ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 22:48

Si mund të shfajësohet Ilir Meta për videoshantazhin ndaj ambasadorit Soreca?

Si mund të shfajësohet Ilir Meta për videoshantazhin ndaj ambasadorit Soreca?
Nga Mero Baze Presidenti paska zgjedhur Shën Valentinin të reflektojë ndaj lajmeve të rreme, që përhapi zyra e tij në muajin nëntor, rreth një videoje erotike të një ambasadori të Bashkimit Europian në Tiranë, me një ...
Dritare | 14-Feb-2020 21:27
Nga Mero Baze Presidenti paska zgjedhur Shën Valentinin të reflektojë ndaj lajmeve të rreme, që përhapi zyra e tij në muajin nëntor, rreth një videoje erotike të një ambasadori të Bashkimit Europian në Tiranë, me një ...

Ilir Meta në versionin e ri “Koncert në vitin 2020”!
Nga Alfred Peza/ Presidenti i Republikës së Shqipërisë është i njohur për shpërthimet e pakontrolluara publike, me plot ulje e ngritje të toneve, fjalëve të artikuluara dhe xhestikulacioneve që shkojnë sa në një ekstrem ...
Lexo | 14-Feb-2020 21:10
Nga Alfred Peza/ Presidenti i Republikës së Shqipërisë është i njohur për shpërthimet e pakontrolluara publike, me plot ulje e ngritje të toneve, fjalëve të artikuluara dhe xhestikulacioneve që shkojnë sa në një ekstrem ...

Ilir Meta në versionin e ri “Koncert në vitin 2020”!
Nga Alfred Peza Presidenti i Republikës së Shqipërisë është i njohur për shpërthimet e pakontrolluara publike, me plot ulje e ngritje të toneve, fjalëve të artikuluara dhe xhestikulacioneve që shkojnë sa në një ekstrem ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 20:50
Nga Alfred Peza Presidenti i Republikës së Shqipërisë është i njohur për shpërthimet e pakontrolluara publike, me plot ulje e ngritje të toneve, fjalëve të artikuluara dhe xhestikulacioneve që shkojnë sa në një ekstrem ...

Si mund të shfajësohet Ilir Meta për videoshantazhin ndaj ambasadorit Soreca?
Nga Mero Baze Presidenti paska zgjedhur Shën Valentinin të reflektojë ndaj lajmeve të rreme, që përhapi zyra e tij në muajin nëntor, rreth një videoje erotike të një ambasadori të Bashkimit Europian në Tiranë, me një ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 18:22
Nga Mero Baze Presidenti paska zgjedhur Shën Valentinin të reflektojë ndaj lajmeve të rreme, që përhapi zyra e tij në muajin nëntor, rreth një videoje erotike të një ambasadori të Bashkimit Europian në Tiranë, me një ...

Shantazhi seksual/ Pse u kujtuan tani Soreca dhe Meta?
Një lojë e pakuptimtë nga publiku dhe plot kunja apo nëntekste që shkëmbehen vetëm midis pak njerëzve po zhvillohet rreth atij që dy muaj më parë u konsiderua si shantazhi seksual ndaj ambasadorit të BE, Soreca. Ai ...
Lapsi | 14-Feb-2020 15:34
Një lojë e pakuptimtë nga publiku dhe plot kunja apo nëntekste që shkëmbehen vetëm midis pak njerëzve po zhvillohet rreth atij që dy muaj më parë u konsiderua si shantazhi seksual ndaj ambasadorit të BE, Soreca. Ai ...

“Reagimi i Sorecës për videon me zyrtaren”, ish-ministri: Veglat gjinekologjike janë çështje private
Ish.ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar reagimin e ambasadorit Luigi Soreca për një video të përfolur pak kohë më parë. Në media u aludua për ekzistencën e një video, ku Soreca shfaqet në raporte intime me ...
ABCNews | 14-Feb-2020 14:40
Ish.ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar reagimin e ambasadorit Luigi Soreca për një video të përfolur pak kohë më parë. Në media u aludua për ekzistencën e një video, ku Soreca shfaqet në raporte intime me ...

Videoja komprometuese/ Shantazhi ndaj ambasadorit të BE-së, reagon presidenca: Meta dënon fabrikimin e lajmeve të rreme
Pas lajmeve të shumta lidhur me ekzistencën e një videoje komprometuese të ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca dhe një zëvendësministreje ka reaguar presidenca.
Top Channel | 14-Feb-2020 13:31
Pas lajmeve të shumta lidhur me ekzistencën e një videoje komprometuese të ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca dhe një zëvendësministreje ka reaguar presidenca.

‘Do kërkojmë hetime për shantazhin ndaj Sorecës dhe zv.ministres’, Presidenca solidarizohet me ambasadorin e BE
Presidenca paralajmëron se Ilir Meta do t’i kërkojë institucioneve të drejtësisë të hetojnë shantazhin ndaj ambasadorit të BE në Tiranë Luigi Soreca dhe një zv.ministres së Brendshme, Romina Kuko. Në një status në ...
Lapsi | 14-Feb-2020 14:28
Presidenca paralajmëron se Ilir Meta do t’i kërkojë institucioneve të drejtësisë të hetojnë shantazhin ndaj ambasadorit të BE në Tiranë Luigi Soreca dhe një zv.ministres së Brendshme, Romina Kuko. Në një status në ...

Video shantazhuese për ambasadorin e BE dhe zv.ministren? Reagon presidenti Meta dhe “fton” mikun e tij Nikollë Lesi të distancohet menjëherë nga ky akt i turpshëm
Pas deklarates publike te bere per here te pare nga ambasadori i BE ne vendin tone, lidhur me lajmet e perhapura per ekzistencën e një video kompromentuese ndaj tij dhe nje zv.ministreje te Reagimin e kreut te shtetit e ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 12:58
Pas deklarates publike te bere per here te pare nga ambasadori i BE ne vendin tone, lidhur me lajmet e perhapura per ekzistencën e një video kompromentuese ndaj tij dhe nje zv.ministreje te Reagimin e kreut te shtetit e ...

“Do kërkojmë hetime për shantazhin ndaj Sorecës dhe një zv.ministreje”, Presidenca: Meta fton opinionin publik dhe median për solidarizim
TIRANË Presidenca paralajmëron se Presidenti i Republikës Ilir Meta do t’i kërkojë institucioneve të drejtësisë të hetojnë shantazhin ndaj ambasadorit të BE në Tiranë Luigi Soreca dhe një zëvendësministreje. Në një ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 12:44
TIRANË Presidenca paralajmëron se Presidenti i Republikës Ilir Meta do t’i kërkojë institucioneve të drejtësisë të hetojnë shantazhin ndaj ambasadorit të BE në Tiranë Luigi Soreca dhe një zëvendësministreje. Në një ...

Video kompromentuese me ambasadorin Soreca? Reagon Meta: Të hetohen urdhëruesit e shantazhit…
Presidenti Ilir Meta reagoi pasi ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca foli mbi spekulimet e një videoje kompromentuese mes tij dhe zëvendësministres së Brendshme, Romina Kuko. Meta thotë se kërkon nga drejtësia të ...
Standard | 14-Feb-2020 14:07
Presidenti Ilir Meta reagoi pasi ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca foli mbi spekulimet e një videoje kompromentuese mes tij dhe zëvendësministres së Brendshme, Romina Kuko. Meta thotë se kërkon nga drejtësia të ...

“Do kërkojmë hetime për shantazhin ndaj Sorecës dhe një zv.ministreje”, Presidenca: Meta fton opinionin publik dhe median për solidarizim
Presidenca paralajmëron se Presidenti i Republikës Ilir Meta do t’i kërkojë institucioneve të drejtësisë të hetojnë shantazhin ndaj ambasadorit të BE në Tiranë Luigi Soreca dhe një zëvendësministreje. Në një status në ...
Telegraf | 14-Feb-2020 13:07
Presidenca paralajmëron se Presidenti i Republikës Ilir Meta do t’i kërkojë institucioneve të drejtësisë të hetojnë shantazhin ndaj ambasadorit të BE në Tiranë Luigi Soreca dhe një zëvendësministreje. Në një status në ...

Meta sfidon Ramën, publikon “kalanë” Presidencë që i reziston” ushtarëve të “Rilindjes”
Pas miratimit nga Kuvendi të ligjit që anashkalon Presidentin për emërimin e gjyqtarëve të Gjykatës Kushtetuese, duket se janë thelluar përplasjet mes mazhorancës dhe presidentit Meta. Reagimi i parë ka ardhur nga ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 12:06
Pas miratimit nga Kuvendi të ligjit që anashkalon Presidentin për emërimin e gjyqtarëve të Gjykatës Kushtetuese, duket se janë thelluar përplasjet mes mazhorancës dhe presidentit Meta. Reagimi i parë ka ardhur nga ...

Video komprometuese Soreca-zv.ministrja e Ramës? Meta i merr në mbrojtje: Shantazh, do kërkoj hetime
Presidenti Ilir Meta e ka cilësuar shantazh dhe qëllim dashakeq për goditjen e figurës së ambasadorit të BE në Tiranë, Luigi Soreca përhapjen e një lajmi se mes tij dhe një zv.ministres të qeverisë (Romina Kuko) ...
Politiko | 14-Feb-2020 13:43
Presidenti Ilir Meta e ka cilësuar shantazh dhe qëllim dashakeq për goditjen e figurës së ambasadorit të BE në Tiranë, Luigi Soreca përhapjen e një lajmi se mes tij dhe një zv.ministres të qeverisë (Romina Kuko) ...

Kuvendi votoi ligjin që shmang Presidentin për betimin e gjyqtarëve, Meta paralajmëron konferencë: Për qëllimin e vërtetë të ligjit për KRYEKÇK-në
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta paralajmëron një bashkëbisedime me gazetarët pas miratimit të ndryshimeve në ligjin për Gjykatën Kushtetuese. Në një postim në “Facebook”, zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 08:59
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta paralajmëron një bashkëbisedime me gazetarët pas miratimit të ndryshimeve në ligjin për Gjykatën Kushtetuese. Në një postim në “Facebook”, zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ...

Videoja kompromentuese e Sorecës? Meta: Të nisin menjëherë hetimet
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka kërkuar nga autoritetet që të nisin menjëherë hetimet për shantazhet që i bëhen ambasadorit të BE, Luigi Soreca me një video kompromentuese me një zv/ministre të qeverisë. Në ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 12:52
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka kërkuar nga autoritetet që të nisin menjëherë hetimet për shantazhet që i bëhen ambasadorit të BE, Luigi Soreca me një video kompromentuese me një zv/ministre të qeverisë. Në ...

Mazhoranca i hoqi betimin e gjyqtarëve, reagon Presidenca: Mungesë serioziteti dhe panik. Pasdite Meta do të flasë për Krye KÇK-në
Nje dite pasi Kuvendi kaloi ligjin sipas te cilit betimi i anëtarit të Gjykatës Kushtetuese nuk mund të bëhet vetëm para Presidentit të Republikës së Shqipërisë, vje reagimi i Presidences. Me nje shenim ne faqen e tij ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 09:17
Nje dite pasi Kuvendi kaloi ligjin sipas te cilit betimi i anëtarit të Gjykatës Kushtetuese nuk mund të bëhet vetëm para Presidentit të Republikës së Shqipërisë, vje reagimi i Presidences. Me nje shenim ne faqen e tij ...

Meta: Dënoj lajmet për videon kompromentuese të Ambasadorit Soreca
Ambasadori i Bashkimit Europian në Tiranë, Luigi Soreca, mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Open’ ka folur në lidhje me lajmet në portale për një video kompromentuese ku thuhej se ishte me zëvendësministren e Brendshme, ...
Dritare | 14-Feb-2020 13:34
Ambasadori i Bashkimit Europian në Tiranë, Luigi Soreca, mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Open’ ka folur në lidhje me lajmet në portale për një video kompromentuese ku thuhej se ishte me zëvendësministren e Brendshme, ...

Meta: Hetim për shantazhin që i bëhet Sorecës dhe zëvendësministres
Na ndiqni në Facebook mapo.al Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi ka njoftuar se kreu i shtetit ka mbajtur një qendrim lidhur me shantazhin që i bëhet ambasadorit të BE, Soreca dhe një zëvendësministre të ...
Mapo | 14-Feb-2020 13:10
Na ndiqni në Facebook mapo.al Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi ka njoftuar se kreu i shtetit ka mbajtur një qendrim lidhur me shantazhin që i bëhet ambasadorit të BE, Soreca dhe një zëvendësministre të ...

Zëdhënësi i Metës: S’na çudit më shkelja e Kushtetutës, sot ju tregoj qëllimin e KRYEKÇK
Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi e konsideroi miratimin e paketës “Anti-KÇK” në kuvend mbrëmjen e të mërkurës, mungesë serioziteti dhe panic të mazhorancës për ta kaluar këtë ligj me ngut. Blushi shtoi se është po ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 09:22
Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi e konsideroi miratimin e paketës “Anti-KÇK” në kuvend mbrëmjen e të mërkurës, mungesë serioziteti dhe panic të mazhorancës për ta kaluar këtë ligj me ngut. Blushi shtoi se është po ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved