ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 22:48

Moti në ditët në vazhdim

Moti në ditët në vazhdim
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...
Indeks Online | 15-Feb-2020 07:52
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...

Parashikimi i motit/ Ja çfarë pritet të ndodhë sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta.
Top Channel | 15-Feb-2020 07:52
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta.

Moti sot/ Ja si ndryshon koha gjatë kësaj të shtune
Sipas MeteoAlb: RRITJA graduale e vlerave barike ka kushtëzuar në territorin shqiptar alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare. POR mesdita dhe orët VIJUESE sjellin largim të vranësirave nga vendi jonë duke bërë ...
Medial | 15-Feb-2020 07:44
Sipas MeteoAlb: RRITJA graduale e vlerave barike ka kushtëzuar në territorin shqiptar alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare. POR mesdita dhe orët VIJUESE sjellin largim të vranësirave nga vendi jonë duke bërë ...

Moti sot/ Ja si ndryshon koha gjatë kësaj të shtune
Sipas MeteoAlb: RRITJA graduale e vlerave barike ka kushtëzuar në territorin shqiptar alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare. POR mesdita dhe orët VIJUESE sjellin largim të vranësirave nga vendi jonë duke bërë ...
VizionPlus | 15-Feb-2020 07:32
Sipas MeteoAlb: RRITJA graduale e vlerave barike ka kushtëzuar në territorin shqiptar alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare. POR mesdita dhe orët VIJUESE sjellin largim të vranësirave nga vendi jonë duke bërë ...

Paraditja me kthjellime, vranësira në lindje dhe veri të vendit
Kjo e shtunë do të jetë nën ndikimin motit të kthjellët e me diell. Sipas MeteoAlb, vendi ynë gjatë paradites do të jetë me kthjellime dhe vranësira të lehta. Por në mesditë dhe në vijim parashikohet të kemi përmirësim ...
ABCNews | 15-Feb-2020 07:14
Kjo e shtunë do të jetë nën ndikimin motit të kthjellët e me diell. Sipas MeteoAlb, vendi ynë gjatë paradites do të jetë me kthjellime dhe vranësira të lehta. Por në mesditë dhe në vijim parashikohet të kemi përmirësim ...

Zbuloni parashikimin e motit për ditën e nesërme
E shtunë, 15 shkurt 2020. Parashikimi sipas IGJEUM Nesër (e shtunë, dt.15) nuk priten reshje. TEMPERATURAT Nesër (e shtunë, dt.15) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 9 / 16 °C në ...
Telegraf | 14-Feb-2020 23:41
E shtunë, 15 shkurt 2020. Parashikimi sipas IGJEUM Nesër (e shtunë, dt.15) nuk priten reshje. TEMPERATURAT Nesër (e shtunë, dt.15) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 9 / 16 °C në ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...
Arbresh | 14-Feb-2020 19:54
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...

Parashikimi i motit për sot, 14 Shkurt 2020
Sipas MeteoAlb, ne oret e para te dites zonat veriore mbeten me vranesira dhe reshje te pakta, ndersa pjesa tjeter e vendit do te jete me kthjellime. Por ne oret e pasdites dhe ne vijim kushtet atmosferike permiresohen ...
ikub.al | 14-Feb-2020 08:41
Sipas MeteoAlb, ne oret e para te dites zonat veriore mbeten me vranesira dhe reshje te pakta, ndersa pjesa tjeter e vendit do te jete me kthjellime. Por ne oret e pasdites dhe ne vijim kushtet atmosferike permiresohen ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...
InFokusi | 14-Feb-2020 19:21
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende vranësira, mirëpo gjatë mbrëmjes dhe nga dita e diel priten ...
Lajminet | 14-Feb-2020 19:12
Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende vranësira, mirëpo gjatë mbrëmjes dhe nga dita e diel priten ...

Plane për Shën Valentin? Njihuni me parashikimin e motit
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat malore reshjet do të jenë në formën e dëborës.
Top Channel | 14-Feb-2020 08:15
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat malore reshjet do të jenë në formën e dëborës.

Parashikimi i motit për sot, 13 Shkurt 2020
Sipas parashikimeve te MeteoAlb, dita e sotme do te filloje me mot te mire dhe te qendrueshem, ndersa ne oret e pasdites pritet shtim i vranesires mbi te gjithe teritorin e vendit dhe ndonje shi lokal, kryesisht ne ...
ikub.al | 13-Feb-2020 08:44
Sipas parashikimeve te MeteoAlb, dita e sotme do te filloje me mot te mire dhe te qendrueshem, ndersa ne oret e pasdites pritet shtim i vranesires mbi te gjithe teritorin e vendit dhe ndonje shi lokal, kryesisht ne ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...
Zeri | 14-Feb-2020 19:11
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 19:05
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...

Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Vranësirat do të intensifikohen gjatë mbrëmjes.
Top Channel | 13-Feb-2020 08:02
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Vranësirat do të intensifikohen gjatë mbrëmjes.

Moti, afrohen shirat në Shqipëri e Kosovë
Gadishulli i Ballkanit do të jetë në ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të sjellin rreshje shiu në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë. E premte 14 Shkurt 2020 Sot vendi ynë do të ndikohet nga kalimi i ...
Telegraf | 14-Feb-2020 08:53
Gadishulli i Ballkanit do të jetë në ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të sjellin rreshje shiu në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë. E premte 14 Shkurt 2020 Sot vendi ynë do të ndikohet nga kalimi i ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 19:02
Nga dita e diel, mot i butë dhe intervale më të gjata me diell Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende ...

Parashikimi i motit/ Ja si ndryshon koha në orët e ardhshme…
Mos u gënjeni nga dita e sotme plot diell dhe temperatura relativisht të ngrohta, pasi si muaj Shkurt që jemi nesër kemi ndryshim total të situatës meteorologjike. Në këtë mënyrë duke nisur që nga orët e vona të ...
Standard | 14-Feb-2020 14:07
Mos u gënjeni nga dita e sotme plot diell dhe temperatura relativisht të ngrohta, pasi si muaj Shkurt që jemi nesër kemi ndryshim total të situatës meteorologjike. Në këtë mënyrë duke nisur që nga orët e vona të ...

Moti, e premte 14 shkurt 2020
Masat ajrore të kthjellta, por të ftohta do ndikojnë mbi territorin shqiptar mot kryesisht të qëndueshëm, por me vranësira të dendura paraqiten zonat verilindore. Pasditja dhe nata do të mbeten në të njëjtat kushte ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 06:00
Masat ajrore të kthjellta, por të ftohta do ndikojnë mbi territorin shqiptar mot kryesisht të qëndueshëm, por me vranësira të dendura paraqiten zonat verilindore. Pasditja dhe nata do të mbeten në të njëjtat kushte ...

Nesër Stuhia Ciara prek Shqipërinë, ja çfarë paralajmëron meteorologia…
Stuhia Ciara ka shkaktuar viktima në Europë dhe dëme të mëdha materiale, tani po i afrohet edhe Shqipërisë sipas meteorologëve. Mendohet që ajo do prekë Shqipërinë ditën e nesërme. Për të na sqaruar për këtë stuhi me ...
Standard | 14-Feb-2020 14:07
Stuhia Ciara ka shkaktuar viktima në Europë dhe dëme të mëdha materiale, tani po i afrohet edhe Shqipërisë sipas meteorologëve. Mendohet që ajo do prekë Shqipërinë ditën e nesërme. Për të na sqaruar për këtë stuhi me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved