ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 19:43

Puna, shëndeti dhe dashuria, ja çfarë parashikon astrologu italian për nesër

Puna, shëndeti dhe dashuria, ja çfarë parashikon astrologu italian për nesër
Dashi Kjo ditë do të jetë neutrale për dashurinë, por bëni kujdes ndaj zhgënjimeve, pasi me gjasë ka diçka që kërkon sqarim. Nëse ka ndonjë problem ligjor të mbetur pezull, bëni mirë që ta zgjidhni sa më parë. Demi Do ...
Telegraf | 14-Feb-2020 23:58
Dashi Kjo ditë do të jetë neutrale për dashurinë, por bëni kujdes ndaj zhgënjimeve, pasi me gjasë ka diçka që kërkon sqarim. Nëse ka ndonjë problem ligjor të mbetur pezull, bëni mirë që ta zgjidhni sa më parë. Demi Do ...

Horoskopi i datës 15 shkurt 2020
Dashi Do jeni mjaft luftarakë gjatë gjithë kësaj dite dhe nuk do dekurajoheni as pas ndonjë kritike që mund t’iu bëhet. Nëse keni një lidhje, Jupiteri do ju sigurojë një ditë të shkëlqyer. Do merrni bekimin e yjeve dhe ...
Dritare | 15-Feb-2020 00:01
Dashi Do jeni mjaft luftarakë gjatë gjithë kësaj dite dhe nuk do dekurajoheni as pas ndonjë kritike që mund t’iu bëhet. Nëse keni një lidhje, Jupiteri do ju sigurojë një ditë të shkëlqyer. Do merrni bekimin e yjeve dhe ...

Fati yt sot, horoskopi 15 shkurt 2020
Ky është horoskopi për ditën e shtunë 15 shkurt 2020 që Lexo.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky ...
Lexo | 14-Feb-2020 21:01
Ky është horoskopi për ditën e shtunë 15 shkurt 2020 që Lexo.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky ...

Kujdes nga këto 6 gjëra këtë fundjavë, astrologe Meri paralajmëron shenjat e horoskopit
Dashi Një mundësi e re për njohje të re që ju nxjerr nga një periudhë e mbyllur dhe me përgjegjësi të mëdha. Demi Një propozim i ri pune mund të jetë një çlirim për ju në lidhje me karrierën dhe të menduarit ndryshe. ...
Lexo | 14-Feb-2020 20:33
Dashi Një mundësi e re për njohje të re që ju nxjerr nga një periudhë e mbyllur dhe me përgjegjësi të mëdha. Demi Një propozim i ri pune mund të jetë një çlirim për ju në lidhje me karrierën dhe të menduarit ndryshe. ...

Këto janë pozitat më të mira që t’i provoni për Shën Valentin, sipas në shenjës së horoskopit Pozitat më të mira të seksit bazuar në shenjë të horoskopit. Është Shën Valentini dhe jeni duke menduar se si të kaloni ditën me partnerin tuaj, dhe si të
Pozitat më të mira të seksit bazuar në shenjë të horoskopit. Është Shën Valentini dhe jeni duke menduar se si të kaloni ditën me partnerin tuaj, dhe si të dukeni sa më romantik në dhomën e gjumit, raporton “Daily Star”. ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 17:09
Pozitat më të mira të seksit bazuar në shenjë të horoskopit. Është Shën Valentini dhe jeni duke menduar se si të kaloni ditën me partnerin tuaj, dhe si të dukeni sa më romantik në dhomën e gjumit, raporton “Daily Star”. ...

Dhurata që do të çmendte çdo shenjë të horoskopit
Askush nuk kërkon asgje veç dashurisë, ditën e Shën Valentinit, por t’i shkosh të dashurës pa një dhuratë duhet të kesh shumë guxim. Përtej shakasë të zgjedhësh dhuratën ideale për të dashurën e zemrës mund të mos jetë ...
Lexo | 14-Feb-2020 16:54
Askush nuk kërkon asgje veç dashurisë, ditën e Shën Valentinit, por t’i shkosh të dashurës pa një dhuratë duhet të kesh shumë guxim. Përtej shakasë të zgjedhësh dhuratën ideale për të dashurën e zemrës mund të mos jetë ...

Këto janë pozitat më të mira të seksit që ti provoni për Ditën e Shën Valentinit duke u bazuar në shenjën e horoskopit
Është Shën Valentini dhe jeni duke menduar se si të kaloni ditën me partnerin tuaj, dhe si të dukeni sa më romantik në dhomën e gjumit, raporton “Daily Star”, transmeton . Këto janë pozitat më të preferuara të seksit ...
Lajminet | 14-Feb-2020 16:48
Është Shën Valentini dhe jeni duke menduar se si të kaloni ditën me partnerin tuaj, dhe si të dukeni sa më romantik në dhomën e gjumit, raporton “Daily Star”, transmeton . Këto janë pozitat më të preferuara të seksit ...

Dhurata që mund t`i bëni partnerit për Shën Valentin, sipas shenjës që ka në horoskop
Dashi: Këpucë Dashi është një shenjë dinamike që është tërë kohës në lëvizje. I pëlqen të ecë dhe vrapojë për orë të tëra, kështu që një palë këpucë të reja do ishin dhurata e duhur. Mos u tregoni dorështrënguar, mund ...
Politiko | 14-Feb-2020 15:16
Dashi: Këpucë Dashi është një shenjë dinamike që është tërë kohës në lëvizje. I pëlqen të ecë dhe vrapojë për orë të tëra, kështu që një palë këpucë të reja do ishin dhurata e duhur. Mos u tregoni dorështrënguar, mund ...

Horoskopi për ditën e premte, 14 shkurt 2020
Dashi Ky 14 shkurt për të lindurit e kësaj shenje nuk do të jetë shumë pozitiv. Parashikohet një ditë e karakterizuar me nervozizëm dhe dhimbje koke. Ka disa gjëra të cilat do të ndodhin dhe do ju vendosin nën presion. ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 06:06
Dashi Ky 14 shkurt për të lindurit e kësaj shenje nuk do të jetë shumë pozitiv. Parashikohet një ditë e karakterizuar me nervozizëm dhe dhimbje koke. Ka disa gjëra të cilat do të ndodhin dhe do ju vendosin nën presion. ...

Horoskopi ditor, e shtunë 15 shkurt 2020
Dashi Jeni ne një lidhje qe prej shume kohesh? Sot do futeni ne një etape te re dhe akoma me te bukur se me pare. Do ndiheni vërtet mire. Nëse jeni beqare duhet te tregoheni me te disponueshem ndaj ftesave qe do iu ...
Portalb | 14-Feb-2020 12:37
Dashi Jeni ne një lidhje qe prej shume kohesh? Sot do futeni ne një etape te re dhe akoma me te bukur se me pare. Do ndiheni vërtet mire. Nëse jeni beqare duhet te tregoheni me te disponueshem ndaj ftesave qe do iu ...

Horoskopi i Shën Valentinit sipas Meri Shehut: Kjo shenjë do ta ketë perfekte ditën e dashurisë
Dashi- Afërdita planeti i dashurisë ndodhet në shenjën tuaj. Keni nevojë të shpreheni dhe të jeni në një lidhje dashurie. Kjo ditë ju favorizon në takime romantike flirte dhe njohje të reja. Demi- Dashuria për ju kalon ...
Lexo | 14-Feb-2020 11:52
Dashi- Afërdita planeti i dashurisë ndodhet në shenjën tuaj. Keni nevojë të shpreheni dhe të jeni në një lidhje dashurie. Kjo ditë ju favorizon në takime romantike flirte dhe njohje të reja. Demi- Dashuria për ju kalon ...

Dita e të Dashuruarve, ja çfarë thotë parashikimi i yjeve për ju
Dashi Ju keni një shqisë të gjashtë të pagabueshme, e cila vepron si një zile për t’ju paralajmëruar për situata shumë të veçanta. Është një aftësi e shkëlqyeshme, prandaj mos e anashkalo paralajmërimin që do të vijë në ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 10:11
Dashi Ju keni një shqisë të gjashtë të pagabueshme, e cila vepron si një zile për t’ju paralajmëruar për situata shumë të veçanta. Është një aftësi e shkëlqyeshme, prandaj mos e anashkalo paralajmërimin që do të vijë në ...

Pasion dhe dashuri/ Dy shenjat më me fat për ditën e Shën Valentinit, 14 shkurt 2020
Për të dashuruarit, 14 shkurti është nje ditë speciale, por këto dy cifte kanë edhe yjet në anën e tyre ditën e sotme. VIRGJERESHA- Do të jetë shenja më “e zjarrtë“ këtë Shën Valentin, e gjitha kjo meritë e yjeve në ...
Lexo | 14-Feb-2020 10:06
Për të dashuruarit, 14 shkurti është nje ditë speciale, por këto dy cifte kanë edhe yjet në anën e tyre ditën e sotme. VIRGJERESHA- Do të jetë shenja më “e zjarrtë“ këtë Shën Valentin, e gjitha kjo meritë e yjeve në ...

Dashuria, puna dhe shëndeti, njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën tuaj
Dashi Hëna nuk do të ketë më ndikim të kundërt, ku dashuria do të dalë fitimtare, veç kujdes ndaj vendimeve impulsive. Bëni mirë që të shmangni debatet e kota. Në punë, nëse nuk ka përqendrim, mund të ndodhin gabime të ...
ABCNews | 14-Feb-2020 07:09
Dashi Hëna nuk do të ketë më ndikim të kundërt, ku dashuria do të dalë fitimtare, veç kujdes ndaj vendimeve impulsive. Bëni mirë që të shmangni debatet e kota. Në punë, nëse nuk ka përqendrim, mund të ndodhin gabime të ...

Horoskopi ditor, e premte 14 Shkurt 2020
Dashi Ky 14 shkurt për të lindurit e kësaj shenje nuk do të jetë shumë pozitiv. Parashikohet një ditë e karakterizuar me nervozizëm dhe dhimbje koke. Ka disa gjëra të cilat do të ndodhin dhe do ju vendosin nën presion. ...
Bordo | 14-Feb-2020 09:11
Dashi Ky 14 shkurt për të lindurit e kësaj shenje nuk do të jetë shumë pozitiv. Parashikohet një ditë e karakterizuar me nervozizëm dhe dhimbje koke. Ka disa gjëra të cilat do të ndodhin dhe do ju vendosin nën presion. ...

Paraja, dashuria, fati… çfarë thotë sot horoskopi
Dashi Këtë të premte do të ngarkoheni me detyra të pafundme. Fundjava juaj do të varet nga rezultati i kësaj dite. Përqendrohuni te puna dhe mos shpenzoni kohë me komunikime telefonike të kota apo lundrim në internet. ...
Lajminet | 29-Mar-2019 10:47
Dashi Këtë të premte do të ngarkoheni me detyra të pafundme. Fundjava juaj do të varet nga rezultati i kësaj dite. Përqendrohuni te puna dhe mos shpenzoni kohë me komunikime telefonike të kota apo lundrim në internet. ...

Shenjat e fatit, horoskopi per diten e sotme, 14 shkurt 2020
Dashi Tregoni kujdes të veçantë ndaj shëndetit të prindërve tuaj. Sa i përket lidhjes suaj romantike, dashuria do të lulëzojë. Dikush mund të kërkojë ndihmën tuaj sot. Ndërsa çiftet e martuar, ka gjasa që sot të bëhen ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 08:18
Dashi Tregoni kujdes të veçantë ndaj shëndetit të prindërve tuaj. Sa i përket lidhjes suaj romantike, dashuria do të lulëzojë. Dikush mund të kërkojë ndihmën tuaj sot. Ndërsa çiftet e martuar, ka gjasa që sot të bëhen ...

Dita e të Dashuruarve, ja çfarë thotë parashikimi i yjeve për ju
Dashi Ju keni një shqisë të gjashtë të pagabueshme, e cila vepron si një zile për t’ju paralajmëruar për situata shumë të veçanta. Është një aftësi e shkëlqyeshme, prandaj mos e anashkalo paralajmërimin që do të vijë në ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 00:42
Dashi Ju keni një shqisë të gjashtë të pagabueshme, e cila vepron si një zile për t’ju paralajmëruar për situata shumë të veçanta. Është një aftësi e shkëlqyeshme, prandaj mos e anashkalo paralajmërimin që do të vijë në ...

Horoskopi i datës 14 shkurt 2020
Dashi Marsi do e ndezë jetën tuaj gjatë kësaj dite dhe në shumë momente do ndiheni keq. Tensioni nuk do ketë të mbaruar. Ka mundësi që ju të dashuruarit të mos keni ditë shumë të qëndrueshme. Nuk do mendoni në të ...
Dritare | 13-Feb-2020 21:28
Dashi Marsi do e ndezë jetën tuaj gjatë kësaj dite dhe në shumë momente do ndiheni keq. Tensioni nuk do ketë të mbaruar. Ka mundësi që ju të dashuruarit të mos keni ditë shumë të qëndrueshme. Nuk do mendoni në të ...

Fati yt sot, horoskopi 14 shkurt 2020
Dashi Hëna nuk do të ketë më ndikim të kundërt, ku dashuria do të dalë fitimtare, veç kujdes ndaj vendimeve impulsive. Bëni mirë që të shmangni debatet e kota. Në punë, nëse nuk ka përqendrim, mund të ndodhin gabime të ...
Lexo | 13-Feb-2020 21:04
Dashi Hëna nuk do të ketë më ndikim të kundërt, ku dashuria do të dalë fitimtare, veç kujdes ndaj vendimeve impulsive. Bëni mirë që të shmangni debatet e kota. Në punë, nëse nuk ka përqendrim, mund të ndodhin gabime të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved