ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 08:32

Mbaron debati për pr/ligjin për PP, Kuvendi vazhdon me seancën e 136

Mbaron debati për pr/ligjin për PP, Kuvendi vazhdon me seancën e 136
Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi njoftoi se ka mbaruar debati në lidhje me pr/ligjin për Prokurorinë Publike. Votimi do të bëhet pasi që koordinatorët e grupeve parlamentare të sigurojnë shumicën e nevojshme. Xhaferi ...
Ina-Online | 15-Feb-2020 03:28
Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi njoftoi se ka mbaruar debati në lidhje me pr/ligjin për Prokurorinë Publike. Votimi do të bëhet pasi që koordinatorët e grupeve parlamentare të sigurojnë shumicën e nevojshme. Xhaferi ...

Mizrahi: Unë jam Rashela, hebreje krenare nga Maqedonia
Ministrja teknike për Punë dhe Politikë Sociale, Rashella Mizrahi në debatin për shkarkimin e saj në Kuvend tha se fushata kundër saj, e cila filloi me sulme antisemitike, përfundoi me, siç tha ajo me një shfaqje të ...
Ina-Online | 15-Feb-2020 03:20
Ministrja teknike për Punë dhe Politikë Sociale, Rashella Mizrahi në debatin për shkarkimin e saj në Kuvend tha se fushata kundër saj, e cila filloi me sulme antisemitike, përfundoi me, siç tha ajo me një shfaqje të ...

Misajllovski: Të gjitha opsionet e hapura nëse nuk shpërndahet Kuvendi
Nënkryetari i VMRO-DPMNE-së, Vllado Misajllovski në edicionin e sotëm të emisionit “360 gradë” që do të transmetohet sonte në Alsat tha se në rast se të dielën nuk shpërndahet Kuvendi, VMRO ka shqyrtuar të gjitha ...
Shprehja | 15-Feb-2020 02:31
Nënkryetari i VMRO-DPMNE-së, Vllado Misajllovski në edicionin e sotëm të emisionit “360 gradë” që do të transmetohet sonte në Alsat tha se në rast se të dielën nuk shpërndahet Kuvendi, VMRO ka shqyrtuar të gjitha ...

Spasovski: Nëse kërkuat Qeveri kalimtare që të krijoni kaos, as nuk duhet t’u lejohet një gjë e tillë
Shkup, 14 Shkurt 2020 (MEDIAL) – Është joserioze me Kushtetutën të luhen lojëra – kur i përshtatet dikujt, ndërsa kur duhet të ketë interesin partiak ta shkelë atë. Unë u bëj thirrje anëtarëve të qeverisë kalimtare të ...
Medial | 15-Feb-2020 00:18
Shkup, 14 Shkurt 2020 (MEDIAL) – Është joserioze me Kushtetutën të luhen lojëra – kur i përshtatet dikujt, ndërsa kur duhet të ketë interesin partiak ta shkelë atë. Unë u bëj thirrje anëtarëve të qeverisë kalimtare të ...

Debati për ligjin e PP-së përfundoi, Kuvendi vazhdoi me seancën e 136-të
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Ka përfunduar debati për propozim- ligjin për Prokurorinë publike, ndërsa votimi do të bëhet kur koordinatorët e grupeve parlamentare do të sigurojnë shumicën e nevojshme, tha kryetari i ...
Medial | 14-Feb-2020 23:55
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Ka përfunduar debati për propozim- ligjin për Prokurorinë publike, ndërsa votimi do të bëhet kur koordinatorët e grupeve parlamentare do të sigurojnë shumicën e nevojshme, tha kryetari i ...

Mizrahi: Unë jam Rashela, çifute krenare nga Maqedonia
Ministrja teknike për Punë dhe Politikë Sociale, Rashella Mizrahi në debatin për shkarkimin e saj në Kuvend tha se fushata kundër saj, e cila filloi me sulme antisemitike, përfundoi me, siç tha ajo me një shfaqje të ...
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 23:41
Ministrja teknike për Punë dhe Politikë Sociale, Rashella Mizrahi në debatin për shkarkimin e saj në Kuvend tha se fushata kundër saj, e cila filloi me sulme antisemitike, përfundoi me, siç tha ajo me një shfaqje të ...

Mizrahi: Unë jam Rashela, hebreje krenare nga Maqedonia
Shkup, 14 shkurt – Ministrja teknike për Punë dhe Politikë Sociale, Rashella Mizrahi në debatin për shkarkimin e saj në Kuvend tha se fushata kundër saj, e cila filloi me sulme antisemitike, përfundoi me, siç tha ajo me ...
Koha.mk | 14-Feb-2020 23:30
Shkup, 14 shkurt – Ministrja teknike për Punë dhe Politikë Sociale, Rashella Mizrahi në debatin për shkarkimin e saj në Kuvend tha se fushata kundër saj, e cila filloi me sulme antisemitike, përfundoi me, siç tha ajo me ...

Mizrahi: Unë jam Rashela, çifute krenare nga Maqedonia
Ministrja teknike për Punë dhe Politikë Sociale, Rashella Mizrahi në debatin për shkarkimin e saj në Kuvend tha se fushata kundër saj, e cila filloi me sulme antisemitike, përfundoi me, siç tha ajo me një shfaqje të ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 23:24
Ministrja teknike për Punë dhe Politikë Sociale, Rashella Mizrahi në debatin për shkarkimin e saj në Kuvend tha se fushata kundër saj, e cila filloi me sulme antisemitike, përfundoi me, siç tha ajo me një shfaqje të ...

Mizrahi: Unë jam Rashela, çifute krenare nga Maqedonia
Ministrja teknike për Punë dhe Politikë Sociale, Rashella Mizrahi në debatin për shkarkimin e saj në Kuvend tha se fushata kundër saj, e cila filloi me sulme antisemitike, përfundoi me, siç tha ajo me një shfaqje të ...
Shprehja | 14-Feb-2020 23:21
Ministrja teknike për Punë dhe Politikë Sociale, Rashella Mizrahi në debatin për shkarkimin e saj në Kuvend tha se fushata kundër saj, e cila filloi me sulme antisemitike, përfundoi me, siç tha ajo me një shfaqje të ...

Mizrahi: Unë jam Rashela, çifute krenare nga Maqedonia
Ministrja teknike për Punë dhe Politikë Sociale, Rashella Mizrahi në debatin për shkarkimin e saj në Kuvend tha se fushata kundër saj, e cila filloi me sulme antisemitike, përfundoi me, siç tha ajo me një shfaqje të ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 23:18
Ministrja teknike për Punë dhe Politikë Sociale, Rashella Mizrahi në debatin për shkarkimin e saj në Kuvend tha se fushata kundër saj, e cila filloi me sulme antisemitike, përfundoi me, siç tha ajo me një shfaqje të ...

Carovska: Mizrahi e vendos shtetin në rrezik, duhet të ketë përgjegjësi politike
Zv.kryeministrja për Çështje Ekonomike në qeverinë teknike Milla Carovska, e ka komentuar vendimin e pasardhëses së saj në Ministrinë e Punës dhe Politikës Sociale Rashella Mizrahi, e cila nuk e përdor emrin e ri të ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 23:00
Zv.kryeministrja për Çështje Ekonomike në qeverinë teknike Milla Carovska, e ka komentuar vendimin e pasardhëses së saj në Ministrinë e Punës dhe Politikës Sociale Rashella Mizrahi, e cila nuk e përdor emrin e ri të ...

Caroska: Pa miratimin e ligjeve nuk ka shpërndarje të Kuvendit
Zëvendëskryeministrja për Çështje Ekonomike dhe nënkryetarja e LSDM-së, Milla Carovska në edicionin e sotëm të emisionit “360 gradë” në Alsat tha se deklarata e mbrëmshme e Sekretarit të përgjithshëm të LSDM-së, Ljupço ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 23:18
Zëvendëskryeministrja për Çështje Ekonomike dhe nënkryetarja e LSDM-së, Milla Carovska në edicionin e sotëm të emisionit “360 gradë” në Alsat tha se deklarata e mbrëmshme e Sekretarit të përgjithshëm të LSDM-së, Ljupço ...

Carovska: Mizrahi e vendos shtetin në rrezik, duhet të ketë përgjegjësi politike
Shkup, 14 shkurt – Zv.kryeministrja për Çështje Ekonomike në qeverinë teknike Milla Carovska, e ka komentuar vendimin e pasardhëses së saj në Ministrinë e Punës dhe Politikës Sociale Rashella Mizrahi, e cila nuk e ...
Koha.mk | 14-Feb-2020 23:09
Shkup, 14 shkurt – Zv.kryeministrja për Çështje Ekonomike në qeverinë teknike Milla Carovska, e ka komentuar vendimin e pasardhëses së saj në Ministrinë e Punës dhe Politikës Sociale Rashella Mizrahi, e cila nuk e ...

Caroska: Pa miratimin e ligjeve nuk ka shpërndarje të Kuvendit
Zëvendëskryeministrja për Çështje Ekonomike dhe nënkryetarja e LSDM-së, Milla Carovska në edicionin e sotëm të emisionit “360 gradë” në Alsat tha se deklarata e mbrëmshme e Sekretarit të përgjithshëm të LSDM-së, Ljupço ...
Shprehja | 14-Feb-2020 23:03
Zëvendëskryeministrja për Çështje Ekonomike dhe nënkryetarja e LSDM-së, Milla Carovska në edicionin e sotëm të emisionit “360 gradë” në Alsat tha se deklarata e mbrëmshme e Sekretarit të përgjithshëm të LSDM-së, Ljupço ...

Caroska: Pa miratimin e ligjeve nuk ka shpërndarje të Kuvendit
Zëvendëskryeministrja për Çështje Ekonomike dhe nënkryetarja e LSDM-së, Milla Carovska në edicionin e sotëm të emisionit “360 gradë” në Alsat tha se deklarata e mbrëmshme e Sekretarit të përgjithshëm të LSDM-së, Ljupço ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 23:00
Zëvendëskryeministrja për Çështje Ekonomike dhe nënkryetarja e LSDM-së, Milla Carovska në edicionin e sotëm të emisionit “360 gradë” në Alsat tha se deklarata e mbrëmshme e Sekretarit të përgjithshëm të LSDM-së, Ljupço ...

LSDM tha se do formojë shumicë të re në parlament, Talat Xhaferri: Ku jeni tash që nuk keni numrin e mjaftueshëm të deputetëve
Kryeparlamentari Talat Xhaferi, në seancë plenare, u bëri thirrje “facebook maker”-ave, siç u shpreh ai, si dhe sekretarit gjeneral të LSDM-së Lupço Nikolovski, i cili tha që mund të ketë shumicë të re dhe se Parlamenti ...
Ina-Online | 14-Feb-2020 22:38
Kryeparlamentari Talat Xhaferi, në seancë plenare, u bëri thirrje “facebook maker”-ave, siç u shpreh ai, si dhe sekretarit gjeneral të LSDM-së Lupço Nikolovski, i cili tha që mund të ketë shumicë të re dhe se Parlamenti ...

Mbaron debati për pr/ligjin për PP, Kuvendi vazhdon me seancën e 136
Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi njoftoi se ka mbaruar debati në lidhje me pr/ligjin për Prokurorinë Publike. Votimi do të bëhet pasi që koordinatorët e grupeve parlamentare të sigurojnë shumicën e nevojshme. Xhaferi ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 22:35
Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi njoftoi se ka mbaruar debati në lidhje me pr/ligjin për Prokurorinë Publike. Votimi do të bëhet pasi që koordinatorët e grupeve parlamentare të sigurojnë shumicën e nevojshme. Xhaferi ...

Xhaferi apel deputetëve: Ku jeni tash?
Kryeparlamentari Talat Xhaferi, në seancë plenare, u bëri thirrje “facebook maker”-ave, siç u shpreh ai, si dhe sekretarit gjeneral të LSDM-së Lupço Nikolovski, i cili tha që mund të ketë shumicë të re dhe se Parlamenti ...
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 22:23
Kryeparlamentari Talat Xhaferi, në seancë plenare, u bëri thirrje “facebook maker”-ave, siç u shpreh ai, si dhe sekretarit gjeneral të LSDM-së Lupço Nikolovski, i cili tha që mund të ketë shumicë të re dhe se Parlamenti ...

Kuvendi i Maqedonisë pas orës 19:00 do të punojë pa pauzë derisa të shpërndahet
Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi kumtoi se nga ora 18:00 deri në orën 19:00 do të zgjasë pauza nga debati për propozim-ligjin e Prokurorisë Publike, ndërsa pas orës 19:00 do të vazhdojë dhe do të zgjas pa ndërprerje ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 18:46
Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi kumtoi se nga ora 18:00 deri në orën 19:00 do të zgjasë pauza nga debati për propozim-ligjin e Prokurorisë Publike, ndërsa pas orës 19:00 do të vazhdojë dhe do të zgjas pa ndërprerje ...

Xhaferi apel deputetëve: Ku jeni tash?
Kryeparlamentari Talat Xhaferi, në seancë plenare, u bëri thirrje “facebook maker”-ave, siç u shpreh ai, si dhe sekretarit gjeneral të LSDM-së Lupço Nikolovski, i cili tha që mund të ketë shumicë të re dhe se Parlamenti ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 22:02
Kryeparlamentari Talat Xhaferi, në seancë plenare, u bëri thirrje “facebook maker”-ave, siç u shpreh ai, si dhe sekretarit gjeneral të LSDM-së Lupço Nikolovski, i cili tha që mund të ketë shumicë të re dhe se Parlamenti ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved