ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 19:33

Surpriza e Shën Valentinit që Teuta mori nga Adonisi

Surpriza e Shën Valentinit që Teuta mori nga Adonisi
Shën Valentini-Dita e të dashuruarve u festua edhe në Kosovë. Kjo lloj feste është karakterizuar me dhurata e surpriza të shumta që çiftet kanë marrë nga njëri tjetri. E këto dhurata mbase nuk do kishin kuptimin e duhur ...
Arbresh | 14-Feb-2020 23:27
Shën Valentini-Dita e të dashuruarve u festua edhe në Kosovë. Kjo lloj feste është karakterizuar me dhurata e surpriza të shumta që çiftet kanë marrë nga njëri tjetri. E këto dhurata mbase nuk do kishin kuptimin e duhur ...

Surpriza e Shën Valentinit që Teuta mori nga Adonisi
Shën Valentini-Dita e të dashuruarve u festua edhe në Kosovë. Kjo lloj feste është karakterizuar me dhurata e surpriza të shumta që çiftet kanë marrë nga njëri tjetri. E këto dhurata mbase nuk do kishin kuptimin e duhur ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 22:38
Shën Valentini-Dita e të dashuruarve u festua edhe në Kosovë. Kjo lloj feste është karakterizuar me dhurata e surpriza të shumta që çiftet kanë marrë nga njëri tjetri. E këto dhurata mbase nuk do kishin kuptimin e duhur ...

Burri “i ben namin” gazetares shqiptare se i kishte blere dhurate per Shen Valentin
Gazetarja shqiptare Fiori Dardha ka marrë vëmendjen e të gjithëve në Instagram me historinë që ka treguar lidhur me bashkëshortin e saj. Me rastin e Shën Valentinit, ajo ka vendosur t’i bëjë një dhuratë partnerit mirëpo ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 20:53
Gazetarja shqiptare Fiori Dardha ka marrë vëmendjen e të gjithëve në Instagram me historinë që ka treguar lidhur me bashkëshortin e saj. Me rastin e Shën Valentinit, ajo ka vendosur t’i bëjë një dhuratë partnerit mirëpo ...

Dhuratat që s’duhet t’ia bëni partnerit për Shën Valentin
Me vepra romantike të rëndësishme për shumicën e njerëzve, është vështirë për të gjetur dhuratën më të mirë për partneren/partnerin në mënyrë që ta bëni për vete edhe më shumë, shkruan mediumi britanik “ Mirror ”, ...
Portalb | 14-Feb-2020 20:21
Me vepra romantike të rëndësishme për shumicën e njerëzve, është vështirë për të gjetur dhuratën më të mirë për partneren/partnerin në mënyrë që ta bëni për vete edhe më shumë, shkruan mediumi britanik “ Mirror ”, ...

A është e dashuruar vajza e Shkumbinit e Mimozës?
Krahas fytyrave publike, sot po marrin vëmendje edhe fëmijët e tyre. Dita e të dashuruarve po vë ne pah dhurata e surpriza të shumta, kurse sytë jane nga beqarët, shkruan “Kosovarja”. Se mbase për “Shën Valentin” do e ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 19:33
Krahas fytyrave publike, sot po marrin vëmendje edhe fëmijët e tyre. Dita e të dashuruarve po vë ne pah dhurata e surpriza të shumta, kurse sytë jane nga beqarët, shkruan “Kosovarja”. Se mbase për “Shën Valentin” do e ...

“Zër mend se je 40 vjeç”, burri “i bën namin” gazetares shqiptare se i kishte blerë dhuratë për Shën Valentin
Sot, gazetarja shqiptare Fiori Dardha ka marrë vëmendjen e të gjithëve në Instagram me historinë që ka treguar lidhur me bashkëshortin e saj. Me rastin e Shën Valentinit, ajo ka vendosur t’i bëjë një dhuratë partnerit ...
Lexo | 14-Feb-2020 19:12
Sot, gazetarja shqiptare Fiori Dardha ka marrë vëmendjen e të gjithëve në Instagram me historinë që ka treguar lidhur me bashkëshortin e saj. Me rastin e Shën Valentinit, ajo ka vendosur t’i bëjë një dhuratë partnerit ...

Shën Valentini kalohet i lumtur edhe në shtëpi
Megjithëse shumë çifte kërkojnë të kalojnë ndryshe ditën e të dashuruarve, Shën Valentin, jo domosdoshmërish duhet të dilni apo të shpenzoni para në udhëtime apo dreka e darka. Çiftet përpiqen që në këtë ditë të kënaqin ...
Politiko | 14-Feb-2020 16:11
Megjithëse shumë çifte kërkojnë të kalojnë ndryshe ditën e të dashuruarve, Shën Valentin, jo domosdoshmërish duhet të dilni apo të shpenzoni para në udhëtime apo dreka e darka. Çiftet përpiqen që në këtë ditë të kënaqin ...

Bëri namin se i bleu dhuratë për Shën Valentin. Ja çfarë i tha burri, Fiori Dardhës!
Sot festohet Shën Valentini. Është Dita e Dashurisë. Dita e shënuar kur i dhurojmë më shumë dashuri, partnerit, familjes, shokëve. Kjo ditë simbolizohet dhe nga dhurata që i bëjmë partnerit apo familjarëve. Por ka disa ...
Dritare | 14-Feb-2020 15:25
Sot festohet Shën Valentini. Është Dita e Dashurisë. Dita e shënuar kur i dhurojmë më shumë dashuri, partnerit, familjes, shokëve. Kjo ditë simbolizohet dhe nga dhurata që i bëjmë partnerit apo familjarëve. Por ka disa ...

I bëri dhuratë për Shën Valentin! Burri i bën namin moderatores shqiptare: Kemi dritat për të paguar
Me rastin e Shën Valentinit, çiftet po ndajnë dhurata e dedikime romantike ditën e sotme. Kështu ka vepruar edhe moderatorja Fiori Dardha e cila i ka blerë një dhuratë bashkëshortit të saj, por ky i fundit i ka bërë ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 15:25
Me rastin e Shën Valentinit, çiftet po ndajnë dhurata e dedikime romantike ditën e sotme. Kështu ka vepruar edhe moderatorja Fiori Dardha e cila i ka blerë një dhuratë bashkëshortit të saj, por ky i fundit i ka bërë ...

Ajo i bleu dhuratë, burri i bën namin moderatores shqiptare: Kemi dritat për të paguar, zër mend se je 40 vjeçe
Me rastin e Shën Valentinit, çiftet po ndajnë dhurata e dedikime romantike ditën e sotme. Kështu ka vepruar edhe moderatorja Fiori Dardha e cila i ka blerë një dhuratë bashkëshortit të saj, por ky i fundit i ka bërë ...
Lexo | 14-Feb-2020 14:41
Me rastin e Shën Valentinit, çiftet po ndajnë dhurata e dedikime romantike ditën e sotme. Kështu ka vepruar edhe moderatorja Fiori Dardha e cila i ka blerë një dhuratë bashkëshortit të saj, por ky i fundit i ka bërë ...

Sa shumë qeshëm: Këngëtarja shqiptare mori dhuratën më ‘funny’ këtë Shën Valentin nga bashkëshorti!
Nuk e di se si keni zgjedhur ta festoni ditën e të dashuruarve, të merrni e të jepni dhurata, të dilni për një darkë romantike apo thjesht të shihni një film në divan. Për ata që duan të bëjnë një dhuratë për ...
Bordo | 14-Feb-2020 13:13
Nuk e di se si keni zgjedhur ta festoni ditën e të dashuruarve, të merrni e të jepni dhurata, të dilni për një darkë romantike apo thjesht të shihni një film në divan. Për ata që duan të bëjnë një dhuratë për ...

Këto janë dhuratat më të bukura që duhet bërë partnerit tuaj për Shën Valentin
Dëshironi të festoni Shën Valentinin por nuk keni menduar akoma çfarë dhuratë ti bëni partnerit tuaj? Është shumë me rëndësi dhurata që do ti bëni partnerit. Duke marrë parasysh që dhuratat ndikojnë në lidhjen tuaj, ...
Lajminet | 14-Feb-2020 11:41
Dëshironi të festoni Shën Valentinin por nuk keni menduar akoma çfarë dhuratë ti bëni partnerit tuaj? Është shumë me rëndësi dhurata që do ti bëni partnerit. Duke marrë parasysh që dhuratat ndikojnë në lidhjen tuaj, ...

Dhuratat që s’duhet t’ia bëni partnerit për Shën Valentin
Kanë mbetur edhe së paku dy orë deri në shënimin e ditës së Shën Valentinit, ditës së të dashuruarve. Me vepra romantike të rëndësishme për shumicën e njerëzve, është vështirë për të gjetur dhuratën më të mirë për ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 08:47
Kanë mbetur edhe së paku dy orë deri në shënimin e ditës së Shën Valentinit, ditës së të dashuruarve. Me vepra romantike të rëndësishme për shumicën e njerëzve, është vështirë për të gjetur dhuratën më të mirë për ...

Nesër Shën Valentin, ja disa ide si të zbukuroni dhomën e gjumit!
Nesër është dita e shumëpritur për ata që janë në lidhje dashurie, për të martuarit, por dhe për ata që janë me fëmijë. Tashmë është bërë traditë që 14 shkurti të festohet nga të gjithë njerëzit e dashuruar. Nga mesnata ...
Dritare | 14-Feb-2020 00:26
Nesër është dita e shumëpritur për ata që janë në lidhje dashurie, për të martuarit, por dhe për ata që janë me fëmijë. Tashmë është bërë traditë që 14 shkurti të festohet nga të gjithë njerëzit e dashuruar. Nga mesnata ...

Dhuratat që s’duhet t’ia bëni partnerit për Shën Valentin
Kanë mbetur edhe së paku dy orë deri në shënimin e ditës së Shën Valentinit, ditës së të dashuruarve. Me vepra romantike të rëndësishme për shumicën e njerëzve, është vështirë për të gjetur dhuratën më të mirë për ...
Koha.net | 13-Feb-2020 22:36
Kanë mbetur edhe së paku dy orë deri në shënimin e ditës së Shën Valentinit, ditës së të dashuruarve. Me vepra romantike të rëndësishme për shumicën e njerëzve, është vështirë për të gjetur dhuratën më të mirë për ...

Për një Shën Valentin të paharrueshëm, bëni këto 4 gjëra!
Gatuani bashkë për darkën e Shën Valentinit Ju do të çuditeni nëse do e bëni këtë gjë, por ju sigurojmë se është një ide fantastike që do ju bëjë të ndiheni shumë mirë të dyve. Pothuajse çdo çift përpiqet që më 14 ...
Dritare | 13-Feb-2020 21:28
Gatuani bashkë për darkën e Shën Valentinit Ju do të çuditeni nëse do e bëni këtë gjë, por ju sigurojmë se është një ide fantastike që do ju bëjë të ndiheni shumë mirë të dyve. Pothuajse çdo çift përpiqet që më 14 ...

Gjashtë ide për Shën Valentinin
nga Ina Xhani Shën Valentini është më pak se 24 orë larg dhe nëse ti ende nuk e dhuratën gati, mos u shqetëso se tani që po lexon këtë artikullin hallet e tua morën fund. Më falendero më vonë Ideja nr. 1 Dërgoji lule. ...
Politiko | 13-Feb-2020 17:42
nga Ina Xhani Shën Valentini është më pak se 24 orë larg dhe nëse ti ende nuk e dhuratën gati, mos u shqetëso se tani që po lexon këtë artikullin hallet e tua morën fund. Më falendero më vonë Ideja nr. 1 Dërgoji lule. ...

Dhuratë në ditën e Shën Valentinit? Mos!! – Ky nuk është një investim i mirë
Dhuratat e Ditës së Shën Valentinit janë gjithnjë një çështje shumë e komplikuar. Nëse jeni në një marrëdhënie të re, ekziston pyetja nëse keni arritur në ‘atë’ pikë lidhjeje, dhe nëse një blerje e kushtueshme mund ta ...
ScanTv | 13-Feb-2020 09:58
Dhuratat e Ditës së Shën Valentinit janë gjithnjë një çështje shumë e komplikuar. Nëse jeni në një marrëdhënie të re, ekziston pyetja nëse keni arritur në ‘atë’ pikë lidhjeje, dhe nëse një blerje e kushtueshme mund ta ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved