ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 08:52

Alban Ramosaj publikon bashkëpunimin me Kelo Niki, skena intime në videoklip

Alban Ramosaj publikon bashkëpunimin me Kelo Niki, skena intime në videoklip
Alban Ramosaj ka sjellur këngë e re e cila këtë herë erdhi në bashkëpunim. Artisti i njohur ka bashkuar forcat me këngëtaren, Kleo Nikin, shkruan Indeksonline. Të dy artistët e paralajmëruan bashkëpunimin ditë më parë ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 23:55
Alban Ramosaj ka sjellur këngë e re e cila këtë herë erdhi në bashkëpunim. Artisti i njohur ka bashkuar forcat me këngëtaren, Kleo Nikin, shkruan Indeksonline. Të dy artistët e paralajmëruan bashkëpunimin ditë më parë ...

Genta Ismajli dedikim për të dashurin: Jam e bekuar me ty
Ky Shën Valentin e ka gjetur Genta Ismajlin më të dashuruar se kurrë më parë. Ajo prej kohësh po shijon lidhje me biznesmenin turk, Hussein Usta me të cili tashmë është e pandashme, shkruan Indeksonline. Edhe Ditën e të ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 23:33
Ky Shën Valentin e ka gjetur Genta Ismajlin më të dashuruar se kurrë më parë. Ajo prej kohësh po shijon lidhje me biznesmenin turk, Hussein Usta me të cili tashmë është e pandashme, shkruan Indeksonline. Edhe Ditën e të ...

Gold Ag ndryshon planin, kënga e re publikohet në këtë datë
Gold Ag ka qenë mjaft aktiv përgjatë muajve të fundit me projekte dhe mbrëmje muzikore, shkruan . Këngëtari para pak javëve kishte paralajmëruar se për ditën e Pavarësisë do publikojë këngën e re, por tani ka ndryshuar ...
Lajminet | 14-Feb-2020 23:13
Gold Ag ka qenë mjaft aktiv përgjatë muajve të fundit me projekte dhe mbrëmje muzikore, shkruan . Këngëtari para pak javëve kishte paralajmëruar se për ditën e Pavarësisë do publikojë këngën e re, por tani ka ndryshuar ...

Këtë Shën Valentin, Mozzik i bën ‘diss’ Loredanës
Ashtu siç kishte premtuar, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re për Shën Valentin dhe po bën namin. Brenda pak orëve kënga është pranë 1 milion shikimeve dhe është pëlqyer shumë nga fansat. Vëmendje ka tërhequr teksti ...
Arbresh | 14-Feb-2020 23:12
Ashtu siç kishte premtuar, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re për Shën Valentin dhe po bën namin. Brenda pak orëve kënga është pranë 1 milion shikimeve dhe është pëlqyer shumë nga fansat. Vëmendje ka tërhequr teksti ...

Burak dhe Fama sjellin një superbaladë për Shën Valentin
Të gjithë po festojnë Shën Valentinin por këngëtarët e kanë shfrytëzuar këtë ditë për të sjell këngë melankolike Pikërisht në Ditën e të Dashuruarve, Burak dhe Fama kanë sjell një baladë e cila do të bëj që shumë çifte. ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 23:06
Të gjithë po festojnë Shën Valentinin por këngëtarët e kanë shfrytëzuar këtë ditë për të sjell këngë melankolike Pikërisht në Ditën e të Dashuruarve, Burak dhe Fama kanë sjell një baladë e cila do të bëj që shumë çifte. ...

Ronela Hajati sjell dy këngë për ‘ditën e të dashuruarve’
Ronela Hajati ka publikuar dy këngë për ‘ditën e të dashuruarve’. Sot ka qenë një ditë mjaft aktive për artistët e estradës sonë që kanë sjellë një numër të madh projektesh muzikore, dhe pritet edhe disa projekte të ...
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 22:08
Ronela Hajati ka publikuar dy këngë për ‘ditën e të dashuruarve’. Sot ka qenë një ditë mjaft aktive për artistët e estradës sonë që kanë sjellë një numër të madh projektesh muzikore, dhe pritet edhe disa projekte të ...

Mozzik - Auf Wiedersehen
Mozzik - Auf Wiedersehen (Official Video), reperi i shume njohur per hite te shumta Mozzik ka ardhur me kenge te re.Kenga vjen me titull "Auf Wiedersehen", per Tekstin e kenges eshte kujdesur vet reperi, ndersa Muziken ...
10minuta.com | 14-Feb-2020 22:02
Mozzik - Auf Wiedersehen (Official Video), reperi i shume njohur per hite te shumta Mozzik ka ardhur me kenge te re.Kenga vjen me titull "Auf Wiedersehen", per Tekstin e kenges eshte kujdesur vet reperi, ndersa Muziken ...

Mihrije Braha thotë “Kollaj”
Mihrije Braha vlerësohet si njëra ndër këngëtaret më të shquara të muzikës shqipe. Ajo përherë ka krijuar hite të reja me zërin dhe profesionalizmin e saj. Gjatë karrierës së bujshme muzikore, këngëtarja krahas zërit ...
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 21:59
Mihrije Braha vlerësohet si njëra ndër këngëtaret më të shquara të muzikës shqipe. Ajo përherë ka krijuar hite të reja me zërin dhe profesionalizmin e saj. Gjatë karrierës së bujshme muzikore, këngëtarja krahas zërit ...

Alban Ramosaj publikon bashkëpunimin me Kleo Nikin
Alban Ramosaj ka lansuar këngën e re. Alban Ramosaj minuta më parë ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Kleo Nikin, shkruan lajmi.net. Kënga e titulluar ‘Unity’ është kompletuar edhe nga ana vizuale, dhe përmban ...
Arbresh | 14-Feb-2020 21:53
Alban Ramosaj ka lansuar këngën e re. Alban Ramosaj minuta më parë ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Kleo Nikin, shkruan lajmi.net. Kënga e titulluar ‘Unity’ është kompletuar edhe nga ana vizuale, dhe përmban ...

Labinot Tahiri - Amanet mos m'harro
Labinot Tahiri - Amanet mos m'harro (Official Video), kengetari Labinot Tahiri pas nje pauze te gjate ka ardhur me kenge te re.Kenga titullohet "Amanet mos m'harro" dhe eshte e kompletuar me Videoklip te cilin e ka ...
10minuta.com | 14-Feb-2020 21:50
Labinot Tahiri - Amanet mos m'harro (Official Video), kengetari Labinot Tahiri pas nje pauze te gjate ka ardhur me kenge te re.Kenga titullohet "Amanet mos m'harro" dhe eshte e kompletuar me Videoklip te cilin e ka ...

Alban Ramosaj publikon bashkëpunimin me Kleo Nikin
Alban Ramosaj minuta më parë ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Kleo Nikin, shkruan . Kënga e titulluar ‘Unity’ është kompletuar edhe nga ana vizuale, dhe përmban në vete skena mjaft erotike. Dyshja kanë ...
Lajminet | 14-Feb-2020 21:39
Alban Ramosaj minuta më parë ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Kleo Nikin, shkruan . Kënga e titulluar ‘Unity’ është kompletuar edhe nga ana vizuale, dhe përmban në vete skena mjaft erotike. Dyshja kanë ...

Sa kushton kremtimi i Shën Valentinit? (VIDEO)
Çdo 14 shkurt lulishteve u shtohet puna, për këtë festë më romantik e më pak cikërrimtar po tregohen meshkujt. Një buçet me lule fillon me çmimin prej 10 euro. Por vajzat si duket dhurojnë më shumë ëmbëlsira. Çokollatat ...
Medial | 14-Feb-2020 21:09
Çdo 14 shkurt lulishteve u shtohet puna, për këtë festë më romantik e më pak cikërrimtar po tregohen meshkujt. Një buçet me lule fillon me çmimin prej 10 euro. Por vajzat si duket dhurojnë më shumë ëmbëlsira. Çokollatat ...

Sa kushton kremtimi i Shën Valentinit? (VIDEO)
Çdo 14 shkurt lulishteve u shtohet puna, për këtë festë më romantik e më pak cikërrimtar po tregohen meshkujt. Një buçet me lule fillon me çmimin prej 10 euro. Por vajzat si duket dhurojnë më shumë ëmbëlsira. Çokollatat ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 21:06
Çdo 14 shkurt lulishteve u shtohet puna, për këtë festë më romantik e më pak cikërrimtar po tregohen meshkujt. Një buçet me lule fillon me çmimin prej 10 euro. Por vajzat si duket dhurojnë më shumë ëmbëlsira. Çokollatat ...

Edhe Jehona Sopi publikon këngë për Shën Valentin, sjell baladën e re “Jena dashtë”
Këngëtarja Jehona Sopi shënoi rikthimin në muzikë vitin e kaluar, kur mori pjesë në festivalin Kënga Magjike me këngën “Anej”, dhe arriti deri në finale. Këtë herë, ajo ka sjellë projektin e saj të dytë pas rikthimit në ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 18:43
Këngëtarja Jehona Sopi shënoi rikthimin në muzikë vitin e kaluar, kur mori pjesë në festivalin Kënga Magjike me këngën “Anej”, dhe arriti deri në finale. Këtë herë, ajo ka sjellë projektin e saj të dytë pas rikthimit në ...

Dauti bëhet romantik, i bën dhuratë Lolës për Shën Valentin
Me 14 shkurt shënohet Dita e të Dashuruarve kudo në botë. këtë ditë të dashuruarit e shfrytëzojnë për t’i treguar njëri-tjetrit dashurinë dhe rëndësinë që ka partneri për ta, dhe këtë e bëjnë duke bërë dhurata të ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 21:03
Me 14 shkurt shënohet Dita e të Dashuruarve kudo në botë. këtë ditë të dashuruarit e shfrytëzojnë për t’i treguar njëri-tjetrit dashurinë dhe rëndësinë që ka partneri për ta, dhe këtë e bëjnë duke bërë dhurata të ...

Samanta Karavella publikon këngën “Pse”
Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella ka lansuar këngë më të re. “Pse” mban titullin projekti më i ri i lansuar nga ajo, të cilin e sjelli të vizuleizuar edhe me videoklip. Edhe këtë herë, ashtu siç jemi mësuar ta ...
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 20:38
Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella ka lansuar këngë më të re. “Pse” mban titullin projekti më i ri i lansuar nga ajo, të cilin e sjelli të vizuleizuar edhe me videoklip. Edhe këtë herë, ashtu siç jemi mësuar ta ...

Samanta Karavella publikon këngën e re “Pse” në ditën e të dashuruarve
Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella, ka prezantuar së fundmi për publikun këngën e saj më të re. “Pse” titullohet kënga e re e saj, e cila është ritmike dhe i dedikohet një lidhje të komplikuar mes një ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 18:22
Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella, ka prezantuar së fundmi për publikun këngën e saj më të re. “Pse” titullohet kënga e re e saj, e cila është ritmike dhe i dedikohet një lidhje të komplikuar mes një ...

Për Shën Valentin, Ronela Hajati publikon dy këngë të reja me klipe
Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. Bëhet fjalë për dy këngë të reja të titulluara “Gënjeshtar je” dhe “Pare”, të cilat këngëtarja i ka gërshetuar në një video të ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 17:47
Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. Bëhet fjalë për dy këngë të reja të titulluara “Gënjeshtar je” dhe “Pare”, të cilat këngëtarja i ka gërshetuar në një video të ...

Capital T sjell këngën e re “Je T’Aime”
Reperi nga Prishtina, Capital T ka publikuar këngën e tij më të re “Je T’Aime”. Kjo këngë vjen për nder të 14 shkurtit, ditës së të dashuruarve, transmeton Koha.net. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë BoBeatz dhe Cano, ...
Koha.net | 14-Feb-2020 20:32
Reperi nga Prishtina, Capital T ka publikuar këngën e tij më të re “Je T’Aime”. Kjo këngë vjen për nder të 14 shkurtit, ditës së të dashuruarve, transmeton Koha.net. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë BoBeatz dhe Cano, ...

Yllka Kuqi shtatëzënë për herë të parë, publikon foto me barkun e rrumbullakosur
Mozzik mbrëmë pas mesnate ka publikuar këngë e re në gjuhën gjermani. “Auf Wiedersehen” mban titullin kënga e re e reperit kosovar, e cila si çdo projekti i tij u prit me padurim nga adhuruesit e shumtë që Mozzik ka, ...
GazetaBlic | 14-Feb-2020 20:13
Mozzik mbrëmë pas mesnate ka publikuar këngë e re në gjuhën gjermani. “Auf Wiedersehen” mban titullin kënga e re e reperit kosovar, e cila si çdo projekti i tij u prit me padurim nga adhuruesit e shumtë që Mozzik ka, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved