ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 23:08

Ruaje gjuhën si vendin tënd

Ruaje gjuhën si vendin tënd
Viteve të fundit është rritur shqetësimi për rrezikimin e gjuhës shqipe dhe identitetit tonë kombëtar. Sipas albanologëve, rreziku vjen nga shumë anë, por, para së gjithash, nga prirja jonë levantine për të shfrytëzuar ...
Portalb | 14-Feb-2020 13:22
Viteve të fundit është rritur shqetësimi për rrezikimin e gjuhës shqipe dhe identitetit tonë kombëtar. Sipas albanologëve, rreziku vjen nga shumë anë, por, para së gjithash, nga prirja jonë levantine për të shfrytëzuar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved