ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 20:25

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek sjellin fotografinë më të veçantë për Shën Valentin

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek sjellin fotografinë më të veçantë për Shën Valentin
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, dhe DJ Geek ka tash e sa kohë që kanë rrëmbyer vëmendjen e publikut me ngacmimet që ia bëjnë njëri-tjetrit në rrjetet sociale. Ndonëse ende nuk kanë dalë publikisht me një ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 23:55
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, dhe DJ Geek ka tash e sa kohë që kanë rrëmbyer vëmendjen e publikut me ngacmimet që ia bëjnë njëri-tjetrit në rrjetet sociale. Ndonëse ende nuk kanë dalë publikisht me një ...

Për herë te parë Yllka Kuqi shfaq barkun e rrumbullakosur
Këngëtarja gjakovare Yllka Kuqi karakterizohet me zërin e saj të mrekullueshëm përmes së cilit sjellë hite të njëpasnjëshme. Publiku i ka përzemër projektet e saj, sidomos baladat që dëgjohen shumë. Yllka është ndër ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 23:12
Këngëtarja gjakovare Yllka Kuqi karakterizohet me zërin e saj të mrekullueshëm përmes së cilit sjellë hite të njëpasnjëshme. Publiku i ka përzemër projektet e saj, sidomos baladat që dëgjohen shumë. Yllka është ndër ...

Si e kishte zënë babai Shyhreten në ‘flagrancë’ në fillimet e lidhjes me Lulin?
Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, dhe prezantuesja Elita Rudi nuk qëndruan indiferent ndaj ditës së të dashuruarve. Ata vendosën që në ditën e festës së Shën Valentinit të publikojnë një fotografi të përbashkët, shumë të ...
GazetaBlic | 14-Feb-2020 22:26
Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, dhe prezantuesja Elita Rudi nuk qëndruan indiferent ndaj ditës së të dashuruarve. Ata vendosën që në ditën e festës së Shën Valentinit të publikojnë një fotografi të përbashkët, shumë të ...

Yllka Kuqi konfirmon shtatzëninë me një foto të ëmbël
Yllka Kuqi është shtatzënë. Këngëtajra nga Gjakova e bëri publik këtë lajm me postimin e një fotografie në llogarinë e saj të Instagramit, të cilën e ka titulluar me fjalën “Dashni” të shoqëruar me tri emotikone zemra. ...
Arbresh | 14-Feb-2020 21:00
Yllka Kuqi është shtatzënë. Këngëtajra nga Gjakova e bëri publik këtë lajm me postimin e një fotografie në llogarinë e saj të Instagramit, të cilën e ka titulluar me fjalën “Dashni” të shoqëruar me tri emotikone zemra. ...

Yllka Kuqi në pritje të ëmbël, publikon imazh të veçantë pranë bashkëshortit
Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi po kalon në momentet më të veçantë në jetë. Artistja gjakovare është shtatzënë për herë të parë, dhe në rrjetet sociale ka publikuar imazhe nga pritja e ëmbël, shkruan Indeksonline Yllka ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 20:41
Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi po kalon në momentet më të veçantë në jetë. Artistja gjakovare është shtatzënë për herë të parë, dhe në rrjetet sociale ka publikuar imazhe nga pritja e ëmbël, shkruan Indeksonline Yllka ...

Yllka Kuqi konfirmon shtatzëninë me imazhin më të veçantë me burrin e saj në ditën e të dashuruarve
Katër muaj më parë, Telegrafi kishte raportuar nga burime të sigurta pranë këngëtares Yllka Kuqi, për shtatzëninë e saj. Pas një periudhe relativisht të gjatë heshtjeje, këngëtarja nga Gjakova vendosi që pikërisht në ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 20:24
Katër muaj më parë, Telegrafi kishte raportuar nga burime të sigurta pranë këngëtares Yllka Kuqi, për shtatzëninë e saj. Pas një periudhe relativisht të gjatë heshtjeje, këngëtarja nga Gjakova vendosi që pikërisht në ...

Yllka Kuqi në pritje të ëmbël? (FOTO)
Yllka Kuqi është shtatzënë. Këngëtajra nga Gjakova e bëri publik këtë lajm me postimin e një fotografie në llogarinë e saj të Instagramit, të cilën e ka titulluar me fjalën “Dashni” të shoqëruar me tri emotikone zemra. ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 19:48
Yllka Kuqi është shtatzënë. Këngëtajra nga Gjakova e bëri publik këtë lajm me postimin e një fotografie në llogarinë e saj të Instagramit, të cilën e ka titulluar me fjalën “Dashni” të shoqëruar me tri emotikone zemra. ...

Dua Lipa puthje plotë pasion me të dashurin: Është vetëm i imi
Dua Lipa ka uruar 14 shkurtin në mënyrë më të mirë të mundshme. Në Ditën e të Dashuruarve, këngëtarja shqiptare tregoj se është e dashuruar kokë e këmbë, teksa publiko disa fotografi përkrah të dashurit, shkruan ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 19:33
Dua Lipa ka uruar 14 shkurtin në mënyrë më të mirë të mundshme. Në Ditën e të Dashuruarve, këngëtarja shqiptare tregoj se është e dashuruar kokë e këmbë, teksa publiko disa fotografi përkrah të dashurit, shkruan ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved