ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 20:04

Tre shtetas të Shqipërisë të dyshuar për tregti me drogë në Gostivar

Tre shtetas të Shqipërisë të dyshuar për tregti me drogë në Gostivar
Prokuroria Themelore Publike-Gostivar ka hapur procedurë kundër tre personave, shtetas të Shqipërisë, të cilët dyshohet se kanë kryer vepër penale – prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të drogave narkotike, ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 20:10
Prokuroria Themelore Publike-Gostivar ka hapur procedurë kundër tre personave, shtetas të Shqipërisë, të cilët dyshohet se kanë kryer vepër penale – prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të drogave narkotike, ...

Tre shtetas shqiptarë dyshohen për drogë në Gostivar
Prokuroria Themelore Publike Gostivar nisi procedurë kundër tre personave, shtetas shqiptar për të cilët ekzxiston dyshim se kanë kryer veprën penale të shitjes së drogës. “Që të tre, nga fillimi i këtij muaji kanë ...
Televizioni Koha | 14-Feb-2020 19:21
Prokuroria Themelore Publike Gostivar nisi procedurë kundër tre personave, shtetas shqiptar për të cilët ekzxiston dyshim se kanë kryer veprën penale të shitjes së drogës. “Që të tre, nga fillimi i këtij muaji kanë ...

Tre shtetas të Shqipërisë të dyshuar për tregti me drogë në Gostivar
Prokuroria Themelore Publike-Gostivar ka hapur procedurë kundër tre personave, shtetas të Shqipërisë, të cilët dyshohet se kanë kryer vepër penale – prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të drogave narkotike, ...
Shprehja | 14-Feb-2020 18:49
Prokuroria Themelore Publike-Gostivar ka hapur procedurë kundër tre personave, shtetas të Shqipërisë, të cilët dyshohet se kanë kryer vepër penale – prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të drogave narkotike, ...

Tre shtetas të Shqipërisë të dyshuar për tregti me drogë në Gostivar
Prokuroria Themelore Publike-Gostivar ka hapur procedurë kundër tre personave, shtetas të Shqipërisë, të cilët dyshohet se kanë kryer vepër penale – prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të drogave narkotike, ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 17:11
Prokuroria Themelore Publike-Gostivar ka hapur procedurë kundër tre personave, shtetas të Shqipërisë, të cilët dyshohet se kanë kryer vepër penale – prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të drogave narkotike, ...

Braktisin fëmijën, gjykata “rrëzon” prokurorinë dhe merr vendimin për dy prindërit
Gjykata Themelore në Prishtinë ka vendosur lidhur me kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurës T.G. për shkak të veprës penale, keqtrajtimi apo braktisja e ...
Top Channel | 13-Feb-2020 19:12
Gjykata Themelore në Prishtinë ka vendosur lidhur me kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurës T.G. për shkak të veprës penale, keqtrajtimi apo braktisja e ...

Dy zyrtarët komunalë të Prizrenit nga paraburgimi kalojnë në arrest shtëpiak
Gjykata Themelore e Prizrenit ia ka zëvendësuar masën e paraburgimit me arrest shtëpiak dy zyrtarëve komunalë. SH.K., si përfaqësues ligjor dhe A.K., udhëheqës i sektorit të zyrës ligjore kanë kryer veprat penale në dëm ...
Arbresh | 14-Feb-2020 17:02
Gjykata Themelore e Prizrenit ia ka zëvendësuar masën e paraburgimit me arrest shtëpiak dy zyrtarëve komunalë. SH.K., si përfaqësues ligjor dhe A.K., udhëheqës i sektorit të zyrës ligjore kanë kryer veprat penale në dëm ...

Tre shtetas të Shqipërisë të dyshuar për tregti me drogë në Gostivar
Prokuroria Themelore Publike-Gostivar ka hapur procedurë kundër tre personave, shtetas të Shqipërisë, të cilët dyshohet se kanë kryer vepër penale – prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të drogave narkotike, ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 16:56
Prokuroria Themelore Publike-Gostivar ka hapur procedurë kundër tre personave, shtetas të Shqipërisë, të cilët dyshohet se kanë kryer vepër penale – prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të drogave narkotike, ...

Dy zyrtarët komunalë të Prizrenit nga paraburgimi kalojnë në arrest shtëpiak
SH.K., si përfaqësues ligjor dhe A.K., udhëheqës i sektorit të zyrës ligjore kanë kryer veprat penale në dëm të komunës së Prizrenit. “Këta dy kanë anashkaluar procedura që do të duhet të iniciohej nga kryetari i ...
Lajminet | 14-Feb-2020 16:18
SH.K., si përfaqësues ligjor dhe A.K., udhëheqës i sektorit të zyrës ligjore kanë kryer veprat penale në dëm të komunës së Prizrenit. “Këta dy kanë anashkaluar procedura që do të duhet të iniciohej nga kryetari i ...

Një muaj paraburgim për personin që dhunoi vajzën e vëllaut, me të meta mendore
Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, duke i caktuar masën e paraburgimit një (1) muaj të pandehurit S. M., ashkali, shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 16:17
Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, duke i caktuar masën e paraburgimit një (1) muaj të pandehurit S. M., ashkali, shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të ...

Dy zyrtarët komunalë të Prizrenit nga paraburgimi kalojnë në arrest shtëpiak
Gjykata Themelore e Prizrenit ia ka zëvendësuar masën e paraburgimit me arrest shtëpiak dy zyrtarëve komunalë. SH.K., si përfaqësues ligjor dhe A.K., udhëheqës i sektorit të zyrës ligjore kanë kryer veprat penale në dëm ...
Medial | 14-Feb-2020 16:08
Gjykata Themelore e Prizrenit ia ka zëvendësuar masën e paraburgimit me arrest shtëpiak dy zyrtarëve komunalë. SH.K., si përfaqësues ligjor dhe A.K., udhëheqës i sektorit të zyrës ligjore kanë kryer veprat penale në dëm ...

Dy zyrtarët komunalë të Prizrenit nga paraburgimi kalojnë në arrest shtëpiak
Gjykata Themelore e Prizrenit ia ka zëvendësuar masën e paraburgimit me arrest shtëpiak dy zyrtarëve komunalë. SH.K., si përfaqësues ligjor dhe A.K., udhëheqës i sektorit të zyrës ligjore kanë kryer veprat penale në dëm ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 16:05
Gjykata Themelore e Prizrenit ia ka zëvendësuar masën e paraburgimit me arrest shtëpiak dy zyrtarëve komunalë. SH.K., si përfaqësues ligjor dhe A.K., udhëheqës i sektorit të zyrës ligjore kanë kryer veprat penale në dëm ...

Dy zyrtarëve ligjorë në Prizren iu zëvendësohet masa e paraburgimit me arrest shtëpiak
Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti i Krimeve të Rënda, duke vendosur sipas propozimit të Prokurorisë Themelore të Prizrenit, ua ka zëvendësuar masën e paraburgimit me masë të arrestit shtëpiak në kohëzgjatje ...
Koha.net | 14-Feb-2020 15:56
Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti i Krimeve të Rënda, duke vendosur sipas propozimit të Prokurorisë Themelore të Prizrenit, ua ka zëvendësuar masën e paraburgimit me masë të arrestit shtëpiak në kohëzgjatje ...

Tre shtetas shqiptarë dyshohen për drogë në Gostivar
Prokuroria Themelore Publike Gostivar nisi procedurë kundër tre personave, shtetas shqiptar për të cilët ekzxiston dyshim se kanë kryer veprën penale të shitjes së drogës. “Që të tre, nga fillimi i këtij muaji kanë ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 13:43
Prokuroria Themelore Publike Gostivar nisi procedurë kundër tre personave, shtetas shqiptar për të cilët ekzxiston dyshim se kanë kryer veprën penale të shitjes së drogës. “Që të tre, nga fillimi i këtij muaji kanë ...

Një muaj paraburgim për 56-vjeçarin që dyshohet se dhunoi mbesën
Gjykata Themelore në Gjakovë ka njoftuar se ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, duke i caktuar masën e paraburgimit një muaj të pandehurit S. M., i cili dyshohet se ka dhunuar mbesën e tij, ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 15:56
Gjykata Themelore në Gjakovë ka njoftuar se ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, duke i caktuar masën e paraburgimit një muaj të pandehurit S. M., i cili dyshohet se ka dhunuar mbesën e tij, ...

Vrasja e policit në Zhur, një muaj paraburgim ndaj mikut të Iran Badallajt
Masë paraburgimi në kohëzgjatje prej 30 ditësh është vendosur ndaj A.G nga Gjykata Themelore e Prizrenit, rreth rastit të vrasjes së policit në Zhur. Kështu është bërë e ditur në njofitm për media nga Gjykata Themelore, ...
InFokusi | 14-Feb-2020 15:43
Masë paraburgimi në kohëzgjatje prej 30 ditësh është vendosur ndaj A.G nga Gjykata Themelore e Prizrenit, rreth rastit të vrasjes së policit në Zhur. Kështu është bërë e ditur në njofitm për media nga Gjykata Themelore, ...

Një muaj paraburgim për personin që dhunoi vajzën e vëllaut, me të meta mendore
Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, duke i caktuar masën e paraburgimit një (1) muaj të pandehurit S. M., ashkali, shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 15:40
Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, duke i caktuar masën e paraburgimit një (1) muaj të pandehurit S. M., ashkali, shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të ...

Vrasja e policit në Zhur, një muaj paraburgim ndaj mikut të Iran Badallajt
Kjo për shkak dyshimit të bazuar se ka kryer veprën penale shkaktimi i rrezikut të përgjithshëm dhe mbajtjen në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve. Masa e paraburgimit do të llogaritet prej datës ...
Lajminet | 14-Feb-2020 15:32
Kjo për shkak dyshimit të bazuar se ka kryer veprën penale shkaktimi i rrezikut të përgjithshëm dhe mbajtjen në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve. Masa e paraburgimit do të llogaritet prej datës ...

Vrasja e policit në Zhur, një muaj paraburgim ndaj mikut të Iran Badallajt
Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti i Krimeve të Rënda, duke vendosur sipas kërkesës së Prokurorisë Themelore të Prizrenit, ka caktuar masën e paraburgimit në kohëzgjatje prej 30 ditësh, ndaj të pandehurit me ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 14:34
Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti i Krimeve të Rënda, duke vendosur sipas kërkesës së Prokurorisë Themelore të Prizrenit, ka caktuar masën e paraburgimit në kohëzgjatje prej 30 ditësh, ndaj të pandehurit me ...

Caktohet masa e paraburgimi ndaj gjakovarit i cili dhunoi seksualisht një vajzë me çrregullime mendore
S.M me 2 shkurt të këtij viti kishte dhunuar seksualisht një vajzë e cila ishte më aftësi të kufizuara mendore. E për të njëjtin Prokuroria Themelore në Gjakovë ka paraqitur një kërkese për caktimin e pasës së ...
InFokusi | 14-Feb-2020 14:19
S.M me 2 shkurt të këtij viti kishte dhunuar seksualisht një vajzë e cila ishte më aftësi të kufizuara mendore. E për të njëjtin Prokuroria Themelore në Gjakovë ka paraqitur një kërkese për caktimin e pasës së ...

Incesti në Gjakovë: Kërkohet një muaj paraburgim, pasi xhaxhai përdhunoi mbesën 18-vjeçare
Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit me inicialet S.M., me dyshimin e bazuar se ka kryer veprën penale “Dhunimi”, ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 14:13
Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit me inicialet S.M., me dyshimin e bazuar se ka kryer veprën penale “Dhunimi”, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved