ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 19:23

Foshnja siriane vdes me sy hapur nga i ftohti

Foshnja siriane vdes me sy hapur nga i ftohti
Foshnja siriane 1 vjeç e gjysmë, Iman Ahmed Leyla që mbetur pa shtëpi për shkak të sulmeve të regjimit të Asadit dhe mbështetësve të tij në Siri ka vdekur me sytë hapur nga i ftohti në një kamp në kufi me Turqinë ku ajo ...
Shprehja | 14-Feb-2020 23:43
Foshnja siriane 1 vjeç e gjysmë, Iman Ahmed Leyla që mbetur pa shtëpi për shkak të sulmeve të regjimit të Asadit dhe mbështetësve të tij në Siri ka vdekur me sytë hapur nga i ftohti në një kamp në kufi me Turqinë ku ajo ...

Foshnja siriane vdes me sy hapur nga i ftohti
Foshnja siriane 1 vjeç e gjysmë, Iman Ahmed Leyla që mbetur pa shtëpi për shkak të sulmeve të regjimit të Asadit dhe mbështetësve të tij në Siri ka vdekur me sytë hapur nga i ftohti në një kamp në kufi me Turqinë ku ajo ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 23:38
Foshnja siriane 1 vjeç e gjysmë, Iman Ahmed Leyla që mbetur pa shtëpi për shkak të sulmeve të regjimit të Asadit dhe mbështetësve të tij në Siri ka vdekur me sytë hapur nga i ftohti në një kamp në kufi me Turqinë ku ajo ...

Foshnja siriane vdes nga i ftohti me sytë hapur (FOTO+18)
Foshnja siriane 1.5 vjeçare Iman Ahmed Leyla e cila kishte mbetur pa shtëpi për shkak të sulmeve të regjimit të Asadit dhe mbështetësve të tij në Siri ka vdekur me sytë hapur nga i ftohti në një kamp në kufi me Turqinë ...
Shenja | 14-Feb-2020 17:57
Foshnja siriane 1.5 vjeçare Iman Ahmed Leyla e cila kishte mbetur pa shtëpi për shkak të sulmeve të regjimit të Asadit dhe mbështetësve të tij në Siri ka vdekur me sytë hapur nga i ftohti në një kamp në kufi me Turqinë ...

Izraeli bombardoi Damaskun, 7 të vrarë
Si pasojë e bombardimit izraelit ndaj kryeqytetit sirian Damask të enjten mbrëma të paktën 7 persona e kanë humbur jetën, përfshirë 4 oficerë iranianë, tha qendra e vëzhgimit sirian, transmeton Anadolu Agency (AA). ...
Portalb | 14-Feb-2020 16:28
Si pasojë e bombardimit izraelit ndaj kryeqytetit sirian Damask të enjten mbrëma të paktën 7 persona e kanë humbur jetën, përfshirë 4 oficerë iranianë, tha qendra e vëzhgimit sirian, transmeton Anadolu Agency (AA). ...

Rrëzohet një tjetër helikopter i regjimit të Asadit në Idlib
Një tjetër helikopter i regjimit të Bashar al-Asadit është rrëzuar në zonën periferike perëndimore të Halepit i cili ndodhet brenda rajonit të deeskalimit në Idlib të Sirisë, transmeton Anadolu Agency (AA). Përderisa ...
Shenja | 14-Feb-2020 15:47
Një tjetër helikopter i regjimit të Bashar al-Asadit është rrëzuar në zonën periferike perëndimore të Halepit i cili ndodhet brenda rajonit të deeskalimit në Idlib të Sirisë, transmeton Anadolu Agency (AA). Përderisa ...

Foshnja siriane vdes nga i ftohti me sytë hapur
Foshnja siriane 1.5 vjeçare Iman Ahmed Leyla e cila kishte mbetur pa shtëpi për shkak të sulmeve të regjimit të Asadit dhe mbështetësve të tij në Siri ka vdekur me sytë hapur nga i ftohti në një kamp në kufi me Turqinë ...
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 12:17
Foshnja siriane 1.5 vjeçare Iman Ahmed Leyla e cila kishte mbetur pa shtëpi për shkak të sulmeve të regjimit të Asadit dhe mbështetësve të tij në Siri ka vdekur me sytë hapur nga i ftohti në një kamp në kufi me Turqinë ...

Koston e mosveprimit në Siri e paguan populli i Idlibit
Gazeta britanike The Times në kryeartikullin e saj kushtuar zhvillimeve në Idlib ka theksuar se kalimi në veprim ushtarak ka një kosto, por se koston e mosveprimit në Siri e paguan populli i Idlibit, transmeton Anadolu ...
Shenja | 13-Feb-2020 18:04
Gazeta britanike The Times në kryeartikullin e saj kushtuar zhvillimeve në Idlib ka theksuar se kalimi në veprim ushtarak ka një kosto, por se koston e mosveprimit në Siri e paguan populli i Idlibit, transmeton Anadolu ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved