ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 20:14

Valencia dhe Atletico Madridi ndajnë pikët

Valencia dhe Atletico Madridi ndajnë pikët
Tjetër barazim për Atletico Madridin në La Liga. Të besuarit e Diego Simeones nuk kanë mundur të marrin më shumë se një pikë në ‘Mestalla’, duke barazuar 2-2 me Valencian. Llorente dhe Thomas shënuan për Atleticon për ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 23:30
Tjetër barazim për Atletico Madridin në La Liga. Të besuarit e Diego Simeones nuk kanë mundur të marrin më shumë se një pikë në ‘Mestalla’, duke barazuar 2-2 me Valencian. Llorente dhe Thomas shënuan për Atleticon për ...

Katër gola në “Mestalja”, por ska fitues (video)
Në një ndeshje ku u shënuan 4 gola, nuk kishte fitues në përballjen mes Valencias dhe Atletiko Madridit. Në stadiumin “Mestalja”, golin e parë e shënoi Markos Llorente, në minutën e 15’ të takimit, ndërsa në fund të ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 23:12
Në një ndeshje ku u shënuan 4 gola, nuk kishte fitues në përballjen mes Valencias dhe Atletiko Madridit. Në stadiumin “Mestalja”, golin e parë e shënoi Markos Llorente, në minutën e 15’ të takimit, ndërsa në fund të ...

Atletico ndan pikët me Valencian
Atletico Madridi nuk ka arritur të arkëtojë pikët e plota në udhëtim te Valencia, përkundër që dy herë arriti të kalonte në epërsi. 2 me 2 ishte rezultati përfundimtar i këtij takimi, transmeton Koha.net. Llorente i dha ...
Koha.net | 14-Feb-2020 23:09
Atletico Madridi nuk ka arritur të arkëtojë pikët e plota në udhëtim te Valencia, përkundër që dy herë arriti të kalonte në epërsi. 2 me 2 ishte rezultati përfundimtar i këtij takimi, transmeton Koha.net. Llorente i dha ...

Nuk ka fitues në ndeshjen Wolverhampton – Leicester
Në ndeshjen e luajtur në kuadër të xhiros së 26-të në Premierligë, Wolverhampton dhe Leicester kanë luajtur baras pa gola, shkruan . Të dy skuadrat patën rastet e tyre për shënimin, por nuk arritën që të konkretizonin ...
Lajminet | 14-Feb-2020 22:58
Në ndeshjen e luajtur në kuadër të xhiros së 26-të në Premierligë, Wolverhampton dhe Leicester kanë luajtur baras pa gola, shkruan . Të dy skuadrat patën rastet e tyre për shënimin, por nuk arritën që të konkretizonin ...

Valencia dhe Atletico Madridi ndajnë pikët Tjetër barazim për Atletico Madridin në La Liga. Të besuarit e Diego Simeones nuk kanë mundur të marrin më shumë se një pikë në ‘Mestalla’, duke barazuar 2-2 me...
Tjetër barazim për Atletico Madridin në La Liga. Të besuarit e Diego Simeones nuk kanë mundur të marrin më shumë se një pikë në ‘Mestalla’, duke barazuar 2-2 me Valencian. Llorente dhe Thomas shënuan për Atleticon për ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 22:57
Tjetër barazim për Atletico Madridin në La Liga. Të besuarit e Diego Simeones nuk kanë mundur të marrin më shumë se një pikë në ‘Mestalla’, duke barazuar 2-2 me Valencian. Llorente dhe Thomas shënuan për Atleticon për ...

Valencia dhe Atletico Madridi ndajnë pikët
Tjetër barazim për Atletico Madridin në La Liga. Të besuarit e Diego Simeones nuk kanë mundur të marrin më shumë se një pikë në ‘Mestalla’, duke barazuar 2-2 me Valencian. Llorente dhe Thomas shënuan për Atleticon për ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 22:56
Tjetër barazim për Atletico Madridin në La Liga. Të besuarit e Diego Simeones nuk kanë mundur të marrin më shumë se një pikë në ‘Mestalla’, duke barazuar 2-2 me Valencian. Llorente dhe Thomas shënuan për Atleticon për ...

Valencia dhe Atletico ndajnë pikët në ‘Mestalla’
Në një ndeshje ku u panë plot katër gola, golin e parë e shënoi Marcos Llorente, në minutën e 15’ të takimit, shkruan . Pak para se të përfundonte pjesa e parë, Gabriel Paulista shënoi për 1:1, në minutën e 40’. Kur ...
Lajminet | 14-Feb-2020 22:55
Në një ndeshje ku u panë plot katër gola, golin e parë e shënoi Marcos Llorente, në minutën e 15’ të takimit, shkruan . Pak para se të përfundonte pjesa e parë, Gabriel Paulista shënoi për 1:1, në minutën e 40’. Kur ...

Mbyllet me rezultat interesant sfida Valencia – Atletico Madridi
Pa fitues ka përfunduar sfida sotme e zhvilluar ndërmjet Valencia dhe Atletico Madridit në kuadër të javës së 23-të në La Liga spanjolle Plot katër gola janë shënuar në “Mestaja” dhe asnjë fitues nuk kisha pasi ...
Zeri | 14-Feb-2020 22:53
Pa fitues ka përfunduar sfida sotme e zhvilluar ndërmjet Valencia dhe Atletico Madridit në kuadër të javës së 23-të në La Liga spanjolle Plot katër gola janë shënuar në “Mestaja” dhe asnjë fitues nuk kisha pasi ...

VIDEO | Atletico Madrid ndëshkon Valencian, Llorente gjen golin e parë
Ecuria e Atletico Madrid në transferta këtë sezon nuk ka qenë aspak e mirë dhe ky fakt i ka mobilizuar djemtë e Simeones të bëjnë ndryshimin e kërkuar. Sfida e sotme në fushën e Valencias ka nisur shumë mirë. ...
ABCNews | 14-Feb-2020 21:27
Ecuria e Atletico Madrid në transferta këtë sezon nuk ka qenë aspak e mirë dhe ky fakt i ka mobilizuar djemtë e Simeones të bëjnë ndryshimin e kërkuar. Sfida e sotme në fushën e Valencias ka nisur shumë mirë. ...

Atletico për fitore ndaj Valencias, Dortmundi pret Eintrachtin
Pasi u rikthye te fitorja, duke mposhtur Granadën në “Wanda Metropolitana”, Atletico e Madridit do të kërkojë një tjetër sukses në transfertën e mbrëmjes së sotme përballë Valencias në “Mestalla”. Skuadra e Diego ...
SuperSport | 14-Feb-2020 10:02
Pasi u rikthye te fitorja, duke mposhtur Granadën në “Wanda Metropolitana”, Atletico e Madridit do të kërkojë një tjetër sukses në transfertën e mbrëmjes së sotme përballë Valencias në “Mestalla”. Skuadra e Diego ...

“Diego Simeone në dyshim? Kur shkarkuan edhe Valverden që ishte i pari… “
Valencia-Atletico Madrid është sfida më e bukura e javës së 24-t në La Liga. Trajneri i vendasve, Albert Celades është ndalur te homologu Simeone në konferencën e tij për shtyp. “Colchoneros” nuk po zhvillojnë një sezon ...
ABCNews | 13-Feb-2020 16:51
Valencia-Atletico Madrid është sfida më e bukura e javës së 24-t në La Liga. Trajneri i vendasve, Albert Celades është ndalur te homologu Simeone në konferencën e tij për shtyp. “Colchoneros” nuk po zhvillojnë një sezon ...

Dilema e madhe e Diego Simeones, nuk mungojnë sirenat nga Premier League
Atletico Madrid nuk po zhvillon një sezon pozitiv. Skuadra nga Madridi ndryshoi shumë verën e kaluar dhe lojtarët e rinj nuk kanë arritur të përshtaten me kërkesat e Diego Simeones. Atletico mbetet e fortë dhe një nga ...
ABCNews | 13-Feb-2020 13:36
Atletico Madrid nuk po zhvillon një sezon pozitiv. Skuadra nga Madridi ndryshoi shumë verën e kaluar dhe lojtarët e rinj nuk kanë arritur të përshtaten me kërkesat e Diego Simeones. Atletico mbetet e fortë dhe një nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved