ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 09:02

Leutaro ka caktuar destinimin pas Interit

Leutaro ka caktuar destinimin pas Interit
Ylli argjentinas i Inter, Lautaro, duket se planifikon që në të ardhmen e tij të luajë me skuadrën e Barcelonës. Francesc Aguilar i ‘Mundo Deportivo’ insiston se Lautaro ka arritur marrëveshje personale me Barcelonën. ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 22:14
Ylli argjentinas i Inter, Lautaro, duket se planifikon që në të ardhmen e tij të luajë me skuadrën e Barcelonës. Francesc Aguilar i ‘Mundo Deportivo’ insiston se Lautaro ka arritur marrëveshje personale me Barcelonën. ...

Lautaro Martinez ka arritur marrëveshje personale me Barcelonën!
Ylli argjentinas i Interott, Lautaro Martinez, shumë shpejtë pritet që ti bashkohet skuadrës kampione të Spanjës, Barcelonës. Një gjë të tillë ka pohuar gazetari i “Mundo Deportivo”, Francesc Aguilar, i cili ka shkruar ...
InfoSport.mk | 14-Feb-2020 22:06
Ylli argjentinas i Interott, Lautaro Martinez, shumë shpejtë pritet që ti bashkohet skuadrës kampione të Spanjës, Barcelonës. Një gjë të tillë ka pohuar gazetari i “Mundo Deportivo”, Francesc Aguilar, i cili ka shkruar ...

Barcelona do të paguajë klauzolën e Martinezit
Barcelona ka vendosur që në fund të këtij edicioni të transferojë në radhët e veta, sulmuesin e Interit, argjentinasin Lautaro Martinez. “Mundo Deportivo” ka shkruar të premten se Barcelona do të paguajë klauzolën e tij ...
Koha.net | 14-Feb-2020 20:47
Barcelona ka vendosur që në fund të këtij edicioni të transferojë në radhët e veta, sulmuesin e Interit, argjentinasin Lautaro Martinez. “Mundo Deportivo” ka shkruar të premten se Barcelona do të paguajë klauzolën e tij ...

Lautaro arrin marrëveshje personale me Barcelonën
Ylli argjentinas i Inter, Lautaro, duket se planifikon që në të ardhmen e tij të luajë me skuadrën e Barcelonës. Francesc Aguilar i ‘Mundo Deportivo’ insiston se Lautaro ka arritur marrëveshje personale me Barcelonën, ...
Lajminet | 14-Feb-2020 19:18
Ylli argjentinas i Inter, Lautaro, duket se planifikon që në të ardhmen e tij të luajë me skuadrën e Barcelonës. Francesc Aguilar i ‘Mundo Deportivo’ insiston se Lautaro ka arritur marrëveshje personale me Barcelonën, ...

Garë e ashpër në mes të Realit e Barçës për Lautaron
Sulmuesi argjentinas i Interit është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane, pas shkëlqimit me “Nerazzurri” këtë sezon. Real Madridi dhe Barcelona janë futur në garë të ashpër për futbollistin e Interit, Lautaro ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 17:45
Sulmuesi argjentinas i Interit është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane, pas shkëlqimit me “Nerazzurri” këtë sezon. Real Madridi dhe Barcelona janë futur në garë të ashpër për futbollistin e Interit, Lautaro ...

Garë e ashpër në mes të Realit e Barçës për Lautaron
Sulmuesi argjentinas i Interit është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane, pas shkëlqimit me “Nerazzurri” këtë sezon. Real Madridi dhe Barcelona janë futur në garë të ashpër për futbollistin e Interit, Lautaro ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 17:35
Sulmuesi argjentinas i Interit është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane, pas shkëlqimit me “Nerazzurri” këtë sezon. Real Madridi dhe Barcelona janë futur në garë të ashpër për futbollistin e Interit, Lautaro ...

Garë e ashpër në mes të Realit e Barçës për Lautaron
Sulmuesi argjentinas i Interit është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane, pas shkëlqimit me “Nerazzurri” këtë sezon Real Madridi dhe Barcelona janë futur në garë të ashpër për futbollistin e Interit, Lautaro ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 17:32
Sulmuesi argjentinas i Interit është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane, pas shkëlqimit me “Nerazzurri” këtë sezon Real Madridi dhe Barcelona janë futur në garë të ashpër për futbollistin e Interit, Lautaro ...

Fiksohen në Spanjë, “El Clasico” për Lautaro Martinez
Lautaro Martinez është një nga sulmuesit më në formë për momentin në Europë, një futbollist më shumë potencial për të cilin kanë filluar të shprehin interes klubet më të mëdha në kontinentin e vjetër. Nuk është një ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 11:46
Lautaro Martinez është një nga sulmuesit më në formë për momentin në Europë, një futbollist më shumë potencial për të cilin kanë filluar të shprehin interes klubet më të mëdha në kontinentin e vjetër. Nuk është një ...

Interi dëshiron Aubameyangun nëse Lautaro largohet
Sulmuesi i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang shihet si pasues ideal i Lautaro Martinezit nëse vendos të largohet nga Interi në verë. Lautaro Martinez ka befasuar të gjithë me potencialin e treguar këtë sezon, duke ...
E Dua Sportin | 14-Feb-2020 16:59
Sulmuesi i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang shihet si pasues ideal i Lautaro Martinezit nëse vendos të largohet nga Interi në verë. Lautaro Martinez ka befasuar të gjithë me potencialin e treguar këtë sezon, duke ...

Interi dëshiron Aubameyangun nëse Lautaro largohet
Sulmuesi i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang shihet si pasues ideal i Lautaro Martinezit nëse vendos të largohet nga Interi në verë. Lautaro Martinez ka befasuar të gjithë me potencialin e treguar këtë sezon, duke ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 15:10
Sulmuesi i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang shihet si pasues ideal i Lautaro Martinezit nëse vendos të largohet nga Interi në verë. Lautaro Martinez ka befasuar të gjithë me potencialin e treguar këtë sezon, duke ...

Interi identifikon zëvendësuesit e mundshëm të Lautaro Martinezit
Romelu Lukaku mund ta ketë një tjetër partner në vijën e sulmit gjatë sezonit të ardhshëm në Inter. Kjo pasi që Lautaro Martinez ka ngjallur interesim te Barcelona dhe Real Madridi, pasi u bë e ditur se ai mund të ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 16:06
Romelu Lukaku mund ta ketë një tjetër partner në vijën e sulmit gjatë sezonit të ardhshëm në Inter. Kjo pasi që Lautaro Martinez ka ngjallur interesim te Barcelona dhe Real Madridi, pasi u bë e ditur se ai mund të ...

Interi identifikon zëvendësuesit e mundshëm të Lautaro Martinezit
Romelu Lukaku mund ta ketë një tjetër partner në vijën e sulmit gjatë sezonit të ardhshëm në Inter. Kjo pasi që Lautaro Martinez ka ngjallur interesim te Barcelona dhe Real Madridi, pasi u bë e ditur se ai mund të ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 16:02
Romelu Lukaku mund ta ketë një tjetër partner në vijën e sulmit gjatë sezonit të ardhshëm në Inter. Kjo pasi që Lautaro Martinez ka ngjallur interesim te Barcelona dhe Real Madridi, pasi u bë e ditur se ai mund të ...

Interi dëshiron Aubameyang nëse Lautaro largohet
Sulmuesi i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang shihet si pasues ideal i Lautaro Martinezit nëse vendos të largohet nga Interi në verë. Lautaro Martinez ka befasuar të gjithë me potencialin e treguar këtë sezon, duke ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 15:13
Sulmuesi i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang shihet si pasues ideal i Lautaro Martinezit nëse vendos të largohet nga Interi në verë. Lautaro Martinez ka befasuar të gjithë me potencialin e treguar këtë sezon, duke ...

Barcelona “siguron” Lautaron, Interi e zëvendëson me një goleador
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, me shumë mundësi do të largohet nga Milano këtë verë. Argjentinasi falë paraqitjeve shumë të mira dhe golave të tij me fanellën zikaltër është pranë një kalimi tek Barcelona. ...
ABCNews | 14-Feb-2020 12:23
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, me shumë mundësi do të largohet nga Milano këtë verë. Argjentinasi falë paraqitjeve shumë të mira dhe golave të tij me fanellën zikaltër është pranë një kalimi tek Barcelona. ...

Barcelona e gatshme të paguajë klauzolën e Lautaro Martinezit
Barcelona thuhet se është e gatshme të aktivizojë klauzolën e lëshimit prej 111 milionë eurosh në kontratën e Lautaro Martinezit me Interin. Sulmuesi argjentinas ka bërë përshtypje të mëdha tek klubit nga Giuseppe ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 11:54
Barcelona thuhet se është e gatshme të aktivizojë klauzolën e lëshimit prej 111 milionë eurosh në kontratën e Lautaro Martinezit me Interin. Sulmuesi argjentinas ka bërë përshtypje të mëdha tek klubit nga Giuseppe ...

Lautaro Martinez te Barcelona, ja kush e zëvendëson atë te Interi!
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, falë paraqitjeve të mira dhe golave të tij me fanellën “zikaltër” është pranë një kalimi te skuadra kampione e Spanjës, Barcelona. “Katalunasit” kanë disa kohë që e monitorojnë ...
InfoSport.mk | 14-Feb-2020 13:35
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, falë paraqitjeve të mira dhe golave të tij me fanellën “zikaltër” është pranë një kalimi te skuadra kampione e Spanjës, Barcelona. “Katalunasit” kanë disa kohë që e monitorojnë ...

Barcelona e gatshme të paguajë klauzolën e Lautaro Martinezit
Barcelona thuhet se është e gatshme të aktivizojë klauzolën e lëshimit prej 111 milionë eurosh në kontratën e Lautaro Martinezit me Interin. Sulmuesi argjentinas ka bërë përshtypje të mëdha tek klubit nga Giuseppe ...
E Dua Sportin | 14-Feb-2020 13:01
Barcelona thuhet se është e gatshme të aktivizojë klauzolën e lëshimit prej 111 milionë eurosh në kontratën e Lautaro Martinezit me Interin. Sulmuesi argjentinas ka bërë përshtypje të mëdha tek klubit nga Giuseppe ...

Reali fuqishëm në garë për Lautaron, planifikon t’ia paguajë klauzolën dhe t’ia pesëfishojë rrogën
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, është një prej futbollistëve më të kërkuar të momentit, ndërsa gjiganti katalunas, Barcelona, është duke bërë plane për transferimin e tij. Mirëpo, për argjentinasin, i cili ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 21:53
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, është një prej futbollistëve më të kërkuar të momentit, ndërsa gjiganti katalunas, Barcelona, është duke bërë plane për transferimin e tij. Mirëpo, për argjentinasin, i cili ...

Pasaporta e Lautaros, pengesë për transferimin e tij në Real Madrid
Transferimi potencial i sulmuesit të Interit, Lautaro Martinezit, nuk do të ishte lehtësisht i arritshëm për Real Madridit – jo vetëm në aspektin sportiv, por edhe shkaku i prejardhjes së tij nga Argjentina. Klubet e La ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 12:10
Transferimi potencial i sulmuesit të Interit, Lautaro Martinezit, nuk do të ishte lehtësisht i arritshëm për Real Madridit – jo vetëm në aspektin sportiv, por edhe shkaku i prejardhjes së tij nga Argjentina. Klubet e La ...

Pasaporta e Lautaros, pengesë për transferimin e tij në Real Madrid
Transferimi potencial i sulmuesit të Interit, Lautaro Martinezit, nuk do të ishte lehtësisht i arritshëm për Real Madridit – jo vetëm në aspektin sportiv, por edhe shkaku i prejardhjes së tij nga Argjentina. Klubet e La ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 12:06
Transferimi potencial i sulmuesit të Interit, Lautaro Martinezit, nuk do të ishte lehtësisht i arritshëm për Real Madridit – jo vetëm në aspektin sportiv, por edhe shkaku i prejardhjes së tij nga Argjentina. Klubet e La ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved