ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 23:50

“Ditë me nervozizëm”/ Njihuni me horoskopin për shenjën tuaj

“Ditë me nervozizëm”/ Njihuni me horoskopin për shenjën tuaj
Na ndiqni në Facebook mapo.al Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 15 shkurt 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e ...
Mapo | 15-Feb-2020 08:08
Na ndiqni në Facebook mapo.al Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 15 shkurt 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e ...

Reportazhi i “Die Welt”: Zhgënjimi po boshatis Shqipërinë
Në një artikull për Shqipërinë, gazeta e njohur gjermane, ‘Die Welt ’, duke analizuar çështjen e hapjes së negociatave për anëtarësim të Shqipërisë në BE, shkruan se vendi është kandidat që prej vitit 2014, por këto ...
Lapsi | 14-Feb-2020 22:56
Në një artikull për Shqipërinë, gazeta e njohur gjermane, ‘Die Welt ’, duke analizuar çështjen e hapjes së negociatave për anëtarësim të Shqipërisë në BE, shkruan se vendi është kandidat që prej vitit 2014, por këto ...

“Konferenca e Sigurisë”/ Rama takon themeluesin e “Facebook”, Mark Zuckerberg (FOTO)
Na ndiqni në Facebook mapo.al Kryeministri Edi Rama është takuar mbrëmjen e sotme me themeluesin e rrjetit social “Facebook”, Mark Zuckerberg. “Gjatë një darke miqsh të posaçëm, mbledhur në Mynih”, shkruan Rama, i cili ...
Mapo | 14-Feb-2020 22:44
Na ndiqni në Facebook mapo.al Kryeministri Edi Rama është takuar mbrëmjen e sotme me themeluesin e rrjetit social “Facebook”, Mark Zuckerberg. “Gjatë një darke miqsh të posaçëm, mbledhur në Mynih”, shkruan Rama, i cili ...

“Die Welt” analizë për Shqipërinë: Zhgënjimi po boshatis vendin
Gazeta shkruan se “Koha është thelbësore: Gjithnjë e më shumë shqiptarë po largohen nga vendi i tyre. Ata nuk duan të ëndërrojnë për një të ardhme evropiane përgjithmonë, ata thjesht vijnë në BE – në Gjermani, Greqi ose ...
AlbInfo | 14-Feb-2020 22:32
Gazeta shkruan se “Koha është thelbësore: Gjithnjë e më shumë shqiptarë po largohen nga vendi i tyre. Ata nuk duan të ëndërrojnë për një të ardhme evropiane përgjithmonë, ata thjesht vijnë në BE – në Gjermani, Greqi ose ...

Gjermania “Die Welt” analizë për Shqipërinë: Zhgënjimi po boshatis vendin
Në një artikull për Shqipërinë, gazeta e njohur gjermane, ‘Die Welt’, duke analizuar çështjen e hapjes së negociatave për anëtarësim të Shqipërisë në BE, shkruan se vendi është kandidat që prej vitit 2014, por këto ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 21:56
Në një artikull për Shqipërinë, gazeta e njohur gjermane, ‘Die Welt’, duke analizuar çështjen e hapjes së negociatave për anëtarësim të Shqipërisë në BE, shkruan se vendi është kandidat që prej vitit 2014, por këto ...

Veliaj deliron: Anti-KÇK i bëri zap “lacat”, ka më pak trafik në Tiranë (VIDEO)
Na ndiqni në Facebook mapo.al Dihet tashmë se kryebashkiaku i Tiranës nuk ka më kufi në llojin e tij të propagandës, por ndonjëherë arrin në kufijtë e qesharakes. Në një mbledhje të këshillit bashkiak të kryeqytetit ai ...
Mapo | 14-Feb-2020 21:54
Na ndiqni në Facebook mapo.al Dihet tashmë se kryebashkiaku i Tiranës nuk ka më kufi në llojin e tij të propagandës, por ndonjëherë arrin në kufijtë e qesharakes. Në një mbledhje të këshillit bashkiak të kryeqytetit ai ...

“Jam e re, politika na largon”/ Die Welt: Zhgënjimi po boshatis Shqipërinë
Na ndiqni në Facebook mapo.al Në një artikull për Shqipërinë, gazeta e njohur gjermane, Die Welt, duke analizuar çështjen e hapjes së negociatave për anëtarësim të Shqipërisë në BE, shkruan se vendi është kandidat që ...
Mapo | 14-Feb-2020 21:04
Na ndiqni në Facebook mapo.al Në një artikull për Shqipërinë, gazeta e njohur gjermane, Die Welt, duke analizuar çështjen e hapjes së negociatave për anëtarësim të Shqipërisë në BE, shkruan se vendi është kandidat që ...

Gara për drejtorin e Byrosë Kombëtare të Hetimit/ 8 kandidatë kualifikohen për fazat e fundit
Na ndiqni në Facebook mapo.al Ngushtohet rrethi për drejtorin e Byrosë Kombëtare të Hetimit. Komisioni i Përzgjedhjes i kryesuar nga drejtuesi i SPAK Arben Kraja ka kualifikuar për në fazën e fundit, 8 nga 18 kandidatët ...
Mapo | 14-Feb-2020 20:47
Na ndiqni në Facebook mapo.al Ngushtohet rrethi për drejtorin e Byrosë Kombëtare të Hetimit. Komisioni i Përzgjedhjes i kryesuar nga drejtuesi i SPAK Arben Kraja ka kualifikuar për në fazën e fundit, 8 nga 18 kandidatët ...

“Bashkë për Shqipërinë”/ Fondet për tërmetin, KE zbulon programin e Konferencës së Donatorëve
Na ndiqni në Facebook mapo.al Komisioni Europian ka bërë publik programin e plotë të konferencës ndërkombëtare të donatorëve të titulluar “Bashkë për Shqipërinë ” që synon të kontribuojë në fazën e rindërtimit dhe të ...
Mapo | 14-Feb-2020 20:44
Na ndiqni në Facebook mapo.al Komisioni Europian ka bërë publik programin e plotë të konferencës ndërkombëtare të donatorëve të titulluar “Bashkë për Shqipërinë ” që synon të kontribuojë në fazën e rindërtimit dhe të ...

Uzuni i jashtëzakonshëm, mposht i vetëm skuadrën e Istrës (Video)
Na ndiqni në Facebook mapo.al Myrto Uzuni kaloi një pasdite fantastike. Sulmuesi i kombëtares kuqezi shënoi dy herë dhe i dhuroi fitoren Lokomotivës së Zagrebit në përballjen shtëpiake me Istra. 24-vjeçari nga Berati ...
Mapo | 14-Feb-2020 20:44
Na ndiqni në Facebook mapo.al Myrto Uzuni kaloi një pasdite fantastike. Sulmuesi i kombëtares kuqezi shënoi dy herë dhe i dhuroi fitoren Lokomotivës së Zagrebit në përballjen shtëpiake me Istra. 24-vjeçari nga Berati ...

“Koha për zgjedhje të parakohshme”/ Gjekmarkaj: PD ka nevojë për konkurrencë të brendshme
Na ndiqni në Facebook mapo.al Analsiti Agron Gjekmarkaj i ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News 24 ka folur për propozimet e PD për krimin zgjedhor duke thënë se qeveria teknike 100 ditë para zgjedhjeve është zgjidhje për ...
Mapo | 14-Feb-2020 20:38
Na ndiqni në Facebook mapo.al Analsiti Agron Gjekmarkaj i ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News 24 ka folur për propozimet e PD për krimin zgjedhor duke thënë se qeveria teknike 100 ditë para zgjedhjeve është zgjidhje për ...

Meta dekreton “amnistinë” dhe 5 ligje të tjera të qeverisë, pritet lirimi nga burgu i rreth 180 të dënuarve
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, dekreton ligjin “Për dhënien e amnistisë” dhe pesë ligje të tjera të qeverisë, të cilët kanë marrë më parë “OK” nga Kuvendi. Me dekretimin e ligjit të amnistisë nga Presidenti pritet ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 15:49
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, dekreton ligjin “Për dhënien e amnistisë” dhe pesë ligje të tjera të qeverisë, të cilët kanë marrë më parë “OK” nga Kuvendi. Me dekretimin e ligjit të amnistisë nga Presidenti pritet ...

Haradinaj në funeralin e të afërmit të Berishës: Kosova humbi një vëlla
Na ndiqni në Facebook mapo.al Djali i xhaxhait të ish-kryeministrit Sali Berisha, Sulejmani u nda nga jeta një ditë më parë . Sot ai u përcoll për në banesën e fundit. Mes shumë të pranishmëve në funeral, i pranishëm ka ...
Mapo | 14-Feb-2020 20:32
Na ndiqni në Facebook mapo.al Djali i xhaxhait të ish-kryeministrit Sali Berisha, Sulejmani u nda nga jeta një ditë më parë . Sot ai u përcoll për në banesën e fundit. Mes shumë të pranishmëve në funeral, i pranishëm ka ...

Presidenti Ilir Meta dekreton ligjin e amnistisë, përfitojnë gratë e dënuara
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka dekretuar ditën e sotme shpalljen e gjashtë ligjeve të miratuara nga Kuvendi i Shqipërisë. Mes ligjeve të dekretuar është edhe ai i amnistisë, ku shumica e përfituesve janë femra. ...
Telegraf | 14-Feb-2020 18:40
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka dekretuar ditën e sotme shpalljen e gjashtë ligjeve të miratuara nga Kuvendi i Shqipërisë. Mes ligjeve të dekretuar është edhe ai i amnistisë, ku shumica e përfituesve janë femra. ...

Dënimi i UEFA/ Manchester City: Nuk jemi të befasuar, do t’i drejtohemi Gjykatës së Arbitrazhit të Sportit
Na ndiqni në Facebook mapo.al Manchester City ka reaguar menjëherë pas vendimit të UEFA-s për ta përjashtuar klubin anglez nga Champions League për dy sezonet e ardhshme dhe për ta gjobitur me 30 milionë euro për shkak ...
Mapo | 14-Feb-2020 20:06
Na ndiqni në Facebook mapo.al Manchester City ka reaguar menjëherë pas vendimit të UEFA-s për ta përjashtuar klubin anglez nga Champions League për dy sezonet e ardhshme dhe për ta gjobitur me 30 milionë euro për shkak ...

Manchester City jashtë Championsit, dënimi i tmerrshëm nga UEFA
Na ndiqni në Facebook mapo.al Lajmi i fundit ka tronditur Manchester City-n. UEFA ka dënuar kampionët e Anglisë me dy vite përjashtim nga Champions League. “Qytetarët” janë denuar dhe me 30 milionë euro gjobë nga ...
Mapo | 14-Feb-2020 19:51
Na ndiqni në Facebook mapo.al Lajmi i fundit ka tronditur Manchester City-n. UEFA ka dënuar kampionët e Anglisë me dy vite përjashtim nga Champions League. “Qytetarët” janë denuar dhe me 30 milionë euro gjobë nga ...

Ish-kryeministri Sali Berisha në zi, humb njeriun e afërt të familjes
Na ndiqni në Facebook mapo.al Zi në familjen e ish-kryeministrit Sali Berisha. Është vetë Berisha i cili përmes një postimi në rrjetet sociale njofton se ka ndërruar jetë djali i xhaxhait të tij, Sulejman Berisha. ...
Mapo | 14-Feb-2020 19:45
Na ndiqni në Facebook mapo.al Zi në familjen e ish-kryeministrit Sali Berisha. Është vetë Berisha i cili përmes një postimi në rrjetet sociale njofton se ka ndërruar jetë djali i xhaxhait të tij, Sulejman Berisha. ...

Raportonin të vërtetën për koronavirusin, zhduken dy gazetarët kinezë
Na ndiqni në Facebook mapo.al Dy gazetarë të cilët raportonin vazhdimisht histori dramatike, foto dhe video nga qyteti epiqendër i koronavirusit, Wuhan, janë zhdukur pa lënë gjurmë. Lajmi raportohet nga mediat e huaja ...
Mapo | 14-Feb-2020 19:42
Na ndiqni në Facebook mapo.al Dy gazetarë të cilët raportonin vazhdimisht histori dramatike, foto dhe video nga qyteti epiqendër i koronavirusit, Wuhan, janë zhdukur pa lënë gjurmë. Lajmi raportohet nga mediat e huaja ...

Meta sfidon Ramën, publikon “kalanë” Presidencë që i reziston” ushtarëve të “Rilindjes”
Pas miratimit nga Kuvendi të ligjit që anashkalon Presidentin për emërimin e gjyqtarëve të Gjykatës Kushtetuese, duket se janë thelluar përplasjet mes mazhorancës dhe presidentit Meta. Reagimi i parë ka ardhur nga ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 12:06
Pas miratimit nga Kuvendi të ligjit që anashkalon Presidentin për emërimin e gjyqtarëve të Gjykatës Kushtetuese, duket se janë thelluar përplasjet mes mazhorancës dhe presidentit Meta. Reagimi i parë ka ardhur nga ...

“Po të dëgjoj”/ Basha takon programuesit: E ardhmja juaj është këtu
Na ndiqni në Facebook mapo.al Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në kuadër të turit “Po të dëgjoj” ka vizituar ambientet e Startup Albanian Business Partners. Basha bën me dije se drejtuesi i kësaj qendre vuri ...
Mapo | 14-Feb-2020 19:08
Na ndiqni në Facebook mapo.al Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në kuadër të turit “Po të dëgjoj” ka vizituar ambientet e Startup Albanian Business Partners. Basha bën me dije se drejtuesi i kësaj qendre vuri ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved