ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 00:41

Mukoski: Për gabimin e pavetëdijshëm të 27 prillit e kam paguar çmimin

Mukoski: Për gabimin e pavetëdijshëm të 27 prillit e kam paguar çmimin
Për gabimin e pavetëdijshëm më 27 prill e kam paguar çmimin. Më vjen keq që ju nuk nuk morrët dënimin, tha deputeti Kërste Mukovski nga grupi i pavarur i deputetëve të VMRO-DPMNE-së, derisa iu kundërpërgjigj deputetit ...
Shprehja | 15-Feb-2020 03:15
Për gabimin e pavetëdijshëm më 27 prill e kam paguar çmimin. Më vjen keq që ju nuk nuk morrët dënimin, tha deputeti Kërste Mukovski nga grupi i pavarur i deputetëve të VMRO-DPMNE-së, derisa iu kundërpërgjigj deputetit ...

Kuvendi i Maqedonisë pas orës 19:00 do të punojë pa pauzë derisa të shpërndahet
Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi kumtoi se nga ora 18:00 deri në orën 19:00 do të zgjasë pauza nga debati për propozim-ligjin e Prokurorisë Publike, ndërsa pas orës 19:00 do të vazhdojë dhe do të zgjas pa ndërprerje ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 18:46
Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi kumtoi se nga ora 18:00 deri në orën 19:00 do të zgjasë pauza nga debati për propozim-ligjin e Prokurorisë Publike, ndërsa pas orës 19:00 do të vazhdojë dhe do të zgjas pa ndërprerje ...

Mukovski: Më vjen shumë keq për VMRO-në, është peng i dy, tre kriminelëve
Ish deputeti i VMRO-së, Krsto Mukovski i përjashtuar nga partia ka folur sot rreth sjelljes së ligjeve në Kuvend para se i njëjti të shkarkohet. Ai ka thënë se i vjen keq për VMRO-në sepse është anëtarë shumë i vjetër i ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 21:10
Ish deputeti i VMRO-së, Krsto Mukovski i përjashtuar nga partia ka folur sot rreth sjelljes së ligjeve në Kuvend para se i njëjti të shkarkohet. Ai ka thënë se i vjen keq për VMRO-në sepse është anëtarë shumë i vjetër i ...

Kuvend, tensione në debatin për Ligjin e Prokurorisë
Në ditët e fundit para shpërndarjes, Kuvendi tenton miratimin e Ligjit për Prokurorinë dhe një sërë ligjesh të tjera. Përplasja e nisur mbrëmë ka vazhduar edhe sot. Gjatë ditës deputetët më shumë patën pauza se sa ...
Shprehja | 14-Feb-2020 20:35
Në ditët e fundit para shpërndarjes, Kuvendi tenton miratimin e Ligjit për Prokurorinë dhe një sërë ligjesh të tjera. Përplasja e nisur mbrëmë ka vazhduar edhe sot. Gjatë ditës deputetët më shumë patën pauza se sa ...

Vazhdon debati për Ligjin për Prokurorinë
Në pothuajse sallë të zbrazët, Kuvendi, pas pauzës, në orën 19:00 e vazhdoi debatin për ligjin për prokurorinë publike. Liljana Zaturovska nga VMRO-DPMNE, e cila e para e mori fjalën. theksoi se kjo përbërje e ...
Shprehja | 14-Feb-2020 20:13
Në pothuajse sallë të zbrazët, Kuvendi, pas pauzës, në orën 19:00 e vazhdoi debatin për ligjin për prokurorinë publike. Liljana Zaturovska nga VMRO-DPMNE, e cila e para e mori fjalën. theksoi se kjo përbërje e ...

Ende pa filluar seanca thirrje për pauzë, deputetët flasin për gjithçka por jo edhe për ligjin për PP
Shkup, 14 shkurt – Drama e cila filloi dje, me seancën për Ligjin për Prokurori Publike dhe Këshillin e Prokurorëve Publik ka vazhduar edhe sot në Kuvend. E njëjta ishte edhe retorika që u përdor nga shumica dhe ...
Koha.mk | 14-Feb-2020 20:13
Shkup, 14 shkurt – Drama e cila filloi dje, me seancën për Ligjin për Prokurori Publike dhe Këshillin e Prokurorëve Publik ka vazhduar edhe sot në Kuvend. E njëjta ishte edhe retorika që u përdor nga shumica dhe ...

LIVE: Vazhdon debati për ligjin për PP-në, Kuvendi do të punojë deri në shpërndarje (VIDEO)
Në pothuajse sallë të zbrazët, Kuvendi, pas pauzës, në orën 19:00 e vazhdoi debatin për ligjin për prokurorinë publike. Liljana Zaturovska nga VMRO-DPMNE, e cila e para e mori fjalën. theksoi se kjo prëbërje e ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 20:01
Në pothuajse sallë të zbrazët, Kuvendi, pas pauzës, në orën 19:00 e vazhdoi debatin për ligjin për prokurorinë publike. Liljana Zaturovska nga VMRO-DPMNE, e cila e para e mori fjalën. theksoi se kjo prëbërje e ...

Vazhdon debati për Ligjin për Prokurorinë
Në pothuajse sallë të zbrazët, Kuvendi, pas pauzës, në orën 19:00 e vazhdoi debatin për ligjin për prokurorinë publike. Liljana Zaturovska nga VMRO-DPMNE, e cila e para e mori fjalën. theksoi se kjo përbërje e ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 19:54
Në pothuajse sallë të zbrazët, Kuvendi, pas pauzës, në orën 19:00 e vazhdoi debatin për ligjin për prokurorinë publike. Liljana Zaturovska nga VMRO-DPMNE, e cila e para e mori fjalën. theksoi se kjo përbërje e ...

Rangellova: Deputetët që janë të akuzuar të mos debatojnë për Ligjin e ri për Prokurorinë
Ka vazhduar debati në Kuvendi në lidhje me miratimin e Ligjit për Prokurorinë. Deputetja e OBRM-PDUKM-së Daniella Rangelova, e cila është e akuzuar në rastin “Dhuna në Qendër”, kërkoi që të gjithë deputetët që janë të ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 17:59
Ka vazhduar debati në Kuvendi në lidhje me miratimin e Ligjit për Prokurorinë. Deputetja e OBRM-PDUKM-së Daniella Rangelova, e cila është e akuzuar në rastin “Dhuna në Qendër”, kërkoi që të gjithë deputetët që janë të ...

Vazhdoi debati për ligjin për PP-në, Kuvendi do të punojë deri në shpërndarje
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Në pothuajse sallë të zbrazët, Kuvendi, pas pauzës, në orën 19:00 e vazhdoi debatin për ligjin për prokurorinë publike. Liljana Zaturovska nga VMRO-DPMNE, e cila e para e mori fjalën. ...
Medial | 14-Feb-2020 19:45
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Në pothuajse sallë të zbrazët, Kuvendi, pas pauzës, në orën 19:00 e vazhdoi debatin për ligjin për prokurorinë publike. Liljana Zaturovska nga VMRO-DPMNE, e cila e para e mori fjalën. ...

Rangellova kërkon që deputetët e akuzuar të mos debatojnë për Ligjin për PP
Vazhdon debati në Kuvendi mbi miratimin e Ligjit për Prokurorinë. Deputetja Daniella Rangelova, e cila është e akuzuar në rastin “Dhuna në Qendër”, kërkoi që të gjithë deputetët që janë të akuzuar ose që janë nën hetim ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 19:43
Vazhdon debati në Kuvendi mbi miratimin e Ligjit për Prokurorinë. Deputetja Daniella Rangelova, e cila është e akuzuar në rastin “Dhuna në Qendër”, kërkoi që të gjithë deputetët që janë të akuzuar ose që janë nën hetim ...

Kuvendi i Maqedonisë pas orës 19:00 do të punojë pa pauzë derisa të shpërndahet
Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi kumtoi se nga ora 18:00 deri në orën 19:00 do të zgjasë pauza nga debati për propozim-ligjin e Prokurorisë Publike, ndërsa pas orës 19:00 do të vazhdojë dhe do të zgjas pa ndërprerje ...
Arbresh | 14-Feb-2020 18:59
Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi kumtoi se nga ora 18:00 deri në orën 19:00 do të zgjasë pauza nga debati për propozim-ligjin e Prokurorisë Publike, ndërsa pas orës 19:00 do të vazhdojë dhe do të zgjas pa ndërprerje ...

Kuvendi prej orës 19:00 do të punojë pa pauzë derisa të shpërndahet
Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi kumtoi se nga ora 18:00 deri në orën 19:00 do të zgjasë pauza nga debati për propozim ligjin e prokurorisë publike, ndërsa pas orës 19:00 do të vazhdojë dhe do të zgjas pa ndërprerje ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 18:59
Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi kumtoi se nga ora 18:00 deri në orën 19:00 do të zgjasë pauza nga debati për propozim ligjin e prokurorisë publike, ndërsa pas orës 19:00 do të vazhdojë dhe do të zgjas pa ndërprerje ...

Mukovski: Më vjen shumë keq për VMRO-në, është peng i dy, tre kriminelëve
Ish deputeti i VMRO-së, Krsto Mukovski i përjashtuar nga partia ka folur sot rreth sjelljes së ligjeve në Kuvend para se i njëjti të shkarkohet. Ai ka thënë se i vjen keq për VMRO-në sepse është anëtarë shumë i vjetër i ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 18:49
Ish deputeti i VMRO-së, Krsto Mukovski i përjashtuar nga partia ka folur sot rreth sjelljes së ligjeve në Kuvend para se i njëjti të shkarkohet. Ai ka thënë se i vjen keq për VMRO-në sepse është anëtarë shumë i vjetër i ...

Rangellova: Kolegët e VMRO-DPMNE-së marrin pjesë në vetëshkatërrimin e partisë
Deputetja Daniella Rangellova sot nga foltorja e Kuvendit theksoi se kolegët, e pavarurit nga VMRO-DPMNE-ja, po marrin pjesë në vetëshkatërrimin e partisë. Ajo u bëri thirrje të gjithë atyre të cilët janë të dyshuar në ...
Ina-Online | 14-Feb-2020 18:46
Deputetja Daniella Rangellova sot nga foltorja e Kuvendit theksoi se kolegët, e pavarurit nga VMRO-DPMNE-ja, po marrin pjesë në vetëshkatërrimin e partisë. Ajo u bëri thirrje të gjithë atyre të cilët janë të dyshuar në ...

Kuvendi prej orës 19:00 do të punojë pa pauzë derisa të shpërndahet
Shkup, 14 shkurt – Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi kumtoi se nga ora 18:00 deri në orën 19:00 do të zgjasë pauza nga debati për propozim ligjin e prokurorisë publike, ndërsa pas orës 19:00 do të vazhdojë dhe do të ...
Koha.mk | 14-Feb-2020 18:43
Shkup, 14 shkurt – Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi kumtoi se nga ora 18:00 deri në orën 19:00 do të zgjasë pauza nga debati për propozim ligjin e prokurorisë publike, ndërsa pas orës 19:00 do të vazhdojë dhe do të ...

Mukovski: Më vjen shumë keq për VMRO-në, është peng i dy, tre kriminelëve
Ish deputeti i VMRO-së, Krsto Mukovski i përjashtuar nga partia ka folur sot rreth sjelljes së ligjeve në Kuvend para se i njëjti të shkarkohet. Ai ka thënë se i vjen keq për VMRO-në sepse është anëtarë shumë i vjetër i ...
Ina-Online | 14-Feb-2020 18:40
Ish deputeti i VMRO-së, Krsto Mukovski i përjashtuar nga partia ka folur sot rreth sjelljes së ligjeve në Kuvend para se i njëjti të shkarkohet. Ai ka thënë se i vjen keq për VMRO-në sepse është anëtarë shumë i vjetër i ...

Kuvendi prej orës 19:00 do të punojë pa pauzë derisa të shpërndahet
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi kumtoi se nga ora 18:00 deri në orën 19:00 do të zgjasë pauza nga debati për propozim ligjin e prokurorisë publike, ndërsa pas orës 19:00 do të vazhdojë ...
Medial | 14-Feb-2020 18:40
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi kumtoi se nga ora 18:00 deri në orën 19:00 do të zgjasë pauza nga debati për propozim ligjin e prokurorisë publike, ndërsa pas orës 19:00 do të vazhdojë ...

Rangellova kërkon që deputetët e akuzuar të mos debatojnë për Ligjin për PP
Vazhdon debati në Kuvendi mbi miratimin e Ligjit për Prokurorinë. Deputetja Daniella Rangelova, e cila është e akuzuar në rastin “Dhuna në Qendër”, kërkoi që të gjithë deputetët që janë të akuzuar ose që janë nën hetim ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 17:56
Vazhdon debati në Kuvendi mbi miratimin e Ligjit për Prokurorinë. Deputetja Daniella Rangelova, e cila është e akuzuar në rastin “Dhuna në Qendër”, kërkoi që të gjithë deputetët që janë të akuzuar ose që janë nën hetim ...

Rangellova kërkon që deputetët e akuzuar të mos debatojnë për Ligjin për PP
Vazhdon debati në Kuvendi mbi miratimin e Ligjit për Prokurorinë. Deputetja Daniella Rangelova, e cila është e akuzuar në rastin “Dhuna në Qendër”, kërkoi që të gjithë deputetët që janë të akuzuar ose që janë nën hetim ...
Shprehja | 14-Feb-2020 17:47
Vazhdon debati në Kuvendi mbi miratimin e Ligjit për Prokurorinë. Deputetja Daniella Rangelova, e cila është e akuzuar në rastin “Dhuna në Qendër”, kërkoi që të gjithë deputetët që janë të akuzuar ose që janë nën hetim ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved