ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 22:48

“AS” zbulon Manajn që nuk njohim: Udhëtimi i vështirë i një emigranti

“AS” zbulon Manajn që nuk njohim: Udhëtimi i vështirë i një emigranti
Prania e Rei Manajt në listën e futbollistëve të grumbulluar nga Barcelona për sfidën kundër Getafes është kthyer në temë kryesore jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Spanjë, ku shumëkush ka dashur të dijë më shumë për ...
InfoSport.mk | 15-Feb-2020 01:22
Prania e Rei Manajt në listën e futbollistëve të grumbulluar nga Barcelona për sfidën kundër Getafes është kthyer në temë kryesore jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Spanjë, ku shumëkush ka dashur të dijë më shumë për ...

Setien flet për titullin e kampionit, tregon për gjasat e Barcelonës në raport me Real Madridin
Aktualisht, në La Liga është skuadra e Real Madrid ajo që prinë klasifikimin, me tri pikë më shumë sesa Barcelona. Megjithatë, përkundër kësaj, Setien nuk është i dorëzuar në këtë garë, dhe beson se skuadra e tij ka ...
Lajminet | 14-Feb-2020 23:16
Aktualisht, në La Liga është skuadra e Real Madrid ajo që prinë klasifikimin, me tri pikë më shumë sesa Barcelona. Megjithatë, përkundër kësaj, Setien nuk është i dorëzuar në këtë garë, dhe beson se skuadra e tij ka ...

Mediat spanjolle: Kush është Rey Manaj, shqiptari i parë në histori që ftohet nga Barcelona
Barcelona po vuan shumë në sulm për shkak të lëndimeve të Luis Suarez dhe Ousmane Dembele, ndërsa trajneri Quique Setien e ka ftuar nga ekipi B, sulmuesin shqiptar Rey Manaj. Ai do të jetë në bankën rezervë për ndeshjen ...
E Dua Sportin | 14-Feb-2020 23:00
Barcelona po vuan shumë në sulm për shkak të lëndimeve të Luis Suarez dhe Ousmane Dembele, ndërsa trajneri Quique Setien e ka ftuar nga ekipi B, sulmuesin shqiptar Rey Manaj. Ai do të jetë në bankën rezervë për ndeshjen ...

Mediat spanjolle shkruajnë për Rey Manajn
Ai do të jetë në bankën rezervë për ndeshjen në shtëpi këtë fundjavë ndaj Getafes. Sulmuesi 22-vjeçar sapo ka arritur në Kataluni, duke u bashkuar nga Albacete në janar për ta ndihmuar ekipin B. Ai ka ardhur për 700 ...
AlbInfo | 14-Feb-2020 22:56
Ai do të jetë në bankën rezervë për ndeshjen në shtëpi këtë fundjavë ndaj Getafes. Sulmuesi 22-vjeçar sapo ka arritur në Kataluni, duke u bashkuar nga Albacete në janar për ta ndihmuar ekipin B. Ai ka ardhur për 700 ...

Manaj në ‘qiellin e shtatë’, grumbullohet për ndeshjen Barcelona-Getafe
Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare Rey Manaj mund të debutojë nesër pasdite në La Liga, me fanellën e skuadrës së parë në “Camp Nou”. Mungesat e rëndësishme në repartin e avancuar kanë detyruar teknikun Quique Setien që të ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 22:53
Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare Rey Manaj mund të debutojë nesër pasdite në La Liga, me fanellën e skuadrës së parë në “Camp Nou”. Mungesat e rëndësishme në repartin e avancuar kanë detyruar teknikun Quique Setien që të ...

Mediat spanjolle: Kush është Rey Manaj, shqiptari i parë në histori që ftohet nga Barcelona
Barcelona po vuan shumë në sulm për shkak të lëndimeve të Luis Suarez dhe Ousmane Dembele, ndërsa trajneri Quique Setien e ka ftuar nga ekipi B, sulmuesin shqiptar Rey Manaj. Ai do të jetë në bankën rezervë për ndeshjen ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 22:17
Barcelona po vuan shumë në sulm për shkak të lëndimeve të Luis Suarez dhe Ousmane Dembele, ndërsa trajneri Quique Setien e ka ftuar nga ekipi B, sulmuesin shqiptar Rey Manaj. Ai do të jetë në bankën rezervë për ndeshjen ...

22:35 Mediat spanjolle: Kush është Rey Manaj, shqiptari i parë në histori që ftohet nga Barcelona Barcelona po vuan shumë në sulm...
Barcelona po vuan shumë në sulm për shkak të lëndimeve të Luis Suarez dhe Ousmane Dembele, ndërsa trajneri Quique Setien e ka ftuar nga ekipi B, sulmuesin shqiptar Rey Manaj. Ai do të jetë në bankën rezervë për ndeshjen ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 22:39
Barcelona po vuan shumë në sulm për shkak të lëndimeve të Luis Suarez dhe Ousmane Dembele, ndërsa trajneri Quique Setien e ka ftuar nga ekipi B, sulmuesin shqiptar Rey Manaj. Ai do të jetë në bankën rezervë për ndeshjen ...

Sulmuesi i Kombëtares në listën e Barcelonës kundër Getafes
Rei Manaj më në fund është grumbulluar dhe do të jetë pjesë e ekipit të parë të Barcelonës, në ndeshjen ndaj Getafes. Siç shihet në njoftimin e klubit katalanas, Manaj do të mbajë numrin 41, duke ia arritur më në fund ...
Telegraf | 14-Feb-2020 18:28
Rei Manaj më në fund është grumbulluar dhe do të jetë pjesë e ekipit të parë të Barcelonës, në ndeshjen ndaj Getafes. Siç shihet në njoftimin e klubit katalanas, Manaj do të mbajë numrin 41, duke ia arritur më në fund ...

Barcelona përfshin Manajn në ekip të parë për ndeshjen me Getafen
Sulmuesi i Shqipërisë, Rey Manaj është grumbulluar me skuadrën e parë të Barcelonës për ndeshjen e ardhshme kampionale. Barcelona të shtunën (16:00) e pret Getafen, në kuadër të xhiros së 24-t të La Ligas, transmeton ...
Koha.net | 14-Feb-2020 20:13
Sulmuesi i Shqipërisë, Rey Manaj është grumbulluar me skuadrën e parë të Barcelonës për ndeshjen e ardhshme kampionale. Barcelona të shtunën (16:00) e pret Getafen, në kuadër të xhiros së 24-t të La Ligas, transmeton ...

Trajneri i Barcelonës me besim të plotë te Rey Manaj, beson se mund ta ndihmojë skuadrën
Në prag të ndeshjes me Getafen në “Camp Nou”, trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka grumbulluar edhe Rey Manajn, për shkak të mungesave të rëndësishme në sulm (Suarez dhe Dembele mungojnë për një kohë të gjatë). ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 19:30
Në prag të ndeshjes me Getafen në “Camp Nou”, trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka grumbulluar edhe Rey Manajn, për shkak të mungesave të rëndësishme në sulm (Suarez dhe Dembele mungojnë për një kohë të gjatë). ...

Rei Manaj thirret në ekipin e parë të Barcelonës, Setien: Mund të na ndihmojë gjatë ndeshjes
Barcelona ka grumbulluar për herë të parë Rei Manajn në ekipin e parë. Klubi katalanas ka publikuar listën me lojtarët e grumbulluar për ndeshjen me Getafen, atje ku gjendet edhe sulmuesi shqiptar. Një arritje për t’u ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 15:22
Barcelona ka grumbulluar për herë të parë Rei Manajn në ekipin e parë. Klubi katalanas ka publikuar listën me lojtarët e grumbulluar për ndeshjen me Getafen, atje ku gjendet edhe sulmuesi shqiptar. Një arritje për t’u ...

Gati të realizojë ëndrrën e madhe, Manaj grumbullohet sërish nga Barcelona
Rey Manaj është shumë pranë realizimit të ëndrrës së tij të madhe: të luajë me skuadrën e parë të Barcelonës në krah të Lionel Messi. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është grumbulluar nga trajneri Kike Setien për ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 13:50
Rey Manaj është shumë pranë realizimit të ëndrrës së tij të madhe: të luajë me skuadrën e parë të Barcelonës në krah të Lionel Messi. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është grumbulluar nga trajneri Kike Setien për ...

Setien flet pas grumbullimit të Manaj: “Besoj se mund të na ndihmojë”
Rej Manaj më në fund është grumbulluar me ekipin e parë të Barcelonës. Reprezentuesi shqiptarë ka marrë ftesë nga ana e trajnerit Kike Setien, i cili vendosi ta grumbullojë atë për ndeshjen e fundjavës me Getafen në ...
InfoSport.mk | 14-Feb-2020 19:24
Rej Manaj më në fund është grumbulluar me ekipin e parë të Barcelonës. Reprezentuesi shqiptarë ka marrë ftesë nga ana e trajnerit Kike Setien, i cili vendosi ta grumbullojë atë për ndeshjen e fundjavës me Getafen në ...

19:05 Trajneri i Barcelonës: “Besoj se Manaj mund të na ndihmojë” Në prag të ndeshjes me Getafen në...
Në prag të ndeshjes me Getafen në “Camp Nou”, trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka grumbulluar edhe Rey Manajn, për shkak të mungesave të rëndësishme në sulm (Suarez dhe Dembele mungojnë për një kohë të gjatë). ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 19:09
Në prag të ndeshjes me Getafen në “Camp Nou”, trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka grumbulluar edhe Rey Manajn, për shkak të mungesave të rëndësishme në sulm (Suarez dhe Dembele mungojnë për një kohë të gjatë). ...

Trajneri i Barcelonës: “Besoj se Manaj mund të na ndihmojë”
Në prag të ndeshjes me Getafen në “Camp Nou”, trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka grumbulluar edhe Rey Manajn, për shkak të mungesave të rëndësishme në sulm (Suarez dhe Dembele mungojnë për një kohë të gjatë). ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 18:52
Në prag të ndeshjes me Getafen në “Camp Nou”, trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka grumbulluar edhe Rey Manajn, për shkak të mungesave të rëndësishme në sulm (Suarez dhe Dembele mungojnë për një kohë të gjatë). ...

Setien: Kemi mungesa në sulm, duhet ta pushoj Messin
Quique Setien është duke parashikuar telashe të mëdha për skuadrën e Barcelonës. Lëndimet në kampin katalan kanë bërë që skuadra të ketë shumë mungesa, sidomos në fazën e sulmit, ku emrat kryesorë si Ousmane Dembele e ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 18:25
Quique Setien është duke parashikuar telashe të mëdha për skuadrën e Barcelonës. Lëndimet në kampin katalan kanë bërë që skuadra të ketë shumë mungesa, sidomos në fazën e sulmit, ku emrat kryesorë si Ousmane Dembele e ...

Setien: Kemi mungesa në sulm, duhet ta pushoj Messin
Lëndimet në kampin katalan kanë bërë që skuadra të ketë shumë mungesa, sidomos në fazën e sulmit, ku emrat kryesorë si Ousmane Dembele e Luis Suarez janë të lënduar. Setien e di se skuadra do të ketë telashe me fazën e ...
Lajminet | 14-Feb-2020 18:06
Lëndimet në kampin katalan kanë bërë që skuadra të ketë shumë mungesa, sidomos në fazën e sulmit, ku emrat kryesorë si Ousmane Dembele e Luis Suarez janë të lënduar. Setien e di se skuadra do të ketë telashe me fazën e ...

Setien: Kam bindjen që Manaj mund të na ndihmojë
Në vigjilje të ndeshjes me Getafen në “Camp Nou”, trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka grumbulluar edhe Rey Manajn, për shkak të mungesave të rëndësishme në sulm (Suarez dhe Dembele mungojnë për një kohë të gjatë). ...
Shenja | 14-Feb-2020 17:03
Në vigjilje të ndeshjes me Getafen në “Camp Nou”, trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka grumbulluar edhe Rey Manajn, për shkak të mungesave të rëndësishme në sulm (Suarez dhe Dembele mungojnë për një kohë të gjatë). ...

Trajneri i Barcelonës, Setien: Rey Manaj na duhet, besojmë në vlerat e tij
Rey Manaj është ftuar nga skuadra e parë e Barcelonës, duke u përfshirë në listën zyrtare të ekipit për ndeshjen ndaj Getafes. Sulmuesi shqiptar ishte përfshirë disa herë në stërvitje me skuadrën, por këtë do të jetë në ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 14:49
Rey Manaj është ftuar nga skuadra e parë e Barcelonës, duke u përfshirë në listën zyrtare të ekipit për ndeshjen ndaj Getafes. Sulmuesi shqiptar ishte përfshirë disa herë në stërvitje me skuadrën, por këtë do të jetë në ...

Në ditën e Shën Valentinit, Setien i shprehet Barcelonës
Në ditën e Shën Valentinit, trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ka dhënë disa deklarata mjaft interesante. Trajneri i katalanëve ka tregaur për lidhjen e tij emocionale me skuadrën ‘Blaugrana’, duke habitur të ...
Lajminet | 14-Feb-2020 17:03
Në ditën e Shën Valentinit, trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ka dhënë disa deklarata mjaft interesante. Trajneri i katalanëve ka tregaur për lidhjen e tij emocionale me skuadrën ‘Blaugrana’, duke habitur të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved