryeministrin kanadez, Justin Trudeau me të cilin ka diskutuar mbi Rindërtimin dhe Konferencën e Donatorëve për tërmetin, ...

Mino Raiola ndez çështjen Pogba, flet edhe për të ardhmen e Donnarummas dhe Ibrahimovic
Përtej rezultatet dhe polemikave që prodhoi ndeshja Milan-Juve, për të tërhequr vëmendjen e gazetarëve dhe tifozëve ka menduar Mino Raiola, i cili në përfundim të sfidës u ndal duke folur për të ardhmen e disa prej ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 12:15
Përtej rezultatet dhe polemikave që prodhoi ndeshja Milan-Juve, për të tërhequr vëmendjen e gazetarëve dhe tifozëve ka menduar Mino Raiola, i cili në përfundim të sfidës u ndal duke folur për të ardhmen e disa prej ...

Të hënën nis aksioni i IKMT në Astir, banorët paralajmërojnë protesta: Do mbrojmë me çdo mjet banesat
Të enjten paradite IKMT ka zbarkuar në Unazën e Re, ku ka njoftuar pronarët e objekteve që preken nga projekti, loti i dytë, që të boshatisin shtëpitë dhe dyqanet, pasi ditën e hënë do të rifillojë aksioni i shembjes. ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 20:04
Të enjten paradite IKMT ka zbarkuar në Unazën e Re, ku ka njoftuar pronarët e objekteve që preken nga projekti, loti i dytë, që të boshatisin shtëpitë dhe dyqanet, pasi ditën e hënë do të rifillojë aksioni i shembjes. ...

Ja si u konfrontuan Kurti dhe Vuçiq në Gjermani
Mediat serbe raportojnë se presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, dhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti janë përplasur sot mes vete në Gjermani. Thuhet se Vuçiq i ka thënë Kurtit se ky i fundit nuk mund ta fyejë ...
PortaliOnline | 14-Feb-2020 21:41
Mediat serbe raportojnë se presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, dhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti janë përplasur sot mes vete në Gjermani. Thuhet se Vuçiq i ka thënë Kurtit se ky i fundit nuk mund ta fyejë ...

Vuçiq: Takim i vështirë me Kurtin, tashmë nuk e kam të panjohur
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq e ka quajtur të vështirë tryezën në të cilën ka qenë i pranishëm bashkë me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti. “Takimi ka qenë i vështirë. I kam mbrojtur interesat e Serbisë dhe e kam ...
Koha.net | 14-Feb-2020 21:15
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq e ka quajtur të vështirë tryezën në të cilën ka qenë i pranishëm bashkë me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti. “Takimi ka qenë i vështirë. I kam mbrojtur interesat e Serbisë dhe e kam ...

Nis diskutimi në Munih, Kurti e Vuçiq përballë njëri-tjetrit
Ka nisur diskutimi për Ballkanin Perëndimor në Konferencën e Sigurisë në Munih. Në këtë takim merr pjesë edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti e presidenti serb, Aleksandar Vuçic, të cilët janë ulur përballë ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 21:13
Ka nisur diskutimi për Ballkanin Perëndimor në Konferencën e Sigurisë në Munih. Në këtë takim merr pjesë edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti e presidenti serb, Aleksandar Vuçic, të cilët janë ulur përballë ...

Mediat serbe japin informata për përplasjen e Kurtit dhe Vuçiqit
Mediat serbe raportojnë se presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, dhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, janë përplasur gjatë mbajtjes së panelit të sigurisë së Ballkanit Perëndimor që aktualisht po mbahet në Munih. ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 21:04
Mediat serbe raportojnë se presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, dhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, janë përplasur gjatë mbajtjes së panelit të sigurisë së Ballkanit Perëndimor që aktualisht po mbahet në Munih. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved