ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 20:04

Pendarovski në takime me presidentët e Lituanisë dhe Moldavisë, diskuton për bashkëpunimin dhe eurointegrimet

Pendarovski në takime me presidentët e Lituanisë dhe Moldavisë, diskuton për bashkëpunimin dhe eurointegrimet
Presidenti Stevo Pendarovski sot në Mynih, në kuadër të Konferencës së 56-të të Sigurisë në Mynih, realizoi takime dypalëshe me presidentin e Republikës së Lituanisë, Gitanas Nauseda, me presidentin e Republikës së ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 22:26
Presidenti Stevo Pendarovski sot në Mynih, në kuadër të Konferencës së 56-të të Sigurisë në Mynih, realizoi takime dypalëshe me presidentin e Republikës së Lituanisë, Gitanas Nauseda, me presidentin e Republikës së ...

Pendarovski në Mynih takon homologët nga Lituania e Moldavia, diskutohet rruga europiane
Mynih, 14 shkurt – Presidenti Stevo Pendarovski sot në Mynih, në kuadër të Konferencës së 56-të të Sigurisë në Mynih, realizoi takime dypalëshe me presidentin e Republikës së Lituanisë, Gitanas Nauseda, me presidentin e ...
Koha.mk | 14-Feb-2020 22:44
Mynih, 14 shkurt – Presidenti Stevo Pendarovski sot në Mynih, në kuadër të Konferencës së 56-të të Sigurisë në Mynih, realizoi takime dypalëshe me presidentin e Republikës së Lituanisë, Gitanas Nauseda, me presidentin e ...

Takime të Dimitrovit me Hanin, Dendiasin dhe Bartolon, në fokus të bisedimeve e ardhmja jonë evropiane
Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov sot në margjinat e Konferencës së Sigurisë në Munih realizoi takime dypalëshe me komisarin evropian për Buxhet dhe Administratë Johanes Han, me shefin e diplomacisë greke ...
Arbresh | 14-Feb-2020 21:09
Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov sot në margjinat e Konferencës së Sigurisë në Munih realizoi takime dypalëshe me komisarin evropian për Buxhet dhe Administratë Johanes Han, me shefin e diplomacisë greke ...

Takime të Dimitrovit me Hanin, Dendiasin dhe Bartolon, në fokus të bisedimeve e ardhmja jonë evropiane
Munih, 14 shkurt – Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov sot në margjinat e Konferencës së Sigurisë në Munih realizoi takime dypalëshe me komisarin evropian për Buxhet dhe Administratë Johanes Han, me shefin e ...
Koha.mk | 14-Feb-2020 20:29
Munih, 14 shkurt – Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov sot në margjinat e Konferencës së Sigurisë në Munih realizoi takime dypalëshe me komisarin evropian për Buxhet dhe Administratë Johanes Han, me shefin e ...

Takime të Dimitrovit me Hanin, Dendiasin dhe Bartolon, në fokus të bisedimeve e ardhmja jonë evropiane
Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov sot në margjinat e Konferencës së Sigurisë në Munih realizoi takime dypalëshe me komisarin evropian për Buxhet dhe Administratë Johanes Han, me shefin e diplomacisë greke ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 20:01
Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov sot në margjinat e Konferencës së Sigurisë në Munih realizoi takime dypalëshe me komisarin evropian për Buxhet dhe Administratë Johanes Han, me shefin e diplomacisë greke ...

Pendarovski në takime dypalëshe me presidentët e Lituanisë dhe Moldavisë dhe me kryeministrin e Kanadasë
Presidenti Stevo Pendarovski sot në Munih, në margjinat e Konferencës së 56-të të Sigurisë në Munih, realizoi takime dypalëshe me presidentin e Republikës së Lituanisë, Gitanas Nauseda, me presidentin e Republikës së ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 19:57
Presidenti Stevo Pendarovski sot në Munih, në margjinat e Konferencës së 56-të të Sigurisë në Munih, realizoi takime dypalëshe me presidentin e Republikës së Lituanisë, Gitanas Nauseda, me presidentin e Republikës së ...

Dimitrov: Vendimi pozitiv për negociatat do të jetë konfirmim i besueshmërisë së BE-së
“Vendimi pozitiv i merituar, për fillim të negociatave inkuadruese do të jetë një vërtetim i përpjekjeve të deritanishme të Maqedonisë së Veriut, por edhe njëkohësisht vërtetim për kredibilitetin e Bashkimit Evropian”. ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 17:08
“Vendimi pozitiv i merituar, për fillim të negociatave inkuadruese do të jetë një vërtetim i përpjekjeve të deritanishme të Maqedonisë së Veriut, por edhe njëkohësisht vërtetim për kredibilitetin e Bashkimit Evropian”. ...

Dimitrov: Politikës së zgjerimit të BE-së i duhet motor i mirë – si ato që i prodhon organizatori i këtij paneli
Vendimi pozitiv i merituar për fillim të negociatave inkuadruese do të jetë një vërtetim i përpjekjeve të deritanishme të Maqedonisë së Veriut, por edhe njëkohësisht vërtetim për kredibilitetin e Bashkimit Evropian, tha ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 19:49
Vendimi pozitiv i merituar për fillim të negociatave inkuadruese do të jetë një vërtetim i përpjekjeve të deritanishme të Maqedonisë së Veriut, por edhe njëkohësisht vërtetim për kredibilitetin e Bashkimit Evropian, tha ...

Takime të Dimitrovit me Hanin, Dendiasin dhe Bartolon, në fokus të bisedimeve e ardhmja jonë evropiane
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov sot në margjinat e Konferencës së Sigurisë në Munih realizoi takime dypalëshe me komisarin evropian për Buxhet dhe Administratë Johanes ...
Medial | 14-Feb-2020 19:48
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov sot në margjinat e Konferencës së Sigurisë në Munih realizoi takime dypalëshe me komisarin evropian për Buxhet dhe Administratë Johanes ...

Pendarovski në takime dypalëshe me presidentët e Lituanisë dhe Moldavisë dhe me kryeministrin e Kanadasë
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Presidenti Stevo Pendarovski sot në Munih, në margjinat e Konferencës së 56-të të Sigurisë në Munih, realizoi takime dypalëshe me presidentin e Republikës së Lituanisë, Gitanas Nauseda, ...
Medial | 14-Feb-2020 17:56
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Presidenti Stevo Pendarovski sot në Munih, në margjinat e Konferencës së 56-të të Sigurisë në Munih, realizoi takime dypalëshe me presidentin e Republikës së Lituanisë, Gitanas Nauseda, ...

Dimitrov: Vendimi pozitiv për negociatat do të jetë konfirmim i besueshmërisë së BE-së
“Vendimi pozitiv i merituar, për fillim të negociatave inkuadruese do të jetë një vërtetim i përpjekjeve të deritanishme të Maqedonisë së Veriut, por edhe njëkohësisht vërtetim për kredibilitetin e Bashkimit Evropian”. ...
Arbresh | 14-Feb-2020 17:32
“Vendimi pozitiv i merituar, për fillim të negociatave inkuadruese do të jetë një vërtetim i përpjekjeve të deritanishme të Maqedonisë së Veriut, por edhe njëkohësisht vërtetim për kredibilitetin e Bashkimit Evropian”. ...

Kurti në Munih: Në Ballkan më i integruari është sektori i mafias
Në Munih të Gjermanisë ka nisur punimet Konferenca për Siguri në të cilën po marrin pjesë liderë të ndryshëm nga bota. Në këtë konferencë po marrin pjesë edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti Hashim ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 16:28
Në Munih të Gjermanisë ka nisur punimet Konferenca për Siguri në të cilën po marrin pjesë liderë të ndryshëm nga bota. Në këtë konferencë po marrin pjesë edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti Hashim ...

Kurti: Në Ballkan më i integruari është sektori i mafias
Në Munih të Gjermanisë ka nisur punimet Konferenca për Siguri në të cilën po marrin pjesë liderë të ndryshëm nga bota. Në këtë konferencë po marrin pjesë edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti Hashim ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 17:05
Në Munih të Gjermanisë ka nisur punimet Konferenca për Siguri në të cilën po marrin pjesë liderë të ndryshëm nga bota. Në këtë konferencë po marrin pjesë edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti Hashim ...

Dimitrov: Politikës së zgjerimit të BE-së i duhet motor i mirë – si ato që i prodhon organizatori i këtij paneli
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Vendimi pozitiv i merituar për fillim të negociatave inkuadruese do të jetë një vërtetim i përpjekjeve të deritanishme të Maqedonisë së Veriut, por edhe njëkohësisht vërtetim për ...
Medial | 14-Feb-2020 16:37
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Vendimi pozitiv i merituar për fillim të negociatave inkuadruese do të jetë një vërtetim i përpjekjeve të deritanishme të Maqedonisë së Veriut, por edhe njëkohësisht vërtetim për ...

Kurti në Munih: Në Ballkan më i integruari është sektori i mafias
Në Munih të Gjermanisë ka nisur punimet Konferenca për Siguri në të cilën po marrin pjesë liderë të ndryshëm nga bota. Në këtë konferencë po marrin pjesë edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti Hashim ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 16:34
Në Munih të Gjermanisë ka nisur punimet Konferenca për Siguri në të cilën po marrin pjesë liderë të ndryshëm nga bota. Në këtë konferencë po marrin pjesë edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti Hashim ...

Dimitrov nga Mynheni: Evropa ta ruajë rolin e liderit në rajon
Vendimi i merituar pozitiv për fillim të negociatave për anëtarësim do t’i bëjë të vlefshme përpjekjet e deritanishme të Maqedonisë së Veriut, por njëkohësisht do të konfirmojë kredibilitetin e Unionit. Këto komente i ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 15:47
Vendimi i merituar pozitiv për fillim të negociatave për anëtarësim do t’i bëjë të vlefshme përpjekjet e deritanishme të Maqedonisë së Veriut, por njëkohësisht do të konfirmojë kredibilitetin e Unionit. Këto komente i ...

Dimitrov nga Mynheni: Evropa ta ruajë rolin e liderit në rajon
Vendimi i merituar pozitiv për fillim të negociatave për anëtarësim do t’i bëjë të vlefshme përpjekjet e deritanishme të Maqedonisë së Veriut, por njëkohësisht do të konfirmojë kredibilitetin e Unionit. Këto komente i ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 15:40
Vendimi i merituar pozitiv për fillim të negociatave për anëtarësim do t’i bëjë të vlefshme përpjekjet e deritanishme të Maqedonisë së Veriut, por njëkohësisht do të konfirmojë kredibilitetin e Unionit. Këto komente i ...

Dimitrov nga Mynheni: Evropa ta ruajë rolin e liderit në rajon
Vendimi i merituar pozitiv për fillim të negociatave për anëtarësim do t’i bëjë të vlefshme përpjekjet e deritanishme të Maqedonisë së Veriut, por njëkohësisht do të konfirmojë kredibilitetin e Unionit. Këto komente i ...
Shprehja | 14-Feb-2020 15:40
Vendimi i merituar pozitiv për fillim të negociatave për anëtarësim do t’i bëjë të vlefshme përpjekjet e deritanishme të Maqedonisë së Veriut, por njëkohësisht do të konfirmojë kredibilitetin e Unionit. Këto komente i ...

Dimitrov në Munih për Konferencën e sigurisë
Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa është ...
Ina-Online | 14-Feb-2020 11:29
Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa është ...

Dimitrov në Munih për Konferencën e sigurisë
Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa është ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 10:14
Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa është ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved