ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 23:50

Vasili: “KÇK një alibi e përdorur me kriminelët”

Vasili: “KÇK një alibi e përdorur me kriminelët”
Delgacioni i Komisionit të Venecias në vizitën e tij në Tiranë zhvilloi një takim me Këshillin e Emërimeve në Drejtësi 2019 dhe 2020 në ambientet e Gjykatës së lartë. Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka theksuar se ...
Telegraf | 14-Feb-2020 23:06
Delgacioni i Komisionit të Venecias në vizitën e tij në Tiranë zhvilloi një takim me Këshillin e Emërimeve në Drejtësi 2019 dhe 2020 në ambientet e Gjykatës së lartë. Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka theksuar se ...

Vasili: Kur këta një institucion nuk e kapin dot, shkojnë te Venecia
Delgacioni i Komisionit të Venecias në vizitën e tij në Tiranë zhvilloi një takim me Këshillin e Emërimeve në Drejtësi 2019 dhe 2020 në ambientet e Gjykatës së lartë. I ftuar në studion e “ABC News” nënkryetari i ...
ABCNews | 14-Feb-2020 18:17
Delgacioni i Komisionit të Venecias në vizitën e tij në Tiranë zhvilloi një takim me Këshillin e Emërimeve në Drejtësi 2019 dhe 2020 në ambientet e Gjykatës së lartë. I ftuar në studion e “ABC News” nënkryetari i ...

Basha takon Venecian për KED: Shqipëria, e kapur nga Rama
Lideri I opozites Lulzim Basha ka shfrytezuar takimin me delegacionin e Komisionit te Venecias per te denoncuar vendimin e fundit te Parlamentit qe I le Presidentit te Republikes vetem 10 dite afat per te zhvilluar ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 15:49
Lideri I opozites Lulzim Basha ka shfrytezuar takimin me delegacionin e Komisionit te Venecias per te denoncuar vendimin e fundit te Parlamentit qe I le Presidentit te Republikes vetem 10 dite afat per te zhvilluar ...

Emërimet në Kushtetuese/ Delegacioni i Komisionit të Venecias pyet anëtarët e KED
Delegacioni i Komisionit të Venecias që ndodhet në Tiranë ka zhvilluar një takim edhe me anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Gjatë vizitës, ekspertët pyetën anëtarët e KED për emërimet në Gjykatën ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 14:58
Delegacioni i Komisionit të Venecias që ndodhet në Tiranë ka zhvilluar një takim edhe me anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Gjatë vizitës, ekspertët pyetën anëtarët e KED për emërimet në Gjykatën ...

Delegacioni i “Venecias” mbyll vizitën në Tiranë për “Kushtetuesen”
Delegacioni i Komisionit të Venecias, i cili prej disa ditësh ndodhet në Tiranë, zhvilloi një takim me Këshillin e Emërimeve në Drejtësi 2019 dhe 2020 në ambientet e Gjykatës së lartë. Anëtarët e Delegacionit të ...
ABCNews | 14-Feb-2020 13:52
Delegacioni i Komisionit të Venecias, i cili prej disa ditësh ndodhet në Tiranë, zhvilloi një takim me Këshillin e Emërimeve në Drejtësi 2019 dhe 2020 në ambientet e Gjykatës së lartë. Anëtarët e Delegacionit të ...

Delegacioni i Komisionit të Venecias takim me Këshillin e Emërimeve në Drejtësi
Delegacioni i Komisionit të Venecias, i cili prej disa ditësh ndodhet në Tiranë, ka zhvilluar sot (14.02.2020) në ambientet e Gjykatës së Lartë një takim me Këshillin e Emërimeve në Drejtësi 2019 dhe 2020.
Top Channel | 14-Feb-2020 13:16
Delegacioni i Komisionit të Venecias, i cili prej disa ditësh ndodhet në Tiranë, ka zhvilluar sot (14.02.2020) në ambientet e Gjykatës së Lartë një takim me Këshillin e Emërimeve në Drejtësi 2019 dhe 2020.

Komisioni i Venecias mbyll vizitën në Tiranë, takim me anëtarët e KED-së
Delegacioni i Komisionit të Venecias, i cili prej disa ditësh ndodhet në Tiranë ka zhvilluar sot në ambjentet e Gjykatës së Lartë një takim me Këshillin e Emërimeve në Drejtësi 2019 dhe 2020. Vizita ishte në kuadër të ...
Gazeta Dita | 14-Feb-2020 13:49
Delegacioni i Komisionit të Venecias, i cili prej disa ditësh ndodhet në Tiranë ka zhvilluar sot në ambjentet e Gjykatës së Lartë një takim me Këshillin e Emërimeve në Drejtësi 2019 dhe 2020. Vizita ishte në kuadër të ...

Pas takimit me delegacionin e Venecias, Basha: Vendi është në një kolaps total!
Ka përfunduar takimi i delegacionit të Venecias me opozitën-jashtëparlamentare.
Top Channel | 14-Feb-2020 10:17
Ka përfunduar takimi i delegacionit të Venecias me opozitën-jashtëparlamentare.

Delegacioni i Komisionit të Venecias takim me Këshillin e Emërimeve në Drejtësi
Delegacioni i Komisionit të Venecias, i cili prej disa ditësh ndodhet në Tiranë, ka zhvilluar sot (14.02.2020) në ambientet e Gjykatës së Lartë një takim me Këshillin e Emërimeve në Drejtësi 2019 dhe 2020. Vizita ishte ...
Lexo | 14-Feb-2020 13:20
Delegacioni i Komisionit të Venecias, i cili prej disa ditësh ndodhet në Tiranë, ka zhvilluar sot (14.02.2020) në ambientet e Gjykatës së Lartë një takim me Këshillin e Emërimeve në Drejtësi 2019 dhe 2020. Vizita ishte ...

Basha pas takimit me Komisionin e Venecias: Shqipëria në kolaps. Ne sakrifikuam gjithçka për t’i hapur rrugë zgjidhjeve politike për shqiptarët
Kreu i PD, Lulzim Basha thotë se vendi është në krizë të thellë dhe sipas tij e vetmja zgjidhje përballë një krizë totale është një parlament i dalë nga vota e lirë e shqiptarëve. Në mbyllje të takimit me delegacionin e ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 09:51
Kreu i PD, Lulzim Basha thotë se vendi është në krizë të thellë dhe sipas tij e vetmja zgjidhje përballë një krizë totale është një parlament i dalë nga vota e lirë e shqiptarëve. Në mbyllje të takimit me delegacionin e ...

Takimi me delegacionin e Venecias, Basha kërcënon mazhorancën: Nëse do vazhdoni kështu, atëherë opozita dhe shqiptarët s’ju falin më
Duke theksuar se vendi është në kolaps total, pushteti dhe drejtësia e kapur dhe shqiptarët të pasigurtë, kryedemokrati Basha ka nënvizuar se e vetmja zgjidhje përballë një krizë totale është një parlament i dalë nga ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 09:51
Duke theksuar se vendi është në kolaps total, pushteti dhe drejtësia e kapur dhe shqiptarët të pasigurtë, kryedemokrati Basha ka nënvizuar se e vetmja zgjidhje përballë një krizë totale është një parlament i dalë nga ...

Basha del optimist pas takimit me delegacionin e Venecias: Ishte i frytshëm. Opozita bashkë me qytetarët do të marrin vendimin për…
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 09:32
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps ...

Basha: Po shkatërrohet reforma në drejtësi, jemi në krizë të thellë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha akuzoi mazhorancën se po kap dhe shkatërron reformën në drejtësi. Ai u shpreh për mediat mëngjesin e kësaj të premteje se vendi është në krizë të thellë. Deklaratat ai i bëri ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 10:02
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha akuzoi mazhorancën se po kap dhe shkatërron reformën në drejtësi. Ai u shpreh për mediat mëngjesin e kësaj të premteje se vendi është në krizë të thellë. Deklaratat ai i bëri ...

Emërimi i anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese/ Basha takim me delegacionin e Komisionit të Venecias
Siç dhe ishte parashikuar, ditën e sotme, në orët e para të mëngjesit, në ambientet e hotel Rogner, Kryetari Basha po zhvillon një takim me delegacionin e Komisionit të Venecias për çështjen e emërimit të anëtarëve të ...
Top Channel | 14-Feb-2020 09:14
Siç dhe ishte parashikuar, ditën e sotme, në orët e para të mëngjesit, në ambientet e hotel Rogner, Kryetari Basha po zhvillon një takim me delegacionin e Komisionit të Venecias për çështjen e emërimit të anëtarëve të ...

Basha pas takimit me “Venecian”: Qytetarët dhe opozita do të marrin vendime që i takojnë një shoqërie europiane
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps ...
Telegraf | 14-Feb-2020 09:56
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi, Basha teksa foli për gazetarët pohoi se vendi është në kolaps ...

Kreu i PD Lulzim Basha dhe përfaqësues të opozitës takim me delegacionin e Komisionit të Venecias
TIRANË Përfaqësues të opozitës janë takuar sot me delegacionin e Komisionit të Venecias i cili ndodhet në Tiranë prej ditës së djeshme për çështjen e emërimeve në Gjykatën Kushtetuese. Gazetari Osman Stafa raportoi për ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 08:53
TIRANË Përfaqësues të opozitës janë takuar sot me delegacionin e Komisionit të Venecias i cili ndodhet në Tiranë prej ditës së djeshme për çështjen e emërimeve në Gjykatën Kushtetuese. Gazetari Osman Stafa raportoi për ...

Avokatja e Popullit takim me delegacionin e ‘Venecias’: E pajustifikueshme tejzgjatja e mungesës së Gjykatës Kushtetuese
Një delegacioni i dytë i Komisionit të Venecias vizitoi sot institucionin e Avokatit të Popullit ku u prit nga Avokatja Erinda Ballanca dhe bashkëpunëtorët e saj. Vizita e Komisionit të Venecias vjen në kuadrin e ...
Politiko | 14-Feb-2020 12:43
Një delegacioni i dytë i Komisionit të Venecias vizitoi sot institucionin e Avokatit të Popullit ku u prit nga Avokatja Erinda Ballanca dhe bashkëpunëtorët e saj. Vizita e Komisionit të Venecias vjen në kuadrin e ...

Basha pas takimit me delegacionin e Venecias: Shqipëria në krizë të thellë kushtetuese!
Përfaqësues të opozitës janë takuar sot me delegacionin e Komisionit të Venecias, i cili ndodhet në Tiranë prej ditës së djeshme për çështjen e emërimeve në Gjykatën Kushtetuese. Pas takimit, Basha, në një prononcim për ...
Dritare | 14-Feb-2020 12:26
Përfaqësues të opozitës janë takuar sot me delegacionin e Komisionit të Venecias, i cili ndodhet në Tiranë prej ditës së djeshme për çështjen e emërimeve në Gjykatën Kushtetuese. Pas takimit, Basha, në një prononcim për ...

Meta takon delegacionin e Venecias: Është bërë një Kushtetutë e mrekullueshme, por që herë pas here çmontohet dhe prishet balanca
Komisioni i Venecias është takuar sot me kreun e Shtetit, Ilir Meta për çështjen e Gjykatës Kushtetuese.
Top Channel | 13-Feb-2020 13:30
Komisioni i Venecias është takuar sot me kreun e Shtetit, Ilir Meta për çështjen e Gjykatës Kushtetuese.

“Përfaqësuesit e Komisinit të Venecias kokë më kokë Ardian Dvoranin,” Çfarë po ndodh?
Përfaqësuesit e Komisionit të Venecias kanë nisur takimin me anëtarët e KED dhe me Ardian Dvoranin. Gazetari Juxhin Mustafaraj raporton për ABC News se ka nisur takimi mes përfaqësuesve të Venecias dhe Dvoranit ...
ABCNews | 14-Feb-2020 10:49
Përfaqësuesit e Komisionit të Venecias kanë nisur takimin me anëtarët e KED dhe me Ardian Dvoranin. Gazetari Juxhin Mustafaraj raporton për ABC News se ka nisur takimi mes përfaqësuesve të Venecias dhe Dvoranit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved