ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 09:13

Mukoski: Për gabimin e pavetëdijshëm të 27 prillit e kam paguar çmimin

Mukoski: Për gabimin e pavetëdijshëm të 27 prillit e kam paguar çmimin
Për gabimin e pavetëdijshëm më 27 prill e kam paguar çmimin. Më vjen keq që ju nuk nuk morrët dënimin, tha deputeti Kërste Mukovski nga grupi i pavarur i deputetëve të VMRO-DPMNE-së, derisa iu kundërpërgjigj deputetit ...
Shprehja | 15-Feb-2020 03:15
Për gabimin e pavetëdijshëm më 27 prill e kam paguar çmimin. Më vjen keq që ju nuk nuk morrët dënimin, tha deputeti Kërste Mukovski nga grupi i pavarur i deputetëve të VMRO-DPMNE-së, derisa iu kundërpërgjigj deputetit ...

Mukovski: Më vjen shumë keq për VMRO-në, është peng i dy, tre kriminelëve
Ish deputeti i VMRO-së, Krsto Mukovski i përjashtuar nga partia ka folur sot rreth sjelljes së ligjeve në Kuvend para se i njëjti të shkarkohet. Ai ka thënë se i vjen keq për VMRO-në sepse është anëtarë shumë i vjetër i ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 21:10
Ish deputeti i VMRO-së, Krsto Mukovski i përjashtuar nga partia ka folur sot rreth sjelljes së ligjeve në Kuvend para se i njëjti të shkarkohet. Ai ka thënë se i vjen keq për VMRO-në sepse është anëtarë shumë i vjetër i ...

Kuvend, tensione në debatin për Ligjin e Prokurorisë
Në ditët e fundit para shpërndarjes, Kuvendi tenton miratimin e Ligjit për Prokurorinë dhe një sërë ligjesh të tjera. Përplasja e nisur mbrëmë ka vazhduar edhe sot. Gjatë ditës deputetët më shumë patën pauza se sa ...
Shprehja | 14-Feb-2020 20:35
Në ditët e fundit para shpërndarjes, Kuvendi tenton miratimin e Ligjit për Prokurorinë dhe një sërë ligjesh të tjera. Përplasja e nisur mbrëmë ka vazhduar edhe sot. Gjatë ditës deputetët më shumë patën pauza se sa ...

Mukovski: Më vjen shumë keq për VMRO-në, është peng i dy, tre kriminelëve
Ish deputeti i VMRO-së, Krsto Mukovski i përjashtuar nga partia ka folur sot rreth sjelljes së ligjeve në Kuvend para se i njëjti të shkarkohet. Ai ka thënë se i vjen keq për VMRO-në sepse është anëtarë shumë i vjetër i ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 18:49
Ish deputeti i VMRO-së, Krsto Mukovski i përjashtuar nga partia ka folur sot rreth sjelljes së ligjeve në Kuvend para se i njëjti të shkarkohet. Ai ka thënë se i vjen keq për VMRO-në sepse është anëtarë shumë i vjetër i ...

Mukovski: Më vjen shumë keq për VMRO-në, është peng i dy, tre kriminelëve
Ish deputeti i VMRO-së, Krsto Mukovski i përjashtuar nga partia ka folur sot rreth sjelljes së ligjeve në Kuvend para se i njëjti të shkarkohet. Ai ka thënë se i vjen keq për VMRO-në sepse është anëtarë shumë i vjetër i ...
Ina-Online | 14-Feb-2020 18:40
Ish deputeti i VMRO-së, Krsto Mukovski i përjashtuar nga partia ka folur sot rreth sjelljes së ligjeve në Kuvend para se i njëjti të shkarkohet. Ai ka thënë se i vjen keq për VMRO-në sepse është anëtarë shumë i vjetër i ...

Mukovski: Më vjen shumë keq për VMRO-në, është peng i dy, tre kriminelëve
Ish deputeti i VMRO-së, Krsto Mukovski i përjashtuar nga partia ka folur sot rreth sjelljes së ligjeve në Kuvend para se i njëjti të shkarkohet. Ai ka thënë se i vjen keq për VMRO-në sepse është anëtarë shumë i vjetër i ...
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 16:59
Ish deputeti i VMRO-së, Krsto Mukovski i përjashtuar nga partia ka folur sot rreth sjelljes së ligjeve në Kuvend para se i njëjti të shkarkohet. Ai ka thënë se i vjen keq për VMRO-në sepse është anëtarë shumë i vjetër i ...

(VIDEO) Ligji i Prokurorisë tensionon situatën në kuvend
Me dy pauza dhe tensione mes deputetëve të pavarur e atyre të VMRO-DPMNE-së ka vijuar seanca për Ligjin e Prokurorisë Publike. Në fillim të seancës deputetët e VMRO-DPMNE kërkuan që në sallë të jetë edhe ministrja e ...
Shenja | 14-Feb-2020 16:23
Me dy pauza dhe tensione mes deputetëve të pavarur e atyre të VMRO-DPMNE-së ka vijuar seanca për Ligjin e Prokurorisë Publike. Në fillim të seancës deputetët e VMRO-DPMNE kërkuan që në sallë të jetë edhe ministrja e ...

Kuvend, tensione në debatin për Ligjin e Prokurorisë
Në ditët e fundit para shpërndarjes, Kuvendi tenton miratimin e Ligjit për Prokurorinë dhe një sërë ligjesh të tjera. Përplasja e nisur mbrëmë ka vazhduar edhe sot. Gjatë ditës deputetët më shumë patën pauza se sa ...
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 16:02
Në ditët e fundit para shpërndarjes, Kuvendi tenton miratimin e Ligjit për Prokurorinë dhe një sërë ligjesh të tjera. Përplasja e nisur mbrëmë ka vazhduar edhe sot. Gjatë ditës deputetët më shumë patën pauza se sa ...

Mukoski: OBRM-PDUKM është shndërruar si radikalët e Sheshelit dhe Agimi i Artë në Greqi
Deputeti nga grupi i pavarur i OBRM-PDUKM-së, Krsto Mukoski në replikë ndaj Antonio Milloshoskit për akuzat se për LSDM-në se ka akuzuar firmën e Muksoskit më herët ndërsa sot nuk është rast dhe për ngjarjet e 27 ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 15:37
Deputeti nga grupi i pavarur i OBRM-PDUKM-së, Krsto Mukoski në replikë ndaj Antonio Milloshoskit për akuzat se për LSDM-në se ka akuzuar firmën e Muksoskit më herët ndërsa sot nuk është rast dhe për ngjarjet e 27 ...

Pas debatit njëzetminutësh për ligjin për PP-në, deputetët sërish në pauzë
Për qetësimin e pasioneve pas debatit njëzetminutësh për Propozim-ligjin për prokurori publike me kërkesë të Grupi të pavarur të deputetëve të VMRO-DPMNE-së nënkryetari i Kuvendit Goran Misovski dha një orë pauzë, pasi ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 15:49
Për qetësimin e pasioneve pas debatit njëzetminutësh për Propozim-ligjin për prokurori publike me kërkesë të Grupi të pavarur të deputetëve të VMRO-DPMNE-së nënkryetari i Kuvendit Goran Misovski dha një orë pauzë, pasi ...

Pas debatit njëzetminutësh për ligjin për PP-në, deputetët sërish në pauzë
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Për qetësimin e pasioneve pas debatit njëzetminutësh për Propozim-ligjin për prokurori publike me kërkesë të Grupi të pavarur të deputetëve të VMRO-DPMNE-së nënkryetari i Kuvendit Goran ...
Medial | 14-Feb-2020 15:46
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Për qetësimin e pasioneve pas debatit njëzetminutësh për Propozim-ligjin për prokurori publike me kërkesë të Grupi të pavarur të deputetëve të VMRO-DPMNE-së nënkryetari i Kuvendit Goran ...

Mukoski: OBRM-PDUKM është shndërruar si radikalët e Sheshelit dhe Agimi i Artë në Greqi
Deputeti nga grupi i pavarur i OBRM-PDUKM-së, Krsto Mukoski në replikë ndaj Antonio Milloshoskit për akuzat se për LSDM-në se ka akuzuar firmën e Muksoskit më herët ndërsa sot nuk është rast dhe për ngjarjet e 27 ...
Arbresh | 14-Feb-2020 15:40
Deputeti nga grupi i pavarur i OBRM-PDUKM-së, Krsto Mukoski në replikë ndaj Antonio Milloshoskit për akuzat se për LSDM-në se ka akuzuar firmën e Muksoskit më herët ndërsa sot nuk është rast dhe për ngjarjet e 27 ...

Kuvend, tensione në debatin për Ligjin e Prokurorisë
Në ditët e fundit para shpërndarjes, Kuvendi tenton miratimin e Ligjit për Prokurorinë dhe një sërë ligjesh të tjera. Përplasja e nisur mbrëmë ka vazhduar edhe sot. Gjatë ditës deputetët më shumë patën pauza se sa ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 15:22
Në ditët e fundit para shpërndarjes, Kuvendi tenton miratimin e Ligjit për Prokurorinë dhe një sërë ligjesh të tjera. Përplasja e nisur mbrëmë ka vazhduar edhe sot. Gjatë ditës deputetët më shumë patën pauza se sa ...

Mukoski Për gabimin e pavetëdijshëm më 27 prill e pagova vet
Për gabimin e pavetëdijshëm më 27 prill e pagova vet. Më vjen keq që ju nuk përgjigjeni, tha deputeti Kërsto Mukovski i grupit të pavarur të deputetëve të VMRO-DPMNE-së, duke i replikuar Antonio Milloshoskit të ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 15:16
Për gabimin e pavetëdijshëm më 27 prill e pagova vet. Më vjen keq që ju nuk përgjigjeni, tha deputeti Kërsto Mukovski i grupit të pavarur të deputetëve të VMRO-DPMNE-së, duke i replikuar Antonio Milloshoskit të ...

Mukoski Për gabimin e pavetëdijshëm më 27 prill e pagova vet
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Për gabimin e pavetëdijshëm më 27 prill e pagova vet. Më vjen keq që ju nuk përgjigjeni, tha deputeti Kërsto Mukovski i grupit të pavarur të deputetëve të VMRO-DPMNE-së, duke i ...
Medial | 14-Feb-2020 15:04
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Për gabimin e pavetëdijshëm më 27 prill e pagova vet. Më vjen keq që ju nuk përgjigjeni, tha deputeti Kërsto Mukovski i grupit të pavarur të deputetëve të VMRO-DPMNE-së, duke i ...

Deskoska i përgjigjet Milloshovskit: Inçizimet e tua nuk janë “bomba”
Psai ju ndalua të lëshoj incizime në seancën plenare deputetit Antonio Milloshovski lidhur me rastin “Reket” dhe siç ai pretendon lidhur me Zoran Zaev, ai akuzoi ministren e drejtësisë Renata Deskoska për ligjin për PP. ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 15:04
Psai ju ndalua të lëshoj incizime në seancën plenare deputetit Antonio Milloshovski lidhur me rastin “Reket” dhe siç ai pretendon lidhur me Zoran Zaev, ai akuzoi ministren e drejtësisë Renata Deskoska për ligjin për PP. ...

Gjorçev: Ende nuk e dimë nëse do të bojkotojmë
Deputeti nga radhët e OBRM-PDUKM-së Vllatko Gjorçev mbërriti në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut. “Ende nuk e dimë se nëse do të bojkotojmë”, theksoi Gjorçev për “TV21”. Pas tij mbërriti edhe deputeti Trajko Veljanoski, ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 21:19
Deputeti nga radhët e OBRM-PDUKM-së Vllatko Gjorçev mbërriti në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut. “Ende nuk e dimë se nëse do të bojkotojmë”, theksoi Gjorçev për “TV21”. Pas tij mbërriti edhe deputeti Trajko Veljanoski, ...

Mukoski: Për gabimin e pavetëdijshëm të 27 prillit e kam paguar çmimin
Për gabimin e pavetëdijshëm më 27 prill e kam paguar çmimin. Më vjen keq që ju nuk nuk morrët dënimin, tha deputeti Kërste Mukovski nga grupi i pavarur i deputetëve të VMRO-DPMNE-së, derisa iu kundërpërgjigj deputetit ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 14:34
Për gabimin e pavetëdijshëm më 27 prill e kam paguar çmimin. Më vjen keq që ju nuk nuk morrët dënimin, tha deputeti Kërste Mukovski nga grupi i pavarur i deputetëve të VMRO-DPMNE-së, derisa iu kundërpërgjigj deputetit ...

Ligji për Prokurorinë Publike, Milloshoski: Z.Z. është i përfshirë në “Reket”
Në vazhdimin e seancës deputeti i VMRO-DPMNE-së kërkoi leje nga kreu i Kuvendit Talat Xhaferi që të lëshoj në foltore një incizim i cili sipas tij dëshmon se siç u shpreh ai personi Z.Z është i përfshirë në rastin ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 14:19
Në vazhdimin e seancës deputeti i VMRO-DPMNE-së kërkoi leje nga kreu i Kuvendit Talat Xhaferi që të lëshoj në foltore një incizim i cili sipas tij dëshmon se siç u shpreh ai personi Z.Z është i përfshirë në rastin ...

Deskoska i përgjigjet Milloshovskit: Inçizimet e tua nuk janë “bomba”
Psai ju ndalua të lëshoj incizime në seancën plenare deputetit Antonio Milloshovski lidhur me rastin “Reket” dhe siç ai pretendon lidhur me Zoran Zaev, ai akuzoi ministren e drejtësisë Renata Deskoska për ligjin për PP. ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 14:19
Psai ju ndalua të lëshoj incizime në seancën plenare deputetit Antonio Milloshovski lidhur me rastin “Reket” dhe siç ai pretendon lidhur me Zoran Zaev, ai akuzoi ministren e drejtësisë Renata Deskoska për ligjin për PP. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved