ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 02:39

USGS: Tërmet me madhësi 6.9 ballë në Rusi

USGS: Tërmet me madhësi 6.9 ballë në Rusi
Një tërmet me madhësi 6.9 të shkallës Rihter ka goditur ditën e djeshme Rusinë, pikërisht në det të hapur rreth 99 kilometra në jug-lindje të Ishujve Kuril, bëri me dije Shërbimi Gjeologjik i SHBA-së (USGS). Sistemi ...
ScanTv | 14-Feb-2020 09:38
Një tërmet me madhësi 6.9 të shkallës Rihter ka goditur ditën e djeshme Rusinë, pikërisht në det të hapur rreth 99 kilometra në jug-lindje të Ishujve Kuril, bëri me dije Shërbimi Gjeologjik i SHBA-së (USGS). Sistemi ...

Flet gruaja që a aksidentua nga moderatorja: Ajo spaska turp
Ilda Bejleri, moderatorja sportive është vendosur në qendër të vëmendje pas aksidentit ku u përfshi, duke plagosur pranë urës së Drejtorisë së Policisë së Tiranës një grua 63- vjeçare, e cila po ecte në vija të bardha. ...
Lexo | 13-Feb-2020 21:42
Ilda Bejleri, moderatorja sportive është vendosur në qendër të vëmendje pas aksidentit ku u përfshi, duke plagosur pranë urës së Drejtorisë së Policisë së Tiranës një grua 63- vjeçare, e cila po ecte në vija të bardha. ...

Tërmeti i f uqishëm shkund Paqësorin, alarm për Cunami
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore pak më parë. Nga të dhënat paraprake mësohet se tërmeti kishte epiqendër zonën pranë ishujve Kuril që janë në territorin ...
Republika | 13-Feb-2020 21:22
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore pak më parë. Nga të dhënat paraprake mësohet se tërmeti kishte epiqendër zonën pranë ishujve Kuril që janë në territorin ...

Ilda se paska pas inatin vetëm me portalet
Fillimisht Bejleri e mohoi, por me pas u kujtuar se e kishin pare te gjithe, madje edhe kamerat e rruges dhe nderroi mendje: “Si mund te shpifin per njerezit keshtu?”, shkroi ajo heren e pare, ndersa heren e dyte shfreu ...
ikub.al | 13-Feb-2020 21:00
Fillimisht Bejleri e mohoi, por me pas u kujtuar se e kishin pare te gjithe, madje edhe kamerat e rruges dhe nderroi mendje: “Si mund te shpifin per njerezit keshtu?”, shkroi ajo heren e pare, ndersa heren e dyte shfreu ...

Tërmeti i f uqishëm shkund Paqësorin, alarm për Cunami
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore pak më parë. Nga të dhënat paraprake mësohet se tërmeti kishte epiqendër zonën pranë ishujve Kuril që janë në territorin ...
TetovaSot | 13-Feb-2020 21:20
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore pak më parë. Nga të dhënat paraprake mësohet se tërmeti kishte epiqendër zonën pranë ishujve Kuril që janë në territorin ...

“Nuk i jap lekë”/ Ilda Bejleri reagon sërish: Zonjës i thanë “mund të përfitosh noj gjë”
Na ndiqni në Facebook mapo.al Moderatorja sportive Ilda Bejleri ka reaguar sërish për ngjarejn ku është përfshirë së fundmi, pasi aksidentoi një të moshuar dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Ndërkohë, pasi ...
Mapo | 13-Feb-2020 20:24
Na ndiqni në Facebook mapo.al Moderatorja sportive Ilda Bejleri ka reaguar sërish për ngjarejn ku është përfshirë së fundmi, pasi aksidentoi një të moshuar dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Ndërkohë, pasi ...

“Isha në polici, pashë videon”! Ilda Bejleri paralajmëron e revoltuar: Asaj zonjës s’i jap lekë, nuk mund të ecin si në Afganistan! Shumë shpejt do publikoj…
TIRANË Moderatorja sportive, Ilda Bejleri, ka reaguar sërish pas ngjarjes që bëri bujë mediatike, ku ajo përplasi me makinë 63-vjeçaren Enriketa Gjuzi, dhe u largua me shpejtësi, pa i dhënë ndihmë. E plagosura tha se do ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 18:31
TIRANË Moderatorja sportive, Ilda Bejleri, ka reaguar sërish pas ngjarjes që bëri bujë mediatike, ku ajo përplasi me makinë 63-vjeçaren Enriketa Gjuzi, dhe u largua me shpejtësi, pa i dhënë ndihmë. E plagosura tha se do ...

Ilda Bejleri ka ende gjera per te sqaruar lidhur me aksidentin e djeshem
Ilda Bejleri ka reaguar sërish pas lajmit të bujshëm të aksidentit të djeshëm me një zonjë 64-vjeçare. Rasti i saj po hetohet nga policia dhe së shpejti pritet të merret një vendim përfundimtar, ndërsa Ilda ka mohuar ...
Lajmi i Fundit | 13-Feb-2020 19:52
Ilda Bejleri ka reaguar sërish pas lajmit të bujshëm të aksidentit të djeshëm me një zonjë 64-vjeçare. Rasti i saj po hetohet nga policia dhe së shpejti pritet të merret një vendim përfundimtar, ndërsa Ilda ka mohuar ...

“Nuk mund të ecin si në Afganistan”, Ilda Bejleri: Zonja gënjeu, nuk i jap lekë
Moderatorja sportive, Ilda Bejleri, ka reaguar sërish pas ngjarjes që bëri bujë mediatike, ku ajo përplasi me makinë 63-vjeçaren Enriketa Gjuzi, dhe u largua me shpejtësi pa i dhënë ndihmë. E plagosura tha se do ta ...
Gazeta Dita | 13-Feb-2020 19:33
Moderatorja sportive, Ilda Bejleri, ka reaguar sërish pas ngjarjes që bëri bujë mediatike, ku ajo përplasi me makinë 63-vjeçaren Enriketa Gjuzi, dhe u largua me shpejtësi pa i dhënë ndihmë. E plagosura tha se do ta ...

Tërmet 6.9 Rihter shkund Japoninë dhe Rusinë Lindore, epiqendra në ishujt Kuril, rrezik për cunam në Paqësor
Një tërmet me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore. Sipas të dhënave paraprake tërmeti ka qenë me epiqendër në ishujt Kuril të cilat janë në territorin rus. Ky tërmet është ndier nga ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 17:13
Një tërmet me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore. Sipas të dhënave paraprake tërmeti ka qenë me epiqendër në ishujt Kuril të cilat janë në territorin rus. Ky tërmet është ndier nga ...

Ilda Bejleri: Gazeta TemA do ma paguajë, shqiptarët janë xhelozë ndaj njerëzve të famshëm si unë. Gruas që u aksidentua uroj t’i vijnë mendtë
Ilda Bejleri, pasi është marrë e pandehur për aksidentin e një dite më parë, ka sulmuar ashpër këdo, duke filluar nga fansat e saj, tek mediat që publikuan lajmin. Madje ka sulmuar edhe gruan që aksidentoi, e cila, ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 17:48
Ilda Bejleri, pasi është marrë e pandehur për aksidentin e një dite më parë, ka sulmuar ashpër këdo, duke filluar nga fansat e saj, tek mediat që publikuan lajmin. Madje ka sulmuar edhe gruan që aksidentoi, e cila, ...

Kjo është femra që u fotografua me Capital T në Paris
Ilda Bejleri ka folur sërish lidhur me rastin. Një grua 64 vjeçare është përplasur për tokë pranë Drejtorisë Vendore të Policisë në Tiranë. Thuhet se fajtore për këtë ishte moderatorja Ilda Bejleri mirëpo ajo nuk ndihet ...
GazetaBlic | 13-Feb-2020 19:21
Ilda Bejleri ka folur sërish lidhur me rastin. Një grua 64 vjeçare është përplasur për tokë pranë Drejtorisë Vendore të Policisë në Tiranë. Thuhet se fajtore për këtë ishte moderatorja Ilda Bejleri mirëpo ajo nuk ndihet ...

“Nuk mund të ecin si në Afganistan”, Ilda Bejleri e tensionuar: Ajo zonja gënjeu, nuk i jap lekë
Moderatorja sportive Ilda Bejleri ka reaguar sërish për ngjarejn ku është përfshirë së fundmi, pasi aksidentoi një të moshuar dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Ndërkohë, pasi policia bëri me dije se ka ...
ABCNews | 13-Feb-2020 18:57
Moderatorja sportive Ilda Bejleri ka reaguar sërish për ngjarejn ku është përfshirë së fundmi, pasi aksidentoi një të moshuar dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Ndërkohë, pasi policia bëri me dije se ka ...

Sa vite burg rrezikon Ilda Bejleri, pas aksidentit të djeshëm
Policia ka zbardhur akuzat që rëndojnë mbi moderatoren Ilda Bejleri e cila ka përplasur me makinë ditën e djeshme 63 vjeçarja Elketa Gjuzi në zonën e Myslym Shyrit dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. Polica ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 17:15
Policia ka zbardhur akuzat që rëndojnë mbi moderatoren Ilda Bejleri e cila ka përplasur me makinë ditën e djeshme 63 vjeçarja Elketa Gjuzi në zonën e Myslym Shyrit dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. Polica ...

Aksidenti. Ilda Bejleri: Zonja e moshuar ra vetë...
Me pas u vazhdua se pas aksidentit, Bejleri ishte larguar, duke mos i ofruar viktimes ndihme. Nje tjeter shkelje e denueshme kjo. Por fillimisht Ilda e mohoi lajmin. “Si mund te shpifin per njerezit keshtu?” shkroi ajo ...
ikub.al | 13-Feb-2020 09:52
Me pas u vazhdua se pas aksidentit, Bejleri ishte larguar, duke mos i ofruar viktimes ndihme. Nje tjeter shkelje e denueshme kjo. Por fillimisht Ilda e mohoi lajmin. “Si mund te shpifin per njerezit keshtu?” shkroi ajo ...

Ilda Bejleri për gruan që e akuzon për incidentin: po gënjen, kërkon të përfitojë!
Ilda Bejleri ka reaguar ashpër pas deklaratës së 63-vjecares Enriketa Gjuzi, që këmbëngul se është aksidentuar nga moderatorja. Ilda vetë ka dhënë një tjetër version të ngjarjes, dhe I qëndron atij deri në fund. Sipas ...
Bordo | 13-Feb-2020 19:15
Ilda Bejleri ka reaguar ashpër pas deklaratës së 63-vjecares Enriketa Gjuzi, që këmbëngul se është aksidentuar nga moderatorja. Ilda vetë ka dhënë një tjetër version të ngjarjes, dhe I qëndron atij deri në fund. Sipas ...

Aksidentoi 63-vjeçaren dhe u largua/ Pas marrjes në pyetje, Ilda Bejleri përballet me një tjetër telash, policia i sekuestron makinën
TIRANË Pas aksidentit dhe shoqërimit në polici, moderatorja e njohur dhe imazhi i fushave të gjelbra Ilda Bejleri përballet me një tjetër telash. Në informacionin përfundimtar të policisë në lidhje me aksidentin e ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 14:58
TIRANË Pas aksidentit dhe shoqërimit në polici, moderatorja e njohur dhe imazhi i fushave të gjelbra Ilda Bejleri përballet me një tjetër telash. Në informacionin përfundimtar të policisë në lidhje me aksidentin e ...

Tërmeti i fuqishëm ‘shkund’ Paqësorin, tronditen 10 milion banorë
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore pak më parë.Nga të dhënat paraprake mësohet se tërmeti kishte epiqendër zonën pranë ishujve Kuril që janë në territorin ...
Telegraf | 13-Feb-2020 17:57
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore pak më parë.Nga të dhënat paraprake mësohet se tërmeti kishte epiqendër zonën pranë ishujve Kuril që janë në territorin ...

Tërmeti me magnitudë 6.9 rihter godet Japoninë dhe Rusinë
Një tërmet i fuqishëm goditi mëngjesin e kësaj të mërkure Rusinë Lindore dhe Japoninë. Sipas Shërbimit Gjeologjik të ShBA-së, epiqendra e tërmetit me magnitudë 6.9 të shkallës Rihter ishte rreth 99 km në juglindje të ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 17:57
Një tërmet i fuqishëm goditi mëngjesin e kësaj të mërkure Rusinë Lindore dhe Japoninë. Sipas Shërbimit Gjeologjik të ShBA-së, epiqendra e tërmetit me magnitudë 6.9 të shkallës Rihter ishte rreth 99 km në juglindje të ...

‘Do e kisha falur, më preku sjellja e saj”, flet gruaja e aksidentuar nga moderatorja Beljeri: U largua duke i dhënë gaz makinës
TIRANË 63-vjecarja Enriketa Gjuzi, e aksidentuar një ditë më parë nga moderja e njohur sportive Ilda Bejleri, ndodhet aktualisht në spitalin e Traumës, nën kujdesin e mjekëve, në pritjë për t’iu nënshtruar një ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 09:58
TIRANË 63-vjecarja Enriketa Gjuzi, e aksidentuar një ditë më parë nga moderja e njohur sportive Ilda Bejleri, ndodhet aktualisht në spitalin e Traumës, nën kujdesin e mjekëve, në pritjë për t’iu nënshtruar një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved