ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 09:43

Shqiptari kishte marrë dëbim 10 vjeçar në Itali, policia e arreston në Trieste dhe i bën gjëmën

Shqiptari kishte marrë dëbim 10 vjeçar në Itali, policia e arreston në Trieste dhe i bën gjëmën
Policia e Shtetit Italian ka arrestuar një shtetas shqiptar që u kthye në Itali pa autorizimin e kërkuar. Agjentët ndaluan në Basovizë një autobus të linjës Shqipëri-Itali që kishte shkuar nga Sllovenia dhe kanë nisur ...
Top Channel | 14-Feb-2020 23:24
Policia e Shtetit Italian ka arrestuar një shtetas shqiptar që u kthye në Itali pa autorizimin e kërkuar. Agjentët ndaluan në Basovizë një autobus të linjës Shqipëri-Itali që kishte shkuar nga Sllovenia dhe kanë nisur ...

Kishte marrë dëbim 10 vjeçar në Itali, policia arreston shqiptarin në Trieste dhe i bën gjëmën
Policia e Shtetit Italian ka arrestuar një shtetas shqiptar që u kthye në Itali pa autorizimin e kërkuar. Agjentët ndaluan në Basovizë një autobus të linjës Shqipëri-Itali që kishte shkuar nga Sllovenia dhe kanë nisur ...
Telegraf | 14-Feb-2020 23:00
Policia e Shtetit Italian ka arrestuar një shtetas shqiptar që u kthye në Itali pa autorizimin e kërkuar. Agjentët ndaluan në Basovizë një autobus të linjës Shqipëri-Itali që kishte shkuar nga Sllovenia dhe kanë nisur ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved