ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 08:12

Koronavirusi, përfundon karantina për studenten shqiptare

Koronavirusi, përfundon karantina për studenten shqiptare
Ka përfunduar periudha e karantinës në Turqi për studenten shqiptare Silva Doçi, e cila u evakuua përmes një avioni ushtarak tuk nga epiqendra e koronavirusit në Wuhan. Silva Doçi, pas një mori me ekzaminimesh nuk është ...
Shprehja | 15-Feb-2020 00:04
Ka përfunduar periudha e karantinës në Turqi për studenten shqiptare Silva Doçi, e cila u evakuua përmes një avioni ushtarak tuk nga epiqendra e koronavirusit në Wuhan. Silva Doçi, pas një mori me ekzaminimesh nuk është ...

Pekini urdhëron ata që kthehen nga jashtë që të rrinë 14 ditë në karantinë
Pekini ka urdhëruar që të gjithë ata që kthehen në këtë qytet të qëndrojnë në karantinë për 14 ditë. Kjo është përpjekje e fundit për të përmirësuar situatën pas virusit Coronavirus, raportojnë mediat shtetërore. ...
TetovaSot | 15-Feb-2020 00:04
Pekini ka urdhëruar që të gjithë ata që kthehen në këtë qytet të qëndrojnë në karantinë për 14 ditë. Kjo është përpjekje e fundit për të përmirësuar situatën pas virusit Coronavirus, raportojnë mediat shtetërore. ...

Koronavirusi, Pekini urdhëron karantinë 14-ditore për të kthyerit në qytet
Banorët janë paralajmëruar që “të bëjnë vetë karantinë ose të shkojnë në vendet e caktuara për karantinë”, pasi u kthyen në kryeqytetin kinez nga pushimet, raporton BBC. Ky njoftim erdhi sot nga grupi i punës për ...
Lajminet | 14-Feb-2020 23:58
Banorët janë paralajmëruar që “të bëjnë vetë karantinë ose të shkojnë në vendet e caktuara për karantinë”, pasi u kthyen në kryeqytetin kinez nga pushimet, raporton BBC. Ky njoftim erdhi sot nga grupi i punës për ...

Koronavirusi, përfundon karantina për studenten shqiptare
Ka përfunduar periudha e karantinës në Turqi për studenten shqiptare Silva Doçi, e cila u evakuua përmes një avioni ushtarak tuk nga epiqendra e koronavirusit në Wuhan. Silva Doçi, pas një mori me ekzaminimesh nuk është ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 23:55
Ka përfunduar periudha e karantinës në Turqi për studenten shqiptare Silva Doçi, e cila u evakuua përmes një avioni ushtarak tuk nga epiqendra e koronavirusit në Wuhan. Silva Doçi, pas një mori me ekzaminimesh nuk është ...

Pekini urdhëron ata që kthehen nga jashtë që të rrinë 14 ditë në karantinë
Pekini ka urdhëruar që të gjithë ata që kthehen në këtë qytet të qëndrojnë në karantinë për 14 ditë. Kjo është përpjekje e fundit për të përmirësuar situatën pas virusit Coronavirus, raportojnë mediat shtetërore. ...
Medial | 14-Feb-2020 23:27
Pekini ka urdhëruar që të gjithë ata që kthehen në këtë qytet të qëndrojnë në karantinë për 14 ditë. Kjo është përpjekje e fundit për të përmirësuar situatën pas virusit Coronavirus, raportojnë mediat shtetërore. ...

Pekini urdhëron karantinë 14-ditore për ata që kthehen në qytet
Pekini ka urdhëruar të gjithë ata që kthehen në qytet të shkojnë në karantinë 14-dite ose të rrezikojnë dënimin në përpjekjet e fundit për të izoluar virusin vdekjeprurës. Banorëve u është thënë që të bëjnë ...
Arbresh | 14-Feb-2020 22:50
Pekini ka urdhëruar të gjithë ata që kthehen në qytet të shkojnë në karantinë 14-dite ose të rrezikojnë dënimin në përpjekjet e fundit për të izoluar virusin vdekjeprurës. Banorëve u është thënë që të bëjnë ...

Koronavirusi/ Përfundon karantina pa probleme për studenten Silva Doçi
Ka përfunduar periudha e karantinës në Turqi për studenten shqiptare Silva Doçi, e cila u evakuua përmes një avioni ushtarak tuk nga epiqendra e koronavirusit në Wuhan.
Top Channel | 14-Feb-2020 16:14
Ka përfunduar periudha e karantinës në Turqi për studenten shqiptare Silva Doçi, e cila u evakuua përmes një avioni ushtarak tuk nga epiqendra e koronavirusit në Wuhan.

Pekini urdhëron ata që kthehen nga jashtë që të rrinë 14 ditë në karantinë
Pekini ka urdhëruar që të gjithë ata që kthehen në këtë qytet të qëndrojnë në karantinë për 14 ditë. Kjo është përpjekje e fundit për të përmirësuar situatën pas virusit Coronavirus, raportojnë mediat shtetërore, ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 22:38
Pekini ka urdhëruar që të gjithë ata që kthehen në këtë qytet të qëndrojnë në karantinë për 14 ditë. Kjo është përpjekje e fundit për të përmirësuar situatën pas virusit Coronavirus, raportojnë mediat shtetërore, ...

Del nga karantina në Turqi studentja shqiptare, nuk rezultoi me koronavirus
Studentja shqiptare, Silva Doçi, ka dalë nga karantina në Turqi pas nuk rezultoi me koronavirus në mbikqyrjen e rreptë 14-ditore në Ankara, thotë Anadolu Agency. Së bashku me 41 persona të tjerë të disa nacionaliteteve, ...
Telegraf | 14-Feb-2020 17:05
Studentja shqiptare, Silva Doçi, ka dalë nga karantina në Turqi pas nuk rezultoi me koronavirus në mbikqyrjen e rreptë 14-ditore në Ankara, thotë Anadolu Agency. Së bashku me 41 persona të tjerë të disa nacionaliteteve, ...

Përfundoi karantina pa probleme për studenten shqiptare
Ka përfunduar periudha e karantinës në Turqi për studenten shqiptare Silva Doçi e cila u evakuua përmes një avioni ushtarak tuk nga epiqendra e koronavirusit në Wuhan. Top Channel ka mësuar se studentja shqiptare Silva ...
Portalb | 14-Feb-2020 20:00
Ka përfunduar periudha e karantinës në Turqi për studenten shqiptare Silva Doçi e cila u evakuua përmes një avioni ushtarak tuk nga epiqendra e koronavirusit në Wuhan. Top Channel ka mësuar se studentja shqiptare Silva ...

Koronavirusi/ Dy javë në karantinë, Turqia nxjerr studenten shqiptare dhe 41 personat e tjerë
Turqia ka nxjerrë nga karantina 42 personat që izoloi për 14 ditë, pasi u evakuuan nga Wuhan, ku shpërtheu për herë të parë koronavirusi. Në karantinë ishin 32 turq, 9 nga Azerbajxhani dhe Gjeorgjia dhe një studente ...
Dritare | 14-Feb-2020 18:25
Turqia ka nxjerrë nga karantina 42 personat që izoloi për 14 ditë, pasi u evakuuan nga Wuhan, ku shpërtheu për herë të parë koronavirusi. Në karantinë ishin 32 turq, 9 nga Azerbajxhani dhe Gjeorgjia dhe një studente ...

Studentja shqiptare që vinte nga Kina, lirohet nga karantina pas 14 ditësh
Studentja shqiptare, Silva Doçi që mbahej në karantinë në Turqi pas evakuimit nga qyteti kinez Wuhan ka dalë nga spitali sot. Ajo dhe 41 persona të tjerë që mbaheshin në izolim kanë rezultuar negativ ndaj virusit ...
PortaliOnline | 14-Feb-2020 18:22
Studentja shqiptare, Silva Doçi që mbahej në karantinë në Turqi pas evakuimit nga qyteti kinez Wuhan ka dalë nga spitali sot. Ajo dhe 41 persona të tjerë që mbaheshin në izolim kanë rezultuar negativ ndaj virusit ...

U transportua me helikopter ushtarak nga Uhani: Gjendja e studentes shqiptare
Studentja shqiptare Silva Doçi që studionte në Uhan të Kinës ka dalë nga karantina, pasi qendroi 14 ditë në një spital në Ankara. Nga analizat ajo ka rezultuar negative, pra nuk është e prekur nga koronavirusi. Më 1 ...
ABCNews | 14-Feb-2020 16:59
Studentja shqiptare Silva Doçi që studionte në Uhan të Kinës ka dalë nga karantina, pasi qendroi 14 ditë në një spital në Ankara. Nga analizat ajo ka rezultuar negative, pra nuk është e prekur nga koronavirusi. Më 1 ...

U dyshua për koronavirus, studentja shqiptare del pas 14 ditësh nga karantina në Turqi
Studentja shqiptare Silva Doçi ka dalë nga karantina në Turqi pas nuk rezultoi me koronavirus në mbikqyrjen e rreptë 14-ditore në Ankaram sipas Anadolu Agency. Së bashku me 41 persona të tjerë të disa nacionaliteteve, ...
Lexo | 14-Feb-2020 17:17
Studentja shqiptare Silva Doçi ka dalë nga karantina në Turqi pas nuk rezultoi me koronavirus në mbikqyrjen e rreptë 14-ditore në Ankaram sipas Anadolu Agency. Së bashku me 41 persona të tjerë të disa nacionaliteteve, ...

Koronavirusi/ Studentja shqiptare e kthyer nga Wuhani perfundon karantinen, ja pergjigja e analizave
Ka përfunduar periudha e karantinës në Turqi për studenten shqiptare Silva Doçi, e cila u evakuua përmes një avioni ushtarak tuk nga epiqendra e koronavirusit në Wuhan. Top Channel ka mësuar se studentja shqiptare Silva ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 17:02
Ka përfunduar periudha e karantinës në Turqi për studenten shqiptare Silva Doçi, e cila u evakuua përmes një avioni ushtarak tuk nga epiqendra e koronavirusit në Wuhan. Top Channel ka mësuar se studentja shqiptare Silva ...

Studentja shqiptare e kthyer nga Wuhani përfundon karantinën, del negative ndaj koronavirusit
Ka përfunduar periudha e karantinës në Turqi për studenten shqiptare Silva Doçi, e cila u evakuua përmes një avioni ushtarak tuk nga epiqendra e koronavirusit në Wuhan. Top Channel ka mësuar se studentja shqiptare Silva ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 16:02
Ka përfunduar periudha e karantinës në Turqi për studenten shqiptare Silva Doçi, e cila u evakuua përmes një avioni ushtarak tuk nga epiqendra e koronavirusit në Wuhan. Top Channel ka mësuar se studentja shqiptare Silva ...

Turqia liron nga karantina 42 të evakuuarit nga Kina, përfshirë shtetasen shqiptare
Ministri turk i Shëndetësisë, Fahrettin Koca, njoftoi se 42 personat e evakuuar nga qyteti Wuhan në Kinë i prekur nga koronavirusi i ri (COVID-19) janë liruar nga karantina dhe do të vazhdojnë jetët e tyre normale dhe ...
Koha.net | 14-Feb-2020 14:56
Ministri turk i Shëndetësisë, Fahrettin Koca, njoftoi se 42 personat e evakuuar nga qyteti Wuhan në Kinë i prekur nga koronavirusi i ri (COVID-19) janë liruar nga karantina dhe do të vazhdojnë jetët e tyre normale dhe ...

Turqi, lirohen nga karantina 42 të evakuuarit nga Kina, përfshirë shtetasen shqiptare
Ministri turk i shëndetësisë, Fahrettin Koca, njoftoi se 42 personat e evakuuar nga qyteti Wuhan në Kinë i prekur nga koronavirusi i ri (COVID-19) janë liruar nga karantina dhe do të vazhdojnë jetët e tyre normale dhe ...
Shenja | 14-Feb-2020 14:10
Ministri turk i shëndetësisë, Fahrettin Koca, njoftoi se 42 personat e evakuuar nga qyteti Wuhan në Kinë i prekur nga koronavirusi i ri (COVID-19) janë liruar nga karantina dhe do të vazhdojnë jetët e tyre normale dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved