ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 16:39

Stafi i Alpha Bank Albania dhuron gjak nën moton ’Të dua jetë!’

Stafi i Alpha Bank Albania dhuron gjak nën moton ’Të dua jetë!’
Nën moton “Të dua jetë!’’, stafi i Alpha Bank Albania në bashkëpunim me Kryqin e Kuq Shqiptar, organizoi në datë 14 shkurt, për të dhjetin vit radhazi, ‘’Ditën e Dhurimit të Gjakut’’. Znj. Erjona Çela, Drejtore e ...
Lapsi | 14-Feb-2020 14:13
Nën moton “Të dua jetë!’’, stafi i Alpha Bank Albania në bashkëpunim me Kryqin e Kuq Shqiptar, organizoi në datë 14 shkurt, për të dhjetin vit radhazi, ‘’Ditën e Dhurimit të Gjakut’’. Znj. Erjona Çela, Drejtore e ...

Stafi i Alpha Bank Albania dhuron gjak nën moton ‘’Të dua jetë!’’
Nën moton “Të dua jetë!’’, stafi i Alpha Bank Albania në bashkëpunim me Kryqin e Kuq Shqiptar, organizoi në datë 14 shkurt, për të dhjetin vit radhazi, ‘’Ditën e Dhurimit të Gjakut’’. Znj. Erjona Çela, Drejtore e ...
Dritare | 14-Feb-2020 13:34
Nën moton “Të dua jetë!’’, stafi i Alpha Bank Albania në bashkëpunim me Kryqin e Kuq Shqiptar, organizoi në datë 14 shkurt, për të dhjetin vit radhazi, ‘’Ditën e Dhurimit të Gjakut’’. Znj. Erjona Çela, Drejtore e ...

Banka Ekonomike për të tretin vit dhuron gjak
Banka Ekonomike për të tretin vit radhazi i është bashkuar nismës së Transfuzionit të Gjakut në fushatën sensibilizuese të dhurimit vullnetar të gjakut. “Këtë mision social dhe njerëzor tashmë e kemi shndërruar në një ...
Arbresh | 13-Feb-2020 19:48
Banka Ekonomike për të tretin vit radhazi i është bashkuar nismës së Transfuzionit të Gjakut në fushatën sensibilizuese të dhurimit vullnetar të gjakut. “Këtë mision social dhe njerëzor tashmë e kemi shndërruar në një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved