ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 08:22

Shqiptarët në Londër e shënuan me koncert 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Shqiptarët në Londër e shënuan me koncert 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës
Ambasada e Republikës së Kosovës në Londër ka organizuar një koncert festiv për nder të 12-vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Nën tingujt e muzikës së zgjedhur, artistët kujtuan dhe nderuan divën e muzikës shqipe, znj. ...
Koha.net | 14-Feb-2020 14:03
Ambasada e Republikës së Kosovës në Londër ka organizuar një koncert festiv për nder të 12-vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Nën tingujt e muzikës së zgjedhur, artistët kujtuan dhe nderuan divën e muzikës shqipe, znj. ...

Londër, koncert festiv për nder të 12-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës
Ambasada e Republikës së Kosovës në Londër, ka organizuar një koncert festiv për nder të 12-vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Nën tingujt e muzikës së zgjedhur, artistët kujtuan dhe nderuan divën e muzikës shqipe, znj. ...
AlbInfo | 14-Feb-2020 10:49
Ambasada e Republikës së Kosovës në Londër, ka organizuar një koncert festiv për nder të 12-vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Nën tingujt e muzikës së zgjedhur, artistët kujtuan dhe nderuan divën e muzikës shqipe, znj. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved