ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 22:48

Edi Rama takon themeluesin e Facebook, Mark Zuckerberg

Edi Rama takon themeluesin e Facebook, Mark Zuckerberg
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama mbrëmjen e sotme ka zhvilluar një takim special me krijuesin e Facebook, Mark Zuckerberg. Kreu i qeverisë shqiptare kë publikuar edhe fotot, ndërsa shkruan: “Me Mark Zuckerberg, ...
Shprehja | 15-Feb-2020 01:28
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama mbrëmjen e sotme ka zhvilluar një takim special me krijuesin e Facebook, Mark Zuckerberg. Kreu i qeverisë shqiptare kë publikuar edhe fotot, ndërsa shkruan: “Me Mark Zuckerberg, ...

Foto/ Kryeministri Edi Rama, takohet me Mark Zuckenberg
Kryeministri i vendit Edi Rama, ka takuar të premten krijuesin e Facebook, Mark Zuckenberg. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri Rama, i cili poston fotot e takimit në faqen e tij të “Facebook” duke shkruar : “Me ...
Dritare | 15-Feb-2020 00:01
Kryeministri i vendit Edi Rama, ka takuar të premten krijuesin e Facebook, Mark Zuckenberg. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri Rama, i cili poston fotot e takimit në faqen e tij të “Facebook” duke shkruar : “Me ...

Edi Rama takon themeluesin e Facebook, Mark Zuckerberg
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama mbrëmjen e sotme ka zhvilluar një takim special me krijuesin e Facebook, Mark Zuckerberg. Kreu i qeverisë shqiptare kë publikuar edhe fotot, ndërsa shkruan: “Me Mark Zuckerberg, ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 23:46
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama mbrëmjen e sotme ka zhvilluar një takim special me krijuesin e Facebook, Mark Zuckerberg. Kreu i qeverisë shqiptare kë publikuar edhe fotot, ndërsa shkruan: “Me Mark Zuckerberg, ...

Rama takon “trurin” e Facebook, Mark Zuckerberg/ FOTO
Kryeministri Rama e shfrytëzoi Konferencën e Sigurisë në Mynih për të takuar një sërë personalitetesh të rëndësishme. Natyrishtg në focus të takimeve ka qënë kërkesa për ndihmë për procesin e rindertimit nga tërmeti I ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 22:50
Kryeministri Rama e shfrytëzoi Konferencën e Sigurisë në Mynih për të takuar një sërë personalitetesh të rëndësishme. Natyrishtg në focus të takimeve ka qënë kërkesa për ndihmë për procesin e rindertimit nga tërmeti I ...

FOTOT/ Rama takon Zuckerberg: Gjatë një darke miqsh të posaçëm
Teksa ditën e sotme kreu i qeverisë Edi Rama ka qenë në Mynih të Gjermanisë për çështjen e integrimit Evropian në BE, është takuar edhe me krijuesin e Facebook, Mark Zuckerberg. Kryeministri Rama pasi ka bërë disa foto ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 22:47
Teksa ditën e sotme kreu i qeverisë Edi Rama ka qenë në Mynih të Gjermanisë për çështjen e integrimit Evropian në BE, është takuar edhe me krijuesin e Facebook, Mark Zuckerberg. Kryeministri Rama pasi ka bërë disa foto ...

FOTO/ Rama takon themeluesin e “Facebook”: Një darkë miqsh
Kryeministri Edi Rama ka takuar themeluesin e “Facebook”, Mark Zuckenberg. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri Rama, në rrjetin social “Facebook” ku edhe ka postuar fotot e takimit. “Me Mark Zuckenberg, ...
ABCNews | 14-Feb-2020 22:44
Kryeministri Edi Rama ka takuar themeluesin e “Facebook”, Mark Zuckenberg. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri Rama, në rrjetin social “Facebook” ku edhe ka postuar fotot e takimit. “Me Mark Zuckenberg, ...

Rama takon Zuckerberg: Gjatë një darke miqsh…
Teksa ditën e sotme kreu i qeverisë Edi Rama ka qenë në Mynih të Gjermanisë për çështjen e integrimit Evropian në BE, është takuar edhe me krijuesin e Facebook, Mark Zuckerberg.
Top Channel | 14-Feb-2020 22:29
Teksa ditën e sotme kreu i qeverisë Edi Rama ka qenë në Mynih të Gjermanisë për çështjen e integrimit Evropian në BE, është takuar edhe me krijuesin e Facebook, Mark Zuckerberg.

Në Konferencën për Siguri në Munih, Edi Rama takohet me krijuesin e Facebook, Mark Zuckerberg
Kryeministri shqiptar Edi Rama është takuar sot me themeluesin e rrjetit social Facebook, Mark Zuckerberg në Munih të Gjermanisë, ku po marrin pjesë në Konferencën për Siguri. Në një postim në llogarinë e tij në ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 22:44
Kryeministri shqiptar Edi Rama është takuar sot me themeluesin e rrjetit social Facebook, Mark Zuckerberg në Munih të Gjermanisë, ku po marrin pjesë në Konferencën për Siguri. Në një postim në llogarinë e tij në ...

Dalin fotot/ Kryeministri Edi Rama takon krijuesin e Facebook, Mark Zuckenberg
Kryeministri Edi Rama ka takuar krijuesin e Facebook, Mark Zuckenberg. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri Rama, i cili poston fotot e takimit në faqen e tij të “Facebook”. Kreu i qeverisë shqiptare e ka takuar ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 22:14
Kryeministri Edi Rama ka takuar krijuesin e Facebook, Mark Zuckenberg. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri Rama, i cili poston fotot e takimit në faqen e tij të “Facebook”. Kreu i qeverisë shqiptare e ka takuar ...

Edi Rama takon Mark Zuckerberg: Gjatë një darke miqsh të posaçëm në Mynih
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka takuar sonte krijuesin e Facebook-ut, Mark Zuckerberg. Rama ka thënë se takimi mes tij dhe Zuckerberg ndodhi në një darkë në Munih për Konferencën e Sigurisë, njofton Klan Kosova. ...
Medial | 14-Feb-2020 22:38
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka takuar sonte krijuesin e Facebook-ut, Mark Zuckerberg. Rama ka thënë se takimi mes tij dhe Zuckerberg ndodhi në një darkë në Munih për Konferencën e Sigurisë, njofton Klan Kosova. ...

Edi Rama takon Mark Zuckerberg: Gjatë një darke miqsh të posaçëm në Mynih
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka takuar sonte krijuesin e Facebook-ut, Mark Zuckerberg. Rama ka thënë se takimi mes tij dhe Zuckerberg ndodhi në një darkë në Munih për Konferencën e Sigurisë, njofton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 22:35
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka takuar sonte krijuesin e Facebook-ut, Mark Zuckerberg. Rama ka thënë se takimi mes tij dhe Zuckerberg ndodhi në një darkë në Munih për Konferencën e Sigurisë, njofton Klan Kosova. ...

Edi Rama në Mynih takon Mark Zuckerbergun
Kryeministri shqiptar Edi Rama është takuar me themeluesin e Facebook-ut, Mark Zuckerberg. Ai ka biseduar me miliarderin gjatë një darke në kuadër të Konferencës së Sigurisë në Mynih, shkruan portali . “Me Mark ...
Arbresh | 14-Feb-2020 22:29
Kryeministri shqiptar Edi Rama është takuar me themeluesin e Facebook-ut, Mark Zuckerberg. Ai ka biseduar me miliarderin gjatë një darke në kuadër të Konferencës së Sigurisë në Mynih, shkruan portali . “Me Mark ...

Fotot, kryeministri Edi Rama takon krijuesin e Facebook, Mark Zuckenberg
Kryeministri Edi Rama eshte takuar me krijuesin e Facebook, Mark Zuckenberg. Ka qene vete Rama qe ka bërë të ditur vetë kryeministri Rama, i cili poston fotot e takimit në faqen e tij të “Facebook”. Kreu i qeverisë ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 22:23
Kryeministri Edi Rama eshte takuar me krijuesin e Facebook, Mark Zuckenberg. Ka qene vete Rama qe ka bërë të ditur vetë kryeministri Rama, i cili poston fotot e takimit në faqen e tij të “Facebook”. Kreu i qeverisë ...

Rama del foto me themeluesin e Facebook-ut, e quan mik
Gjatë vizitës në Mynih, kryeministri Edi Rama ka takuar në një darkë kolektive krijuesin e Facebook, Mark Zuckerberg. Në Mynih të Gjermanisë po zhvillohet Konferenca e Sigurisë dhe janë të pranishëm politikanë e ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 22:20
Gjatë vizitës në Mynih, kryeministri Edi Rama ka takuar në një darkë kolektive krijuesin e Facebook, Mark Zuckerberg. Në Mynih të Gjermanisë po zhvillohet Konferenca e Sigurisë dhe janë të pranishëm politikanë e ...

Të hënën konferenca e donatorëve/ Rama takon kryeministrin e Gjeorgjisë
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka takuar sot kryeministrin e Gjeorgjisë, Giorgi Gakharia. Rama ka postuar në Instastory foto nga takimi me Gakharian. Ju kujtojmë se sot, kreu i qeverisë takoi kryeministrin e Kuvajtit ...
Dritare | 14-Feb-2020 18:25
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka takuar sot kryeministrin e Gjeorgjisë, Giorgi Gakharia. Rama ka postuar në Instastory foto nga takimi me Gakharian. Ju kujtojmë se sot, kreu i qeverisë takoi kryeministrin e Kuvajtit ...

Në pritje të Konferencës së Donatorëve, Rama ndan foto nga takimi me kryeministrin gjeorgjez
Kryeministri Edi Rama po shfrytëzon Konferencën e Sigurisë në Mynih për të siguruar sa më shumë mbështetje për Konferencën e Donatorëve më 17 shkurt në Bruksel. Pas homologëve të Kuvajtit dhe të Kanadasë, Rama ka takuar ...
Gazeta Dita | 14-Feb-2020 17:47
Kryeministri Edi Rama po shfrytëzon Konferencën e Sigurisë në Mynih për të siguruar sa më shumë mbështetje për Konferencën e Donatorëve më 17 shkurt në Bruksel. Pas homologëve të Kuvajtit dhe të Kanadasë, Rama ka takuar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved