ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 20:14

Kryetari dhe drejtorët e komunës u veshën në mënyrë tradicionale (FOTO)

Kryetari dhe drejtorët e komunës u veshën në mënyrë tradicionale (FOTO)
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë, transmeton Koha.net Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët ...
Portalb | 14-Feb-2020 19:51
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë, transmeton Koha.net Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët ...

Latifi: Kush i del përpara Grenellit mund të marrë flakaresha të forta prej tij
Profesori Blerim Latifi, ka dhënë një vlerësim interesant rreth qëndrimeve të ambasadorit amerikan Richard Grenell,emisarit të presidentit amerikan për dialogun Kosovë-Serbi. “Grenell e ka një synim: të marrë postin e ...
PortaliOnline | 14-Feb-2020 18:43
Profesori Blerim Latifi, ka dhënë një vlerësim interesant rreth qëndrimeve të ambasadorit amerikan Richard Grenell,emisarit të presidentit amerikan për dialogun Kosovë-Serbi. “Grenell e ka një synim: të marrë postin e ...

Fotografi nga Gjilani: Lutfi Haziri dhe drejtorët në veshje kombëtare
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 18:34
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...

Fotografi nga Gjilani: Lutfi Haziri dhe drejtorët në veshje kombëtare
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...
Arbresh | 14-Feb-2020 18:14
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...

Gjilan: Qeveria komunale në mbledhje me veshje kombëtare, fton të gjithë të festojnë tradicionalisht
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...
PortaliOnline | 14-Feb-2020 17:59
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...

Haziri mban mbledhje me drejtorët me veshje tradicionale
Kryetari i Gjilanit ka mbajtur sot mbledhjen e bordit të drejtorëve të Komunës në mënyrë të veçantë sot. Gjatë kësaj mbledhjeje të gjithë drejtorët u paraqitën me veshje kombëtare, në nderë të festës së 12-vjetorit të ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 17:32
Kryetari i Gjilanit ka mbajtur sot mbledhjen e bordit të drejtorëve të Komunës në mënyrë të veçantë sot. Gjatë kësaj mbledhjeje të gjithë drejtorët u paraqitën me veshje kombëtare, në nderë të festës së 12-vjetorit të ...

Fotografi nga Gjilani: Lutfi Haziri dhe drejtorët në veshje kombëtare
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 17:53
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...

Lutfi Haziri mban mbledhje me drejtorët me veshje tadicionale
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u......
Zeri | 14-Feb-2020 17:41
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u......

Lutfi Haziri me veshje tradicionale mban mbledhje me drejtorët komunalë
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...
Medial | 14-Feb-2020 17:38
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...

Fotografi nga Gjilani: Lutfi Haziri dhe drejtorët në veshje kombëtare
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 17:38
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...

Lutfi Haziri me veshje tradicionale mban mbledhje me drejtorët komunalë
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 17:29
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...

Kështu e mban mbedhjen me drejtorët “Lutfi patrioti”
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë, shkruan gazeta inFokus. “Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët ...
InFokusi | 14-Feb-2020 17:23
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë, shkruan gazeta inFokus. “Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët ...

Lutfi Haziri mban mbledhje me drejtorët me veshje tradicionale
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 17:14
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...

Me veshje tradicionale Haziri mban mbledhjen me drejtorët
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri - kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...
Koha.net | 14-Feb-2020 17:11
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri - kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...

Lutfi Haziri mban mbledhje me drejtorët me veshje tadicionale
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 17:08
Mbledhja e bordit të drejtorëve të Gjilanit, të premten ishte më e veçantë. Përpos plot temave të rëndësishme që u diskutuan, Lutfi Haziri – kryetar, Arbër Ismajli – nënkryetar dhe drejtorët komunalë, u veshën në mënyrë ...

Lutë Karadaku, veshja speciale e kryetarit të Gjilanit për 12 vjetorin e pavarësisë
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, në prag të 12-vjetorit të pavarësisë së Kosovës është veshur me veshje kombëtare. Në një fotografi të publikuar nga Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport në Gjilan, Haziri ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 16:14
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, në prag të 12-vjetorit të pavarësisë së Kosovës është veshur me veshje kombëtare. Në një fotografi të publikuar nga Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport në Gjilan, Haziri ...

Haziri i cilëson lajme të mira për Kosovën zhvillimet e sotme në Mynih
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe kreu i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, po i cilëson si lajme të mira, zhvillimet e sotme në Mynih të Gjermanisë ku me ndërmjetësimin e emisarit të Trump për dialogun u ...
Zeri | 14-Feb-2020 14:22
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe kreu i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, po i cilëson si lajme të mira, zhvillimet e sotme në Mynih të Gjermanisë ku me ndërmjetësimin e emisarit të Trump për dialogun u ...

Nis në Gjilan realizimi i programit “Vrojtuesit e lagjeve”
Gjilani është njëra nga komunat e Kosovës, ku të premten ka filluar realizimi i programit “Vrojtuesit e lagjes”, si mbështetje për Strategjinë dhe planin e veprimit të policisë në bashkësi, përmes vendosjes së shenjave ...
Koha.net | 14-Feb-2020 13:04
Gjilani është njëra nga komunat e Kosovës, ku të premten ka filluar realizimi i programit “Vrojtuesit e lagjes”, si mbështetje për Strategjinë dhe planin e veprimit të policisë në bashkësi, përmes vendosjes së shenjave ...

Tri dekadat e mëdha të përpjekjes së shqiptarëve për liri e pavarësi
Gjilan, 14 shkurt – Në vigjilje të 12-vjetorit shpalljes së Deklaratës së Pavarësisë së Kosovës, kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka mbajtur një ligjëratë para studentëve të Universitetit “Kadri Zeka”. Ishin i ...
Koha.net | 14-Feb-2020 12:58
Gjilan, 14 shkurt – Në vigjilje të 12-vjetorit shpalljes së Deklaratës së Pavarësisë së Kosovës, kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka mbajtur një ligjëratë para studentëve të Universitetit “Kadri Zeka”. Ishin i ...

?Haziri: “Vrojtuesit e lagjeve” – përvojë e re për rritjen e sigurisë publike
Gjilani është njëra nga komunat e Kosovës, ku të premten ka filluar realizimi i programit “Vrojtuesit e lagjes”, si mbështetje për Strategjinë dhe planin e veprimit të policisë në bashkësi, përmes vendosjes së shenjave ...
InFokusi | 14-Feb-2020 12:43
Gjilani është njëra nga komunat e Kosovës, ku të premten ka filluar realizimi i programit “Vrojtuesit e lagjes”, si mbështetje për Strategjinë dhe planin e veprimit të policisë në bashkësi, përmes vendosjes së shenjave ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved