ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 08:32

Albin Kurti në Mynih: Mafia është sektori i vetëm i integruar plotësisht në Ballkan

Albin Kurti në Mynih: Mafia është sektori i vetëm i integruar plotësisht në Ballkan
Kryeministri i Kosovës Albin Kurti tha të premten, ndërsa mori pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih, se në Ballkanin Perëndimor, mafia është sektori i vetëm që është plotësisht i integruar. Ndërsa mori pjesë në ...
Shenja | 14-Feb-2020 22:48
Kryeministri i Kosovës Albin Kurti tha të premten, ndërsa mori pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih, se në Ballkanin Perëndimor, mafia është sektori i vetëm që është plotësisht i integruar. Ndërsa mori pjesë në ...

Video/ Rama: Në tryezën e diskutimit për anëtarësimin në BE dhe sigurinë rajonale
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka postuar në Facebook një video nga Konferenca e Sigurisë në Mynih. Në tryezën e organizuar do të diskutohet për Ballkanin Perëndimor, në rrugën e anëtarësimit në BE dhe sigurisë ...
Dritare | 14-Feb-2020 21:27
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka postuar në Facebook një video nga Konferenca e Sigurisë në Mynih. Në tryezën e organizuar do të diskutohet për Ballkanin Perëndimor, në rrugën e anëtarësimit në BE dhe sigurisë ...

DEKLARIMI/ Albin Kurti befason Mynihun: Në rajon, vetëm mafia plotësisht e integruar!
Kryeministri i Kosovës Albin Kurti tha të premten, ndërsa mori pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih, se në Ballkanin Perëndimor, mafia është sektori i vetëm që është plotësisht i integruar. Ndërsa mori pjesë në ...
Tesheshi | 14-Feb-2020 19:21
Kryeministri i Kosovës Albin Kurti tha të premten, ndërsa mori pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih, se në Ballkanin Perëndimor, mafia është sektori i vetëm që është plotësisht i integruar. Ndërsa mori pjesë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved