ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 20:04

Steinmeier: SHBA-ja, Kina dhe Rusia po e bëjnë botën më të rrezikshme

Steinmeier: SHBA-ja, Kina dhe Rusia po e bëjnë botën më të rrezikshme
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...
Shenja | 14-Feb-2020 20:42
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...

Steinmeier kritikoi indirekt Presidentin Trump
Presidenti i Gjermanisë kritikoi indirekt Presidentin amerikan Donald Trump të premten duke akuzuar Uashingtonin, Kinën dhe Rusinë se kanë shkaktuar mosbesim botëror e pasiguri për shkak të një konkurrencë mes “fuqive ...
Portalb | 14-Feb-2020 20:25
Presidenti i Gjermanisë kritikoi indirekt Presidentin amerikan Donald Trump të premten duke akuzuar Uashingtonin, Kinën dhe Rusinë se kanë shkaktuar mosbesim botëror e pasiguri për shkak të një konkurrencë mes “fuqive ...

Presidenti gjerman: SHBA-ja, Kina dhe Rusia po e bëjnë botën më të rrezikshme
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 19:43
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...

Shtajnmaer: SHBA-ja, Kina dhe Rusia e bëjnë botën më të rrezikshme
Berlin, 14 shkurt – Presidenti gjerman Frank-Valter Shtajnmaer sot në mënyrë indirekte e sulmoi homologun e tij amerikan Donald Tram duke i akuzuar SHBA-në, Kinën dhe Rusinë se nxisin mosbesim global dhe pasiguri me ...
Koha.mk | 14-Feb-2020 18:28
Berlin, 14 shkurt – Presidenti gjerman Frank-Valter Shtajnmaer sot në mënyrë indirekte e sulmoi homologun e tij amerikan Donald Tram duke i akuzuar SHBA-në, Kinën dhe Rusinë se nxisin mosbesim global dhe pasiguri me ...

Steinmeier: SHBA-ja, Kina dhe Rusia po e bëjnë botën më të rrezikshme
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 17:27
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...

Presidenti gjerman: SHBA-ja, Kina dhe Rusia po e bëjnë botën më të rrezikshme
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...
Shprehja | 14-Feb-2020 18:08
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...

Steinmeier kritikon indirekt Presidentin Trump
Presidenti i Gjermanisë kritikoi indirekt Presidentin amerikan Donald Trump të premten duke akuzuar Uashingtonin, Kinën dhe Rusinë se kanë shkaktuar mosbesim botëror e pasiguri për shkak të një konkurrencë mes "fuqive ...
Zeri Amerikes | 14-Feb-2020 17:44
Presidenti i Gjermanisë kritikoi indirekt Presidentin amerikan Donald Trump të premten duke akuzuar Uashingtonin, Kinën dhe Rusinë se kanë shkaktuar mosbesim botëror e pasiguri për shkak të një konkurrencë mes "fuqive ...

Presidenti gjerman: SHBA-ja, Kina dhe Rusia po e bëjnë botën më të rrezikshme
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 16:50
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...

Presidenti gjerman: SHBA-ja, Kina dhe Rusia po e bëjnë botën më të rrezikshme
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 17:17
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...

Presidenti gjerman: SHBA-ja, Kina dhe Rusia po e bëjnë botën më të rrezikshme
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...
Medial | 14-Feb-2020 17:11
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...

Steinmeier: SHBA-ja, Kina dhe Rusia po e bëjnë botën më të rrezikshme
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...
Portalb | 14-Feb-2020 16:08
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...

Steinmeier: SHBA-ja, Kina dhe Rusia po e bëjnë botën më të rrezikshme
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...
Radio Evropa e Lire | 14-Feb-2020 15:40
Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier, ka sugjeruar se Rusia dhe Kina, bashkë me Shtetet e Bashkuara janë duke nxitur jostabilitet global, teksa ka paralajmëruar për rrezikun që këto tri shtete të përfshihen e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved