ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 08:01

Trump uron Thaçin për 12-vjetorin e pavarësisë

Trump uron Thaçin për 12-vjetorin e pavarësisë
Presidenti amerikan, Donald Trump ka uruar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi për 12-vjetorin e pavarësisë së shtetit të Kosovës. Në një telegram të bërë publik nga presidenca, është thënë se “ lidhjet e fuqishme në ...
Shprehja | 14-Feb-2020 22:20
Presidenti amerikan, Donald Trump ka uruar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi për 12-vjetorin e pavarësisë së shtetit të Kosovës. Në një telegram të bërë publik nga presidenca, është thënë se “ lidhjet e fuqishme në ...

Presidenti gjerman uron kosovarët për 12-vjetorin e Pavarësisë: Do t’ju qëndrojmë përkrah edhe në të ardhmen
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Thaçi e ka uruar për 12 Vjetorin e Pavarësisë. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, shkruan ndër tjera ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 21:25
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Thaçi e ka uruar për 12 Vjetorin e Pavarësisë. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, shkruan ndër tjera ...

Presidenti gjerman uron kosovarët për 12-vjetorin e Pavarësisë: Do t’ju qëndrojmë përkrah edhe në të ardhmen
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Thaçi e ka uruar për 12 Vjetorin e Pavarësisë. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, shkruan ndër tjera ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 19:14
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Thaçi e ka uruar për 12 Vjetorin e Pavarësisë. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, shkruan ndër tjera ...

Trump uron Kosovën për 12 vjetorin e pavarësisë – Suksese në normalizimin e raporteve me Serbinë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pranuar një letër urimi nga Presidenti i ShBA-së, Donald Trumpi, për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Në letrën e dërguar, Presidenti amerikan e ka përgëzuar Kosovën për ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 18:46
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pranuar një letër urimi nga Presidenti i ShBA-së, Donald Trumpi, për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Në letrën e dërguar, Presidenti amerikan e ka përgëzuar Kosovën për ...

Trump uron Thaçin për 12-vjetorin e pavarësisë
Presidenti amerikan, Donald Trump ka uruar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi për 12-vjetorin e pavarësisë së shtetit të Kosovës. Në një telegram të bërë publik nga presidenca, është thënë se “ lidhjet e fuqishme në ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 18:26
Presidenti amerikan, Donald Trump ka uruar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi për 12-vjetorin e pavarësisë së shtetit të Kosovës. Në një telegram të bërë publik nga presidenca, është thënë se “ lidhjet e fuqishme në ...

Presidenti i Gjermanisë i dërgon letër Hashim Thaçit, ia uron 12 vjetorin e Pavarësisë
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Thaçi e ka uruar për 12 Vjetorin e Pavarësisë. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, shkruan ndër tjera ...
InFokusi | 14-Feb-2020 18:28
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Thaçi e ka uruar për 12 Vjetorin e Pavarësisë. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, shkruan ndër tjera ...

Presidenti i Gjermanisë i dërgon letër Hashim Thaçit, ia uron 12 vjetorin e Pavarësisë
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Thaçi e ka uruar për 12 Vjetorin e Pavarësisë. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, shkruan ndër tjera ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 18:05
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Thaçi e ka uruar për 12 Vjetorin e Pavarësisë. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, shkruan ndër tjera ...

‘E ardhmja e Kosovës është e shndritshme’, Trump uron Thaçin: Fokusohuni tek normalizimi i marrëdhënieve me Serbinë (LETRA)
Presidenti i SHBA Donald Trump i ka dërguar një letër Hashim Thaçit ku e uron për 12- vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Trump i thotë Thaçit se Kosova ka të ardhme të shndritshme dhe se duhet të fokusohet tek ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 16:00
Presidenti i SHBA Donald Trump i ka dërguar një letër Hashim Thaçit ku e uron për 12- vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Trump i thotë Thaçit se Kosova ka të ardhme të shndritshme dhe se duhet të fokusohet tek ...

Presidenti i Gjermanisë uron presidentin Thaçi për 12 vjetorin e Pavarësisë
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Thaçi e ka uruar për 12 Vjetorin e Pavarësisë. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, shkruan ndër tjera ...
Arbresh | 14-Feb-2020 17:59
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Thaçi e ka uruar për 12 Vjetorin e Pavarësisë. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, shkruan ndër tjera ...

Presidenti i Gjermanisë uron Thaçin për 12-vjetorin e Pavarësisë
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Hashim Thaçi e ka uruar për 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 17:38
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Hashim Thaçi e ka uruar për 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, ...

Trumpi uron Thaçin për përvjetorin e 12-të të Pavarësisë së Kosovës
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka pranuar sot një telegram urimi nga Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, me rastin e 12-vjetorit të pavarësisë së Kosovës.
Top Channel | 14-Feb-2020 15:43
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka pranuar sot një telegram urimi nga Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, me rastin e 12-vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Trump uron Thaçin për pavarësinë: E ardhmja e Kosovës do të jetë e ndritshme
Presidenti amerikan, Donald Trump ka uruar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi për 12-vjetorin e pavarësisë së shtetit të Kosovës. Në një telegram të bërë publik nga presidenca, është thënë se “ lidhjet e fuqishme në ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 15:56
Presidenti amerikan, Donald Trump ka uruar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi për 12-vjetorin e pavarësisë së shtetit të Kosovës. Në një telegram të bërë publik nga presidenca, është thënë se “ lidhjet e fuqishme në ...

Thaçi: Letrat dhe urimet e presidentit Trump, gjithmonë kanë inkurajuar paqen, dhe stabilitetin
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka publikuar në Facebookun e tij letrën e presidentit të SHBA-ve Donald Trump ku është uruar festa e 12 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ndër të ...
Shprehja | 14-Feb-2020 17:56
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka publikuar në Facebookun e tij letrën e presidentit të SHBA-ve Donald Trump ku është uruar festa e 12 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ndër të ...

Presidenti i Gjermanisë uron Thaçin për 12-vjetorin e Pavarësisë
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Hashim Thaçi e ka uruar për 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira ...
Zeri | 14-Feb-2020 17:41
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Hashim Thaçi e ka uruar për 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira ...

12 vjetori i Pavarësisë/Trump uron Thaçin: E ardhmja e Kosovës do të jetë e ndritshme
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pranuar sot një telegram urimi nga Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, me rastin e 12 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Në këtë telegram ...
Telegraf | 14-Feb-2020 16:20
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pranuar sot një telegram urimi nga Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, me rastin e 12 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Në këtë telegram ...

Thaçi: Me Amerikën dhe presidentin Trump në krah, Kosova do të ketë një të ardhme të ndritshme
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka falënderuar presidentin e ShBA-ve, Donald Trump për letër urimin që ia ka dërguar për nder të pavarësisë së Kosovës. Thaçi u shprehë se letrat dhe urimet e presidentit Trump ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 17:32
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka falënderuar presidentin e ShBA-ve, Donald Trump për letër urimin që ia ka dërguar për nder të pavarësisë së Kosovës. Thaçi u shprehë se letrat dhe urimet e presidentit Trump ...

Presidenti i Gjermanisë uron Kosovën në vigjilje të 12-vjetorit të Pavarësisë
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Hashim Thaçi e ka uruar për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, ...
Medial | 14-Feb-2020 17:26
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Hashim Thaçi e ka uruar për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, ...

Presidenti i Gjermanisë uron Kosovën në vigjilje të 12-vjetorit të Pavarësisë
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Hashim Thaçi e ka uruar për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 17:26
Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier, përmes një letre dërguar presidentit Hashim Thaçi e ka uruar për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. “Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, ...

Thaçi: Letrat dhe urimet e presidentit Trump, gjithmonë kanë inkurajuar paqen, dhe stabilitetin
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ndër të tjera ka thënë se letrat dhe urimet e presidentit të SHBA-ve, Donald Trump kanë inkurajuar gjithmonë paqen dhe stabilitetin në rajon dhe më gjerë. Ky është postimi i plotë i ...
Lajminet | 14-Feb-2020 17:24
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ndër të tjera ka thënë se letrat dhe urimet e presidentit të SHBA-ve, Donald Trump kanë inkurajuar gjithmonë paqen dhe stabilitetin në rajon dhe më gjerë. Ky është postimi i plotë i ...

Presidenti i Gjermanisë uron presidentin Thaçi për 12 Vjetorin e Pavarësisë
“Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, shkruan ndër tjera presidenti Steinmeier në letrën e tij. Ai më tej ka shkruar se në këto dymbëdhjetë vjet të pavarësisë saj Kosova ka bërë një rrugë të ...
Lajminet | 14-Feb-2020 17:24
“Kosovën dhe Gjermaninë i lidhin marrëdhëniet e mira afatgjate”, shkruan ndër tjera presidenti Steinmeier në letrën e tij. Ai më tej ka shkruar se në këto dymbëdhjetë vjet të pavarësisë saj Kosova ka bërë një rrugë të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved