ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 22:58

Krejt cullak, juristja më seksi shqiptare provokon për Shën Valentin

Krejt cullak, juristja më seksi shqiptare provokon për Shën Valentin
Ajo njihet si juristja më seksi shqiptare dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve. E kështu ka ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 23:27
Ajo njihet si juristja më seksi shqiptare dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve. E kështu ka ...

Demi Rose në të kuqe e “zjarrtë”, për Shën Valentin e vë Instagramin në “flakë”
Demi Rose ka uruar Shën Valentinin në një mënyrë tejet provokuese. E njohur për super format e saj seksi, Demi nuk ka hezituar që t’i ekspozoj edhe në Ditën e të Dashuruarve. E veshur me të brendshme me ngjyrë të kuqe ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 23:12
Demi Rose ka uruar Shën Valentinin në një mënyrë tejet provokuese. E njohur për super format e saj seksi, Demi nuk ka hezituar që t’i ekspozoj edhe në Ditën e të Dashuruarve. E veshur me të brendshme me ngjyrë të kuqe ...

Cështje geni; vajza e Robert Aliajt “cmend“ jurinë e “The Voice Kids“ në Belgjikë!
Me talentin e saj ( të cilin duket qartë se nga e ka trashëguar), vajza e Robert Aliajt ka mahnitur jurinë e “The Voice Kids“ në Belgjikë, vendi ku Gala ka lindur e është rritur. Me zërin e plotë dhe interpretimin e ...
Bordo | 14-Feb-2020 22:56
Me talentin e saj ( të cilin duket qartë se nga e ka trashëguar), vajza e Robert Aliajt ka mahnitur jurinë e “The Voice Kids“ në Belgjikë, vendi ku Gala ka lindur e është rritur. Me zërin e plotë dhe interpretimin e ...

Afrona befasohet nga Blero: Dashuria është si një lule, kërkon vëmendje dhe kujdes
Blero ka vendosur që të befasoj bashkëshorten e tij, Afrona për ditën e Shën Valentinit. Ai i ka dhuruar partneres së jetës një buqët me lule, të cilat e kanë lumturuar pafund Afronën. Modelja këtë e shprehi përmes një ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 22:44
Blero ka vendosur që të befasoj bashkëshorten e tij, Afrona për ditën e Shën Valentinit. Ai i ka dhuruar partneres së jetës një buqët me lule, të cilat e kanë lumturuar pafund Afronën. Modelja këtë e shprehi përmes një ...

Rina Balaj ndryshon pamjen, duket atraktive në ditën e Shën Valentinit
Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ky është Shën Valentini i parë i saj me reperin Sin Boy, me të cilin ka nisur një lidhje dashurie muaj më parë. View this post ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 22:38
Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ky është Shën Valentini i parë i saj me reperin Sin Boy, me të cilin ka nisur një lidhje dashurie muaj më parë. View this post ...

Rita Ora heq bajamet
“Para dy javesh iu nenshtrova tonsillektomise (heqjes se bajameve) dhe me lejoni t’ju them se nuk eshte shaka. Ështe shume e dhimbshme, por ne aspektin pozitiv me ka dhene kohe qe te reflektoj ne qetesi dhe te ...
ikub.al | 14-Feb-2020 21:24
“Para dy javesh iu nenshtrova tonsillektomise (heqjes se bajameve) dhe me lejoni t’ju them se nuk eshte shaka. Ështe shume e dhimbshme, por ne aspektin pozitiv me ka dhene kohe qe te reflektoj ne qetesi dhe te ...

Juristja më seksi shqiptare provokon për Shën Valentin
Ajo njihet si juristja më seksi shqiptare dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve. E kështu ka ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 22:35
Ajo njihet si juristja më seksi shqiptare dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve. E kështu ka ...

Veliaj pa frena: “Anti-KÇK” i bëri zap “lacat” ndaj ka më pak trafik në Tiranë (VIDEO)
Dihet tashmë se kryebashkiaku i Tiranës nuk ka më kufi në llojin e tij të propagandës, por ndonjëherë arrin në kufijtë e qesharakes. Në një mbledhje të këshillit bashkiak të kryeqytetit ai po mburrte operacionin ...
Lapsi | 14-Feb-2020 21:41
Dihet tashmë se kryebashkiaku i Tiranës nuk ka më kufi në llojin e tij të propagandës, por ndonjëherë arrin në kufijtë e qesharakes. Në një mbledhje të këshillit bashkiak të kryeqytetit ai po mburrte operacionin ...

Ronela Hajati sjell dy këngë për ‘ditën e të dashuruarve’
Ronela Hajati ka publikuar dy këngë për ‘ditën e të dashuruarve’. Sot ka qenë një ditë mjaft aktive për artistët e estradës sonë që kanë sjellë një numër të madh projektesh muzikore, dhe pritet edhe disa projekte të ...
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 22:08
Ronela Hajati ka publikuar dy këngë për ‘ditën e të dashuruarve’. Sot ka qenë një ditë mjaft aktive për artistët e estradës sonë që kanë sjellë një numër të madh projektesh muzikore, dhe pritet edhe disa projekte të ...

Rita Ora detyrohet ti nënshtrohet një operacioni: Shumë i dhimbshëm
Rita Ora së fundmi ka ndarë një video në Instagram me anë të cilës tregon se i është nënshtruar një operacioni për heqjen e bajameve, dhe se fatmirësisht kaloi me sukses. “Para dy javësh iu nënshtrova tonsillektomisë ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 19:33
Rita Ora së fundmi ka ndarë një video në Instagram me anë të cilës tregon se i është nënshtruar një operacioni për heqjen e bajameve, dhe se fatmirësisht kaloi me sukses. “Para dy javësh iu nënshtrova tonsillektomisë ...

Afërdita Dreshaj dedikim të veçantë bashkëshortit për ditën e të dashuruarve: Urime Shën Valentini im i përjetshëm
Sot (e premte) në mbarë botën është festuar “Shën Valentini”, e njohur për shqiptarët si dita e të dashuruarve. Çiftet nga mbarë bota kanë befasuar njëri-tjetrin me dhurata, duke i premtuar njëri-tjetrit dashurinë e ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 21:21
Sot (e premte) në mbarë botën është festuar “Shën Valentini”, e njohur për shqiptarët si dita e të dashuruarve. Çiftet nga mbarë bota kanë befasuar njëri-tjetrin me dhurata, duke i premtuar njëri-tjetrit dashurinë e ...

Ja dhurata që bëri Dritare.net dhe Dimo Center, këtë Shën Valentin!
Në Ditën e të Dashuruarve, dritare.net mendoi të bënte një giveaway, për ndjekësit në Instagram. Sigurisht, për një dhuratë të denjë Shën Valentini, nuk mund të kishte bashkëpunim më të duhur sesa me Dimo Center. Dimo ...
Dritare | 14-Feb-2020 21:27
Në Ditën e të Dashuruarve, dritare.net mendoi të bënte një giveaway, për ndjekësit në Instagram. Sigurisht, për një dhuratë të denjë Shën Valentini, nuk mund të kishte bashkëpunim më të duhur sesa me Dimo Center. Dimo ...

Si në parajsë! Elvana Gjata “çmend” rrjetin me fotot nga Islanda
TIRANE Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata, prej disa ditësh ndodhet në Islandë. Gjatë gjithë kohës, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj vendet mahnitëse që dhe përrallore që ka vizituar. Së fundmi ajo ka çmendur ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 14:50
TIRANE Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata, prej disa ditësh ndodhet në Islandë. Gjatë gjithë kohës, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj vendet mahnitëse që dhe përrallore që ka vizituar. Së fundmi ajo ka çmendur ...

Elita e Gjiko vijnë me një imazh fantastik për Shën Valentin
Ajo njihet si juristja më seksi shqiptare dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve. E kështu ka ...
GazetaBlic | 14-Feb-2020 21:24
Ajo njihet si juristja më seksi shqiptare dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve. E kështu ka ...

Gjiko dhe Elita vijnë me një imazh të ëmbël në ditën e të dashuruarve
Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, dhe prezantuesja Elita Rudi nuk qëndruan indiferent ndaj ditës së të dashuruarve. Ata vendosën që në ditën e festës së Shën Valentinit të publikojnë një fotografi të përbashkët, shumë të ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 20:13
Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, dhe prezantuesja Elita Rudi nuk qëndruan indiferent ndaj ditës së të dashuruarve. Ata vendosën që në ditën e festës së Shën Valentinit të publikojnë një fotografi të përbashkët, shumë të ...

Nuk ka Shën Valentin për trajnerin e ‘CrossFit’-it në Kosovë, Egzon Shkololli bën gëzuar me peshën e tij të palestrës
Trajneri i njohur i disiplinës ‘CrossFit’ në Kosovë, Egzon Shkololli, është bërë një emër mjaft i ndjekur në rrjetet sociale. Në Ditën e Shën Valentinit, ai vendosi që të ironizojë me këtë festë, duke publikuar një ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 20:00
Trajneri i njohur i disiplinës ‘CrossFit’ në Kosovë, Egzon Shkololli, është bërë një emër mjaft i ndjekur në rrjetet sociale. Në Ditën e Shën Valentinit, ai vendosi që të ironizojë me këtë festë, duke publikuar një ...

Dua Lipa feston Shën Valentinin e parë me Anwar Hadidin, sjell imazhe romantike në krahët e të dashurit
Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, e festoi në mënyrë të veçantë sivjet të ashtuquajturën, ditën e të dashuruarve. Ky është Shën Valentini i saj i parë me të dashurin e ri Anwar Hadid, me të cilin nisi ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 19:33
Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, e festoi në mënyrë të veçantë sivjet të ashtuquajturën, ditën e të dashuruarve. Ky është Shën Valentini i saj i parë me të dashurin e ri Anwar Hadid, me të cilin nisi ...

Kur i bën dhuratë burrit për Shën Valentin dhe ai të “tërheq veshin“, c`i ndodhi gazetares shqiptare!
Në ditën kur të gjithë nxitojnë të bëjnë deklarata dashurie, Fiori Dardha shkaktoi jo pak të qeshura me postimin e saj. Gazetarja i kishte bërë bashkëshortit një dhuratë për ditëlindje. Por reagimi nuk qe ai që priste. ...
Bordo | 14-Feb-2020 20:44
Në ditën kur të gjithë nxitojnë të bëjnë deklarata dashurie, Fiori Dardha shkaktoi jo pak të qeshura me postimin e saj. Gazetarja i kishte bërë bashkëshortit një dhuratë për ditëlindje. Por reagimi nuk qe ai që priste. ...

Capital T sjell këngën e re “Je T’Aime”
Reperi nga Prishtina, Capital T ka publikuar këngën e tij më të re “Je T’Aime”. Kjo këngë vjen për nder të 14 shkurtit, ditës së të dashuruarve, transmeton Koha.net. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë BoBeatz dhe Cano, ...
Koha.net | 14-Feb-2020 20:32
Reperi nga Prishtina, Capital T ka publikuar këngën e tij më të re “Je T’Aime”. Kjo këngë vjen për nder të 14 shkurtit, ditës së të dashuruarve, transmeton Koha.net. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë BoBeatz dhe Cano, ...

Për Shën Valentin, Ronela Hajati publikon dy këngë të reja me klipe
Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. Bëhet fjalë për dy këngë të reja të titulluara “Gënjeshtar je” dhe “Pare”, të cilat këngëtarja i ka gërshetuar në një video të ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 17:47
Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. Bëhet fjalë për dy këngë të reja të titulluara “Gënjeshtar je” dhe “Pare”, të cilat këngëtarja i ka gërshetuar në një video të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved