ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 19:33

Vrasja e dy vellezerve shqiptare ne Hollandë, arrestohet nje nga te dyshuarit

Vrasja e dy vellezerve shqiptare ne Hollandë, arrestohet nje nga te dyshuarit
Një shqiptar ka rënë në pranga në Holandë, pasi dyshohet si i përfshirë në vrasjen e dy vëllezërve shqiptarë, ngjarje e ndodhur 5 vite më parë, ku viktima kanë mbetur Florenc dhe Klevis Tola, 29 dhe 25 vjeç. Sipas ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 19:42
Një shqiptar ka rënë në pranga në Holandë, pasi dyshohet si i përfshirë në vrasjen e dy vëllezërve shqiptarë, ngjarje e ndodhur 5 vite më parë, ku viktima kanë mbetur Florenc dhe Klevis Tola, 29 dhe 25 vjeç. Sipas ...

5 vite nga vrasja e dy vëllezërve shqiptarë në Holandë, arrestohet një i dyshuar
Një shqiptar ka rënë në pranga në Holandë, pasi dyshohet si i përfshirë në vrasjen e dy vëllezërve shqiptarë, ngjarje e ndodhur 5 vite më parë, ku viktima kanë mbetur Florenc dhe Klevis Tola, 29 dhe 25 vjeç. Sipas ...
Ina-Online | 14-Feb-2020 19:05
Një shqiptar ka rënë në pranga në Holandë, pasi dyshohet si i përfshirë në vrasjen e dy vëllezërve shqiptarë, ngjarje e ndodhur 5 vite më parë, ku viktima kanë mbetur Florenc dhe Klevis Tola, 29 dhe 25 vjeç. Sipas ...

Ekzekutimi i vëllezërve Tola, pas pesë vitesh arrestohet një i dyshuar
Një shqiptar ka rënë në pranga në Holandë, pasi dyshohet si i përfshirë në vrasjen e dy vëllezërve shqiptarë, ngjarje e ndodhur pesë vite më parë, ku viktima mbetën Florenc dhe Klevis Tola, 29 dhe 25 vjeç. Sipas mediave ...
Telegraf | 14-Feb-2020 12:49
Një shqiptar ka rënë në pranga në Holandë, pasi dyshohet si i përfshirë në vrasjen e dy vëllezërve shqiptarë, ngjarje e ndodhur pesë vite më parë, ku viktima mbetën Florenc dhe Klevis Tola, 29 dhe 25 vjeç. Sipas mediave ...

Dy vëllezër u ekzekutuan në shtëpinë e tyre, arrestohet pas 5 vitesh një i dyshuar
Një shqiptar ka rënë në pranga në Holandë, pasi dyshohet si i përfshirë në vrasjen e dy vëllezërve shqiptarë, ngjarje e ndodhur 5 vite më parë, ku viktima kanë mbetur Florenc dhe Klevis Tola, 29 dhe 25 vjeç. Sipas ...
ABCNews | 14-Feb-2020 15:40
Një shqiptar ka rënë në pranga në Holandë, pasi dyshohet si i përfshirë në vrasjen e dy vëllezërve shqiptarë, ngjarje e ndodhur 5 vite më parë, ku viktima kanë mbetur Florenc dhe Klevis Tola, 29 dhe 25 vjeç. Sipas ...

5 vite nga vrasja e dy vëllezërve shqiptarë në Holandë, arrestohet një i dyshuar
Një shqiptar ka rënë në pranga në Holandë, pasi dyshohet si i përfshirë në vrasjen e dy vëllezërve shqiptarë, ngjarje e ndodhur 5 vite më parë, ku viktima kanë mbetur Florenc dhe Klevis Tola, 29 dhe 25 vjeç. Sipas ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 18:34
Një shqiptar ka rënë në pranga në Holandë, pasi dyshohet si i përfshirë në vrasjen e dy vëllezërve shqiptarë, ngjarje e ndodhur 5 vite më parë, ku viktima kanë mbetur Florenc dhe Klevis Tola, 29 dhe 25 vjeç. Sipas ...

Ekzekutimi i vëllezërve shqiptarë në Holandë, arrestohet pas 5 vjetësh një i dyshuar
Autoritetet policore në Holandë kanë vënë në pranga një person, i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e dyfishtë të ndodhur 5 vjet më parë në Roterdam- IJsselmonde. Bëhet fjalë për ekzekutimin e dy vëllezërve nga qyteti i ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 12:40
Autoritetet policore në Holandë kanë vënë në pranga një person, i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e dyfishtë të ndodhur 5 vjet më parë në Roterdam- IJsselmonde. Bëhet fjalë për ekzekutimin e dy vëllezërve nga qyteti i ...

Vrasja e dy vëllezërve shqiptarë për 6kg kokainë, kapet një i dyshuar në Hollandë
Policia holandeze thotë se ka arrestuar një shqiptar 30-vjeçar, që mund të ketë lidhje me një masakër të ndodhur pesë vite më parë në Roterdam. Gazeta holandeze AD shkruan se bëhet fjalë për ngjarjen e rëndë të 15 ...
Lapsi | 14-Feb-2020 10:32
Policia holandeze thotë se ka arrestuar një shqiptar 30-vjeçar, që mund të ketë lidhje me një masakër të ndodhur pesë vite më parë në Roterdam. Gazeta holandeze AD shkruan se bëhet fjalë për ngjarjen e rëndë të 15 ...

Prindërit hedhin në lumë djalin e sapolindur, si tentoi nëna të fshihte kufomën
Vranë djalin e tyre të lindur pak ditë më parë dhe më tej mundohen që të fshehin ngjarjen. Një histori drithëruese ajo ku është përfshirë një vajzë 23-vjeçare dhe partneri i saj 29 vjeç, të arrestuar për......
Zeri | 13-Feb-2020 11:57
Vranë djalin e tyre të lindur pak ditë më parë dhe më tej mundohen që të fshehin ngjarjen. Një histori drithëruese ajo ku është përfshirë një vajzë 23-vjeçare dhe partneri i saj 29 vjeç, të arrestuar për......

Vritet këngëtari 66 vjeçar nga kusheriri i tij, i cili më pas bën vetëvrasje
Në pragun e shtëpisë së tij familjare në Plevle të Malit të Zi, rreth orës 10 të mbrëmjes së kaluar, këngëtari i muzikës popullore, Nexhip Necko Deliq, dyshohet se u qëllua me armë. Sipas gazetës Vijesti, Deliq ka të ...
PortaliOnline | 13-Feb-2020 11:45
Në pragun e shtëpisë së tij familjare në Plevle të Malit të Zi, rreth orës 10 të mbrëmjes së kaluar, këngëtari i muzikës popullore, Nexhip Necko Deliq, dyshohet se u qëllua me armë. Sipas gazetës Vijesti, Deliq ka të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved