ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 08:22

Meta viziton ne spital vajzen e mbijetuar, mister shkaku i ngjarjes tragjike me tri viktima ne Diber

Meta viziton ne spital vajzen e mbijetuar, mister shkaku i ngjarjes tragjike me tri viktima ne Diber
Një ngjarje tragjike u regjistrua këtë të premte në Bulqizë, ku tre pjestaret te nje familje humben jeten nga rrjedhja e e gazit ndersa nje tjeter eshte ne gjendje te rende. Ngjarja tronditëse ndodhi në fshatin Ostren, ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 23:38
Një ngjarje tragjike u regjistrua këtë të premte në Bulqizë, ku tre pjestaret te nje familje humben jeten nga rrjedhja e e gazit ndersa nje tjeter eshte ne gjendje te rende. Ngjarja tronditëse ndodhi në fshatin Ostren, ...

Meta viziton në spital 10 vjeçaren që humbi nënën, motrën e vëllain në Bulqizë
Një ngjarje tragjike u regjistrua këtë të premte në Bulqizë, ku tre pjestaret te nje familje humben jeten nga rrjedhja e e gazit ndersa nje tjeter eshte ne gjendje te rende. Ngjarja tronditëse ndodhi në fshatin Ostren, ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 22:26
Një ngjarje tragjike u regjistrua këtë të premte në Bulqizë, ku tre pjestaret te nje familje humben jeten nga rrjedhja e e gazit ndersa nje tjeter eshte ne gjendje te rende. Ngjarja tronditëse ndodhi në fshatin Ostren, ...

Vdekja e trefishtë në Bulqizë, ISHTI ka një tjetër version: Mund të jenë asfiksuar nga soba me dru
Inspektorati Shtetëror Teknik Industrial me një grup ekspertësh ka shkuar në banesën e familjes Tola në Ostren të Bulqizës, për të bërë verifikimet mbi shkaqet e ndarjes nga jeta të nënës me dy fëmijët brenda banesës. ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 22:12
Inspektorati Shtetëror Teknik Industrial me një grup ekspertësh ka shkuar në banesën e familjes Tola në Ostren të Bulqizës, për të bërë verifikimet mbi shkaqet e ndarjes nga jeta të nënës me dy fëmijët brenda banesës. ...

Trupat e nënës me dy fëmijët mbërrijnë në morg, dyshime mbi shkakun e vdekjes
Kanë mbërritur pas disa orësh tre trupat e pajetë të Rajmonda, Rudina e Fatjon Tolës në morgun e spitalit Rajonal të Dibrës për tju nënshtruar ekspertizës mjeko-ligjore. Ata qëndruan në banesën e tyre për sa kohë grupi ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 21:27
Kanë mbërritur pas disa orësh tre trupat e pajetë të Rajmonda, Rudina e Fatjon Tolës në morgun e spitalit Rajonal të Dibrës për tju nënshtruar ekspertizës mjeko-ligjore. Ata qëndruan në banesën e tyre për sa kohë grupi ...

Vdes nëna dhe dy fëmijët në Bulqizë pas helmimit, mjekët shpëtojnë fëmijën e tretë të familjes
Një tragjedi e rëndë ndodhi paraditen e së premtes në një familje në fshatin Gurrë të Bulqizës. Nëna 45 vjeçare Rajmonda Tola humbi jetën bashkë me dy të bijtë, vajza 22 vjeçare Rudina dhe Fatjoni djali 15 vjeç, të ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 21:21
Një tragjedi e rëndë ndodhi paraditen e së premtes në një familje në fshatin Gurrë të Bulqizës. Nëna 45 vjeçare Rajmonda Tola humbi jetën bashkë me dy të bijtë, vajza 22 vjeçare Rudina dhe Fatjoni djali 15 vjeç, të ...

Helmohet nëna dhe dy fëmijët/ Bulqizë, mjekët shpëtojnë fëmijën e tretë të familjes
Një tragjedi e rëndë ndodhi paraditen e së premtes në një familje në fshatin Gurrë të Bulqizës. Nëna 45 vjeçare Rajmonda Tola humbi jetën bashkë me dy të bijtë, vajza 22 vjeçare Rudina dhe Fatjoni djali 15 vjeç, të ...
Top Channel | 14-Feb-2020 21:00
Një tragjedi e rëndë ndodhi paraditen e së premtes në një familje në fshatin Gurrë të Bulqizës. Nëna 45 vjeçare Rajmonda Tola humbi jetën bashkë me dy të bijtë, vajza 22 vjeçare Rudina dhe Fatjoni djali 15 vjeç, të ...

Mbërrijnë në morg tre trupat e pajetë të familjes Tolaj, pritet ekspertiza për të zbardhur shkakun e tragjedisë, ja dyshimet
Kanë mbërritur pas disa orësh tre trupat e pajetë të familjes Tolaj, Rajmonda, Rudina e Fatjon, në morgun e spitalit Rajonal të Dibrës, për t’iu nënshtruar ekspertizës mjeko-ligjore. Ata qëndruan në banesën e tyre për ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 20:50
Kanë mbërritur pas disa orësh tre trupat e pajetë të familjes Tolaj, Rajmonda, Rudina e Fatjon, në morgun e spitalit Rajonal të Dibrës, për t’iu nënshtruar ekspertizës mjeko-ligjore. Ata qëndruan në banesën e tyre për ...

Mberrijne ne morg trupat e familjes Tola, dyshimet e para
Kanë mbërritur në morg pas disa orësh trupat e pajetë të tre anëtarëve të familjes Tola nga Ostreni, të cilët humbën jetën mëngjesin e sotëm pas helmimit nga gazi. Trupat e pajetë të nënës Rajmonda kanë mbërritur në ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 21:15
Kanë mbërritur në morg pas disa orësh trupat e pajetë të tre anëtarëve të familjes Tola nga Ostreni, të cilët humbën jetën mëngjesin e sotëm pas helmimit nga gazi. Trupat e pajetë të nënës Rajmonda kanë mbërritur në ...

Meta viziton të mbijetuarën e tragjedisë së Bulqizës: Ja gjendja e saj
Presidenti i vendit Ilir Meta mbrëmjen e kësaj të premteje ka shkuar në spitalin e Traumës në Tiranë ku ka vizituar 16-vjeçaren Merta Tolën e cila i shpëtoi tragjedisë së ndodhur paraditen e sotme në Ostren të Bulqizës.
Top Channel | 14-Feb-2020 19:57
Presidenti i vendit Ilir Meta mbrëmjen e kësaj të premteje ka shkuar në spitalin e Traumës në Tiranë ku ka vizituar 16-vjeçaren Merta Tolën e cila i shpëtoi tragjedisë së ndodhur paraditen e sotme në Ostren të Bulqizës.

Tragjedia në Bulqizë, nëna dhe dy fëmijët nuk u asfiksuan nga gazi
Teksa vijojnë hetimet për të dalë te shkaqet e tragjedisë së sotme në Bulqizë, ku humbi jetën një nënë dhe dy fëmijët e saj, ekspertët thonë se mund të mos ketë qenë rrjedhja e bombolës së gazit që shkaktoi vdekjen e ...
Politiko | 14-Feb-2020 21:03
Teksa vijojnë hetimet për të dalë te shkaqet e tragjedisë së sotme në Bulqizë, ku humbi jetën një nënë dhe dy fëmijët e saj, ekspertët thonë se mund të mos ketë qenë rrjedhja e bombolës së gazit që shkaktoi vdekjen e ...

Nëna dhe 2 fëmijët humbën jetën, ISHTI tregon shkakun e tragjedisë
Inspektorati Shtetëror Teknik Industrial (ISHTI), me një grup ekspertësh ka shkuar në banesën e familjes Tola në Ostren të Bulqizës, për të bërë verifikimet mbi shkaqet e ndarjes nga jeta të nënës me dy fëmijët brenda ...
Telegraf | 14-Feb-2020 20:06
Inspektorati Shtetëror Teknik Industrial (ISHTI), me një grup ekspertësh ka shkuar në banesën e familjes Tola në Ostren të Bulqizës, për të bërë verifikimet mbi shkaqet e ndarjes nga jeta të nënës me dy fëmijët brenda ...

Tragjedia në familjen Tola, flet e afërmja: Ç’ne nga gazi, ato ngroheshin me dru, janë të këputur
Një e afërme e familjes Tola ka folur për ngjarjen e rëndë që ndodhi ditën e sotme në Bulqizë, kur nëna së bashku me dy fëmijët e saj u gjetën të pajetë brenda banesës së tyre. Nusja e dajës së Rajmonda Tolës, Lumturije ...
Gazeta Dita | 14-Feb-2020 21:00
Një e afërme e familjes Tola ka folur për ngjarjen e rëndë që ndodhi ditën e sotme në Bulqizë, kur nëna së bashku me dy fëmijët e saj u gjetën të pajetë brenda banesës së tyre. Nusja e dajës së Rajmonda Tolës, Lumturije ...

“Dhimbje e jashtëzakonshme”, Meta viziton te “Trauma” vajzën e mitur të familjes Tola: Ja gjendja e saj, mjekët po bëjnë gjithçka
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vizitoi, këtë mbrëmje, vajzën e mitur të familjes Tola nga Bulqiza, e cila ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës. “Për fat të mirë gjendja e Meritës, vajzës nga Bulqiza, ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 18:46
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vizitoi, këtë mbrëmje, vajzën e mitur të familjes Tola nga Bulqiza, e cila ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës. “Për fat të mirë gjendja e Meritës, vajzës nga Bulqiza, ...

Detajet e fundit/ Zbulohet shkaku i vdekjes së tre personave në Bulqizë
Ditën e sotme vendi u trondit nga një lajm i hidhur ku tre persona ndërruan jetë në Ostren të Madh në Bulqizë.
Top Channel | 14-Feb-2020 18:37
Ditën e sotme vendi u trondit nga një lajm i hidhur ku tre persona ndërruan jetë në Ostren të Madh në Bulqizë.

Tragjedia/ Po lufton prej disa orësh me jetën, Meta viziton pas pak te “Trauma” vajzën e mitur të familjes Tola
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, do të vizitojë këtë mbrëmje, në orën 18:30, vajzën e mitur të familjes Tola nga Bulqiza, e cila ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës. Merita Tola është e vetmja që ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 17:51
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, do të vizitojë këtë mbrëmje, në orën 18:30, vajzën e mitur të familjes Tola nga Bulqiza, e cila ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës. Merita Tola është e vetmja që ...

VIDEO/ Britma e të qara, pamje të rënda nga tragjedia në Bulqizë, familja hap dyert e mortit
Gazetari Enver Doçi sjell në redaksinë e “BalkanWeb” pamje të reja nga banesa e familjes Tola në Ostren të Bulqizës, e cila u përball sot me një tragjedi, teksa nëna me dy fëmijët adoleshentë humbën jetën nga rrjedhja ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 17:17
Gazetari Enver Doçi sjell në redaksinë e “BalkanWeb” pamje të reja nga banesa e familjes Tola në Ostren të Bulqizës, e cila u përball sot me një tragjedi, teksa nëna me dy fëmijët adoleshentë humbën jetën nga rrjedhja ...

Ekspertët e ISHTI japin një tjetër version për vdekjen e 3-fishtë në Bulqizë
Inspektorati Shtetëror Teknik Industrial me një grup ekspertësh ka shkuar në banesën e familjes Tola në Ostren të Bulqizës, për të bërë verifikimet mbi shkaqet e ndarjes nga jeta të nënës me dy fëmijët brenda banesës. ...
Lapsi | 14-Feb-2020 20:41
Inspektorati Shtetëror Teknik Industrial me një grup ekspertësh ka shkuar në banesën e familjes Tola në Ostren të Bulqizës, për të bërë verifikimet mbi shkaqet e ndarjes nga jeta të nënës me dy fëmijët brenda banesës. ...

Tragjedia në Bulqizë, reagon Presidenti Meta: Thellësisht i tronditur, do të jemi gjithmonë pranë familjes Tola
Presidenti Ilir Meta reagon për tragjedinë e ndodhur sot në Bulqizë, ku humbën jetën nëna me dy fëmijët, ndërsa vajza tjetër ndodhet në gjendje të rëndë. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Meta shpreh dhimbjen e madhe ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 16:37
Presidenti Ilir Meta reagon për tragjedinë e ndodhur sot në Bulqizë, ku humbën jetën nëna me dy fëmijët, ndërsa vajza tjetër ndodhet në gjendje të rëndë. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Meta shpreh dhimbjen e madhe ...

Tragjedia e Bulqizës/ Humbën jetën nëna dhe 2 fëmijët, Basha mesazh ngushëllues
Mbi tragjedinë e Bulqizës, ku si pasojë e rrjedhjes së gazit nga bombola, humbën jetën nëna dhe dy fëmijët, teksa vajza tjetër është në gjendje të rëndë, ka reaguar kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.
Top Channel | 14-Feb-2020 15:01
Mbi tragjedinë e Bulqizës, ku si pasojë e rrjedhjes së gazit nga bombola, humbën jetën nëna dhe dy fëmijët, teksa vajza tjetër është në gjendje të rëndë, ka reaguar kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

VIDEO/ Nëna dhe 2 fëmijët vdiqën nga asfiksia e gazit, pamjet nga banesa ku ndodhi tragjedia. Bombola ishte vendosur…
Pamjet që shihni vijnë nga banesa ku ndodhi tragjedia e rëndë, ku nëna me dy fëmijët e saj, 14 dhe 18 vjeç u asfiksuan për vdekje nga një rrjedhje gazi. Ngjarja e rëndë ndodhi në Ostren të Bulqizës, ku për pasojë humbën ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 14:25
Pamjet që shihni vijnë nga banesa ku ndodhi tragjedia e rëndë, ku nëna me dy fëmijët e saj, 14 dhe 18 vjeç u asfiksuan për vdekje nga një rrjedhje gazi. Ngjarja e rëndë ndodhi në Ostren të Bulqizës, ku për pasojë humbën ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved