ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 19:43

SHBA-ja zgjeron akuzat kundër Huaweit

SHBA-ja zgjeron akuzat kundër Huaweit
Shtetet e Bashkuara zgjeruan padinë kundër gjigantit kinez të telekomit, Huawei, duke e akuzuar atë për një plan, “të vjetër me dekada”, për të vjedhur teknologji nga firmat amerikane.
Top Channel | 14-Feb-2020 11:48
Shtetet e Bashkuara zgjeruan padinë kundër gjigantit kinez të telekomit, Huawei, duke e akuzuar atë për një plan, “të vjetër me dekada”, për të vjedhur teknologji nga firmat amerikane.

SHBA-ja zgjeron akuzat kundër Huaweit
Shtetet e Bashkuara zgjeruan padinë kundër gjigantit kinez të telekomit, Huawei, duke e akuzuar atë për një plan, “të vjetër me dekada”, për të vjedhur teknologji nga firmat amerikane. Prokurorët thanë se Huawei ka ...
Shenja | 14-Feb-2020 21:10
Shtetet e Bashkuara zgjeruan padinë kundër gjigantit kinez të telekomit, Huawei, duke e akuzuar atë për një plan, “të vjetër me dekada”, për të vjedhur teknologji nga firmat amerikane. Prokurorët thanë se Huawei ka ...

SHBA padit Huawei – Akuzon firmën se ka vjedhur sekrete tregtare dhe ka mbështetur Iranin
Prokurorët në SHBA kanë akuzuar Huawei për vjedhjen e sekreteve tregtare dhe mbështetjen e Iranit në gjurmimin e protestuesve, duke i dhënë vrull luftës së Amerikës me kompaninë më të madhe në botë të ...
ScanTv | 14-Feb-2020 15:59
Prokurorët në SHBA kanë akuzuar Huawei për vjedhjen e sekreteve tregtare dhe mbështetjen e Iranit në gjurmimin e protestuesve, duke i dhënë vrull luftës së Amerikës me kompaninë më të madhe në botë të ...

SHBA-ja zgjeron akuzat kundër Huaweit
Shtetet e Bashkuara zgjeruan padinë kundër gjigantit kinez të telekomit, Huawei, duke e akuzuar atë për një plan, “të vjetër me dekada”, për të vjedhur teknologji nga firmat amerikane. Prokurorët thanë se Huawei ka ...
InFokusi | 14-Feb-2020 15:31
Shtetet e Bashkuara zgjeruan padinë kundër gjigantit kinez të telekomit, Huawei, duke e akuzuar atë për një plan, “të vjetër me dekada”, për të vjedhur teknologji nga firmat amerikane. Prokurorët thanë se Huawei ka ...

SHBA-ja zgjeron akuzat kundër Huaweit
Shtetet e Bashkuara zgjeruan padinë kundër gjigantit kinez të telekomit, Huawei, duke e akuzuar atë për një plan, “të vjetër me dekada”, për të vjedhur teknologji nga firmat amerikane. Prokurorët thanë se Huawei ka ...
Medial | 14-Feb-2020 13:13
Shtetet e Bashkuara zgjeruan padinë kundër gjigantit kinez të telekomit, Huawei, duke e akuzuar atë për një plan, “të vjetër me dekada”, për të vjedhur teknologji nga firmat amerikane. Prokurorët thanë se Huawei ka ...

SHBA-ja e zgjeroi akuzat kundër Huaweit
Shtetet e Bashkuara zgjeruan padinë kundër gjigantit kinez të telekomit, Huawei, duke e akuzuar atë për një plan, “të vjetër me dekada”, për të vjedhur teknologji nga firmat amerikane. Prokurorët thanë se Huawei ka ...
Portalb | 14-Feb-2020 13:02
Shtetet e Bashkuara zgjeruan padinë kundër gjigantit kinez të telekomit, Huawei, duke e akuzuar atë për një plan, “të vjetër me dekada”, për të vjedhur teknologji nga firmat amerikane. Prokurorët thanë se Huawei ka ...

SHBA-ja zgjeron akuzat kundër Huaweit
Shtetet e Bashkuara zgjeruan padinë kundër gjigantit kinez të telekomit, Huawei, duke e akuzuar atë për një plan, “të vjetër me dekada”, për të vjedhur teknologji nga firmat amerikane. Prokurorët thanë se Huawei ka ...
Radio Evropa e Lire | 14-Feb-2020 10:55
Shtetet e Bashkuara zgjeruan padinë kundër gjigantit kinez të telekomit, Huawei, duke e akuzuar atë për një plan, “të vjetër me dekada”, për të vjedhur teknologji nga firmat amerikane. Prokurorët thanë se Huawei ka ...

SHBA akuza të reja kundër Huawei
Shtetet e Bashkuara zgjeruan listën e akuza kundër Huawei. Kompania tashmë akuzohet për tentativa prej disa dekadash për të vjedhur teknologji nga firmat Amerikane. Prokurorët thanë se Huawei ka shkelur termat e ...
Medial | 14-Feb-2020 10:02
Shtetet e Bashkuara zgjeruan listën e akuza kundër Huawei. Kompania tashmë akuzohet për tentativa prej disa dekadash për të vjedhur teknologji nga firmat Amerikane. Prokurorët thanë se Huawei ka shkelur termat e ...

SHBA akuza të reja kundër Huawei
Shtetet e Bashkuara zgjeruan listën e akuza kundër Huawei. Kompania tashmë akuzohet për tentativa prej disa dekadash për të vjedhur teknologji nga firmat Amerikane. Prokurorët thanë se Huawei ka shkelur termat e ...
PC World | 14-Feb-2020 09:59
Shtetet e Bashkuara zgjeruan listën e akuza kundër Huawei. Kompania tashmë akuzohet për tentativa prej disa dekadash për të vjedhur teknologji nga firmat Amerikane. Prokurorët thanë se Huawei ka shkelur termat e ...

SHBA paraqet akuza kundër Huawei për përpjekjen për të vjedhur sekretet tregtare nga kompanitë amerikane
Departamenti i Drejtësisë ka njoftuar 16 kallëzime të reja penale kundër Huawei, duke pohuar se gjiganti kinez i teknologjisë u angazhua në një përpjekje të gjatë ’për të vjedhur sekretet tregtare nga kompanitë ...
Medial | 14-Feb-2020 00:26
Departamenti i Drejtësisë ka njoftuar 16 kallëzime të reja penale kundër Huawei, duke pohuar se gjiganti kinez i teknologjisë u angazhua në një përpjekje të gjatë ’për të vjedhur sekretet tregtare nga kompanitë ...

SHBA, akuza të reja kundër firmës kineze Huawei
Qeveria amerikane ngriti të enjten një aktpadi të re, kundër kompanisë kineze të teknologjisë Huawei dhe drejtueses kryesore të saj Meng Wanzhou. Aktakuza u ngrit në gjykatën federale të Bruklinit në Nju Jork. “Huawei” ...
Medial | 13-Feb-2020 22:27
Qeveria amerikane ngriti të enjten një aktpadi të re, kundër kompanisë kineze të teknologjisë Huawei dhe drejtueses kryesore të saj Meng Wanzhou. Aktakuza u ngrit në gjykatën federale të Bruklinit në Nju Jork. “Huawei” ...

SHBA, akuza të reja kundër firmës kineze Huawei
Qeveria amerikane ngriti të enjten një aktpadi të re, kundër kompanisë kineze të teknologjisë Huawei dhe drejtueses kryesore të saj Meng Wanzhou. Aktakuza u ngrit në gjykatën federale të Bruklinit në Nju Jork. “Huawei” ...
Zeri Amerikes | 13-Feb-2020 21:38
Qeveria amerikane ngriti të enjten një aktpadi të re, kundër kompanisë kineze të teknologjisë Huawei dhe drejtueses kryesore të saj Meng Wanzhou. Aktakuza u ngrit në gjykatën federale të Bruklinit në Nju Jork. “Huawei” ...

SHBA paraqet akuza kundër Huawei për përpjekjen për të vjedhur sekretet tregtare nga kompanitë amerikane
Departamenti i Drejtësisë ka njoftuar 16 kallëzime të reja penale kundër Huawei, duke pohuar se gjiganti kinez i teknologjisë u angazhua në një përpjekje të gjatë ’për të vjedhur sekretet tregtare nga kompanitë ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 21:35
Departamenti i Drejtësisë ka njoftuar 16 kallëzime të reja penale kundër Huawei, duke pohuar se gjiganti kinez i teknologjisë u angazhua në një përpjekje të gjatë ’për të vjedhur sekretet tregtare nga kompanitë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved