ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 18:52

Messi vs Griezmann, thjesht nuk është e shkruar të jenë miq

Messi vs Griezmann, thjesht nuk është e shkruar të jenë miq
Tensionet te Barcelona nuk kanë fund dhe janë evidente. Lionel Messi dhe Antonie Griezmann nuk kanë asnjë kontakt mes tyre në stërvitje dhe jashtë saj, ata vetëm në fushë, për ekipin, festojnë golat së bashku. ...
Telegraf | 14-Feb-2020 23:55
Tensionet te Barcelona nuk kanë fund dhe janë evidente. Lionel Messi dhe Antonie Griezmann nuk kanë asnjë kontakt mes tyre në stërvitje dhe jashtë saj, ata vetëm në fushë, për ekipin, festojnë golat së bashku. ...

Tension te Barca, Messi dhe Griezmann në lu ftë të ftohtë
Tensionet te Barcelona nuk kanë fund dhe janë evidente. Lionel Messi dhe Antonie Griezmann nuk kanë asnjë kontakt mes tyre dhe duket se është një marrëdhënie e destinuar të thyhet që pa nisur mirë. Argjentinasi dhe ...
Lexo | 14-Feb-2020 21:36
Tensionet te Barcelona nuk kanë fund dhe janë evidente. Lionel Messi dhe Antonie Griezmann nuk kanë asnjë kontakt mes tyre dhe duket se është një marrëdhënie e destinuar të thyhet që pa nisur mirë. Argjentinasi dhe ...

Tensionet nuk ndalet te Barcelona, tash mes Messit e Griezmannit
Telashet te kampioni i Spanjës, Barcelona nuk kanë të ndalur. Pasi ditë më parë ishte kapiteni Messi që pati polemika me drejtorin sportin Eric Abidal, tash në skenë ka dal një tjetër problem me një protagonist të ...
Zeri | 14-Feb-2020 18:22
Telashet te kampioni i Spanjës, Barcelona nuk kanë të ndalur. Pasi ditë më parë ishte kapiteni Messi që pati polemika me drejtorin sportin Eric Abidal, tash në skenë ka dal një tjetër problem me një protagonist të ...

Po shkëlqen te Bologna, flet trajneri: Na ka suprizuar të gjithëve
Ndihmës trajneri i Bolognës, Emilio De Leo, ka deklaruar se Musa Barroë i ka suprizuar ata. Sulmuesi anësor i cili ka ardhur nga Atalanta është përshtatur shumë shpejt me ekipin e ri. Barrow është në huazim nga ...
ABCNews | 14-Feb-2020 14:16
Ndihmës trajneri i Bolognës, Emilio De Leo, ka deklaruar se Musa Barroë i ka suprizuar ata. Sulmuesi anësor i cili ka ardhur nga Atalanta është përshtatur shumë shpejt me ekipin e ri. Barrow është në huazim nga ...

Nuk kanë fund tensionet te Barcelona: Messi dhe Griezmann të acaruar në mes vete
Tensionet te Barcelona nuk kanë fund dhe janë evidente. Lionel Messi dhe Antonie Griezmann nuk kanë asnjë kontakt mes tyre në stërvitje dhe jashtë saj, ata vetëm në fushë, për ekipin, festojnë golat së bashku. ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 18:02
Tensionet te Barcelona nuk kanë fund dhe janë evidente. Lionel Messi dhe Antonie Griezmann nuk kanë asnjë kontakt mes tyre në stërvitje dhe jashtë saj, ata vetëm në fushë, për ekipin, festojnë golat së bashku. ...

17:20 Messi vs Griezmann, thjesht nuk është e shkruar të jenë miq Tensionet te Barcelona nuk kanë fund dhe...
Tensionet te Barcelona nuk kanë fund dhe janë evidente. Lionel Messi dhe Antonie Griezmann nuk kanë asnjë kontakt mes tyre në stërvitje dhe jashtë saj, ata vetëm në fushë, për ekipin, festojnë golat së bashku. ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 17:23
Tensionet te Barcelona nuk kanë fund dhe janë evidente. Lionel Messi dhe Antonie Griezmann nuk kanë asnjë kontakt mes tyre në stërvitje dhe jashtë saj, ata vetëm në fushë, për ekipin, festojnë golat së bashku. ...

Messi vs Griezmann, thjesht nuk është e shkruar të jenë miq
Tensionet te Barcelona nuk kanë fund dhe janë evidente. Lionel Messi dhe Antonie Griezmann nuk kanë asnjë kontakt mes tyre në stërvitje dhe jashtë saj, ata vetëm në fushë, për ekipin, festojnë golat së bashku. ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 17:11
Tensionet te Barcelona nuk kanë fund dhe janë evidente. Lionel Messi dhe Antonie Griezmann nuk kanë asnjë kontakt mes tyre në stërvitje dhe jashtë saj, ata vetëm në fushë, për ekipin, festojnë golat së bashku. ...

Malcom: Messi i fsheh problemet e Barcelonës
Ish-sulmuesi brazilian i Barcelonës, Malcom, beson se Lionel Messi i fsheh problemet e klubit katalonas, megjithatë insiston se argjentinasi nuk është i vetmi në Camp Nou që sigurohet që klubi të mbetet “i madh” edhe në ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 12:24
Ish-sulmuesi brazilian i Barcelonës, Malcom, beson se Lionel Messi i fsheh problemet e klubit katalonas, megjithatë insiston se argjentinasi nuk është i vetmi në Camp Nou që sigurohet që klubi të mbetet “i madh” edhe në ...

Malcom: Messi i fsheh problemet e Barcelonës
Ish-sulmuesi brazilian i Barcelonës, Malcom, beson se Lionel Messi i fsheh problemet e klubit katalonas, megjithatë insiston se argjentinasi nuk është i vetmi në Camp Nou që sigurohet që klubi të mbetet “i madh” edhe në ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 12:17
Ish-sulmuesi brazilian i Barcelonës, Malcom, beson se Lionel Messi i fsheh problemet e klubit katalonas, megjithatë insiston se argjentinasi nuk është i vetmi në Camp Nou që sigurohet që klubi të mbetet “i madh” edhe në ...

Ish-futbollisti i Barçës flet hapur: Atje i mbulon problemet Messi
“Cilësia e Lionel Messit mbulon problemet që ka Barcelona”. Këtë gjë e thotë një ish-futbollist i skuadrës katalanase, që i njeh mirë gjërat atje, së brendëshmi, Malcom. Gjigantët e La Liga-s po kalojnë aktualisht një ...
Lexo | 14-Feb-2020 11:20
“Cilësia e Lionel Messit mbulon problemet që ka Barcelona”. Këtë gjë e thotë një ish-futbollist i skuadrës katalanase, që i njeh mirë gjërat atje, së brendëshmi, Malcom. Gjigantët e La Liga-s po kalojnë aktualisht një ...

Kur Juventusi provoi huazimin e Lionel Messit
Fabio Capello ka zbuluar se Juventus ka kërkuar huazimin e Lionel Messit në vitin 2005, teksa po zhvillonin një miqësore kundër Barcelonës. Ishte Fabio Capello, që ishte mahnitur me lojën e Messit në 20 minutat e parë ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 10:46
Fabio Capello ka zbuluar se Juventus ka kërkuar huazimin e Lionel Messit në vitin 2005, teksa po zhvillonin një miqësore kundër Barcelonës. Ishte Fabio Capello, që ishte mahnitur me lojën e Messit në 20 minutat e parë ...

Kur Juventus provoi huazimin e Lionel Messit
Ishte Fabio Capello, që ishte mahnitur me lojën e Messit në 20 minutat e parë të takimit, duke iu ofruar ish trajnerit të Barcelonës, Frank Rijkaard, për t’i kërkuar huazimin e argjentinasit. “Pas 20 minutave të parë ...
Lajminet | 14-Feb-2020 10:21
Ishte Fabio Capello, që ishte mahnitur me lojën e Messit në 20 minutat e parë të takimit, duke iu ofruar ish trajnerit të Barcelonës, Frank Rijkaard, për t’i kërkuar huazimin e argjentinasit. “Pas 20 minutave të parë ...

Trajneri i Argjentinës e komenton situatën e Messit në Barcelonë
Trajneri i ekipit kombëtar të Argjentinës, Lionel Scaloni, beson se kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, ndihet rehat në skuadrën e kampiones në fuqi të La Ligës. Lionel Messi dhe e ardhmja e tij kanë qenë në qendër të ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 10:06
Trajneri i ekipit kombëtar të Argjentinës, Lionel Scaloni, beson se kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, ndihet rehat në skuadrën e kampiones në fuqi të La Ligës. Lionel Messi dhe e ardhmja e tij kanë qenë në qendër të ...

Trajneri i Argjentinës e komenton situatën e Messit në Barcelonë
Trajneri i ekipit kombëtar të Argjentinës, Lionel Scaloni, beson se kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, ndihet rehat në skuadrën e kampiones në fuqi të La Ligës. Lionel Messi dhe e ardhmja e tij kanë qenë në qendër të ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 09:59
Trajneri i ekipit kombëtar të Argjentinës, Lionel Scaloni, beson se kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, ndihet rehat në skuadrën e kampiones në fuqi të La Ligës. Lionel Messi dhe e ardhmja e tij kanë qenë në qendër të ...

Trajneri i Argjentinës tregon nëse Messi do të largohet nga Barca
Messi dhe e ardhmja e tij kanë qenë temat kryesore të diskutimit, që nga dalja publike e Eric Abidal, që kishte kritikuar lojtarët për qasjen ndaj trajnerit Ernesto Valverde. Abidal gjatë një interviste për ‘Sport.es’, ...
Lajminet | 14-Feb-2020 08:19
Messi dhe e ardhmja e tij kanë qenë temat kryesore të diskutimit, që nga dalja publike e Eric Abidal, që kishte kritikuar lojtarët për qasjen ndaj trajnerit Ernesto Valverde. Abidal gjatë një interviste për ‘Sport.es’, ...

Malcom: Cilësia e Messit i mbulon problemet e Barcës, skuadra identifikohet me të për shkak të asaj që bën
Sulmuesi i Zenit Saint Petersburgut, Malcom, ka dhënë një intervistë të gjatë për Marca , në të cilën ka folur lidhur me problemet me lëndime, jetën në Rusi dhe Barcelonën. Njëra nga pyetjet e ish-sulmuesit të ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 19:57
Sulmuesi i Zenit Saint Petersburgut, Malcom, ka dhënë një intervistë të gjatë për Marca , në të cilën ka folur lidhur me problemet me lëndime, jetën në Rusi dhe Barcelonën. Njëra nga pyetjet e ish-sulmuesit të ...

Malcom: Cilësia e Messit i mbulon problemet e Barcës, skuadra identifikohet me të për shkak të asaj që bën
Sulmuesi i Zenit Saint Petersburgut, Malcom, ka dhënë një intervistë të gjatë për Marca , në të cilën ka folur lidhur me problemet me lëndime, jetën në Rusi dhe Barcelonën. Njëra nga pyetjet e ish-sulmuesit të ...
E Dua Sportin | 13-Feb-2020 21:00
Sulmuesi i Zenit Saint Petersburgut, Malcom, ka dhënë një intervistë të gjatë për Marca , në të cilën ka folur lidhur me problemet me lëndime, jetën në Rusi dhe Barcelonën. Njëra nga pyetjet e ish-sulmuesit të ...

Rivaldo: Messi nuk do të largohet nga Barcelona
Rivaldo është i fundit që ka folur për të ardhmen e yllit të Barcelonës, Lionel Messi. E ardhmja e Messit ka qenë shumë e përfolur gjatë dy javëve të fundit shkaku edhe i një përplasje me drejtorin sportiv, Eric Abidal. ...
E Dua Sportin | 13-Feb-2020 21:00
Rivaldo është i fundit që ka folur për të ardhmen e yllit të Barcelonës, Lionel Messi. E ardhmja e Messit ka qenë shumë e përfolur gjatë dy javëve të fundit shkaku edhe i një përplasje me drejtorin sportiv, Eric Abidal. ...

Rivaldo: Messi nuk do të largohet nga Barcelona
Rivaldo është i fundit që ka folur për të ardhmen e yllit të Barcelonës, Lionel Messi. E ardhmja e Messit ka qenë shumë e përfolur gjatë dy javëve të fundit shkaku edhe i një përplasje me drejtorin sportiv, Eric Abidal. ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 19:21
Rivaldo është i fundit që ka folur për të ardhmen e yllit të Barcelonës, Lionel Messi. E ardhmja e Messit ka qenë shumë e përfolur gjatë dy javëve të fundit shkaku edhe i një përplasje me drejtorin sportiv, Eric Abidal. ...

Trajneri argjentinas zbulon Messin, tregon të veçantat e tij
Trajneri i Argjentinës, Lionel Scaloni, ka folur në lidhje me Lionel Messin. Numri një i argjentinasve ka folur për gjendjen e lojtarit të tij dhe mendon se “Pleshti” është i njëjtë si me kombëtaren, si me klubin. ...
Politiko | 13-Feb-2020 17:21
Trajneri i Argjentinës, Lionel Scaloni, ka folur në lidhje me Lionel Messin. Numri një i argjentinasve ka folur për gjendjen e lojtarit të tij dhe mendon se “Pleshti” është i njëjtë si me kombëtaren, si me klubin. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved