ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 20:04

ASH: Në zyrat tona realizuam takim koordinues me Alternativën

ASH: Në zyrat tona realizuam takim koordinues me Alternativën
“ Sot në hapësirat e Aleancës për Shqiptarët u realizua takimi koordinativ mes grupeve punuese te Aleancës dhe Alternativës. Grupet punuese për çështje organizative dhe programore diskutuan për shumë çështje të ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 21:10
“ Sot në hapësirat e Aleancës për Shqiptarët u realizua takimi koordinativ mes grupeve punuese te Aleancës dhe Alternativës. Grupet punuese për çështje organizative dhe programore diskutuan për shumë çështje të ...

ASH: Në zyrat tona realizuam takim koordinues me Alternativën
“ Sot në hapësirat e Aleancës për Shqiptarët u realizua takimi koordinativ mes grupeve punuese te Aleancës dhe Alternativës. Grupet punuese për çështje organizative dhe programore diskutuan për shumë çështje të ...
Ina-Online | 14-Feb-2020 20:54
“ Sot në hapësirat e Aleancës për Shqiptarët u realizua takimi koordinativ mes grupeve punuese te Aleancës dhe Alternativës. Grupet punuese për çështje organizative dhe programore diskutuan për shumë çështje të ...

Koalicioni ASH -AAA, javën e ardhshme nënshkruhet marrëveshja
Koalicioni mes Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës pritet të nënshkruhet gjatë javës së ardhshme. Momentalisht në selinë e Aleancës në Shkup është duke u zhvilluar takim mes grupeve të punës të të dy partive, mëson ...
Televizioni Koha | 14-Feb-2020 19:08
Koalicioni mes Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës pritet të nënshkruhet gjatë javës së ardhshme. Momentalisht në selinë e Aleancës në Shkup është duke u zhvilluar takim mes grupeve të punës të të dy partive, mëson ...

Koalicioni ASH -Alternativa, javën e ardhshme nënshkruhet marrëveshja
Koalicioni mes Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës pritet të nënshkruhet gjatë javës së ardhshme. Momentalisht në selinë e Aleancës në Shkup është duke u zhvilluar takim mes grupeve të punës të të dy partive, mëson ...
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 18:56
Koalicioni mes Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës pritet të nënshkruhet gjatë javës së ardhshme. Momentalisht në selinë e Aleancës në Shkup është duke u zhvilluar takim mes grupeve të punës të të dy partive, mëson ...

Takohen grupet e punës, javën e ardhshme nënshkruhet marrëveshja
Koalicioni mes Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës pritet të nënshkruhet gjatë javës së ardhshme. Momentalisht në selinë e Aleancës në Shkup është duke u zhvilluar takim mes grupeve të punës të të dy partive, mëson ...
Ina-Online | 14-Feb-2020 18:17
Koalicioni mes Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës pritet të nënshkruhet gjatë javës së ardhshme. Momentalisht në selinë e Aleancës në Shkup është duke u zhvilluar takim mes grupeve të punës të të dy partive, mëson ...

Koalicioni ASH -AAA, javën e ardhshme nënshkruhet marrëveshja
Koalicioni mes Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës pritet të nënshkruhet gjatë javës së ardhshme. Momentalisht në selinë e Aleancës në Shkup është duke u zhvilluar takim mes grupeve të punës të të dy partive, mëson ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 18:11
Koalicioni mes Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës pritet të nënshkruhet gjatë javës së ardhshme. Momentalisht në selinë e Aleancës në Shkup është duke u zhvilluar takim mes grupeve të punës të të dy partive, mëson ...

Takohen grupet e punës, javën e ardhshme nënshkruhet marrëveshja
Koalicioni mes Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës pritet të nënshkruhet gjatë javës së ardhshme. Momentalisht në selinë e Aleancës në Shkup është duke u zhvilluar takim mes grupeve të punës të të dy partive, mëson ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 18:08
Koalicioni mes Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës pritet të nënshkruhet gjatë javës së ardhshme. Momentalisht në selinë e Aleancës në Shkup është duke u zhvilluar takim mes grupeve të punës të të dy partive, mëson ...

Djali dajës së Zijadin Selës, Krenar Lloga i punësuar nga Alternativa?!
Si duket, bashkëpunimi mes Aleancës dhe Alternativës ka filluar kohë më parë, duke e punësuar Krenar Llogën, djalin e dajës së kreut të Aleancës, Zijadin Selës. Me këtë konfirmohet që ky koalicion dypalësh, kur i ...
Aktuale.MK | 14-Feb-2020 14:16
Si duket, bashkëpunimi mes Aleancës dhe Alternativës ka filluar kohë më parë, duke e punësuar Krenar Llogën, djalin e dajës së kreut të Aleancës, Zijadin Selës. Me këtë konfirmohet që ky koalicion dypalësh, kur i ...

Djali dajës së Zijadin Selës, Krenar Lloga i punësuar nga Alternativa?!
Siç duket bashkëpunimi mes Aleancës dhe Alternativës ka filluar kohë më parë, duke e punësuar Krenar Llogën, djalin e dajës së kreut të Aleancës, Zijadin Selës. Me këtë konfirmohet që ky koalicion dypalësh, kur i ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 14:10
Siç duket bashkëpunimi mes Aleancës dhe Alternativës ka filluar kohë më parë, duke e punësuar Krenar Llogën, djalin e dajës së kreut të Aleancës, Zijadin Selës. Me këtë konfirmohet që ky koalicion dypalësh, kur i ...

Taravari tregon arsyen e dështimit të koalicionit trepalësh
Sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari në një intervistë, ka theksuar se Aleanca për Shqiptarët nuk ka qenë për koalicion dy palësh por se gjatë gjithë kohës kanë insistuar në arritjen e një ...
Televizioni Koha | 12-Feb-2020 22:07
Sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari në një intervistë, ka theksuar se Aleanca për Shqiptarët nuk ka qenë për koalicion dy palësh por se gjatë gjithë kohës kanë insistuar në arritjen e një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved