ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 18:32

?Zbulohen gjurmë të një specie misterioze njerëzore

?Zbulohen gjurmë të një specie misterioze njerëzore
Popullsia misterioze e njerëzve të lashtë jetonte në Afrikën Perëndimore gjysmë milioni vjet më parë, dhe shkencëtarët besojnë se gjenet e tyre ende jetojnë në njerëz sot.
Top Channel | 14-Feb-2020 19:48
Popullsia misterioze e njerëzve të lashtë jetonte në Afrikën Perëndimore gjysmë milioni vjet më parë, dhe shkencëtarët besojnë se gjenet e tyre ende jetojnë në njerëz sot.

Zbulohet paraardhësi njerëzor “fantazmë” në Afrikën Perëndimore
Një “popullatë fantazmë” misterioze e krijesave të lashta tani të zhdukur si njerëzia mund të ketë ndërhyrë me njerëzit e hershëm që jetojnë në Afrikën Perëndimore, thonë shkencëtarët. Hulumtuesit sugjerojnë që ADN-ja ...
Arbresh | 14-Feb-2020 21:59
Një “popullatë fantazmë” misterioze e krijesave të lashta tani të zhdukur si njerëzia mund të ketë ndërhyrë me njerëzit e hershëm që jetojnë në Afrikën Perëndimore, thonë shkencëtarët. Hulumtuesit sugjerojnë që ADN-ja ...

Zbulohen gjurmë të një specie misterioze njerëzore
Popullsia misterioze e njerëzve të lashtë jetonte në Afrikën Perëndimore gjysmë milioni vjet më parë, dhe shkencëtarët besojnë se gjenet e tyre ende jetojnë në njerëz sot. Kjo “popullsi fantazmë arkaike” duket se ka ...
Medial | 14-Feb-2020 19:11
Popullsia misterioze e njerëzve të lashtë jetonte në Afrikën Perëndimore gjysmë milioni vjet më parë, dhe shkencëtarët besojnë se gjenet e tyre ende jetojnë në njerëz sot. Kjo “popullsi fantazmë arkaike” duket se ka ...

?Zbulohen gjurmë të një specie misterioze njerëzore
Popullsia misterioze e njerëzve të lashtë jetonte në Afrikën Perëndimore gjysmë milioni vjet më parë, dhe shkencëtarët besojnë se gjenet e tyre ende jetojnë në njerëz sot. Kjo “popullsi fantazmë arkaike” duket se ka ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 18:59
Popullsia misterioze e njerëzve të lashtë jetonte në Afrikën Perëndimore gjysmë milioni vjet më parë, dhe shkencëtarët besojnë se gjenet e tyre ende jetojnë në njerëz sot. Kjo “popullsi fantazmë arkaike” duket se ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved