ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 00:11

Alban Ramosaj publikon bashkëpunimin me Kelo Niki, skena intime në videoklip

Alban Ramosaj publikon bashkëpunimin me Kelo Niki, skena intime në videoklip
Alban Ramosaj ka sjellur këngë e re e cila këtë herë erdhi në bashkëpunim. Artisti i njohur ka bashkuar forcat me këngëtaren, Kleo Nikin, shkruan Indeksonline. Të dy artistët e paralajmëruan bashkëpunimin ditë më parë ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 23:55
Alban Ramosaj ka sjellur këngë e re e cila këtë herë erdhi në bashkëpunim. Artisti i njohur ka bashkuar forcat me këngëtaren, Kleo Nikin, shkruan Indeksonline. Të dy artistët e paralajmëruan bashkëpunimin ditë më parë ...

Këtë Shën Valentin, Mozzik i bën ‘diss’ Loredanës
Ashtu siç kishte premtuar, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re për Shën Valentin dhe po bën namin. Brenda pak orëve kënga është pranë 1 milion shikimeve dhe është pëlqyer shumë nga fansat. Vëmendje ka tërhequr teksti ...
Arbresh | 14-Feb-2020 23:12
Ashtu siç kishte premtuar, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re për Shën Valentin dhe po bën namin. Brenda pak orëve kënga është pranë 1 milion shikimeve dhe është pëlqyer shumë nga fansat. Vëmendje ka tërhequr teksti ...

Burak dhe Fama sjellin një superbaladë për Shën Valentin
Të gjithë po festojnë Shën Valentinin por këngëtarët e kanë shfrytëzuar këtë ditë për të sjell këngë melankolike Pikërisht në Ditën e të Dashuruarve, Burak dhe Fama kanë sjell një baladë e cila do të bëj që shumë çifte. ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 23:06
Të gjithë po festojnë Shën Valentinin por këngëtarët e kanë shfrytëzuar këtë ditë për të sjell këngë melankolike Pikërisht në Ditën e të Dashuruarve, Burak dhe Fama kanë sjell një baladë e cila do të bëj që shumë çifte. ...

Alban Skenderaj - Çdo dite nje Shen Valentin
Alban Skenderaj - Çdo dite nje Shen Valentin (Official Video), kengetari Alban Skenderaj pak minuta me pare ka publikuar ne Youtube baladen e tij me te re.Kenga mban titullin "Çdo dite nje Shen Valentin" dhe eshte e ...
10minuta.com | 14-Feb-2020 22:11
Alban Skenderaj - Çdo dite nje Shen Valentin (Official Video), kengetari Alban Skenderaj pak minuta me pare ka publikuar ne Youtube baladen e tij me te re.Kenga mban titullin "Çdo dite nje Shen Valentin" dhe eshte e ...

Mozzik - Auf Wiedersehen
Mozzik - Auf Wiedersehen (Official Video), reperi i shume njohur per hite te shumta Mozzik ka ardhur me kenge te re.Kenga vjen me titull "Auf Wiedersehen", per Tekstin e kenges eshte kujdesur vet reperi, ndersa Muziken ...
10minuta.com | 14-Feb-2020 22:02
Mozzik - Auf Wiedersehen (Official Video), reperi i shume njohur per hite te shumta Mozzik ka ardhur me kenge te re.Kenga vjen me titull "Auf Wiedersehen", per Tekstin e kenges eshte kujdesur vet reperi, ndersa Muziken ...

Mihrije Braha thotë “Kollaj”
Mihrije Braha vlerësohet si njëra ndër këngëtaret më të shquara të muzikës shqipe. Ajo përherë ka krijuar hite të reja me zërin dhe profesionalizmin e saj. Gjatë karrierës së bujshme muzikore, këngëtarja krahas zërit ...
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 21:59
Mihrije Braha vlerësohet si njëra ndër këngëtaret më të shquara të muzikës shqipe. Ajo përherë ka krijuar hite të reja me zërin dhe profesionalizmin e saj. Gjatë karrierës së bujshme muzikore, këngëtarja krahas zërit ...

Alban Ramosaj publikon bashkëpunimin me Kleo Nikin
Alban Ramosaj ka lansuar këngën e re. Alban Ramosaj minuta më parë ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Kleo Nikin, shkruan lajmi.net. Kënga e titulluar ‘Unity’ është kompletuar edhe nga ana vizuale, dhe përmban ...
Arbresh | 14-Feb-2020 21:53
Alban Ramosaj ka lansuar këngën e re. Alban Ramosaj minuta më parë ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Kleo Nikin, shkruan lajmi.net. Kënga e titulluar ‘Unity’ është kompletuar edhe nga ana vizuale, dhe përmban ...

Labinot Tahiri - Amanet mos m'harro
Labinot Tahiri - Amanet mos m'harro (Official Video), kengetari Labinot Tahiri pas nje pauze te gjate ka ardhur me kenge te re.Kenga titullohet "Amanet mos m'harro" dhe eshte e kompletuar me Videoklip te cilin e ka ...
10minuta.com | 14-Feb-2020 21:50
Labinot Tahiri - Amanet mos m'harro (Official Video), kengetari Labinot Tahiri pas nje pauze te gjate ka ardhur me kenge te re.Kenga titullohet "Amanet mos m'harro" dhe eshte e kompletuar me Videoklip te cilin e ka ...

Dafina Zeqiri - Merri Krejt
Dafina Zeqiri - Merri Krejt (Official Video), kengetarja e njohur dhe shume e pelqyer e publikut shqiptare Dafina Zeqiri ka publikuar kengen me te re.Kenga titullohet "Merri krejt" dhe vjen e realizuar me Videoklip ...
10minuta.com | 14-Feb-2020 21:47
Dafina Zeqiri - Merri Krejt (Official Video), kengetarja e njohur dhe shume e pelqyer e publikut shqiptare Dafina Zeqiri ka publikuar kengen me te re.Kenga titullohet "Merri krejt" dhe vjen e realizuar me Videoklip ...

Alban Ramosaj publikon bashkëpunimin me Kleo Nikin
Alban Ramosaj minuta më parë ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Kleo Nikin, shkruan . Kënga e titulluar ‘Unity’ është kompletuar edhe nga ana vizuale, dhe përmban në vete skena mjaft erotike. Dyshja kanë ...
Lajminet | 14-Feb-2020 21:39
Alban Ramosaj minuta më parë ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Kleo Nikin, shkruan . Kënga e titulluar ‘Unity’ është kompletuar edhe nga ana vizuale, dhe përmban në vete skena mjaft erotike. Dyshja kanë ...

Edhe Jehona Sopi publikon këngë për Shën Valentin, sjell baladën e re “Jena dashtë”
Këngëtarja Jehona Sopi shënoi rikthimin në muzikë vitin e kaluar, kur mori pjesë në festivalin Kënga Magjike me këngën “Anej”, dhe arriti deri në finale. Këtë herë, ajo ka sjellë projektin e saj të dytë pas rikthimit në ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 18:43
Këngëtarja Jehona Sopi shënoi rikthimin në muzikë vitin e kaluar, kur mori pjesë në festivalin Kënga Magjike me këngën “Anej”, dhe arriti deri në finale. Këtë herë, ajo ka sjellë projektin e saj të dytë pas rikthimit në ...

Samanta Karavella publikon këngën “Pse”
Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella ka lansuar këngë më të re. “Pse” mban titullin projekti më i ri i lansuar nga ajo, të cilin e sjelli të vizuleizuar edhe me videoklip. Edhe këtë herë, ashtu siç jemi mësuar ta ...
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 20:38
Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella ka lansuar këngë më të re. “Pse” mban titullin projekti më i ri i lansuar nga ajo, të cilin e sjelli të vizuleizuar edhe me videoklip. Edhe këtë herë, ashtu siç jemi mësuar ta ...

Yllka Kuqi shtatëzënë për herë të parë, publikon foto me barkun e rrumbullakosur
Mozzik mbrëmë pas mesnate ka publikuar këngë e re në gjuhën gjermani. “Auf Wiedersehen” mban titullin kënga e re e reperit kosovar, e cila si çdo projekti i tij u prit me padurim nga adhuruesit e shumtë që Mozzik ka, ...
GazetaBlic | 14-Feb-2020 20:13
Mozzik mbrëmë pas mesnate ka publikuar këngë e re në gjuhën gjermani. “Auf Wiedersehen” mban titullin kënga e re e reperit kosovar, e cila si çdo projekti i tij u prit me padurim nga adhuruesit e shumtë që Mozzik ka, ...

Samanta Karavella publikon këngën e re “Pse” në ditën e të dashuruarve
Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella, ka prezantuar së fundmi për publikun këngën e saj më të re. “Pse” titullohet kënga e re e saj, e cila është ritmike dhe i dedikohet një lidhje të komplikuar mes një ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 18:22
Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella, ka prezantuar së fundmi për publikun këngën e saj më të re. “Pse” titullohet kënga e re e saj, e cila është ritmike dhe i dedikohet një lidhje të komplikuar mes një ...

Mozzik “kap” milionëshin e parë pa u bë 24 orë
Mihrije Braha i rikthehet muzikës me këngë të re. Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha është kthyer me këngë të re pas një pauze të gjatë në skenë. “Kollaj” mban titullin projekti i saj më i ri, të cilin e ka ...
GazetaBlic | 14-Feb-2020 19:39
Mihrije Braha i rikthehet muzikës me këngë të re. Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha është kthyer me këngë të re pas një pauze të gjatë në skenë. “Kollaj” mban titullin projekti i saj më i ri, të cilin e ka ...

Mozzik “kap” milionëshin e parë pa u bë 24 orë
Mozzik mbrëmë pas mesnate ka publikuar këngë e re në gjuhën gjermani. “Auf Wiedersehen” mban titullin kënga e re e reperit kosovar, e cila si çdo projekti i tij u prit me padurim nga adhuruesit e shumtë që Mozzik ka, ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 19:05
Mozzik mbrëmë pas mesnate ka publikuar këngë e re në gjuhën gjermani. “Auf Wiedersehen” mban titullin kënga e re e reperit kosovar, e cila si çdo projekti i tij u prit me padurim nga adhuruesit e shumtë që Mozzik ka, ...

‘Pse’ titullohet kënga më e re nga Samanta Karavella
Samanta Karavella pas paralajmërimit të bërë, ka publikuar këngën e saj të re, të cilën e ka shoqëruar edhe me video-klip, shkruan . “Pse” titullohet kënga e re e saj, e cila është ritmike dhe i dedikohet një lidhje të ...
Lajminet | 14-Feb-2020 18:50
Samanta Karavella pas paralajmërimit të bërë, ka publikuar këngën e saj të re, të cilën e ka shoqëruar edhe me video-klip, shkruan . “Pse” titullohet kënga e re e saj, e cila është ritmike dhe i dedikohet një lidhje të ...

Buraku dhe Grupi Fama sjellin këngën e re “Gëzuar për ty”
Buraku dhe Grupi Fama kanë vendosur të publikojnë këngën e tyre të re për Shën Valentin. Në atë që njihet si dita e të dashuruarve, ata sollën këngën e tyre më të re me titull “Gëzuar për ty”. Kënga është një baladë ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 16:23
Buraku dhe Grupi Fama kanë vendosur të publikojnë këngën e tyre të re për Shën Valentin. Në atë që njihet si dita e të dashuruarve, ata sollën këngën e tyre më të re me titull “Gëzuar për ty”. Kënga është një baladë ...

Capital T publikon këngën e re “Je t’aime”, në ditën e Shën Valentinit
Reperi i njohur, Capital T, ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor, “Je t’aime” që në shqip do të thotë “Të dua”. Kënga është baladë e zhanrit hip-hop dhe RnB. Muzika është realizuar nga BoBeatz dhe ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 16:11
Reperi i njohur, Capital T, ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor, “Je t’aime” që në shqip do të thotë “Të dua”. Kënga është baladë e zhanrit hip-hop dhe RnB. Muzika është realizuar nga BoBeatz dhe ...

Mihrije Braha rikthehet me këngë të re, shfaqet e mahnitshme në videoklip
Mihrije Braha i rikthehet muzikës me këngë të re. Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha është kthyer me këngë të re pas një pauze të gjatë në skenë. “Kollaj” mban titullin projekti i saj më i ri, të cilin e ka ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 18:32
Mihrije Braha i rikthehet muzikës me këngë të re. Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha është kthyer me këngë të re pas një pauze të gjatë në skenë. “Kollaj” mban titullin projekti i saj më i ri, të cilin e ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved