ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 08:22

?Së shpejti caktohet lokacioni për shtatoren e Majlinda Kelmendit

?Së shpejti caktohet lokacioni për shtatoren e Majlinda Kelmendit
Ministrja Dumoshi ka uruar Distria Krasniqi për medaljen e artë dhe Nora Gjakova për medaljen e bronztë në Grand Slamin e xhudos më 8 – 9 shkurt në Paris. Ajo tha me se sukseset e arritura, xhudistët e Kosovës po i ...
AlbInfo | 14-Feb-2020 21:18
Ministrja Dumoshi ka uruar Distria Krasniqi për medaljen e artë dhe Nora Gjakova për medaljen e bronztë në Grand Slamin e xhudos më 8 – 9 shkurt në Paris. Ajo tha me se sukseset e arritura, xhudistët e Kosovës po i ...

LAJMI I FUNDIT: Manchester City përjashtohet nga Liga e Kampionëve për dy sezonet e ardhshme
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...
GazetaBlic | 14-Feb-2020 19:54
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...

Së shpejti përcaktohet lokacioni për shtatoren e Majlinda Kelmendit
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 18:56
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...

Dumoshi pret në takim kryetarin e Federatës e Xhudos: Na pret Tokio, më të fortë se kurrë!
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 18:17
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...

Dumoshi takon xhudistët: Na pret Tokio, më të fortë se kurrë
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...
Koha.net | 14-Feb-2020 18:17
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...

Dumoshi takohet me xhudistët kosovarë: Na pret Tokio, më të fortë se kurrë
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 18:02
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...

Dumoshi takohet me xhudistët që do ta përfaqësojnë Kosovën në Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...
Medial | 14-Feb-2020 17:53
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...

“Na pret Tokio, më të fortë se kurrë”
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 17:53
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...

Dumoshi takohet me xhudistët që do ta përfaqësojnë Kosovën në Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 17:47
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...

“Na pret Tokio, më të fortë se kurrë”
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 17:38
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...

Ministrja Vlora Dumoshi preti xhudistët: Në Tokio më të fortë se kurrë!
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...
Zeri | 14-Feb-2020 17:38
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...

Dumoshi priti në takim xhudistët: Po i bëni nder vendit
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 17:35
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka pritur sot në takim kryetarin e Federatës së Xhudos të Kosovës, Agron Kuka, përzgjedhësin e Kosovës në xhudo Driton Kuka si dhe xhudistët që kanë fituar normën ...

Driton Kuka i lumtur me pullat postare të Japonisë për xhudistët e Kosovës
Trajneri i njohur i xhudos, Driton Kuka, e ka lavdëruar ambasadorin e Kosovës në Japoni, Leon Malazogun, për punën që e ka bërë, pasi Japonia lëshoi pulla postare me xhudistët kosovarë. Pas sukseseve të vazhdueshme ...
EkonomiaOnline | 14-Feb-2020 14:58
Trajneri i njohur i xhudos, Driton Kuka, e ka lavdëruar ambasadorin e Kosovës në Japoni, Leon Malazogun, për punën që e ka bërë, pasi Japonia lëshoi pulla postare me xhudistët kosovarë. Pas sukseseve të vazhdueshme ...

Ekipi i xhudos i Kosovës në pullën postare të Japonisë
Trajner i njohur Driton Kuka ka konfirmuar se ekipi i xhudos së Kosovës është vendosur në pullën postare të Japonisë. Suksesi i Kosovës në sportin e xhudës ka marr vlerësim të madh edhe nga shtetet e mëdha botërore. Një ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 10:11
Trajner i njohur Driton Kuka ka konfirmuar se ekipi i xhudos së Kosovës është vendosur në pullën postare të Japonisë. Suksesi i Kosovës në sportin e xhudës ka marr vlerësim të madh edhe nga shtetet e mëdha botërore. Një ...

Pullat postare, dëshmi e miqësisë Kosovë – Japoni
Ambasadori i Kosovës në Japoni, Leon Malazogu, e ka vlerësuar si dëshmi të miqësisë mes dy popujve, lansimin e pullave postare me fotografitë e xhudistëve kampionë dhe të tjerave me motive nga vendi. Posta e Japonisë ka ...
Koha.net | 14-Feb-2020 14:43
Ambasadori i Kosovës në Japoni, Leon Malazogu, e ka vlerësuar si dëshmi të miqësisë mes dy popujve, lansimin e pullave postare me fotografitë e xhudistëve kampionë dhe të tjerave me motive nga vendi. Posta e Japonisë ka ...

Majlinda Kelmendi dhe ekipi i xhudos i Kosovës në pullën postare të Japonisë
Në shenjë miqësie e respekti Japonia ka bërë një pullë postare me ekipin e Kosovës në xhudos. Vetë trajneri Driton Kuka bëri të ditur duke lavdëruar punën e ambasadorit Leon Malazogu për Botërorin e vitit të kaluar, si ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 14:13
Në shenjë miqësie e respekti Japonia ka bërë një pullë postare me ekipin e Kosovës në xhudos. Vetë trajneri Driton Kuka bëri të ditur duke lavdëruar punën e ambasadorit Leon Malazogu për Botërorin e vitit të kaluar, si ...

Driton Kuka, i lumtur me pullat postare të Japonisë për xhudistët kosovarë
Trajneri i njohur i xhudos, Driton Kuka, e ka lavdëruar ambasadorin e Kosovës në Japoni, Leon Malazogun, për punën që e ka bërë, pasi Japonia lëshoi pulla postare me xhudistët kosovarë. Pas sukseseve të vazhdueshme ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 11:41
Trajneri i njohur i xhudos, Driton Kuka, e ka lavdëruar ambasadorin e Kosovës në Japoni, Leon Malazogun, për punën që e ka bërë, pasi Japonia lëshoi pulla postare me xhudistët kosovarë. Pas sukseseve të vazhdueshme ...

Driton Kuka, i lumtur me pullat postare të Japonisë për xhudistët kosovarë
Trajneri i njohur i xhudos, Driton Kuka, e ka lavdëruar ambasadorin e Kosovës në Japoni, Leon Malazogun, për punën që e ka bërë, pasi Japonia lëshoi pulla postare me xhudistët kosovarë. Pas sukseseve të vazhdueshme ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 11:31
Trajneri i njohur i xhudos, Driton Kuka, e ka lavdëruar ambasadorin e Kosovës në Japoni, Leon Malazogun, për punën që e ka bërë, pasi Japonia lëshoi pulla postare me xhudistët kosovarë. Pas sukseseve të vazhdueshme ...

Japonia me pulla postare për xhudistët kosovarë
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla postare me xhudistët ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 11:10
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla postare me xhudistët ...

Japonia me pulla postare për xhudistët kosovarë
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla postare me xhudistët ...
Shenja | 14-Feb-2020 10:59
Përveç sukseseve të mëdha që po i korrin nëpër gara ndërkombëtare, xhudistëve kosovarë tani u janë kushtuar edhe pulla postare nga një shtet mik i Kosovës. Shteti i Japonisë ka dizajnuar pulla postare me xhudistët ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved