ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 15:28

Duke festuar Shën Valentinin/ Rudina Dembacaj-Mark Frrokut: “Pukjani i zemrës”

Duke festuar Shën Valentinin/ Rudina Dembacaj-Mark Frrokut: “Pukjani i zemrës”
Aktorja e njohur Rudina Dembacaj është më e dashuruar se kurrë krah ish-deputetit Mark Frrokun.Madje nuk ngurron ta tregoje një gjë të tillë sa herë që i jepet mundësia. Rudina ka postuar paraditen e sotme një foto me ...
Telegraf | 14-Feb-2020 19:48
Aktorja e njohur Rudina Dembacaj është më e dashuruar se kurrë krah ish-deputetit Mark Frrokun.Madje nuk ngurron ta tregoje një gjë të tillë sa herë që i jepet mundësia. Rudina ka postuar paraditen e sotme një foto me ...

“Gëzuar Shën Valentinin”, Rudina Dembacaj poston foton romantike me Mark Frrokun
TIRANE Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 12:11
TIRANE Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas ...

Shën Valentini, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku urojnë ndjekësit me foto
Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj tashmë po e shijon lirisht dashurinë me ish-deputetin dhe biznesmenin Mark Frroku. Pas divorcit me babanë e vajzës së saj, ajo vendosi që të mos e fshehë lidhjen e saj dhe në ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 12:06
Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj tashmë po e shijon lirisht dashurinë me ish-deputetin dhe biznesmenin Mark Frroku. Pas divorcit me babanë e vajzës së saj, ajo vendosi që të mos e fshehë lidhjen e saj dhe në ...

Shpërndau lule për Shën Valentin, Rudina Hajdari publikon foton e ëmbël të vajzës
Urimet për ditën e të dashuruarve nuk kanë munguar sot as nga personazhet e njohur publikë, të cilët kanë zgjedhur forma të ndryshme për të përçuar mesazhe. Ndërkohë, për 14 Shkurtin, deputetja Rudina Hajdari ka ...
ABCNews | 14-Feb-2020 17:20
Urimet për ditën e të dashuruarve nuk kanë munguar sot as nga personazhet e njohur publikë, të cilët kanë zgjedhur forma të ndryshme për të përçuar mesazhe. Ndërkohë, për 14 Shkurtin, deputetja Rudina Hajdari ka ...

VIDEO/ Urim origjinal për Shën Valentin, bilardisti shqiptar dhuron “show”
14 shkurti, dita e të dashuruarve. Personalitete të ndryshme kanë vendosur të urojnë përmes rrjeteve sociale. Edhe nga notat e sportit mesazhet janë të ndryshme. Në një mënyrë krejtësisht origjinale uron bilardisti ...
ABCNews | 14-Feb-2020 16:14
14 shkurti, dita e të dashuruarve. Personalitete të ndryshme kanë vendosur të urojnë përmes rrjeteve sociale. Edhe nga notat e sportit mesazhet janë të ndryshme. Në një mënyrë krejtësisht origjinale uron bilardisti ...

Rudina Dembacaj, për pak na bëri me zemër me dhuratën e Mark Frrokut për Shën Valentin!
Për Rudina Dembacaj, ky është Shën Valentini i parë me partnerin e ri, Mark Frroku. Aktorja dhe moderatorja po përjeton një histori të fortë dashurie ndërsa sapo ka lënë pas krahëve një divorc. U bënë rreth dy muaj që ...
Bordo | 14-Feb-2020 21:59
Për Rudina Dembacaj, ky është Shën Valentini i parë me partnerin e ri, Mark Frroku. Aktorja dhe moderatorja po përjeton një histori të fortë dashurie ndërsa sapo ka lënë pas krahëve një divorc. U bënë rreth dy muaj që ...

Hillary Clinton uron Ditën e të Dashuruarve me një foto përkrah Bill-it
Ish Sekretarja e Shtetit, Hillary Clinton uron Shën Valentin me një foto përkrah Bill Clinton Sot kudo në botë po festohet Shën Valentin e njohur ndryshe si Dista e të Dashuruarve. Këtë ditë të veçantë e ka uruar edhe ...
Arbresh | 14-Feb-2020 21:24
Ish Sekretarja e Shtetit, Hillary Clinton uron Shën Valentin me një foto përkrah Bill Clinton Sot kudo në botë po festohet Shën Valentin e njohur ndryshe si Dista e të Dashuruarve. Këtë ditë të veçantë e ka uruar edhe ...

Hillary Clinton uron Ditën e të Dashuruarve me një foto përkrah Bill-it
Ish Sekretarja e Shtetit, Hillary Clinton uron Shën Valentin me një foto përkrah Bill Clinton Sot kudo në botë po festohet Shën Valentin e njohur ndryshe si Dita e të Dashuruarve. Këtë ditë të veçantë e ka uruar edhe ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 18:02
Ish Sekretarja e Shtetit, Hillary Clinton uron Shën Valentin me një foto përkrah Bill Clinton Sot kudo në botë po festohet Shën Valentin e njohur ndryshe si Dita e të Dashuruarve. Këtë ditë të veçantë e ka uruar edhe ...

Gjeste të ëmbla: Ja surpriza e bukur që Mark Frroku i bëri Rudina Dembacajt këtë Shën Valentin
Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku po festojnë këtë vit Shën Valentinin e tyre të parë. Aktorja e bëri të ditur lidhjen e saj të re rreth dy muaj më parë, ndërsa në rrjete sociale nuk kanë munguar herë pas here deklaratat ...
Lexo | 14-Feb-2020 17:24
Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku po festojnë këtë vit Shën Valentinin e tyre të parë. Aktorja e bëri të ditur lidhjen e saj të re rreth dy muaj më parë, ndërsa në rrjete sociale nuk kanë munguar herë pas here deklaratat ...

Ky është urimi i Rudinës për Mark Frrokun në ditën e Shën Valentinit
Rudina Dembacaj po jeton një romancë dashurie me ish-deputetin Mark Frroku. Moderatorja shqiptare ka rreth 2 muaj që ka bërë publike lidhjen e saj të re pas ndarjes nga Aleksandër Varfaj. Ndonëse në fillim ajo u përpoq ...
Lapsi | 14-Feb-2020 13:19
Rudina Dembacaj po jeton një romancë dashurie me ish-deputetin Mark Frroku. Moderatorja shqiptare ka rreth 2 muaj që ka bërë publike lidhjen e saj të re pas ndarjes nga Aleksandër Varfaj. Ndonëse në fillim ajo u përpoq ...

Rudina Hajdari uron Shën Valentinin me foton e vajzës
Deputetja e opozitës së re, Rudina Hajdari ka zgjedhur të urojë festën e të dashuruave me një foto të ëmbël. Hajdari ka postuar një foto të vajzës së saj Sihana e cila mban disa trëndafila të kuq në dorë. “Sihana duke ...
Politiko | 14-Feb-2020 16:53
Deputetja e opozitës së re, Rudina Hajdari ka zgjedhur të urojë festën e të dashuruave me një foto të ëmbël. Hajdari ka postuar një foto të vajzës së saj Sihana e cila mban disa trëndafila të kuq në dorë. “Sihana duke ...

Me rastin e Shën Valentinit, Bieta dhe Albani urojnë me foton duke u puthur
Bieta dhe Albani janë padyshim një nga çiftet më të dashur të publikut e që kanë një familje shumë të bukur. Së fundmi ata ndërmorën një udhëtim në Malin e Tomorrit, nga ku Bieta postoi plot foto teksa argëtoheshin. ...
Lexo | 14-Feb-2020 15:57
Bieta dhe Albani janë padyshim një nga çiftet më të dashur të publikut e që kanë një familje shumë të bukur. Së fundmi ata ndërmorën një udhëtim në Malin e Tomorrit, nga ku Bieta postoi plot foto teksa argëtoheshin. ...

Në kulmin e dashurisë! Rudina Dembacaj uron Shën Valentinin krah Mark Frrokut
Prej disa kohësh Rudina Dembacaj po shijon lidhjen e dashurisë me ish-deputetin Mark Frroku. Artistja është shprehur se është dashuruar kokë e këmbë dhe nuk i kursen deklaratat e dashurisë apo fotot me partnerin. Ditën ...
Telegraf | 14-Feb-2020 11:16
Prej disa kohësh Rudina Dembacaj po shijon lidhjen e dashurisë me ish-deputetin Mark Frroku. Artistja është shprehur se është dashuruar kokë e këmbë dhe nuk i kursen deklaratat e dashurisë apo fotot me partnerin. Ditën ...

Një puthje romantike në sy të të gjithëve, Ermali dhe Ami festojnë Shën Valentinin në… (FOTO)
Dita e Shën Valentinit i ka gjetur Amarda Toskën dhe Ermal Mamaqin më të dashuruar se kurrë. Që në mëngjes herët, Ami ka publikuar në profilin e saj në “Instagram disa fotografi mjaft të ëmbla me bashkëshortin e saj. ...
InFokusi | 14-Feb-2020 14:19
Dita e Shën Valentinit i ka gjetur Amarda Toskën dhe Ermal Mamaqin më të dashuruar se kurrë. Që në mëngjes herët, Ami ka publikuar në profilin e saj në “Instagram disa fotografi mjaft të ëmbla me bashkëshortin e saj. ...

“Gëzuar Shën Valentinin”, Rudina Dembacaj poston foton romantike me Mark Frrokun
TIRANE Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 10:50
TIRANE Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas ...

Shën Valentini/ Fotot më të çuditshme, rastet kur çiftet janë turpëruar
Në të gjithë botën festohet sot dita e të dashuruarve. Në këtë ditë të veçantë, çiftet dëshirojnë një kujtim të bukur së bashku. Mirëpo, jo gjithmonë ia arrijnë qëllimit për të realizuar foto të bukura. Më poshtë po u ...
InFokusi | 14-Feb-2020 13:22
Në të gjithë botën festohet sot dita e të dashuruarve. Në këtë ditë të veçantë, çiftet dëshirojnë një kujtim të bukur së bashku. Mirëpo, jo gjithmonë ia arrijnë qëllimit për të realizuar foto të bukura. Më poshtë po u ...

Kush është deputeti romantik që “u kap” duke blerë lule për Shën Valentin
Kujtim Gjuzi, një nga deputetët më kontroversë të Kuvendit të Shqipërisë dhe i etiketuar nga kryeministri Rama si ‘’naltmadhnia’, është parë sot rrugëve të Tiranës me një tufë lule në dorë. Si duket, Gjuzi feston ditën ...
Politiko | 14-Feb-2020 13:04
Kujtim Gjuzi, një nga deputetët më kontroversë të Kuvendit të Shqipërisë dhe i etiketuar nga kryeministri Rama si ‘’naltmadhnia’, është parë sot rrugëve të Tiranës me një tufë lule në dorë. Si duket, Gjuzi feston ditën ...

“Naltmadhnia” e Kuvendit të Shqipërisë blen lule për Shën Valentin
Mëngjesi i 14 Shkurtit, ditës së të dashuruarve e gjeti deputetin Kujtim Gjuzi në një dyqan lulesh në Rrugën e Elbasanit. Këto foto siguruar nga Top Channel kanë fiksuar deputetin kontravers teksa hyn në një dyqan ...
PortaliOnline | 14-Feb-2020 12:26
Mëngjesi i 14 Shkurtit, ditës së të dashuruarve e gjeti deputetin Kujtim Gjuzi në një dyqan lulesh në Rrugën e Elbasanit. Këto foto siguruar nga Top Channel kanë fiksuar deputetin kontravers teksa hyn në një dyqan ...

Presidenti Meta vjen me një mesazh të veçantë në festën e “Shën Valentinit”
Në këtë ditë feste për të gjithë të dashuruarit që festojnë “Shën Valentinin", një urim i veçantë vjen nga Presidenti i vendit, Ilir Meta.
Top Channel | 14-Feb-2020 09:14
Në këtë ditë feste për të gjithë të dashuruarit që festojnë “Shën Valentinin", një urim i veçantë vjen nga Presidenti i vendit, Ilir Meta.

Ky është urimi i Bleros për Afronën
Çifti shumë i përfolur në mediat e Kosovës, Blero dhe Afrona sot festojnë Shën Valentinin. Blero përmes një postimi në llogarinë në Instagram ia ka uruar Shën Vlentinin Afronës dhe i ka shprehur dashuri Këngëtari i ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 11:54
Çifti shumë i përfolur në mediat e Kosovës, Blero dhe Afrona sot festojnë Shën Valentinin. Blero përmes një postimi në llogarinë në Instagram ia ka uruar Shën Vlentinin Afronës dhe i ka shprehur dashuri Këngëtari i ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved