ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/02/2020 20:14

Dukovski: “Boki 13” nuk do ta lëshojnë nga paraburgimi

Dukovski: “Boki 13” nuk do ta lëshojnë nga paraburgimi
Pas seancës së sotme gjyqësore për rastin “Haraçi”, avokati i Bojan Jovanovski, Sasho Dukovski, dha deklaratë për mediat. Avokati i Bojan Jovanovskit, Sasho Dukovski, shpjegoi se bisedimet e sotme ishin të përziera pa ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 21:50
Pas seancës së sotme gjyqësore për rastin “Haraçi”, avokati i Bojan Jovanovski, Sasho Dukovski, dha deklaratë për mediat. Avokati i Bojan Jovanovskit, Sasho Dukovski, shpjegoi se bisedimet e sotme ishin të përziera pa ...

Rasti “Reket”, detaje të reja nga USB-ja e Kiçeecit
Çfarë kanë biseduar Boki 13 dhe Ana Kamçeva me vëllain e gjykatëses Vesna Dimishkova, Vasill Dimishkov do të mbetet enigmë për opinionin. Më shumë se 2 orë seanca e sotme për rastin “Reket” me kërkesë të prokurores ...
Shprehja | 14-Feb-2020 16:23
Çfarë kanë biseduar Boki 13 dhe Ana Kamçeva me vëllain e gjykatëses Vesna Dimishkova, Vasill Dimishkov do të mbetet enigmë për opinionin. Më shumë se 2 orë seanca e sotme për rastin “Reket” me kërkesë të prokurores ...

Rasti “Zhvatja”, detaje të reja nga USB-ja e Kiçeecit
Çfarë kanë biseduar Boki 13 dhe Ana Kamçeva me vëllain e gjykatëses Vesna Dimishkova, Vasill Dimishkov do të mbetet enigmë për opinionin, përcjell GazetaExpress. Më shumë se 2 orë seanca e sotme për rastin “Zhvatja” me ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 16:14
Çfarë kanë biseduar Boki 13 dhe Ana Kamçeva me vëllain e gjykatëses Vesna Dimishkova, Vasill Dimishkov do të mbetet enigmë për opinionin, përcjell GazetaExpress. Më shumë se 2 orë seanca e sotme për rastin “Zhvatja” me ...

Rasti “Reket”, detaje të reja nga USB-ja e Kiçecit
Çfarë kanë biseduar Boki 13 dhe Ana Kamçeva me vëllain e gjykatëses Vesna Dimishkova, Vasill Dimishkov do të mbetet enigmë për opinionin. Më shumë se 2 orë seanca e sotme për rastin “Reket” me kërkesë të prokurores ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 16:14
Çfarë kanë biseduar Boki 13 dhe Ana Kamçeva me vëllain e gjykatëses Vesna Dimishkova, Vasill Dimishkov do të mbetet enigmë për opinionin. Më shumë se 2 orë seanca e sotme për rastin “Reket” me kërkesë të prokurores ...

Rasti “Reket”, detaje të reja nga USB-ja e Kiçeecit
Çfarë kanë biseduar Boki 13 dhe Ana Kamçeva me vëllain e gjykatëses Vesna Dimishkova, Vasill Dimishkov do të mbetet enigmë për opinionin. Më shumë se 2 orë seanca e sotme për rastin “Reket” me kërkesë të prokurores ...
Alsat-M | 14-Feb-2020 15:59
Çfarë kanë biseduar Boki 13 dhe Ana Kamçeva me vëllain e gjykatëses Vesna Dimishkova, Vasill Dimishkov do të mbetet enigmë për opinionin. Më shumë se 2 orë seanca e sotme për rastin “Reket” me kërkesë të prokurores ...

Kadiev: Inçizimet e Kiçec tregojnë dhënie ryshfeti nga gruaja e Kamçevit
Rasti “Haraçi” është krijuar për të shërbyer si mbrojtje për rastin “Perandoria”. Kjo vjen pas përfundimit të seancës së sotme për rastin “Haraçi”, në të cilën akuzohen Katica Janeva dhe Bojan Jovanovski, tha Dejo ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 19:18
Rasti “Haraçi” është krijuar për të shërbyer si mbrojtje për rastin “Perandoria”. Kjo vjen pas përfundimit të seancës së sotme për rastin “Haraçi”, në të cilën akuzohen Katica Janeva dhe Bojan Jovanovski, tha Dejo ...

Lënda “Reket” mbyllet për opinionin, Boki 13 u ankua se fizikisht është sulmuar
Gjykimi për lëndën “Reket” sot është mbyllur për opinionin. Kryetarja e Këshillit gjyqësor Vaska Nikollovska Mazneva në fillim të seancës e largoi opinionin për shkak të asaj që do të lëshohen incizime të cilat ...
TetovaSot | 14-Feb-2020 15:43
Gjykimi për lëndën “Reket” sot është mbyllur për opinionin. Kryetarja e Këshillit gjyqësor Vaska Nikollovska Mazneva në fillim të seancës e largoi opinionin për shkak të asaj që do të lëshohen incizime të cilat ...

Lënda “Reket” mbyllet për opinionin, Boki 13 u ankua se fizikisht është Sul.muar
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Gjykimi për lëndën “Reket” sot është mbyllur për opinionin. Kryetarja e Këshillit gjyqësor Vaska Nikollovska Mazneva në fillim të seancës e largoi opinionin për shkak të asaj që do të ...
Medial | 14-Feb-2020 15:01
Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Gjykimi për lëndën “Reket” sot është mbyllur për opinionin. Kryetarja e Këshillit gjyqësor Vaska Nikollovska Mazneva në fillim të seancës e largoi opinionin për shkak të asaj që do të ...

Ruskovska i drejtohet Janevës: Sikur të mendonit nuk do të ishit këtu
Seanca e sotme për rastin “Reket” është duke u zhvilluar me tensione dhe akuza të ndryshme. Ish-shefja e Prokurorisë Speciale Katica Janeva, i tha prokurores Villma Ruskovska se duhet të mendojë çfarë dëshmi propozon në ...
Republika | 13-Feb-2020 21:22
Seanca e sotme për rastin “Reket” është duke u zhvilluar me tensione dhe akuza të ndryshme. Ish-shefja e Prokurorisë Speciale Katica Janeva, i tha prokurores Villma Ruskovska se duhet të mendojë çfarë dëshmi propozon në ...

Ruskovska i drejtohet Janevës: Sikur të mendonit nuk do të ishit këtu
Seanca e sotme për rastin “Reket” është duke u zhvilluar me tensione dhe akuza të ndryshme. Ish-shefja e Prokurorisë Speciale Katica Janeva, i tha prokurores Villma Ruskovska se duhet të mendojë çfarë dëshmi propozon në ...
TetovaSot | 13-Feb-2020 20:49
Seanca e sotme për rastin “Reket” është duke u zhvilluar me tensione dhe akuza të ndryshme. Ish-shefja e Prokurorisë Speciale Katica Janeva, i tha prokurores Villma Ruskovska se duhet të mendojë çfarë dëshmi propozon në ...

Kadiev: Inçizimet e Kiçec tregojnë dhënie ryshfeti nga gruaja e Kamçevit
Rasti “Haraçi” është krijuar për të shërbyer si mbrojtje për rastin “Perandoria”. Kjo vjen pas përfundimit të seancës së sotme për rastin “Haraçi”, në të cilën akuzohen Katica Janeva dhe Bojan Jovanovski, tha Dejo ...
Arbresh | 13-Feb-2020 19:39
Rasti “Haraçi” është krijuar për të shërbyer si mbrojtje për rastin “Perandoria”. Kjo vjen pas përfundimit të seancës së sotme për rastin “Haraçi”, në të cilën akuzohen Katica Janeva dhe Bojan Jovanovski, tha Dejo ...

“Reketi”, incizime të reja të Boki 13 dhe Kamçevit
Biznesmeni Orce Kamçev ka marrë këshilla juridike nga Bojan Jovanovski. Pronari jo-formal i televizionit 1TV e ka këshilluar Kamçevin të jetë bashkëpunëtori i dytë i drejtësisë në rastin “Perandoria” të PSP-së. Në ...
Aktuale.MK | 13-Feb-2020 17:36
Biznesmeni Orce Kamçev ka marrë këshilla juridike nga Bojan Jovanovski. Pronari jo-formal i televizionit 1TV e ka këshilluar Kamçevin të jetë bashkëpunëtori i dytë i drejtësisë në rastin “Perandoria” të PSP-së. Në ...

“Reketi”, incizime të reja të Boki 13 dhe Kamçevit
Biznesmeni Orce Kamçev ka marrë këshilla juridike nga Bojan Jovanovski. Pronari jo-formal i televizionit 1TV e ka këshilluar Kamçevin të jetë bashkëpunëtori i dytë i drejtësisë në rastin “Perandoria” të PSP-së. Në ...
Shprehja | 13-Feb-2020 16:54
Biznesmeni Orce Kamçev ka marrë këshilla juridike nga Bojan Jovanovski. Pronari jo-formal i televizionit 1TV e ka këshilluar Kamçevin të jetë bashkëpunëtori i dytë i drejtësisë në rastin “Perandoria” të PSP-së. Në ...

Publikohen biseda tjera në mes Kamçevit dhe Boki 13
Biznesmeni Orce Kamçev ka marrë këshilla juridike nga Bojan Jovanovski. Pronari jo-formal i televizionit 1TV e ka këshilluar Kamçevin të jetë bashkëpunëtori i dytë i drejtësisë në rastin “Perandoria” të PSP-së. Në ...
Gazeta Express | 13-Feb-2020 16:48
Biznesmeni Orce Kamçev ka marrë këshilla juridike nga Bojan Jovanovski. Pronari jo-formal i televizionit 1TV e ka këshilluar Kamçevin të jetë bashkëpunëtori i dytë i drejtësisë në rastin “Perandoria” të PSP-së. Në ...

Janeva, Ruskovska dhe Boki 13 fjalosen në seancë: Sikur të mendonit nuk do të ishit këtu
Seanca e sotme për rastin “Haraçi” është duke u zhvilluar me tensione dhe akuza të ndryshme. Ish-shefja e Prokurorisë Speciale Katica Janeva, i tha prokurores Villma Ruskovska se duhet të mendojë çfarë dëshmi propozon ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 15:25
Seanca e sotme për rastin “Haraçi” është duke u zhvilluar me tensione dhe akuza të ndryshme. Ish-shefja e Prokurorisë Speciale Katica Janeva, i tha prokurores Villma Ruskovska se duhet të mendojë çfarë dëshmi propozon ...

“Reketi”, incizime të reja të Boki 13 dhe Kamçevit
Biznesmeni Orce Kamçev ka marrë këshilla juridike nga Bojan Jovanovski. Pronari jo-formal i televizionit 1TV e ka këshilluar Kamçevin të jetë bashkëpunëtori i dytë i drejtësisë në rastin “Perandoria” të PSP-së. Në ...
TetovaSot | 13-Feb-2020 16:31
Biznesmeni Orce Kamçev ka marrë këshilla juridike nga Bojan Jovanovski. Pronari jo-formal i televizionit 1TV e ka këshilluar Kamçevin të jetë bashkëpunëtori i dytë i drejtësisë në rastin “Perandoria” të PSP-së. Në ...

(VIDEO) “Zhvatja”, Prokuroria prezantoi provat e Kamçevit
Seanca e sotme për “Zhvatjen” ishte rezervuar për audio dhe video materialet që biznesmeni Orce Kamçev, ia ka dorëzuar prokurorisë, e që kanë të bëjnë me zhvatjen e tij. Një pjesë e inçizimeve janë biseda telefonike, ...
Shenja | 13-Feb-2020 16:28
Seanca e sotme për “Zhvatjen” ishte rezervuar për audio dhe video materialet që biznesmeni Orce Kamçev, ia ka dorëzuar prokurorisë, e që kanë të bëjnë me zhvatjen e tij. Një pjesë e inçizimeve janë biseda telefonike, ...

“Reketi”, incizime të reja të Boki 13 dhe Kamçevit
Biznesmeni Orce Kamçev ka marrë këshilla juridike nga Bojan Jovanovski. Pronari jo-formal i televizionit 1TV e ka këshilluar Kamçevin të jetë bashkëpunëtori i dytë i drejtësisë në rastin “Perandoria” të PSP-së. Në ...
Alsat-M | 13-Feb-2020 15:56
Biznesmeni Orce Kamçev ka marrë këshilla juridike nga Bojan Jovanovski. Pronari jo-formal i televizionit 1TV e ka këshilluar Kamçevin të jetë bashkëpunëtori i dytë i drejtësisë në rastin “Perandoria” të PSP-së. Në ...

Ruskovska i drejtohet Janevës: Sikur të mendonit nuk do të ishit këtu
Seanca e sotme për rastin “Zhvatja” është duke u zhvilluar me tensione dhe akuza të ndryshme, përcjell GazetaExpress. Ish-shefja e Prokurorisë Speciale Katica Janeva, i tha prokurores Villma Ruskovska se duhet të ...
Gazeta Express | 13-Feb-2020 15:44
Seanca e sotme për rastin “Zhvatja” është duke u zhvilluar me tensione dhe akuza të ndryshme, përcjell GazetaExpress. Ish-shefja e Prokurorisë Speciale Katica Janeva, i tha prokurores Villma Ruskovska se duhet të ...

Kamçev në bisedë telefonike me Boki 13: Për dashuri duhen dy persona, të dy kemi interes
Në Gjykatën Penale të Shkupit, sot u mbajt seanca për rastin ‘Haraçi’ ku të akuzuar janë Bojan Jovanovski – Boki 13 dhe Katica Janeva ndërsa gjatë seancën u dëgjuan edhe dëshmi të incizimeve të telefonit mes Jordan ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 13:57
Në Gjykatën Penale të Shkupit, sot u mbajt seanca për rastin ‘Haraçi’ ku të akuzuar janë Bojan Jovanovski – Boki 13 dhe Katica Janeva ndërsa gjatë seancën u dëgjuan edhe dëshmi të incizimeve të telefonit mes Jordan ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved