ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 19:43

Putin: Nuk i lejoj martesat e homoseksualëve, do të ketë vetëm ‘baba dhe nënë’

Putin: Nuk i lejoj martesat e homoseksualëve, do të ketë vetëm ‘baba dhe nënë’
Presidenti Vladimir Putin ka ripërsëritur sërish qëndrimin e tij kategorik kundër martesave homoseksuale. Putin e bëri të qartë se nuk do të lejojë që nocioni tradicional i nënës dhe babait të zëvendësohen nga ato që ai ...
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 22:05
Presidenti Vladimir Putin ka ripërsëritur sërish qëndrimin e tij kategorik kundër martesave homoseksuale. Putin e bëri të qartë se nuk do të lejojë që nocioni tradicional i nënës dhe babait të zëvendësohen nga ato që ai ...

Putin: Nuk i lejoj martesat e homoseksualëve, do të ketë vetëm ‘baba dhe nënë’
Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka ripërsëritur qëndrimin e tij kategorik kundër martesave homoseksuale. Putin e bëri të qartë se nuk do të lejojë që nocioni tradicional i nënës dhe babait të zëvendësohen nga ato që ...
Shenja | 14-Feb-2020 17:48
Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka ripërsëritur qëndrimin e tij kategorik kundër martesave homoseksuale. Putin e bëri të qartë se nuk do të lejojë që nocioni tradicional i nënës dhe babait të zëvendësohen nga ato që ...

Putin: Do të ketë vetëm ‘baba dhe nënë’, nuk i lejoj martesat e homoseksualëve
Presidenti Vladimir Putin ka ripërsëritur sërish qëndrimin e tij kategorik kundër martesave homoseksuale. Putin e bëri të qartë se nuk do të lejojë që nocioni tradicional i nënës dhe babait të zëvendësohen nga ato që ai ...
Medial | 14-Feb-2020 16:28
Presidenti Vladimir Putin ka ripërsëritur sërish qëndrimin e tij kategorik kundër martesave homoseksuale. Putin e bëri të qartë se nuk do të lejojë që nocioni tradicional i nënës dhe babait të zëvendësohen nga ato që ai ...

Putin: Sa të jem unë president, jo martesave gay. Do vazhdojë me mami dhe babi
Presidenti rus Vladimir Putin ka deklaruar se për sa kohë do jetë ai në Kremlin, martesa gay nuk do të legalizohet. “Po e përsëris: për sa kohë jam unë president kjo nuk do të ndodhë. Ka për të vazhduar me babi dhe ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 09:08
Presidenti rus Vladimir Putin ka deklaruar se për sa kohë do jetë ai në Kremlin, martesa gay nuk do të legalizohet. “Po e përsëris: për sa kohë jam unë president kjo nuk do të ndodhë. Ka për të vazhduar me babi dhe ...

Putin: Nuk i lejoj martesat e homoseksualëve
Presidenti Vladimir Putin ka ripërsëritur sërish qëndrimin e tij kategorik kundër martesave homoseksuale. Putin e bëri të qartë se nuk do të lejojë që nocioni tradicional i nënës dhe babait të zëvendësohen nga ato që ai ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 16:28
Presidenti Vladimir Putin ka ripërsëritur sërish qëndrimin e tij kategorik kundër martesave homoseksuale. Putin e bëri të qartë se nuk do të lejojë që nocioni tradicional i nënës dhe babait të zëvendësohen nga ato që ai ...

Putin: Do të ketë vetëm ‘baba dhe nënë’, nuk i lejoj martesat e homoseksualëve
Presidenti Vladimir Putin ka ripërsëritur sërish qëndrimin e tij kategorik kundër martesave homoseksuale. Putin e bëri të qartë se nuk do të lejojë që nocioni tradicional i nënës dhe babait të zëvendësohen nga ato që ai ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 16:17
Presidenti Vladimir Putin ka ripërsëritur sërish qëndrimin e tij kategorik kundër martesave homoseksuale. Putin e bëri të qartë se nuk do të lejojë që nocioni tradicional i nënës dhe babait të zëvendësohen nga ato që ai ...

Putin: Nuk i lejoj martesat e homoseksualëve, do të ketë vetëm ‘baba dhe nënë’
Presidenti Vladimir Putin ka ripërsëritur sërish qëndrimin e tij kategorik kundër martesave homoseksuale. Putin e bëri të qartë se nuk do të lejojë që nocioni tradicional i nënës dhe babait të zëvendësohen nga ato që ai ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 16:06
Presidenti Vladimir Putin ka ripërsëritur sërish qëndrimin e tij kategorik kundër martesave homoseksuale. Putin e bëri të qartë se nuk do të lejojë që nocioni tradicional i nënës dhe babait të zëvendësohen nga ato që ai ...

Putin: Nuk i lejoj martesat e homoseksualëve, do të ketë vetëm ‘baba dhe nënë’
Presidenti Vladimir Putin tha se Rusia nuk do të legalizojë martesën homoseksuale për sa kohë që ai do të jetë në krye të Kremlinit. Ai e bëri të qartë se nuk do të lejojë që nocioni tradicional i nënës dhe babait të ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 15:49
Presidenti Vladimir Putin tha se Rusia nuk do të legalizojë martesën homoseksuale për sa kohë që ai do të jetë në krye të Kremlinit. Ai e bëri të qartë se nuk do të lejojë që nocioni tradicional i nënës dhe babait të ...

Do të vazhdojë me “Mami dhe Babi”/ Putin: Sa të jem un President nuk ka martesa gay
Presidenti rus Vladimir Putin ka deklaruar se për sa kohë do jetë ai në Kremlin, martesa gay nuk do të legalizohet. “Po e përsëris: për sa kohë jam unë president kjo nuk do të ndodhë. Ka për të vazhduar me babi dhe ...
Lexo | 14-Feb-2020 09:57
Presidenti rus Vladimir Putin ka deklaruar se për sa kohë do jetë ai në Kremlin, martesa gay nuk do të legalizohet. “Po e përsëris: për sa kohë jam unë president kjo nuk do të ndodhë. Ka për të vazhduar me babi dhe ...

Një rreng në Moskë: A pasqyron ndryshimin e opinionit për Putinin?
Një video e një blogeri nga Rusia, pjesë e një rrengu të tij, është përhapur në mënyrë virale dhe pa dashur ka kapur thelbin e një debati lidhur me shkallën e mbështetjes që Presidenti Vladimir Putin gëzon pas 20 ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 20:03
Një video e një blogeri nga Rusia, pjesë e një rrengu të tij, është përhapur në mënyrë virale dhe pa dashur ka kapur thelbin e një debati lidhur me shkallën e mbështetjes që Presidenti Vladimir Putin gëzon pas 20 ...

Putin: Sa të jem unë president, jo martesave gay. Do vazhdojë me ‘mami dhe babi’
Presidenti rus Vladimir Putin ka deklaruar se për sa kohë do jetë ai në Kremlin, martesa gay nuk do të legalizohet. Po e përsëris: për sa kohë jam unë president kjo nuk do të ndodhë. Ka për të vazhduar me babi dhe mami ...
Respublica | 13-Feb-2020 23:57
Presidenti rus Vladimir Putin ka deklaruar se për sa kohë do jetë ai në Kremlin, martesa gay nuk do të legalizohet. Po e përsëris: për sa kohë jam unë president kjo nuk do të ndodhë. Ka për të vazhduar me babi dhe mami ...

Putin: Derisa unë jam në pushtet nuk do të ketë martesa të së njëjtës gjini
Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin deklaroi se në vend nuk do të legalizohen martesat të të njëjtë gjini derisa ai është në pushtet, njofton MIA. “Derisa unë jam president kjo nuk do të ndodhë”, theksoi Putini në ...
Portalb | 13-Feb-2020 21:16
Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin deklaroi se në vend nuk do të legalizohen martesat të të njëjtë gjini derisa ai është në pushtet, njofton MIA. “Derisa unë jam president kjo nuk do të ndodhë”, theksoi Putini në ...

Putin: Derisa unë jam në pushtet nuk do të ketë martesa të së njëjtës gjini
Moskë, 13 shkurt – Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin deklaroi se në vend nuk do të legalizohen martesat të të njëjtë gjini derisa ai është në pushtet, transmeton gazeta KOHA. “Derisa unë jam president kjo nuk do të ...
Koha.mk | 13-Feb-2020 18:30
Moskë, 13 shkurt – Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin deklaroi se në vend nuk do të legalizohen martesat të të njëjtë gjini derisa ai është në pushtet, transmeton gazeta KOHA. “Derisa unë jam president kjo nuk do të ...

Besimi i rusëve ndaj Putinit bie ndjeshëm
Besimi i rusëve në presidentin e tyre, Vladimir Putin ka rënë në dy vjetët e fundit, duke shënuar shifrën më të ulët prej vitit 2013, një vit pasi ai ishte kthyer nga kryeministria në presidencë. Sondazhi i publikuar më ...
Portalb | 12-Feb-2020 22:30
Besimi i rusëve në presidentin e tyre, Vladimir Putin ka rënë në dy vjetët e fundit, duke shënuar shifrën më të ulët prej vitit 2013, një vit pasi ai ishte kthyer nga kryeministria në presidencë. Sondazhi i publikuar më ...

A reflekton një rreng në Moskë që ka në qendër Putinin, ndryshimin e opinionit publik?
Një video e një blogeri nga Rusia , pjesë e një rrengu të tij , është përhapur në mënyrë virale dhe pa dashur ka kapur thelbin e një debati lidhur me shkallën e mbështetjes që Presidenti Vladimir Putin gëzon pas 20 ...
Koha.mk | 12-Feb-2020 22:24
Një video e një blogeri nga Rusia , pjesë e një rrengu të tij , është përhapur në mënyrë virale dhe pa dashur ka kapur thelbin e një debati lidhur me shkallën e mbështetjes që Presidenti Vladimir Putin gëzon pas 20 ...

Rusi: Besimi tek Presidenti Putin bie në nivelin më të ulët në gjashtë vjet
Besimi i rusëve tek Presidenti Vladimir Putin ka rënë në nivelin më të ulët t ë gjashtë viteve të fundit megjithëse miratimi i tij në publik mbetet ende i lartë sipas një sondazhi të organizatës anketuese Levada i ...
Zeri Amerikes | 12-Feb-2020 21:40
Besimi i rusëve tek Presidenti Vladimir Putin ka rënë në nivelin më të ulët t ë gjashtë viteve të fundit megjithëse miratimi i tij në publik mbetet ende i lartë sipas një sondazhi të organizatës anketuese Levada i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved