ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 23:50

Një person i dyshimtë i rrinte pranë shtëpisë me makinë, policia e kap të armatosur

Një person i dyshimtë i rrinte pranë shtëpisë me makinë, policia e kap të armatosur
Një i ri i cili kishte armë me vete, është vënë në prangat e policisë. Efektivët e policisë Vorë, pas njoftimit të marrë nga shtetasi A. M., se aftër banesës së tij ndodhej një automjet dhe dyshonte se kishte shkuar për ...
Televizioni Koha | 14-Feb-2020 19:14
Një i ri i cili kishte armë me vete, është vënë në prangat e policisë. Efektivët e policisë Vorë, pas njoftimit të marrë nga shtetasi A. M., se aftër banesës së tij ndodhej një automjet dhe dyshonte se kishte shkuar për ...

Kapet në flagrancë beratasi duke shitur kanabis në lokal
Një 33 vjecar është arrestuar në Berat pasi akuzohet për shpërndarje të lëndeve narkotike në këtë qytet. F.S, 33 vjeç ,banues në Dyshnik u arrestua në flagrancë pasi shpërndante lëndë narkotike canabis në doza të vogla ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 18:28
Një 33 vjecar është arrestuar në Berat pasi akuzohet për shpërndarje të lëndeve narkotike në këtë qytet. F.S, 33 vjeç ,banues në Dyshnik u arrestua në flagrancë pasi shpërndante lëndë narkotike canabis në doza të vogla ...

Tentoi të mashtronte policinë, i riu në Vorë prangoset me pistoletë
Policia bën të ditur se një 25-vjeçar është arrestuar për armëmbajtje pa leje. I riu tentoi që të mashtronte policinë, por gjatë monitorimit dhe kontrollit u zbulua se posedonte një pistoletë dhe fishekë pa leje. ...
RTSH | 14-Feb-2020 16:50
Policia bën të ditur se një 25-vjeçar është arrestuar për armëmbajtje pa leje. I riu tentoi që të mashtronte policinë, por gjatë monitorimit dhe kontrollit u zbulua se posedonte një pistoletë dhe fishekë pa leje. ...

U kap me armë zjarri në makinë, pranga 25-vjeçarit
Në kuadër të operacionit policor të koduar “Vora”, një 25-vjeçar është arrestuar për armëmbajtje pa leje. I riu u përpoq të mashtronte uniformat blu, por pas vëzhgimeve dhe veprimeve u bë e mundur ndalimi dhe arrestimi ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 14:44
Në kuadër të operacionit policor të koduar “Vora”, një 25-vjeçar është arrestuar për armëmbajtje pa leje. I riu u përpoq të mashtronte uniformat blu, por pas vëzhgimeve dhe veprimeve u bë e mundur ndalimi dhe arrestimi ...

Alaramoi policinë se po i vidhnin banesën, përfundon vetë në pranga
Një 25 vjeçar përfundoi në pranga e policisë së Vorës. Shtetasi A.M kishte njoftuar policinë se aftër banesës së tij ndodhej një automjet dhe dyshonte se kishte shkuar për të vjedhur banesën. Menjëherë policia shkoi në ...
Telegraf | 14-Feb-2020 14:40
Një 25 vjeçar përfundoi në pranga e policisë së Vorës. Shtetasi A.M kishte njoftuar policinë se aftër banesës së tij ndodhej një automjet dhe dyshonte se kishte shkuar për të vjedhur banesën. Menjëherë policia shkoi në ...

Njofton vetë policinë, pas deklaratave dhe vëzhgimit, 25-vjeçari përfundon në pranga
TIRANË Policia e Tiranës ka arrestuar një 25-vjeçar për të cilin thotë se tentoi të mashtronte shërbimet e Policisë dhe u kap me armë zjarri pa leje. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Vorë, pas njoftimit të marrë nga ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 14:10
TIRANË Policia e Tiranës ka arrestuar një 25-vjeçar për të cilin thotë se tentoi të mashtronte shërbimet e Policisë dhe u kap me armë zjarri pa leje. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Vorë, pas njoftimit të marrë nga ...

Po hynte në market të vidhte me armë, prangoset 20-vjeçari në Kamzë
Vjedhja me armë e një marketi është parandaluar në kohë në Kamzë, nga ku është kapur në flagrancë një 20-vjeçar.
Top Channel | 14-Feb-2020 10:46
Vjedhja me armë e një marketi është parandaluar në kohë në Kamzë, nga ku është kapur në flagrancë një 20-vjeçar.

Njofton vete policine, pas deklaratave dhe vezhgimit, 25-vjeçari perfundon ne pranga
TIRANË Policia e Tiranës ka arrestuar një 25-vjeçar për të cilin thotë se tentoi të mashtronte shërbimet e Policisë dhe u kap me armë zjarri pa leje. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Vorë, pas njoftimit të marrë nga ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 14:28
TIRANË Policia e Tiranës ka arrestuar një 25-vjeçar për të cilin thotë se tentoi të mashtronte shërbimet e Policisë dhe u kap me armë zjarri pa leje. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Vorë, pas njoftimit të marrë nga ...

Po planifikonte një vjedhje me armë në market, kapet i riu në Kamëz
Nje 20-vjecar ka rene ne prangat e policise, pasi ishte duke planifikuar nje vjedhje me arme. Burime zyrtare nga policia bene e dije se pas hekurave perfundoi shtetasi me inicialet K.K., banues në Laknas. NJOFTIMI I ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 10:09
Nje 20-vjecar ka rene ne prangat e policise, pasi ishte duke planifikuar nje vjedhje me arme. Burime zyrtare nga policia bene e dije se pas hekurave perfundoi shtetasi me inicialet K.K., banues në Laknas. NJOFTIMI I ...

Telefonata me policinë i kushton shumë 25-vjeçarit në Vorë
Një 25-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Vorë. Burime nga uniformat blu bëjnë me dije se është arretsuar 25-vjeçari A. M. I riu kishte konktakluar fillimisht policinë se aftër banesës së tij ndodhej një automjet ...
ABCNews | 14-Feb-2020 14:09
Një 25-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Vorë. Burime nga uniformat blu bëjnë me dije se është arretsuar 25-vjeçari A. M. I riu kishte konktakluar fillimisht policinë se aftër banesës së tij ndodhej një automjet ...

Po planifikonte të grabiste marketin me kallashnikov, kapet ‘mat’ 20 vjeçari në Kamzë
Policia e Tiranës ka parandaluar vjedhjen me armë të një marketi më Kamzë. Sipas informacioneve mësohet se është kapur në flagrancë një 20-vjeçar, që sipas Policisë po planifikonte të vidhte një market në Laknas. Blutë ...
Telegraf | 14-Feb-2020 10:35
Policia e Tiranës ka parandaluar vjedhjen me armë të një marketi më Kamzë. Sipas informacioneve mësohet se është kapur në flagrancë një 20-vjeçar, që sipas Policisë po planifikonte të vidhte një market në Laknas. Blutë ...

Niset me biçikletë dhe automatik për të vjedhur marketin/ Arrestohet i riu
Plani i një 20-vjeçari për të vjedhur një market në fshatin Laknas të Tiranës u prish nga policia. Blutë e kryeqytetit e arrestuan të riun pas një telefonate që morën në sallën operative. Shtetasi me iniciale K. K. po ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 10:17
Plani i një 20-vjeçari për të vjedhur një market në fshatin Laknas të Tiranës u prish nga policia. Blutë e kryeqytetit e arrestuan të riun pas një telefonate që morën në sallën operative. Shtetasi me iniciale K. K. po ...

Heroinë dhe kokainë në makinë, kapet 41-vjeçari në Elbasan
ELBASAN Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 09:11
ELBASAN Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për ...

Laptopë, tableta, celularë dhe printera, arrestohet 32- vjeçari në Lushnje, kishte kthyer lokalin për lojera fati
LUSHNJE Një 32- vjeçar i cili kishte kthyer lokalin në një vend ku luheshin baste sportive dhe lojëra fati u arrestua në Lushnje. Në lokalin e E.M, Policia sekuestroi laptopë, celularë ‘Samsung’, tableta dhe printera me ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 17:49
LUSHNJE Një 32- vjeçar i cili kishte kthyer lokalin në një vend ku luheshin baste sportive dhe lojëra fati u arrestua në Lushnje. Në lokalin e E.M, Policia sekuestroi laptopë, celularë ‘Samsung’, tableta dhe printera me ...

Shpërndante lëndë narkotike, arrestohet 41-vjeçari
Një 41-vjeçar është vënë në prangat e policisë së shtetit për shkak se është kapur duke shpërndarë heroinë dhe kokainë. I arrestuari është B.M banues në Elbasan. Atij gjatë kontrollin fizik dhe në automjetin me të cilin ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 12:09
Një 41-vjeçar është vënë në prangat e policisë së shtetit për shkak se është kapur duke shpërndarë heroinë dhe kokainë. I arrestuari është B.M banues në Elbasan. Atij gjatë kontrollin fizik dhe në automjetin me të cilin ...

Shpërndante kokainë dhe heroinë, arrestohet 41-vjeçari në Elbasan
Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për Hetimin ...
Telegraf | 14-Feb-2020 09:26
Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për Hetimin ...

Aksidentoi 63-vjeçaren dhe u largua/ Pas marrjes në pyetje, Ilda Bejleri përballet me një tjetër telash, policia i sekuestron makinën
TIRANË Pas aksidentit dhe shoqërimit në polici, moderatorja e njohur dhe imazhi i fushave të gjelbra Ilda Bejleri përballet me një tjetër telash. Në informacionin përfundimtar të policisë në lidhje me aksidentin e ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 14:58
TIRANË Pas aksidentit dhe shoqërimit në polici, moderatorja e njohur dhe imazhi i fushave të gjelbra Ilda Bejleri përballet me një tjetër telash. Në informacionin përfundimtar të policisë në lidhje me aksidentin e ...

Heroinë dhe kokainë në makinë/ 41-vjeçari bie në pranga
Aksioni i policisë mëngjesin e kësaj të premteje vuri në pranga një 41-vjeçar. Ai po udhëtonte me makinë në momentin që u arrestua. 41-vjeçari me inicialet B. M. u prangos sepse brenda në mjet ju gjet lëndë narkotike e ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 09:17
Aksioni i policisë mëngjesin e kësaj të premteje vuri në pranga një 41-vjeçar. Ai po udhëtonte me makinë në momentin që u arrestua. 41-vjeçari me inicialet B. M. u prangos sepse brenda në mjet ju gjet lëndë narkotike e ...

Një tragjedi e parandaluar në kohë! Vorë, burri kërcënon me armë gruan
Një krim i mundshëm që fatmirësisht u ndalua në kohë. Kështu ndodhi në Vorë të Tiranës, ku një 66-vjeçar kërcënoi me armë për të vrarë bashkëshorten por falë ndërhyrjes në kohë të policisë u vu në pranga.
Top Channel | 13-Feb-2020 10:54
Një krim i mundshëm që fatmirësisht u ndalua në kohë. Kështu ndodhi në Vorë të Tiranës, ku një 66-vjeçar kërcënoi me armë për të vrarë bashkëshorten por falë ndërhyrjes në kohë të policisë u vu në pranga.

Sekuestrohet makina e gazetares Ilda Bejleri, policia jep detajet e aksidentit: Ja dy akuzat e ngritura për të
Vetëm pasi u bë publik rasti, Policia e Tiranës ka dhënë detaje nga aksidenti i të mërkurës në drekë në Bulevardin “Gjergj Fishta”, ku gazetarja Ilda Bejleri ka aksidentuar një grua dhe është larguar nga vendi i ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 15:25
Vetëm pasi u bë publik rasti, Policia e Tiranës ka dhënë detaje nga aksidenti i të mërkurës në drekë në Bulevardin “Gjergj Fishta”, ku gazetarja Ilda Bejleri ka aksidentuar një grua dhe është larguar nga vendi i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved