ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 20:35

“U dënuan në Angli për drogë”/ OFL i kërkon deklarimin e pasurisë dy personave nga Elbasani

“U dënuan në Angli për drogë”/ OFL i kërkon deklarimin e pasurisë dy personave nga Elbasani
Operacioni Forca e Ligjit, të premten ka dërguar dy kërkesa të tjera për deklarimin e burimeve të pasurisë, subjekteve Klaus Metushi i njohur ndryshe me emrin Klodjan Çopja dhe Emiljan Shegës, të dy të dënuar në angli ...
Top Channel | 14-Feb-2020 16:14
Operacioni Forca e Ligjit, të premten ka dërguar dy kërkesa të tjera për deklarimin e burimeve të pasurisë, subjekteve Klaus Metushi i njohur ndryshe me emrin Klodjan Çopja dhe Emiljan Shegës, të dy të dënuar në angli ...

OFL i dërgon letrat dy të dënuarve/ Ja kush janë 2 të zgjedhurit e radhës
Operacioni Forca e Ligjit ka dërguar dy formularë të tjerë për deklarimin e burimeve të pasurisë dy shtetasve të përfshirë në aktivitete kriminale.
Top Channel | 14-Feb-2020 12:03
Operacioni Forca e Ligjit ka dërguar dy formularë të tjerë për deklarimin e burimeve të pasurisë dy shtetasve të përfshirë në aktivitete kriminale.

Kush janë dy të dënuarit për trafik droge në Angli që u “shigjetuan” sot nga OFL
Dy personat e shënjestruar nga OFL për të deklaruara brenda 48 orëve burimin e pasurisë së tyre, janë dëuar në Angli për trafik droge. Klodjan Çopja, u dënua me 17 vite burg në gusht të vitit 2017, pasi akuzohet se ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 12:49
Dy personat e shënjestruar nga OFL për të deklaruara brenda 48 orëve burimin e pasurisë së tyre, janë dëuar në Angli për trafik droge. Klodjan Çopja, u dënua me 17 vite burg në gusht të vitit 2017, pasi akuzohet se ...

OFL i dërgon formularin dy “elbasanasve” të dënuarve në Angli për trafik droge: Deklaroi pasurinë brenda 48 orësh
Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar aksionin gjatë ditës së sotme në Elbasan. Policia i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dënuar në Angli për trafik droge. Deklarata e policisë: Në zbatimit ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 11:28
Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar aksionin gjatë ditës së sotme në Elbasan. Policia i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dënuar në Angli për trafik droge. Deklarata e policisë: Në zbatimit ...

OFL “rikthehet” në Elbasan, u kërkon të deklarojnë pasurinë 2 të dënuarve në Angli
Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë dy personave të dënuar në Angli për trafik droge. Bëhet fjalë për K.M. dhe E.SH., të dy banues në Elbasan, të dënuar për trafikim të ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 11:31
Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë dy personave të dënuar në Angli për trafik droge. Bëhet fjalë për K.M. dhe E.SH., të dy banues në Elbasan, të dënuar për trafikim të ...

“Deklaroni pasurinë”, OFL iu çon kërkesën dy ‘të fortëve’ në Elbasan, ja për çfarë janë dënuar
Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë deklaruar sot nga OFL. Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik ...
Telegraf | 14-Feb-2020 11:31
Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë deklaruar sot nga OFL. Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik ...

OFL kalon në sitë pasurinë grupeve të Elbasanit, i nis formularin Kreshnik Mujës
Na ndiqni në Facebook mapo.al Pas Suel Çelës dhe Ardian Çapjas, Operacioni Forca e Ligjit, po heton pasuritë e grupeve të tjera në Elbasan. OFL i ka kërkuar të justifikojnë pasurinë dy personave të tjerë, të dënuar në ...
Mapo | 14-Feb-2020 11:14
Na ndiqni në Facebook mapo.al Pas Suel Çelës dhe Ardian Çapjas, Operacioni Forca e Ligjit, po heton pasuritë e grupeve të tjera në Elbasan. OFL i ka kërkuar të justifikojnë pasurinë dy personave të tjerë, të dënuar në ...

Anti-KÇK/ OFL iu çon kërkesën 2 ‘të fortëve’ në Elbasan të dënuar për trafik droge në Angli: Deklaroni pasurinë për 48 orë!
TIRANË Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë deklaruar sot nga OFL. Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 11:08
TIRANË Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë deklaruar sot nga OFL. Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik ...

EMRAT / OFL s’ka pushim, kërkon justifikimin e pasurisë dy elbasanllinjve
Operacioni Forca e Ligjit këtë të premte u ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Formularët për vetëdeklarimin e pasurisë ...
ABCNews | 14-Feb-2020 12:14
Operacioni Forca e Ligjit këtë të premte u ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Formularët për vetëdeklarimin e pasurisë ...

OFL i dërgoi formularin, kush janë dy elbasanllinjtë që duhet të justifikojnë pasurinë
Operacioni Forca e Ligjit ka ‘goditur’ sërish dy të dënuar në Britaninë e Madhe për trafik droge. OFL i ka kërkuar të justifikojnë pasuritë Kreshnik Mujës dhe E.SH., të dy banues në Elbasan. Kreshnik Muja dhe E.Sh. do ...
ABCNews | 14-Feb-2020 11:51
Operacioni Forca e Ligjit ka ‘goditur’ sërish dy të dënuar në Britaninë e Madhe për trafik droge. OFL i ka kërkuar të justifikojnë pasuritë Kreshnik Mujës dhe E.SH., të dy banues në Elbasan. Kreshnik Muja dhe E.Sh. do ...

OFL ‘zbret’ në Elbasan, i dërgon formularin dy të dënuarve në Angli për trafik droge
Dy të “fortë” të tjerë janë vënë sot në shenjestrën e OFL-së. Agjentja e OFL-së deklaroi sot ne nje komunikim me medin se u janë dërguar formularët për vetëdeklarimin e pasurisë dy personave, te denuar per droge ne ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 12:03
Dy të “fortë” të tjerë janë vënë sot në shenjestrën e OFL-së. Agjentja e OFL-së deklaroi sot ne nje komunikim me medin se u janë dërguar formularët për vetëdeklarimin e pasurisë dy personave, te denuar per droge ne ...

OFL iu çon kërkesën 2 ‘të fortëve’ në Elbasan: Deklaroni pasurinë për 48 orë!
Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personave në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Bëhet fjalë për shtetasit Kreshnik Mujën dhe shtetasin E.SH., të dy ...
Lapsi | 14-Feb-2020 11:28
Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personave në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Bëhet fjalë për shtetasit Kreshnik Mujën dhe shtetasin E.SH., të dy ...

Vijon Operacioni Forca e Ligjit, kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personave në Elbasan
Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personave në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Bëhet fjalë për shtetasin K. M., me banim në Elbasan, i dënuar në ...
RTSH | 14-Feb-2020 11:54
Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personave në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Bëhet fjalë për shtetasin K. M., me banim në Elbasan, i dënuar në ...

Në shënjestrën e OFL-së, kush është “Nita” i “Vol-Vo 4”, që duhet të deklarojë pasurinë
Personazhet e radhës që kanë marrë letër nga OFL për të deklaruar pasurinë dhe burimin e saj, janë miku i Emiljano Shullazit, Pajtim Serjani, dhe Artan apo Orges Jahelezi, i njohur me pseudonimin “Nita”, që ka qenë ...
Telegraf | 14-Feb-2020 09:32
Personazhet e radhës që kanë marrë letër nga OFL për të deklaruar pasurinë dhe burimin e saj, janë miku i Emiljano Shullazit, Pajtim Serjani, dhe Artan apo Orges Jahelezi, i njohur me pseudonimin “Nita”, që ka qenë ...

OFL/ Të dënuar për trafik të lëndëve narkotike, ja kush janë dy personat që do të deklarojnë pasurinë!
Në zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënda, OFL vijon intensivisht punën për kryerjen e veprimeve komplekse, në bashkëpunim me ...
Dritare | 14-Feb-2020 11:37
Në zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënda, OFL vijon intensivisht punën për kryerjen e veprimeve komplekse, në bashkëpunim me ...

Pse nuk jep llogari për vilën tënde? Ja si përgjigjet Edi Rama
Kryeministri Edi Rama ka shpjeguar në emisionin “Opinion” në Tv Klan ligjin anti-KÇK dhe aksionet e Operacionit Forca e Ligjit. Drejtuesi i emisionit, Blendi Fevziu e ka pyetur përse aksioni i OFL-së për justifikimin e ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 22:48
Kryeministri Edi Rama ka shpjeguar në emisionin “Opinion” në Tv Klan ligjin anti-KÇK dhe aksionet e Operacionit Forca e Ligjit. Drejtuesi i emisionit, Blendi Fevziu e ka pyetur përse aksioni i OFL-së për justifikimin e ...

Pse s’nis OFL-ja nga ju? Rama: Politikanët do i thërrasë SPAK-u. Kush do ta bëjë këtë për mua? Do ta bëj vetë unë? Fevziu: Jeni objekt hetimi, keni përdorur para
Kryeministri Edi Rama thotë se aksioni i OFL-së nuk mund të prekë politikanët, pasi lista me subjektet e këtij operacioni është e mbyllur me persona të dënuar dhe të akuzuar. Rama tha se politikanët e dyshuar do të ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 22:48
Kryeministri Edi Rama thotë se aksioni i OFL-së nuk mund të prekë politikanët, pasi lista me subjektet e këtij operacioni është e mbyllur me persona të dënuar dhe të akuzuar. Rama tha se politikanët e dyshuar do të ...

OFL shënjestër në Elbasan, kërkesë për justifikimin e pasurisë dy të “fortëve” të dën uar në Angli
Operacioni Forca e Ligjit ka ‘mbërritur’ sot në Elbasan. Ajo i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dë nuar në Angli për traf ik dro ge. -K.M. me banim në Elbasan i dë nuar në Angli për tr ...
Lexo | 14-Feb-2020 11:32
Operacioni Forca e Ligjit ka ‘mbërritur’ sot në Elbasan. Ajo i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dë nuar në Angli për traf ik dro ge. -K.M. me banim në Elbasan i dë nuar në Angli për tr ...

Operacioni Forca e Ligjit, dy të tjerë i shtohen listës së atyre që duhet të deklarojnë pasurinë
Dy persona të tjerë që janë subjekt i ligjit special i janë shtuar listës së personave që duhet të bëjnë deklarimin e burimit të pasurisë së tyre. Referuar deklaratës së përfaqësueses së Operacionit Forca e Ligjit u ...
ScanTv | 14-Feb-2020 11:28
Dy persona të tjerë që janë subjekt i ligjit special i janë shtuar listës së personave që duhet të bëjnë deklarimin e burimit të pasurisë së tyre. Referuar deklaratës së përfaqësueses së Operacionit Forca e Ligjit u ...

E FUNDIT/ OFL s’ka pushim, kërkon justifikimin e pasurisë dy elbasanllinjve
Operacioni Forca e Ligjit këtë të premte u ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Zëdhënësja e në kuadër të paketës ...
ABCNews | 14-Feb-2020 11:07
Operacioni Forca e Ligjit këtë të premte u ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Zëdhënësja e në kuadër të paketës ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved